Jul 10, 2024, 11:20:55 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.234 poruka u 18.756 tema - 20.956 članova - Poslednji član: Darko_SBD
X3MShop banner

Autor Tema: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj  (Pročitano 26889 puta)

Van mreže houselectro

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 62
Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #30 poslato: Novembar 17, 2012, 01:59:42 pre podne »
pokusaj s peptidima...ako te muci bf...igf1 snaga jako poraste fatlose je super netreba korist ins ni t3kao s hgh jeftiniji... hehe samo rijedjenje ce ti bit problem... uglavnom ako nabavis orginal na konju si...40mcg kroz 50dana...komotnije ces se osjecat nema onih neugodnosti ko na trenu da kita ne stoji i te gluposti...i da...on ne utjece na tvoj prirodni nivo testa...al je pozeljno uz njega neki ciklus napravit...
ili efo danas sam razgovaro s jednim poznatim takmicarem pgf da si lud od njega jak,rastes,bf pada,agresija raste osjecas se nepobjedivo...a ne utjece na razinu testa jedino nije komotan kaze da boli ko sam vrag...

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #31 poslato: Novembar 17, 2012, 02:05:43 pre podne »
Muci me bf jer jedem u kuci sta ima :)
Kad bih imao para za peptide prvo bih hranu procistio :)
Zavisi sta on podrazumeva pod jak, mozda misli ako radi biceps pregib sa bucicama od 35kg :) Jurim da prebacim cucanj i vucenje preko 320 i tu bez testa na duze staze nema nikakve price, a najbolji je depo zbog sporog ulaska u sistem.

Van mreže houselectro

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 62
Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #32 poslato: Novembar 17, 2012, 02:13:07 pre podne »
a opizdi 4tj prije takmicenjs po jedan anadrol 50 pa da vidis pizdarija haha..salim se..pa ja sam danas napravio 230detlift imam 104kg nije ekstra kemija depo 500,bolda 300,deka 300...nisam abuser male doze ali ljepo sklepane...samo sta sam ja na jebenih 100-200g uh ... da sam na dozi od 400-600uha bilo bi drukcije... a na peptidima prehrana ni nije tolko bitna na hgh majketi ogulis se i na megdonalsu :-D samo ali ali pravi kosta brutalno puno...a za to sta ti dobijes na natjecanju... reklo bi se balati se toga frende...

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #33 poslato: Novembar 17, 2012, 09:35:34 pre podne »
Sterox
deka - 0 bodova, nema supstance u njemu
bold - 0  bodova, nema supstance u njemu, mozda nekog testa ima, ali irelevantno
prop - radi dobro, ali nije svaka bocica ispravna
tren ac - podoziran
tren en - podoziran
masteron - nemogu nista da kazem, imao sam bf jedno 15% kad sam ga ubo, a ubo am ga sto sam ga dobio, pa kao hajde :D
sust - ok, dobar, preporuka
dbol - dobar
drol - nije los, ali nije ni kako bi trebalo
winns - bio je ok ovaj koji je bio kod mene

Bespredmetno je uporedjivati sa Oxidom.
Sto se tice deke, lako se ustanovi kakva je situacija. Ubodes pola grama-gram deke svake nedelje i onda poslije par nedelja odes u apoteku i uzmes 2 farmaceutske deke, ubodes i poslije 2 dana vidis o cemu se zapravo radi.

Meni je zao sto nekima ovo kvari posao, ali jbg, treba da se zna kako stvari stoje. Onda se smijemo ljudima, kaze, jbt znas na koliko je n hemije a vidi ga na sta lici.
Pa na koliko je zapravo?

Van mreže ela ela

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 353
Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #34 poslato: Novembar 17, 2012, 10:43:10 pre podne »
Zadnja recenica objasnila -hahhah  :D

Van mreže JohnDoe

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 61
Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #35 poslato: Novembar 17, 2012, 11:14:22 pre podne »
velja
za sterox se samo cekalo da se iskvari, a nije mu trebalo mnogo :(
nego sta je sad dalje, osim naravno sigurnih farmaceutskih, koji su jos u opticaju
a da nisu losi, mnogi vrte na staru slavu syd, axio, jedino mozda asia je dobar ako nije fals,
mada ne znam vise

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #36 poslato: Novembar 18, 2012, 12:30:48 pre podne »
Sto se tice doziranosti i ja smatram, tj ubedjen sam, da nema tu koliko pise, ali sad koliko, o tome mozemo samo da nagađamo dok se ne donese papir.

Ja imam odlicna iskustva sa tren acetatom.Krenuo sam sa 50mg 3x nedeljno i u prve dve nedelje me je tresao bukvalno,tad sam uradio onaj plici cucanj sa 320 a imao sam snage i za 340 verovatno.Pre toga godinu dana nisam stavio 300 na ledja. Veliki broj ljudi koristi, cak je postiglo odlicne forme sad na drzavnom.Misljenja su podeljena.

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #37 poslato: Novembar 18, 2012, 12:41:10 pre podne »
Sto se tice doziranosti i ja smatram, tj ubedjen sam, da nema tu koliko pise, ali sad koliko, o tome mozemo samo da nagađamo dok se ne donese papir.

