Oktobar 05, 2024, 07:24:21 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.330 poruka u 18.764 tema - 20.972 članova - Poslednji član: mvzInnor
X3MShop banner

Autor Tema: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj  (Pročitano 27889 puta)

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #15 poslato: Novembar 17, 2012, 01:03:14 pre podne »
Mozda neko odradi 2 kure sa solo depoom, pa posle toga ubaci nesto deke. Tu se vec moze osetiti razlika. Steroks kod nas nije nepoznanica, jako mnogo ljudi koristi, bar u mojoj okolini, kao sto sam rekao, malo se zalilo, uglavnom uporedjujuci sa oksidom, bd i asiu je dosta tesko nabaviti.

Sto se tice doziranosti i ja smatram, tj ubedjen sam, da nema tu koliko pise, ali sad koliko, o tome mozemo samo da nagađamo dok se ne donese papir.

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #16 poslato: Novembar 17, 2012, 01:03:32 pre podne »
Ni ja takodje nisam imao problema sa steroxovim sustanom, moja teorija je da stavljaju previse benzil alkohola ( 5 ili 6 % da ne bi crashovao rastvor) dok prave, a neko lose reaguje na veci % BA, u smislu da pece inekcija itd... 
Steroxov acetat u odnosu na oxidov acetat... ko je probao zna razliku.
slazem se.. Redovno abces od sterox dece..

Hmmm otkud to?
Mora da imaš u ponudi nešto drugo pa ovako pišeš.
Od Steroxove deke abces...slobodno mogu da kažem ni manje ni više nego GLUPOST, ne pričam napamet jer sam okružen sa x ljudi koji ga uzimaju i ništa sem pohvale ne mogu čuti za njega.

Što bi ti bole gym rekao PROMENI AMPULU, to ako si ti nepravilnim korišćenjem kontaminirao ampulu ne znači da je do deke već do tebe ;)
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #17 poslato: Novembar 17, 2012, 01:05:59 pre podne »
Pa ne reaguju svi isto, meni 1 ml depoa nekad stvori takav problem i to kad dajem u dupe, a znam za slucajeve kad guraju 10 kubika odjednom.

Van mreže houselectro

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 62
Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #18 poslato: Novembar 17, 2012, 01:07:50 pre podne »
Ni ja takodje nisam imao problema sa steroxovim sustanom, moja teorija je da stavljaju previse benzil alkohola ( 5 ili 6 % da ne bi crashovao rastvor) dok prave, a neko lose reaguje na veci % BA, u smislu da pece inekcija itd... 
Steroxov acetat u odnosu na oxidov acetat... ko je probao zna razliku.
slazem se.. Redovno abces od sterox dece..

Hmmm otkud to?
Mora da imaš u ponudi nešto drugo pa ovako pišeš.
Od Steroxove deke abces...slobodno mogu da kažem ni manje ni više nego GLUPOST, ne pričam napamet jer sam okružen sa x ljudi koji ga uzimaju i ništa sem pohvale ne mogu čuti za njega.

Što bi ti bole gym rekao PROMENI AMPULU, to ako si ti nepravilnim korišćenjem kontaminirao ampulu ne znači da je do deke već do tebe ;)

koji baksuz moras bit kontaminirat multidozu? majketi...bilo je i dlaka u steroxovim proizvodima...na drugom forumu imaju i slika...hehe.. a sta se tice asia bas deke kolko oces ima...:-D bar za mene xD ostali proizvodi su teze dobavljivi ali deka i propi ima ih... a bd bolda... znam lika s ogromnim ali ono ogrooomnim zalihama oxida...8)

Van mreže houselectro

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 62
Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #19 poslato: Novembar 17, 2012, 01:09:43 pre podne »
Pa ne reaguju svi isto, meni 1 ml depoa nekad stvori takav problem i to kad dajem u dupe, a znam za slucajeve kad guraju 10 kubika odjednom.

ja 7 hahaha :-D 2po 2 skupi se... ma jok ja se nepikam... mene drugi guze :-D na 3ml izvadi napola se igla promjeni smjeri deri dalje...dobar proizvod cujes drugi dan.. i amen...los mozes i do 3tj...

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #20 poslato: Novembar 17, 2012, 01:11:27 pre podne »
Mislio sam na 10 kubika testa :) Ostalo i nisam racunao,on mi je bas problematican.

