Oktobar 05, 2024, 07:17:53 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.330 poruka u 18.764 tema - 20.972 članova - Poslednji član: mvzInnor
X3MShop banner

Autor Tema: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj  (Pročitano 27877 puta)

Van mreže High Intensity2

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 94
Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« poslato: Novembar 04, 2012, 09:30:54 posle podne »
Poz ljudi imam 21 godinu i jednu kuru iza sebe i sad planiram drugu drugciju posto nisam zadovoljan prvom i menja preparate.Prva kura je bila bazirana za sust350stereox labs i bold300 takodje stereox labs. uzima sam 700 sust i 600 bold nedeljno ali posto me je uvek posle uboda susta guza lose reagovala i bolela me na savet dilera presao sam na depo kad sam potrosio prvu bocicu susta.Mislim da je bold bio fake posto od onoga sto sam citao o efektima i nus efektima nista nisam osetio ni apetit ni nervozu a ni lean gains sto bi se reklo.Planiram sledecu kuru da bude Test E 750 i deca 500 i ne znam da li da ubaci turanabol ili win i oral da li da uzimam kako kick prvih 6 nedelja ili kao finish drugih hvala na savetima i preporukama

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 863
Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #1 poslato: Novembar 04, 2012, 09:57:03 posle podne »
Ti ako nisi uspeo da nadjes dobar sust i bold onda verovatnoca da ces naci original decu tezi ka nuli. Gledaj pa kupi opet od istog dobavljaca.

Van mreže Nebitan lik

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #2 poslato: Novembar 04, 2012, 10:27:39 posle podne »
Колико недеља ти је трајао циклус ? Кад си престао са узимањем сустанона? Колико мг си узимао тест Е ? Напиши како си јео, јер пре бих реко да нешто не штима у исхрани и тренингу него ли у хемији, или си ти ипак очекивао да преко ноћи постанеш Џеј Катлер  :D

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #3 poslato: Novembar 05, 2012, 12:30:42 pre podne »
Poz ljudi imam 21 godinu i jednu kuru iza sebe i sad planiram drugu drugciju posto nisam zadovoljan prvom i menja preparate.Prva kura je bila bazirana za sust350stereox labs i bold300 takodje stereox labs. uzima sam 700 sust i 600 bold nedeljno ali posto me je uvek posle uboda susta guza lose reagovala i bolela me na savet dilera presao sam na depo kad sam potrosio prvu bocicu susta.Mislim da je bold bio fake posto od onoga sto sam citao o efektima i nus efektima nista nisam osetio ni apetit ni nervozu a ni lean gains sto bi se reklo.Planiram sledecu kuru da bude Test E 750 i deca 500 i ne znam da li da ubaci turanabol ili win i oral da li da uzimam kako kick prvih 6 nedelja ili kao finish drugih hvala na savetima i preporukama
Ne mora znaciti da je fejk. Ne mora po nus pojavama biti nesto dobro, sa druge strane taj cist misic je jako tesko videti, a i mnogo ga tesko dobiti. bold se moze mozda bolje pokazati pri nekom smanjenom unosu hidrata. Sve zavisi.

Van mreže houselectro

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 62
Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #4 poslato: Novembar 15, 2012, 10:19:38 posle podne »
steroxv sust peče jako...a boldu majkemi ni ja ne osječam u uspojavama..tj ne osječam glad ni na dijeti neku vaskularnst ili šta a kad sam uzo asia i BD odmah nakon 2 tjedna su počele te  "nuspojave" ... čak i ako se nađe oxid iliti sterox...oxide je dobro doziran sterox poddoziran..

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #5 poslato: Novembar 15, 2012, 11:49:09 posle podne »
oxide je dobro doziran sterox poddoziran..


slazem se

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #6 poslato: Novembar 16, 2012, 08:31:10 pre podne »
steroxv sust peče jako...a boldu majkemi ni ja ne osječam u uspojavama..tj ne osječam glad ni na dijeti neku vaskularnst ili šta a kad sam uzo asia i BD odmah nakon 2 tjedna su počele te  "nuspojave" ... čak i ako se nađe oxid iliti sterox...oxide je dobro doziran sterox poddoziran..


naravno, oxide i sterox, dva razlicita svijeta, uprkos pokusaju dilera da prodaju pricu da je to jedno te isto. Nije i nikad nece biti. Sterox je djubre u odnosu na Oxide.
Generalno, Sterox u zadnje vrijeme je toliko los da prosto ne znam sta da mislim vise o njemu. Nesto je podozirano, a nesto kao da nije dozirano u opste...ako ovako nastavi, a hoce sigurno, ide na listu za ozbjegavanje.

ps
samo da dodam, sa Sterox sustanonom nisam imao nikakvih neprijatnosti pri apliciranju

ps2
uf kad se sjetim Syd boldenona od prije 6-7 godina, mami osmjeh na lice :D

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #7 poslato: Novembar 16, 2012, 09:01:47 pre podne »
Ni ja takodje nisam imao problema sa steroxovim sustanom, moja teorija je da stavljaju previse benzil alkohola ( 5 ili 6 % da ne bi crashovao rastvor) dok prave, a neko lose reaguje na veci % BA, u smislu da pece inekcija itd... 
Steroxov acetat u odnosu na oxidov acetat... ko je probao zna razliku.