Ja imam odlicna iskustva sa tren acetatom.Krenuo sam sa 50mg 3x nedeljno i u prve dve nedelje me je tresao bukvalno,tad sam uradio onaj plici cucanj sa 320 a imao sam snage i za 340 verovatno.Pre toga godinu dana nisam stavio 300 na ledja. Veliki broj ljudi koristi, cak je postiglo odlicne forme sad na drzavnom.Misljenja su podeljena.
Heh za to znamo kako je bilo :)
Ja imam njih recimo 3-4 drugara koji su na deki, nisu od juce u ovome, niko se ne zali. Kazem, jedan mi je pravio poredjenje da mu je bio bolji oksid, al da nema zamerki. Sto se tice bolde, ne znam 4 coveka koji su zadovoljni sa boldom, ne steroksovom nego uopsteno boldom. Sam sam uzimao, dajmonda, pre 2 god recimo, za mene su to bacene pare, bukvalno. U mom/nasem (milan) sportu ta bolda ne znam ni ja cemu, al aj tada sam bio tek pocetnik. Drugar je sad na propu tek je poceo, pa cemo da vidimo, mada nema sta da gledam, kada je bio i prosle godine na propu i kaze da je to to. Ono sto je ocekivao, uglavnom se ispunilo.
Za odredjeni lab ne mogu da govorim da je djubre ili ne, dok ne vidim papir, kao sto je bilo sa genesisom.
« Poslednja izmena: Novembar 18, 2012, 12:43:36 pre podne BUKAS »

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #38 poslato: Novembar 18, 2012, 01:10:58 pre podne »
Dal je poddoziran il ne,ja sam na masi bio na sterox tren enantatu 400mg uz 500-750 depoa i to mi je radio fenomenalno,naravno ubacio sam ga kasnije kako bih tacno video sta dobijam od njega jel,pre toga sam proslo leto uzimao dajmond tren,ista stvar koliko ja mogu zakljuciti.

kad je doslo onih kruicijalnih 6 weeks out dijete,tu su bili samo tren ac i test propi,ista firma,ako su bili poddozirani ili fals-fejk kakogod,sumljam da bih em onoliko suv ostao em zadrzao misice(nije lako odrzati isecenih stotinak kila) naravano dijeta blabla ali pricamo o 'emiji. Zadnje dve nedelje sam izbacio ova dva i isao masteron isto ster 150mg EOD i to mi je bio jedini antiestrogen ako se uopste moze tako nazvati.BIo sam suv kao sahara,naravno ujebao sam zadnjih 3-4 sata pre scene ali drugim stavrima tj navalom galeta i to :D,ali ovim kombinama sam prezadovoljan. Sad ovo je meni bio prvi put da probam brze estre,pa moracu def probati jos koju firmu da pricam o tome dal ovaj il onaj bolje radi,ali da li radi posao sterox?Meni da.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #39 poslato: Novembar 18, 2012, 07:59:55 pre podne »
:D

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #40 poslato: Novembar 18, 2012, 09:53:38 pre podne »
Pa najbolji takmičari u BiH se spremaju na SteroxLabu i ne vidim da im išta fali. Stvarno neznam nekog da mi se ikada žalio na njega osim ako ih boli mesto uboda :)

Filip isto tako se spremao a smatram ga extremno realnim i merodavnim da bi ocenio radi li ili ne, uostalom pogledajte Filipove slike pa ocenite :)
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #41 poslato: Novembar 18, 2012, 12:36:34 posle podne »
:D

ne mi diras tren acetat ujedam ahahahahaha :D
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #42 poslato: Novembar 18, 2012, 12:40:43 posle podne »
Pa najbolji takmičari u BiH se spremaju na SteroxLabu i ne vidim da im išta fali. Stvarno neznam nekog da mi se ikada žalio na njega osim ako ih boli mesto uboda :)

Filip isto tako se spremao a smatram ga extremno realnim i merodavnim da bi ocenio radi li ili ne, uostalom pogledajte Filipove slike pa ocenite :)


e da propionat me je otkidao :D jbg takav rastvor. A sad opet kazem ja nisam probao sve supstance od ster,a i oduvek vazi ono da nisu svi lekovi odredjene firme 'ful'. Al evo potrudicu se kad se ocistim i oporavim total pa krene naredna kura tamo na prolece,da uzmem tren ac neki drugi bas da uporedim jer ko zna,ja jesam isao 150mg eod ali buduci da je prvi put na njemu i brzima uopste,mozda je mene i manja doza odradila,u pretpostavici da je poddoz.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Becks

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 320
Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #43 poslato: Novembar 18, 2012, 12:44:39 posle podne »
:D

ne mi diras tren acetat ujedam ahahahahaha :D

Velja mulja nesto  :D salim se  :D

Tren acetat je g2g 100%

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: Pokusaj sklapanja kure i vasi utisci i saveti o njoj
« Odgovor #44 poslato: Novembar 18, 2012, 02:33:13 posle podne »
verujem onima koji kazu da je ok sterox, ja sam imao par ampula koje su imale nevazece kodove, koji se kucaju na sterox sajtu ( koji je sada oboren  ::) )
mozda vas je jednostavno usralo da nabavite dobar stari batch, kod mene nije bio taj slucaj.
« Poslednja izmena: Novembar 18, 2012, 02:35:52 posle podne roki123 »