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #21 poslato: Novembar 17, 2012, 01:13:41 pre podne »

vjeruj..sterox ako ima u ml 50mg ja cu bit pop... to su velko dozirani kurci...di ces nac 350mg deke
[/quote]

Steroxova deka je od 300mg

Ni ja takodje nisam imao problema sa steroxovim sustanom, moja teorija je da stavljaju previse benzil alkohola ( 5 ili 6 % da ne bi crashovao rastvor) dok prave, a neko lose reaguje na veci % BA, u smislu da pece inekcija itd... 
Steroxov acetat u odnosu na oxidov acetat... ko je probao zna razliku.
slazem se.. Redovno abces od sterox dece..

Hmmm otkud to?
Mora da imaš u ponudi nešto drugo pa ovako pišeš.
Od Steroxove deke abces...slobodno mogu da kažem ni manje ni više nego GLUPOST, ne pričam napamet jer sam okružen sa x ljudi koji ga uzimaju i ništa sem pohvale ne mogu čuti za njega.

Što bi ti bole gym rekao PROMENI AMPULU, to ako si ti nepravilnim korišćenjem kontaminirao ampulu ne znači da je do deke već do tebe ;)

koji baksuz moras bit kontaminirat multidozu? majketi...

Ne trebaš biti baksuz da je sam kontaminiraš, već je krivica u 99% slučajeva od USERa.

"Dlaka u steroxovim proizvodima"  xaxaxxa ovo sad čujem , očigledno je iz priloženog da "guraš" neki drugi lab. Ja ni od jednog prijatelja, drugara čuo nisam da se žali na tako nešto.
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže houselectro

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 62
Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #22 poslato: Novembar 17, 2012, 01:15:45 pre podne »
Mislio sam na 10 kubika testa :) Ostalo i nisam racunao,on mi je bas problematican.

mozda te jebe maslinovo ulje...to je baza za galeniku... promjeni ester...imas sopharm propi..ali neznam di ces nac to...
svaki dan po ml u nogu rame nit ne osjetis ako oces po farmacijskom testu...ima i pakistanski kojem je podloga druga mast tj enthatnisam siguran da ne lazem ...

Van mreže houselectro

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 62
Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #23 poslato: Novembar 17, 2012, 01:17:13 pre podne »

vjeruj..sterox ako ima u ml 50mg ja cu bit pop... to su velko dozirani kurci...di ces nac 350mg deke

Steroxova deka je od 300mg

Ni ja takodje nisam imao problema sa steroxovim sustanom, moja teorija je da stavljaju previse benzil alkohola ( 5 ili 6 % da ne bi crashovao rastvor) dok prave, a neko lose reaguje na veci % BA, u smislu da pece inekcija itd... 
Steroxov acetat u odnosu na oxidov acetat... ko je probao zna razliku.
slazem se.. Redovno abces od sterox dece..

Hmmm otkud to?
Mora da imaš u ponudi nešto drugo pa ovako pišeš.
Od Steroxove deke abces...slobodno mogu da kažem ni manje ni više nego GLUPOST, ne pričam napamet jer sam okružen sa x ljudi koji ga uzimaju i ništa sem pohvale ne mogu čuti za njega.

Što bi ti bole gym rekao PROMENI AMPULU, to ako si ti nepravilnim korišćenjem kontaminirao ampulu ne znači da je do deke već do tebe ;)

koji baksuz moras bit kontaminirat multidozu? majketi...

Ne trebaš biti baksuz da je sam kontaminiraš, već je krivica u 99% slučajeva od USERa.

"Dlaka u steroxovim proizvodima"  xaxaxxa ovo sad čujem , očigledno je iz priloženog da "guraš" neki drugi lab. Ja ni od jednog prijatelja, drugara čuo nisam da se žali na tako nešto.
[/quote]

nemam sta gurat...ne bavim se dilanjem i slicnim pizdarijama...dijelim svoja iskustva i iskustva mojih poznanika ako bas trazis iskopat cu ti sliku :-D

