Septembar 25, 2024, 10:20:23 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: druga kura  (Pročitano 14521 puta)

Van mreže paja

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Odg: druga kura
« Odgovor #30 poslato: Oktobar 19, 2012, 09:19:24 posle podne »
haha samo hemija    :D pa ne znam, ne racunam to... to pokusavam da kazem, trudim se da jedem kako valja, a sad da merim u gram sta sam cega kolko pojeo, jebem li ga. jednom davno sam probao tako, ali nisam mogao da nastavim, jednostavno nemam uslove za takvu ishranu.
naravno, nisam bukvalno mislio da za kilo i po konjetine...
inace, visok sam 194cm, 90kg
a cilj je da se PREgruvam i sto je vise moguce ocrtam  ;D haha
a kuru cu raditi svakako, to ne gine, samo sam pitao za savet oko nje... (ako neko misli da ako da savet ispada da me nagovorio na nesto). jel ok kura (dal uopste da uzimam ovu kombinaciju ili nesto drugo), jesu ok doze i jel dovoljno nedelja.
P.S. i da, naravno da ce ishrana u kuri biti najstrozija moguca, sve u gram ko sto rekoh, samo kazem da se ne hranim tako inace, jer ne mogu stalno da se hranim. a za kuru ce se naci i novaca i vremena... samo da se odradi kako valja

Van mreže paja

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Odg: druga kura
« Odgovor #31 poslato: Oktobar 19, 2012, 09:21:59 posle podne »
*jer ne mogu stalno tako da se hranim

Van mreže BicepsPeak INtenSitY™

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 207
  • GO HARD OR GO HOME
Odg: druga kura
« Odgovor #32 poslato: Oktobar 19, 2012, 09:31:10 posle podne »
dzaba ti svi steroidi (cak i wins :) )
ne kapiram sta je wins drugaciji od drugih?
« Poslednja izmena: Oktobar 19, 2012, 09:48:39 posle podne BicepsPeak INtenSitY™ »

Van mreže BicepsPeak INtenSitY™

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 207
  • GO HARD OR GO HOME
Odg: druga kura
« Odgovor #33 poslato: Oktobar 19, 2012, 09:41:34 posle podne »
haha samo hemija    :D pa ne znam, ne racunam to... to pokusavam da kazem, trudim se da jedem kako valja, a sad da merim u gram sta sam cega kolko pojeo, jebem li ga. jednom davno sam probao tako, ali nisam mogao da nastavim, jednostavno nemam uslove za takvu ishranu.
naravno, nisam bukvalno mislio da za kilo i po konjetine...
inace, visok sam 194cm, 90kg
a cilj je da se PREgruvam i sto je vise moguce ocrtam  ;D haha
a kuru cu raditi svakako, to ne gine, samo sam pitao za savet oko nje... (ako neko misli da ako da savet ispada da me nagovorio na nesto). jel ok kura (dal uopste da uzimam ovu kombinaciju ili nesto drugo), jesu ok doze i jel dovoljno nedelja.
P.S. i da, naravno da ce ishrana u kuri biti najstrozija moguca, sve u gram ko sto rekoh, samo kazem da se ne hranim tako inace, jer ne mogu stalno da se hranim. a za kuru ce se naci i novaca i vremena... samo da se odradi kako valja
ne hranis se tako inace? znaci jedes perece kad nisi na ciklusu,ejj?  ti moras jos kvalitetnije da jedes nakon ciklusa da bi dosta toga ostalo sa dobrim pct-om a ne da stanes sa onom ok ishranom,imas pare za jedno vrijeme,pa vidi,imam i ja tako da uzmem 400g proteina dnevno,UH 400,500g zavisi kolko mozes da pojedes i sta,posle kad mi se pare potrose ja se spustim na 230g proteina i 300 400 UH,to se tako ne radi nego se od pocetka prilagodi sve uslovima i misli se unaprijed ako se ima sa cim,ako ne,kura ti je samo bacanje para i odma batali da razmisljas a ne da kupis,sasuces u sebe hemiju koja ce ti mozda dati nesto i na kraju gubis 90%,vidi isplati li ti se ta racunica,samo pricam za ovo,a ima tu jos dosta..sad ces ti kao i mnogi da postavis odgovor sa odbrambenim stavom,ali ovo je moje misljenje i tako jeste ustvari kod uspjesnih ljudi koji zele nesto da postignu i zadrze
« Poslednja izmena: Oktobar 19, 2012, 09:45:53 posle podne BicepsPeak INtenSitY™ »

