Jun 23, 2024, 09:11:16 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.210 poruka u 18.757 tema - 20.950 članova - Poslednji član: DohyOrdeD
X3MShop banner

Autor Tema: ginekomastija  (Pročitano 25786 puta)

Van mreže bg-gym

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: ginekomastija
« Odgovor #30 poslato: Oktobar 29, 2012, 11:16:12 posle podne »
hvala milane. mada msm da ipak nije gyno, sad sam procitao da postoje i neki cvorici. nzm sta je to i prvi put cujem za to.
i imam 23god, nije mi prva kura, nisam od skoro u ovome samo sam hteo da podelim misljenja i da vidim sta mi je,
nisam ni sam siguran. oticicu kod lekara i videcu sta mi je.
pijem vec 5 dana po 40mg i ne spada pa ipak msm da su ti cvorici al kazem prvi put cujem za tako nesto.

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: ginekomastija
« Odgovor #31 poslato: Oktobar 29, 2012, 11:19:17 posle podne »
Sledeci put se edukujes pre nego sto se grunes.Najlakse je uzeti..

Van mreže bg-gym

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: ginekomastija
« Odgovor #32 poslato: Oktobar 29, 2012, 11:26:07 posle podne »
ma znam jbg. dosta znam ali kad se desi nema nazad... jel znas ti nesto o tim cvoricima???

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.319
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ginekomastija
« Odgovor #33 poslato: Oktobar 30, 2012, 05:28:20 pre podne »
ma znam jbg. dosta znam ali kad se desi nema nazad... jel znas ti nesto o tim cvoricima???

kazes druze da znas DOSTA a nisi nigde procitao da su ti cvorici kao i peckanje ajde da kazem "predvorje" gynekomastiije?i kazes da ti nije prva kura,a sada si korostio plava srca solo?
ne kapiram sta je bila PRVA KURA?
ako je tvoj odgovro da ti je prva kura bila ista kao i ova
onda ne treba nista vise da trazis-ovo ti je uzrok gnkeomastoje i zaboravi takve stvari za sva vremena

Van mreže car...kralj...prvak u skoku u dalj!!

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 117
Odg: ginekomastija
« Odgovor #34 poslato: Oktobar 30, 2012, 09:53:46 pre podne »
Stavrno steta sto sve ove ljude nema ko da UPOZORI na vreme...
Vise veruju nekoj prici iz teretane nego svim poznavaocima sa ovog foruma i svom znanju sa neta.
Stim sto povremeno imaju napade za definicijom,ali se vrlo brzo odustane jer izgledaju bezveze... :D :D :D
Borba se nastavlja jer uvek ima onih koji nece da vezbaju nece da jedu,a hoce da napreduju sa carobnim tableticama...

Van mreže D-mol

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
    • Supreme Сasual Dating - Authentic Maidens
Odg: ginekomastija
« Odgovor #35 poslato: Novembar 01, 2012, 08:53:55 posle podne »
Jedno pitanje
imam gyno koji sam dobio jos u pubertetu
e sad, u planu imam kuru test depo solo 10ned
da li je bolje da odradim kuru pa posle svega kad legne na svoje na operaciju ili prvo operacija pa onda kad sve to lepo prodje

Van mreže kricikricijuskas

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: ginekomastija
« Odgovor #36 poslato: Novembar 01, 2012, 09:43:02 posle podne »
A sto je ovo odje? :) Daj slike da vidimo taj gyno. I taj test depo solo ne ide :).

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: ginekomastija
« Odgovor #37 poslato: Novembar 01, 2012, 10:41:58 posle podne »
I taj test depo solo ne ide :).

A zašto?

Van mreže D-mol

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
    • Supreme Сasual Dating - Authentic Maidens
Odg: ginekomastija
« Odgovor #38 poslato: Novembar 02, 2012, 07:48:59 pre podne »
Ja bi najradije isao sa test+deca
ali posto bi to bila prva kura pa ne znam kako na sta reagujem, ako dodje do  ne daj boze nekih nezeljenih pojava ne bih znao od kog steroida je..tako da iz tog razloga bih isao samo sa testom.
A gyno nije toliko primetan, al kad vec mogu besplatno da operisam zasto da ne.
Mislio sam da ako se nesto iskomplikuje sa tim u taku kure ja posle toga svakako idem na operaciju a ne da se prvo operisem pa ako sam extra ositljiv
ponovo zaradim gyno..
Moze li mi neko reci da li sam u pravu ili je greska zapocinjati kuru sa ginekomastijom ?

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: ginekomastija
« Odgovor #39 poslato: Novembar 02, 2012, 10:34:07 pre podne »
A gyno nije toliko primetan, al kad vec mogu besplatno da operisam zasto da ne.



Maloletan si?

