Jun 26, 2024, 05:53:48 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.236 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: druga kura  (Pročitano 14054 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: druga kura
« Odgovor #15 poslato: Oktobar 19, 2012, 09:31:16 pre podne »
winstrol za defrinciju a galenika za masu
dali ce ovo ikada izaci iz naroda serbskog?
a sta je sa

A -HRANA
B-SUPLTEMTACIJA
C-TRENING

to verovatno imas "sredjeno"
a dali mozes da nam napises ovde kako to izlgeda?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: druga kura
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 19, 2012, 09:31:54 pre podne »
ili ajde evo lepo da pitam, nek napise neko kako misli da bi trebalo odraditi drugu kuru sa depom i winstrolom (injekcije), znaci koliko dugo i kolike doze i kako da kombinujem? naravno, i sta od pct i od kako...

da naravno
pct posle winstrola neizostvna stavka..

Van mreže paja

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Odg: druga kura
« Odgovor #17 poslato: Oktobar 19, 2012, 09:47:16 pre podne »
to se podrazumeva! pazi, dosao sam na forum da pitam za savet, ne da se prepucavam ko zna vise ko manje, to se ne dovodi u pitanje (zato sam ovde, ne?). samo sam pitao za savet jer NE ZNAM, pocetnik sam, a niko mi nije pomogao i dalje, samo prozivke, zbunjivanje i sta znam.... zanima me sta mislite i tome i zasto, jer kao sto rekoh, ne znam, pa ne mogu da znam sta znaci "pct posle winstrola neizostvna stavka" i slicno...
P.S. i da, da ne bude da me mrzi pa da nisam gledao, ali ceo forum sam skoro pretrazio i nisam nasao odgovor na moj problem...

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: druga kura
« Odgovor #18 poslato: Oktobar 19, 2012, 09:53:01 pre podne »
plati nekom da te trenira kad već nisi u stanju da pored tolikih informacija sam sastaviš iole normalnu kuru...
neće ti niko pisati kuru za dž, veruj mi, niko ne želi da se upušta u to bez neke finansijske koristi...
a s druge strane, i bezobrazno je tako nešto tražiti kad je toliko toga vće ispisano...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: druga kura
« Odgovor #19 poslato: Oktobar 19, 2012, 09:53:26 pre podne »
zasto svako ko ne dobije odgovor koji zeli da cuje se ponasa na ovaj nacin i uvek kada je hemija u pitanju?

redom

Citat
. samo sam pitao za savet jer NE ZNAM, pocetnik sam,

a ja sam ti npr dao savet da nam napises kako se HRANIS sta koristi od SUPELTMACIJE i kako VEZBAS-to ti je veca pomoc nego bilo sta.ali naravno,tebe ovo NE interesuje i ovo ne smatras kao savet vec kao da te neko proziva zar ne?

Citat
zbunjivanje i sta znam

rec pocetnik sve objasnjava jbg.nije to zbunjenost i strah jer u podsvetis znas da se igras sa vatrom

Citat
, pa ne mogu da znam sta znaci "pct posle winstrola neizostvna stavka" i slicno...

to znaci da si SIGURNO pre nego sto si citao sta bi uzeo od "blagih" hemijca gledao KAKO DA SE ZASTITIS od istih...jel tako?

Citat
bf mi je 8-9%

Citat
iako nikad nisam imao trbusnjake

gde si ovo merio?

i dali bi mogle neke slike da se vidi stvarno stanje?
ne moras lice da pokazujes,naravno...

a ti ovo sto nazivas problemom..jbg..neznam sta reci na to.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: druga kura
« Odgovor #20 poslato: Oktobar 19, 2012, 09:55:33 pre podne »
plati nekom da te trenira kad već nisi u stanju da pored tolikih informacija sam sastaviš iole normalnu kuru...
neće ti niko pisati kuru za dž, veruj mi, niko ne želi da se upušta u to bez neke finansijske koristi...
a s druge strane, i bezobrazno je tako nešto tražiti kad je toliko toga vće ispisano...

ma buraz
nije prolbem u uzimanju para
vec je problem u tome da shvati ELEMNTARNE STVARI
kapiras
njemu u glavi odzavanja da je wins za definciju a galenika za masu
TO JE PROBLEM..u startu se uradio problem i iskrvljena slika o svemu
a na ptianje o ishranu npr NE DAJE NIKAKAV ODGOVR jer to nije bitno..
ma bar tebi ne moram da objasnjvam
nije stvar u opste u tome da mu neko napise kuru
vec je stvaru tome koja je SVRHA SVEGA TOGA...da se izdefinise?