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #8 poslato: Novembar 16, 2012, 06:23:58 posle podne »
Pa dok papir ne vidim, ne verujem.

Evo jedan decko bas hvali steroksovu deku. Oko mene svi drndaju steroks i niko se nije preterano zalio, bude naravno onoga, oksid je bio bolji itd tj pohvale na stranu oksida. Za sada niko nije pljuvao steroks u toj meri.



Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #9 poslato: Novembar 16, 2012, 08:04:45 posle podne »
Prvi metak je najbolji metak. Treba se uzeti u obzir da svaki naredni ciklus nece biti delotvoran kao predhodni

Van mreže bingo

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 189
Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #10 poslato: Novembar 16, 2012, 10:33:13 posle podne »
Ni ja takodje nisam imao problema sa steroxovim sustanom, moja teorija je da stavljaju previse benzil alkohola ( 5 ili 6 % da ne bi crashovao rastvor) dok prave, a neko lose reaguje na veci % BA, u smislu da pece inekcija itd... 
Steroxov acetat u odnosu na oxidov acetat... ko je probao zna razliku.
slazem se.. Redovno abces od sterox dece..

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #11 poslato: Novembar 16, 2012, 11:50:05 posle podne »
Promeni ampulu

Van mreže houselectro

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 62
Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #12 poslato: Novembar 17, 2012, 12:40:02 pre podne »
Pa dok papir ne vidim, ne verujem.

Evo jedan decko bas hvali steroksovu deku. Oko mene svi drndaju steroks i niko se nije preterano zalio, bude naravno onoga, oksid je bio bolji itd tj pohvale na stranu oksida. Za sada niko nije pljuvao steroks u toj meri.

sad cu ti nesta rec...neke anabolike ni nemres znat jel rade uz one prave...evo primjer lik je na 2galenike i 500mg franch farmacy deke..dakle to je made in home... citaj cisto ulje...i on govori kako brutalno osjeca..veli jak je..

brate galenika ako je osnova taj ciklus ce nesto odradit nema greske...al boldu,deku,masteron,wini to nemoze znat neko ko je na +12bfa da radi..da se vide rezultati.. jos dok naglasi ekstremni kad je koji od ovih dao ekstremni rezultat..znam otprilike kako radi deka...jer sam imo farmacisku, od asie i od steroxa...vjeruj..sterox ako ima u ml 50mg ja cu bit pop... to su velko dozirani kurci...di ces nac 350mg deke za bezveze velim 30e... to je brate 3,5g jednog od najkvalitetnijih i nmedu skupljim anabolicima...isto tako 100komada od 50mg anavaram150e.. brate pa anavar primo to se daje bolesnoj djeci i to po bolesnim cijenama..nevjerojatno teski postupak proizvodnje...pa cak i za asia pharm ili BD problem jer to jedva farmacije proizvode..nemoze se samo tako do tih sirovina...i to nisu ove doze od 50mg nego 2-10max...

nemojte se opterecivat s nepoznanicom idite na sigurno... nemojte si priustiti razne apcese a zauzvrat dobijete nista drugo osim tenisku lopticu u supku...sve poznate marke imaju na sebi brojeve koji potvrduju dal je orginal osim bd... ali bd mozete provjeriti tako da sa multidoze maknete onu limenu opnu da ostane samo guma na cepu...i na toj gumi sastrane mora bit nacrtan znak od bda... nadam se da sam pomogo

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #13 poslato: Novembar 17, 2012, 12:52:34 pre podne »
Nek proba neko solo deku da vidimo jel radi onda :D

Van mreže houselectro

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 62
Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #14 poslato: Novembar 17, 2012, 12:58:02 pre podne »
Nek proba neko solo deku da vidimo jel radi onda :D

moj naklon ... haha :-D ako mu poraste libido ko sta mnoge knjige pisu i ona glupa knjiga dorucak sampiona...onda bi im trebo bit ko puska tvrd...haha...al ako cemo realno ni dizaliza ga nece dignut i to dobra 2mj... haha