Septembar 24, 2024, 07:19:48 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.311 poruka u 18.765 tema - 20.971 članova - Poslednji član: RobertbeP
X3MShop banner

Autor Tema: nagon za povracanjem  (Pročitano 20052 puta)

Van mreže bodi biber

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 347
  • ne odustaj i vidjeces druge kako odustaju
nagon za povracanjem
« poslato: Novembar 08, 2012, 02:52:16 posle podne »
sa obzirom da treba jesti puno za masu 6-8 puta...i svaka 2 sata,ja jedem na silu i onda mi dolazi do nagona za povracanje...sta da radim?
ili si buldozer ili te djubrad pregaze

Van mreže djake

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 469
Odg: nagon za povracanjem
« Odgovor #1 poslato: Novembar 08, 2012, 03:10:23 posle podne »
Manje jedi.

Van mreže bodi biber

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 347
  • ne odustaj i vidjeces druge kako odustaju
Odg: nagon za povracanjem
« Odgovor #2 poslato: Novembar 08, 2012, 08:27:09 posle podne »
ili si buldozer ili te djubrad pregaze

Van mreže FGeR

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 193
Odg: nagon za povracanjem
« Odgovor #3 poslato: Novembar 09, 2012, 02:48:36 posle podne »
Pa realno 6-8 jakih obroka na svaka 2 sata jedu Pro BB.
Tebi je dovoljno 5 dobrih obroka, na svaka 3-4h za rast.

kad dodjes na 100-110kg, onda razmisli o takvoj ishrani na svaka 2h. ( pretpostavljam da ti ta kilaza nije ni u podsvijesti :P )

A i tesko je jesti na svaka 2h, osim ako nisi finansijski skroz obezbijedjen, i jedina obaveza ti je da jedes i odes do teretane.. ;)

Van mreže urlich

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 192
  • Храброст није порицање ни одсутност страха
Odg: nagon za povracanjem
« Odgovor #4 poslato: Novembar 09, 2012, 03:36:38 posle podne »
Nisam hteo nista da komentarisem u tvojim temama, ali definitivno je da ti treba da rascistis prvo neke stvari u glavi.Ides skroz pogresnom filozofijom napumpacu se pa ce da me se plase.Jedi koliko mozes i postepeno povecavaj hranu, neces nabaciti 20 kg za mesec dana.

Van mreže bodi biber

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 347
  • ne odustaj i vidjeces druge kako odustaju
Odg: nagon za povracanjem
« Odgovor #5 poslato: Novembar 09, 2012, 08:27:42 posle podne »
Pa realno 6-8 jakih obroka na svaka 2 sata jedu Pro BB.
Tebi je dovoljno 5 dobrih obroka, na svaka 3-4h za rast.

kad dodjes na 100-110kg, onda razmisli o takvoj ishrani na svaka 2h. ( pretpostavljam da ti ta kilaza nije ni u podsvijesti :P )

A i tesko je jesti na svaka 2h, osim ako nisi finansijski skroz obezbijedjen, i jedina obaveza ti je da jedes i odes do teretane.. ;)
u redu :) ,
ili si buldozer ili te djubrad pregaze

Van mreže bodi biber

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 347
  • ne odustaj i vidjeces druge kako odustaju
Odg: nagon za povracanjem
« Odgovor #6 poslato: Novembar 09, 2012, 08:46:50 posle podne »
Nisam hteo nista da komentarisem u tvojim temama, ali definitivno je da ti treba da rascistis prvo neke stvari u glavi.Ides skroz pogresnom filozofijom napumpacu se pa ce da me se plase.Jedi koliko mozes i postepeno povecavaj hranu, neces nabaciti 20 kg za mesec dana.
  ne,ne,nikad mi nije cilj da tako uticem na druge osobe nego nikad se ne zna ,nikad se nece neko zalijecati na krupnog momka ako se slazes?OK smanjicu i jescu 5 puta na dan.... nego da ne smaram ljude sa novom temom a vidim da si iskusniji da li mislis da mi je ovakav trening koristan za izgradnju misica...   

ponedeljak:grudi: sklekovi sa opterecenjem 3x 6-8 rep ,bench press 3x 6-8 rep,i pek dek 3x 6-8 rep

utorak:ledja: zgibovi sa opterecenjem 3x 6-8 rep,lat masina  3x 6-8 rep,i veslanje u donjem kuturu lat masine 3x  6-8 rep

sreda:odmor

cetvrtak:noge:cucanj 3x 6-8 rep,nozne ekstenzije 3x 6-8 rep, i leg press 3x 6-8 rep

petak:triceps i biceps:propadanja izmedju 2 stolice sa tegovima na koljenima 3x 6-8 rep,propadanja na razboju sa opterecenjem 3x 6-8 rep,i stojeci potisak na lat masini 3x 6-8 rep,   biceps:zgibovi sa opterecenjem (ruke obratno okrenute) 3x 6-8 rep,bicep curls 3x 6-8 rep,i lat masina (ruke obratno okrenute) 3x 6-8 rep

subota:odmor
nedelja:odmor  znam da je cudno ali ramena ne radim,ali inace mislim da mi je ovo dobar trening...daj mi tvoj savjet i neko iskusan kao ti neka mi da savjet,recimo pedja :)
ili si buldozer ili te djubrad pregaze

Van mreže dzanki

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: nagon za povracanjem
« Odgovor #7 poslato: Novembar 10, 2012, 12:03:03 pre podne »
NERADIS RAMENA :o

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: nagon za povracanjem
« Odgovor #8 poslato: Novembar 10, 2012, 12:14:00 pre podne »
Jel su ti ramena previse razvijena pa ih ne radis ? Batali pek dek,radi neku normalnu vezbu tipa kosi potisak, propadanja... I ne moras sve da radis 6-8, mozes desetak ponavljanja neke vezbe.
Men sana in corpore sano !