IDI U KUHINJU...ok...to sam sredio
ali me zanimaju doze winstrola...e jbg

Van mreže Becks

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 320
Odg: druga kura
« Odgovor #21 poslato: Oktobar 19, 2012, 10:20:17 pre podne »
kad se cita gh15 sve deluje smesno :D tek sam juce usao i jezim se kad vidim one arsenale

lots of insulina,,trenbolona,,  :D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: druga kura
« Odgovor #22 poslato: Oktobar 19, 2012, 10:35:20 pre podne »
kad se cita gh15 sve deluje smesno :D tek sam juce usao i jezim se kad vidim one arsenale

lots of insulina,,trenbolona,,  :D

svakakvijeh dzirlo q..a palaca..:D

Van mreže paja

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Odg: druga kura
« Odgovor #23 poslato: Oktobar 19, 2012, 10:41:55 pre podne »
evo ovako... nisam u stanju da se bas najbolje hranim zbog obaveza a i finansijski, ali se trudim da smanjim ugljene hidrate (jedem samo slozene, ovsene, pirinac...), jedem zdrave masti, gledam sto vise proteina i jedem na svakih 2-3 sata. naravno dosta povrca. od suplementacije koristim protein, kreatin, bcaa, glutamin (koristio sam i dextrozu ali sad ne upravo zbog kontrole uh).
a to da je test za masu a win za def, mislim samo na to da test daje vecu misicnu masu sa nabacivanjem vise ili manje vode (zavisno od ishrane), a win daje cistu misicnu masu, doduse manju. ali to da je ovaj za masu a ovaj za def znam da nema veze, i da je ishrana uvek glavna i osnova svega! naravno, steroidi ce samo da poboljsaju iskoristljivost hrane koju unosim...
sto se tice bf, spasilac sam i radimo na svakih pola godine lekarski, gde mere i bf. ranije sam radio na tashu, a poslednja 3 puta sam radio na kosutnjaku i uvek mi je variralo od 8.4% do 9.5%. a trbusnjake sam uspeo da nabacim (doduse ne bas "onakve" kakve sam zamisljao) kardiom (dzoging 45min) 4-5 puta nedeljno, ali to me naravno kostalo dosta misicne mase. zato hocu da odrzim masu, a da se izdefinisem.
na "zbunjivanje" sam mislio kad mi na pitanje odgovore pitanjem na koje ne znam odgovor.
za PCT, naravno, nisam znao nista o ovome pa sam uplaseno uvek gledao siguran (najsigurniji) nacin uzimanja steroida, ali kad sam video da ove doze (koja sad shvatam da su premale) nista ne pokazuju, zelim da probam dosta jace.
a za to da sam "pocetnik" sam mislio da sam pocetnik sa steroidima.
Filipe, u pravu si, jeste bezobrazno, ali jednostavno ne mogu da nadjem odgovor na ovo. pa ako neko zna gde je, nek mi posalje.
Pedja, potpuno se slazem sa tobom u svemu. samo sam pitao vezano za ovu kuru dal je dobra, jer treba jaca da bude, duza, pct i kako mislis da treba da se hranim ako smatras da ne jedem dovoljno i dobro.
P.S. i da, treniram sad ovako, i svidja mi se:
ponedeljak - grudi
utorak - ledja
sreda - noge
cetvrtak - ramena i trbusnjaci
petak - ruke
vikend - pauza

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: druga kura
« Odgovor #24 poslato: Oktobar 19, 2012, 11:00:59 pre podne »
pa dobro
raspored treninga je ok (mada ni tu nisi rekao broj serija,pon itd) ali ajde da uzmemo pod pretpostavkom da je to ok
hrana.
jbg,opet smo u mutnom.truditi se ili zeleti da se jede dobro je jedno a to raditi drugo
izvor UH je odlican u tu nema sta ali kontrola UH ne mora da bude po defaultu -SMANJIVANJE do iznemegloosti da bih se izdefinisalo.hocu da kazem da postoje razno razne dijete tipa rotacije sa Uh gde je bas i cilj da se telo ne adaptira na to sto si ti radio (smanjiti cu Uh do te mere da samno mogu da funiocnisem) ali sa druge strane ne shvatas da zaustavljas i stopu baz metabolzima i da sebi cinis medvedju uslugu u kasniojoj prici (mozda bas toj sto nisi nikada uspeo da vidis svoje trbusnjake)

-suplemtacija je ok sa tim da je to dextorza najmanje bitna (bas ona prica od gore.dex je PROSTI SECER koiji je u roku od 20 min out of body i doze od 10ak gra u pwm ne treba da te brinu apsoltuno..

-winstrol pajo NE DAJE NIKAKVU MASU vec je to visoko anabloni lek (veljo je objasnio NI MALO BEZAZLEN) koji body buldieri tj on im je imiljen u fazama DEFINCIJE iz razloga sto NEMA TENDENCIJU ZDRZAVANJA VODE koja nije dobro dosla u toj fazi
prevedeno
SVAKI LEK KOJI NEMA TU TENEDENCIJU JE DOBRO DOSAO U FAZI DEFINCIJE ili jos da ti lakse pojasnim,da galenika ...hmmmmda divna galenika...pa i sa njom moze pajo da radis definciju...verovatno ce te iznenaditi i to da znam momke koji zadnje 4 ned pre takmienje uzimaju anadrol pa izadju maximalno spremni
ali verujm da ces da se iznenadis da ti momci jedu dnevno po 1.3 kg konjskog mesa i 2.5 kg brokolija i NISTA VISE!!!
nadam se da si me shvatio o cemu ti pricam.
kao sto rekoh za hranu
OPET SMO U MUTNOM jer nista nisi rekao osim da se trudis da jedes dobro a to nista ne znaci

a i kao sto rekoh.
mnogo toga je ovde nejasno jer ti kazes da te je kostalo prosli put nesto mnogo misicne mase itd itd itd
ja licno (a i svako ko se razume) u nesto poput ovoga,nece i nemoze da ti napise ili kaze bilo sta dok se ne vidi CINJENICNO STANJE
hocu da kazem,da ti mozda izlgedas tako da bi OBICNA PRAVILNO IZBALANSIRANA ISHRANA sa adekvatnom suplemtacijom donela tebi reuzlatat koji zelis a bez da se trujes...