Van mreže D-mol

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
    • Supreme Сasual Dating - Authentic Maidens
Odg: ginekomastija
« Odgovor #40 poslato: Novembar 02, 2012, 10:53:08 pre podne »
Ne, imam 26god

Van mreže kricikricijuskas

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: ginekomastija
« Odgovor #41 poslato: Novembar 02, 2012, 01:52:50 posle podne »
A sta mi radi BUKAS. :D Pazi ja ne vrsim edukaciju na forumu po pitanju anabolika i ne pada mi napamet.
Moje je samo da mu kazem da je na pogresnom putu, a do pravog rjesenja ces ipak morati sam da dodje. Milion se puta pisalo. Kao prvo mislim da njemu ne trebaju anabolici! A ti solo ciklusi su cisto gubljenje vremena. Bzv pogadjas receptore i poremetis hormonalnu sliku za rad necega sto neces biti zadovoljan jer ces svatiti da si mogao i bez tog.

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: ginekomastija
« Odgovor #42 poslato: Novembar 02, 2012, 02:04:05 posle podne »
Sta si ti sad napisao.... U gornjem postu si napisao jedno, sad pises drugo. A ti solo ciklusi, test depo, nisu nimalo gubljenje vremena. Verovatno nisi nikad probao pa i ne znas. Drugo, ne znas ambicije momka, nije dete.
Test kao test je KRALJ roida. Drugo ti ni ne mozes da vrsis edukaciju jer nemas dovoljno iskustva na tom polju. Imas 21 god, recimo 2 kure iza sebe. Tvrdis da se nesto ne moze uraditi sa solo depoom....grdno se varas. Imam X primera koji su na solo depou napravili mnogo bolje rezultate, nego neko ko je spizdio u sebe x,y,z hemiju. Kako je to moguce? Jel zbog hemije ili necega drugog? Te price da se nesto moglo i bez toga, okani se tih prica. Kako neko moze da uradi nesto u istom vremenskom periodu, ako se drzi dobre ishrane, a pri tome nema iste okolnosti u organizmu, koje bi imao sa recimo 10x vise testa u sebi?
Nikako nisam za solo cikluse sa nekim drugim roidima, ali sa testom je sasvim druga prica.

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: ginekomastija
« Odgovor #43 poslato: Novembar 02, 2012, 04:22:07 posle podne »
Ja vec drugi ciklus sa solo testom i zadovoljan u smislu ocuvanja mase tokom skidanja kila, sledeci put ubacicu nesto da vidim kako reagujem na druge supstance (tokom mase).

Samo ja zderem 220-250 gr proteina na dan (82 kg imam trenutno), a ovi sto deru po pekari pa kazu solo test depo ne valja, jbg to je drugi par opanaka...

Eno i Hansa, na solo test depou se spremao za takmicenje (ne znam je li ga uzimao do kraja priprema)...

Van mreže kricikricijuskas

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: ginekomastija
« Odgovor #44 poslato: Novembar 02, 2012, 04:38:10 posle podne »
Uh bukas tacno sam znao sta ces sve napisati.  Bas me podsjecas na jednog druga koji kontrira da dokaze da samo on i samo on zna sve. Cak i kad ode na stadion trci suprotnim smjerom. Neverovatno. Ja tebe ne potcijenjujem. Isto sam rekao u oba posta. Ajde necu ja biti  takav kao ti.  Kakve moras ambicije imati da bi uzimao anabolike solo?
Rekao sam da ne vrsim edukaciju.  Jel moram da probam govno da bi znao da ga ne treba to jesti.
Imas X primjera koji su na solo depou napravili mnogo bolje rezlutate nego sto je neko kombinovao nesto. Jel to oces da mi kazes da 750-1000 mg nedeljno testa ce bolje da pokaze rezultate od 500 mg testa i 300 mg bold/deca? Oces da mi kazes da mi kazes da su imali toliko dobre rezultate solo depom da nisu mogli da postignu bez njega? Koliko su dobili 10 kg misica. Ma daj o cemu ti pises covjece? Ajde da ne bude da ti kontriram. Daj ocekivao sam od tebe da ces makar bolje sve to uklopiti a ne da mi skaces u podbradak. Kako si me vec tako spustio da ti ja recem nesto, i da si imao 44 ciklusa i xxxxx primjera dzaba ti kad govoris i solo testu i to DEPO.  U najgorem slucaju kad bi se odlucio da uzmem neki solo anabolik naravno da bio bio test.  Ali bih vise bio za test prop nego enath. , i to pogotovu ne smrdljivi test depo galenikin. Ali bi za tu istu gramazu solo anabolika bolje dalo rezultate kombinovanje istih. Nemoj vise tako biti temperamentan jer mi ne pada na pamet da ti vise odg na pitanja.