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #24 poslato: Novembar 17, 2012, 01:26:08 pre podne »
Jedno pitanje, može li se uzeti prazan vial, ubrizgati u njega npr maslinovo ulje zajedno sa dlakom i tako konkurencija izblatiti? Naravno da može, to se uslika i stavi na forume i širi poput požara.
Pa jbm mu miša ja mogu uraditi lab potvrdu da nikada niko ne provali za određeni produkt u PS i samim tim "usrati" taj lab a ljudi se kunu svemu što vide na netu a NIKADA nisu iskusili nešto loše nego su ili videli ili čuli :)
Veruj mi nagledao sam se podvala od x dilera koji samo pljuju ono što nemaju i od nijednog jedinog vežbača nisam čuo da mu išta fali od SteroxLaba, već samo pričaju u superlativu za njega.
Maximum šta može da bude loše ako ima malo više BA i malo zaboli ali jbg to prođe ali rezultati ne izostaju ;)
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže houselectro

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 62
Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #25 poslato: Novembar 17, 2012, 01:26:30 pre podne »

Van mreže houselectro

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 62
Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #26 poslato: Novembar 17, 2012, 01:31:42 pre podne »
Jedno pitanje, može li se uzeti prazan vial, ubrizgati u njega npr maslinovo ulje zajedno sa dlakom i tako konkurencija izblatiti? Naravno da može, to se uslika i stavi na forume i širi poput požara.
Pa jbm mu miša ja mogu uraditi lab potvrdu da nikada niko ne provali za određeni produkt u PS i samim tim "usrati" taj lab a ljudi se kunu svemu što vide na netu a NIKADA nisu iskusili nešto loše nego su ili videli ili čuli :)
Veruj mi nagledao sam se podvala od x dilera koji samo pljuju ono što nemaju i od nijednog jedinog vežbača nisam čuo da mu išta fali od SteroxLaba, već samo pričaju u superlativu za njega.
Maximum šta može da bude loše ako ima malo više BA i malo zaboli ali jbg to prođe ali rezultati ne izostaju ;)

evo prijatelju ja cisto iz osobnog iskustva njihova bolda nula bodova...ali zato oxid i bd ljepo osjetim..tren nisam probo ni masteron ali ga ekipa hvali sve u 16... deku nisam uzo od njih jer sam u mogucnosti bolje labove tj najbolje dobit...uzo frend i kaze da njemu sve radi a na testu je pa se napuhnil ko balon... opet nemres znat dal radi...ja ne guram nicije ni nemam namjeru.. ovo sta ja govorim gotovo niko ni nema... svi ce ti probat uvaljat axio,franch,gensis,eurolab... sta zapravo neznas ni sta je...

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #27 poslato: Novembar 17, 2012, 01:35:21 pre podne »
Mislio sam na 10 kubika testa :) Ostalo i nisam racunao,on mi je bas problematican.

mozda te jebe maslinovo ulje...to je baza za galeniku... promjeni ester...imas sopharm propi..ali neznam di ces nac to...
svaki dan po ml u nogu rame nit ne osjetis ako oces po farmacijskom testu...ima i pakistanski kojem je podloga druga mast tj enthatnisam siguran da ne lazem ...

Kad dam u rame/pek nemam probleme.Probavao sam skoro pred takmicenje tren ac steroxov, krenuo sa pola ml,i davao po (1+1)ml i nisam imao ama bas nikakvih problema,bez obzira sto je depo bio u spricu. Logicno resenje je da uvek dajem po pola ml trena :D

Van mreže houselectro

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 62
Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #28 poslato: Novembar 17, 2012, 01:40:50 pre podne »
hahaha koji si ti lik :-D ma bjez od trena to te u tromi i laktate digne u pizdu strininu ko deda od 90godina otrcis 300m i bacis se na pod nema sta taj tren ne ubije od glave gornje i donje do aerobne aktivnosti...neznam sta vidite u njemu nisam ga probo ni ne mislim...istina je da gorostasnu snagu dobivas ali ali....ovisi ako si powerlifter ok tj ako ti je bitan 1rm...ali to jedino za vas..."zdravije uzet" hgh 12tj i test i malo popaprit laganom rukom na insu i t3...i recimo sve drzis u balansu a rastes ko gljiva poslje kise...jos te nategne ko botoks xD

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #29 poslato: Novembar 17, 2012, 01:49:43 pre podne »
Jedva sam izdrzao 6 nedelja,nesanica, agresija da ne znam da se ponasam,nekad snovi haos,estrogenski skok posto sam sklon tome zbog bfa. Pa radim lifting i onda je jako bitan, ali ne znam kad cu sledeci put da se usudim da ga uzimam.