Van mreže paja

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Odg: druga kura
« Odgovor #34 poslato: Oktobar 19, 2012, 09:56:44 posle podne »
e jebi ga sad, ne jedem perece i sta znam. samo kazem da ne merim u gram.
u pravu si sve znam, ali nisam takmicar, kuru zelim da odradim pred leto, i do tad mogu sve da isplaniram, i sto se tice ishrane. na kuri cu da jedem strogo, a posle i do sledece kure (koja ce vrv biti za god dana) cu se, kako ja ono volim da kazem, "truditi" da jedem sto je moguce bolje. vise radim ovo zbog estetike (znam, glupo je) nego sad da odrzavam to stalno da bude savrseno, da imam isto kila, isto misicne mase, ne idem na takmicenje.
a necu se "sjebati" (izvin'te na izrazu) na kuri ako je odradim kako treba, racunajuci i ishranu

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: druga kura
« Odgovor #35 poslato: Oktobar 19, 2012, 11:27:08 posle podne »
Jel to za more treba?
Men sana in corpore sano !

Van mreže JohnDoe

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 61
Odg: druga kura
« Odgovor #36 poslato: Oktobar 20, 2012, 01:15:05 pre podne »
ne za wins sam reko jer ga on pominje da je za defku kao i mnogi, pa sam se nasalio, spram toga i smajli ;)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: druga kura
« Odgovor #37 poslato: Oktobar 20, 2012, 08:35:44 pre podne »
uffffffffffffffffffffffff

-gentika kriva
-ne jedes sol
-ne pises jelovnik
-winstrol za  malu masu
-galenika za veliku
-ti lako dobijas na masi

jednsotavno ne vredi....
neka ti je sa srecom

Van mreže paja

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Odg: druga kura
« Odgovor #38 poslato: Oktobar 20, 2012, 06:52:04 posle podne »
haha, najjaci ste majke mi...  ;D sta vas boli uvo za moju ishranu i sta znam, pitanje je bilo vezano za kuru. al dobro, nece niko da odgovori, ok...  ;)

Van mreže paja

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Odg: druga kura
« Odgovor #39 poslato: Oktobar 20, 2012, 06:54:14 posle podne »
evo, 38 odgovora i niko nije dao konkretan  ;D pitanje je bilo za kuru, da pretpostavimo da je sve ostalo kako treba....

Van mreže BicepsPeak INtenSitY™

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 207
  • GO HARD OR GO HOME
Odg: druga kura
« Odgovor #40 poslato: Oktobar 20, 2012, 07:18:08 posle podne »
pa ovdje ljudi nisu masine,nego imaju i razumijevanje prema nekome ko ce da se pose** u sebe jer nema pojma  ;)

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 863
Odg: druga kura
« Odgovor #41 poslato: Oktobar 20, 2012, 07:28:20 posle podne »
Pa kura ti je sranje ako oces bas, a prva ti je bila isto tako sranje, evo jel si me sad razumeo

Van mreže dr Sasa

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 245
Odg: druga kura
« Odgovor #42 poslato: Oktobar 20, 2012, 07:42:13 posle podne »
evo, 38 odgovora i niko nije dao konkretan  ;D pitanje je bilo za kuru, da pretpostavimo da je sve ostalo kako treba....


Pajo, evo jedan konkretan odgovor od mene: kura za koju si pitao je super osmisljena i od nje ces da dobijes i vise nego sto si ocekivao 8)

Van mreže paja

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Odg: druga kura
« Odgovor #43 poslato: Oktobar 20, 2012, 07:53:11 posle podne »
konacno iskren odgovor  :D hvala...

Van mreže BicepsPeak INtenSitY™

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 207
  • GO HARD OR GO HOME
Odg: druga kura
« Odgovor #44 poslato: Oktobar 20, 2012, 08:44:50 posle podne »
da,iskreno je i da ti kazem da si glup za ove stvari sve dok ne iscitas dosta toga pa za godinu dvije da nesto napravis,ovako radi sta oces svakog zabolje ....