Van mreže BicepsPeak INtenSitY™

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 207
  • GO HARD OR GO HOME
Odg: druga kura
« Odgovor #25 poslato: Oktobar 19, 2012, 03:47:53 posle podne »
win pa win,poslusaj Velju i Pedju,neces se pokajati...

Van mreže paja

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Odg: druga kura
« Odgovor #26 poslato: Oktobar 19, 2012, 04:37:19 posle podne »
trening: serija izmedju 3 i 5 (zavisno od koliko vezbi radim), ponavljanja radim prvo da se zagrejem 15 ponavljanja, a onda izmedju 8 i 12 (naravno, sa najvecom tezinom koju mogu toliko puta da dignem), mozda nekad odradim ako radim petu seriju malo teze pa bude mozda 4-5 ponavljanja. naravno, sve zavisi i koju grupu misica radim, manje misice (kao ruke) ne forsiram kao noge ili ledja.
da, probao sam i jednom to sto kazes, da smanjim uh na minimum, ali se NIKAKO nije dobro pokazalo. osusio sam se kao da nista nisam jeo mesec dana. tako da jedem uh naravno, samo izbegavam da se pretrpavam nepotrebno, i izbegavam proste uh (slatko, gazirano...), hleb (uopste psenicu i brasno) i izbegavam ih pogotovo i vecernjim satima, tj. pre sna. takodje se trudim da ne solim hranu, zbog navlacenja potkozne vode...
dextrozu sam ranije koristio i tokom treninga i posle, a sad je uzmem sa kreatinom pre treninga (zbog bolje iskoristljivosti kreatina) i posle sa kreatinom i proteinom.
a kako da winstrol ne daje BAS NIKAKVU masu? znam da se koristi za def pre takmicenja, ali kolko sam skapirao daje bas malu masu, ali nikako da ne daje nista.
eh, da bih mogao sa galenikom i slicnim da radim definiciju trebaju mi uslovi za ishranu kakva bi trebala da bude, a i novaca, a njih nemam toliko da bih mogao dnevno da jedem 1.3kg konjskog sto kazes.
lako dobijam na masi (kad jedem mnogo), ali kad je u pitanju definicija - nikako. menjam i ishranu i sve, radim MNOGO kardia i uspem da se ocrtam lepo, ali uvek ostane mali sloj sala po telu, pogotovo na stomaku, oko pupka na primer. jbg, genetika... ali to i ne bi bilo toliko strasno da ne izgubim SVU mogucu masu koju sam stekao. osusi me totalno. e zato sam se odlucio za steroide, gde mogu da se definisem bez velikog gubljenja misica, gde ce i oni sami (ako je ishrana ok) da sagorevaju masti gradjeci misice.

Van mreže JohnDoe

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 61
Odg: druga kura
« Odgovor #27 poslato: Oktobar 19, 2012, 06:27:16 posle podne »
au prijatelju pa ti sve bukvalno shvatas,
samo nikako da nam kazes ono najbitnije, kako izgleda tvoja ishrana?
znaci napisi jelovnik tvoj, koliko g proteina po kg unosis, tako i za UH i M.
to sto ti momci koje pedja pomenuo jedu tako ne znaci da ces i ti morati,
zavisi od kilaze, procenta masti, cilja, treninga, znaci individualno je, zato nam trebaju ti podaci da bi ti pomogli
a ako nemas kvalitetnu ishranu, dzaba ti svi steroidi (cak i wins :) )
ishrana moze i da ti pomogne da kad dodajes masu dodas vecinom misice a ne gomilu sala koje posle moras da skidas
jeste da hrana kosta, ali malo informisanja o hrani, njenim sastavom i cenama moze mnogo da pomogne sto se tice dzepa ;)
ako si rekreativac onda ti taj vins nikad nece zatrebati, siguran sam da ces moci da postignes zavidne rezultate
razlicitim dijetama (tj nacinima ishrane npr rotacije hidrata ...)

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: druga kura
« Odgovor #28 poslato: Oktobar 19, 2012, 07:46:57 posle podne »
Pisao sam beksu jer mu pise u.potpisu gh15 approved. Ljudi na tom forumu pricaju o dozama od 2gr trena tokom 6meseci,3grama propionata i sl. Ne znam samo kako je to izvodljivo.

Sve se može kad se u guz lepo smesti :)

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 862
Odg: druga kura
« Odgovor #29 poslato: Oktobar 19, 2012, 08:27:52 posle podne »
@paja
ma u pravu si batice skupa je hrana udri po hemiji samo