Van mreže bodi biber

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 347
  • ne odustaj i vidjeces druge kako odustaju
Odg: nagon za povracanjem
« Odgovor #9 poslato: Novembar 10, 2012, 12:19:38 pre podne »
ili si buldozer ili te djubrad pregaze

Van mreže bodi biber

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 347
  • ne odustaj i vidjeces druge kako odustaju
Odg: nagon za povracanjem
« Odgovor #10 poslato: Novembar 10, 2012, 12:21:43 pre podne »
Jel su ti ramena previse razvijena pa ih ne radis ? Batali pek dek,radi neku normalnu vezbu tipa kosi potisak, propadanja... I ne moras sve da radis 6-8, mozes desetak ponavljanja neke vezbe.
ma nisu,naprotiv katastrofalna,nego ne znam koje vezbe da radim za ramena,mislio sam da mi je dovoljno sto ih pogodim uz propadanja i sklekove,ok pek dek mijenjam a ovo ostalo?sve dobar izbor vezbi???uz pravilnu ishranu da ocekujem napredak? :D
ili si buldozer ili te djubrad pregaze

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: nagon za povracanjem
« Odgovor #11 poslato: Novembar 10, 2012, 07:53:47 pre podne »
mislio sam da mi je dovoljno sto ih pogodim uz propadanja i sklekove

Daleko je od dovoljnog,moraju sve partije da se rade,nema tih "pogodio sam biceps kad sam radio ledja" fazona....


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže bodi biber

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 347
  • ne odustaj i vidjeces druge kako odustaju
Odg: nagon za povracanjem
« Odgovor #12 poslato: Novembar 10, 2012, 11:43:10 pre podne »
mislio sam da mi je dovoljno sto ih pogodim uz propadanja i sklekove

Daleko je od dovoljnog,moraju sve partije da se rade,nema tih "pogodio sam biceps kad sam radio ledja" fazona....
mozes li mi onda preporuciti najbolje vjezbe za ramena?i da li je dovoljno 3 vjezbe po misicu kao sto radim,ne moram 5,6 vjezbi? :P
ili si buldozer ili te djubrad pregaze

Van mreže FGeR

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 193
Odg: nagon za povracanjem
« Odgovor #13 poslato: Novembar 10, 2012, 12:27:59 posle podne »
ne,ne,nikad mi nije cilj da tako uticem na druge osobe nego nikad se ne zna ,nikad se nece neko zalijecati na krupnog momka ako se slazes?
Ne idi tom logikom, imas na pretek onih koji bi te rado probali kad si 'krupan'. Posebno oni koji duze treniraju borilacke vjestine.

Sto se ramena tice.. Jednostavno ukucaj na google shoulder exercise ili vezbe za ramena i naci ces sve sto ti treba, kako se izvode,itd..
Odaberi 3,4 vjezbe i gledaj da razliciti dio ramena pogadjaju.
Npr jedan trening: Sjedeci potisak sa bucicama, letenje sa strane, letenje za zadnje rame, vucha do brade.
Pa sledeci trening promijenis nesto. Sjedeci potisak na spravi, letenje sa sajlama, itd.. ;)
« Poslednja izmena: Novembar 10, 2012, 12:32:30 posle podne FGeR »

Van mreže bodi biber

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 347
  • ne odustaj i vidjeces druge kako odustaju
Odg: nagon za povracanjem
« Odgovor #14 poslato: Novembar 10, 2012, 02:50:57 posle podne »
ne,ne,nikad mi nije cilj da tako uticem na druge osobe nego nikad se ne zna ,nikad se nece neko zalijecati na krupnog momka ako se slazes?
Ne idi tom logikom, imas na pretek onih koji bi te rado probali kad si 'krupan'. Posebno oni koji duze treniraju borilacke vjestine.

Sto se ramena tice.. Jednostavno ukucaj na google shoulder exercise ili vezbe za ramena i naci ces sve sto ti treba, kako se izvode,itd..
Odaberi 3,4 vjezbe i gledaj da razliciti dio ramena pogadjaju.      ma malo je tih koji bas znaju borilacke vjestine :), ok..al iskren da budem razlogzasto ne radim ramena je strah da ne sjebem nesto i okoncam rast :P,jer imam 16 god i 173 cm,nadam se da cu jos 5 cm barem porasti :P
Npr jedan trening: Sjedeci potisak sa bucicama, letenje sa strane, letenje za zadnje rame, vucha do brade.
Pa sledeci trening promijenis nesto. Sjedeci potisak na spravi, letenje sa sajlama, itd.. ;)
ili si buldozer ili te djubrad pregaze