Septembar 29, 2024, 07:15:43 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.762 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: BAKIC  (Pročitano 10025 puta)

Van mreže Swalbr

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 258
Odg: BAKIC
« Odgovor #30 poslato: Septembar 24, 2012, 12:22:20 pre podne »
Kako izgleda na norditropinu i  bez njega, i ja bi pukao..

Van mreže Simoncelli

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Odg: BAKIC
« Odgovor #31 poslato: Septembar 24, 2012, 12:30:05 pre podne »
Cemu tolika polemika? Ne znam zbog cega se dize tolika prasina oko doticnog.
Koliko znam ima jako puno boljih bildera pa se ne eksponiraju toliko.Daleko je on od najboljeg bildera Srbije.
A i koliko znam godinama je u istoj kategoriji,puno je kakio naokolo pa ga je Svetozar Milenkovic istresao iz gaca na poslednjem takmicenju.

Takodje kruze neke price da je lik furundzija i da se prodaje.To nije sportista,a kamoli porodicni covek.


Izuzetno realne i proverene cinjenice, nema sta.
Nesto nije tacno sto sam rekao ili ?

Van mreže bingo

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 189
Odg: BAKIC
« Odgovor #32 poslato: Septembar 24, 2012, 01:04:59 pre podne »
Slazem se, ja gledam prica kako ima zenu i dete, a u vezi sa nekom klinkom od 18 godina :S
Sad jos neka mi kaze da gledam svoja posla, a gde god kliknem on se taguje, trpa svoje dupe,  ma nula od coveka..
Prvo kad sam ga gledao na onim "seminarima" jako me nervirao, sad sam video neki novi, samo 5 minuta, stvarno mi zao coveka, on je pukao totalno psihicki, nije tacan, ne zna sta prica.. Ubio ga je niko drugi neko sam sebe, tj EGO
« Poslednja izmena: Septembar 24, 2012, 01:06:37 pre podne bingo »

Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
Odg: BAKIC
« Odgovor #33 poslato: Septembar 24, 2012, 07:59:49 pre podne »
..mnogi su se ukljucili u prozivke bez valjanog argumenta

U inat svemu i svima...

Van mreže Wroy

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 90
Odg: BAKIC
« Odgovor #34 poslato: Septembar 24, 2012, 09:59:06 pre podne »
Cemu tolika polemika? Ne znam zbog cega se dize tolika prasina oko doticnog.
Koliko znam ima jako puno boljih bildera pa se ne eksponiraju toliko.Daleko je on od najboljeg bildera Srbije.
A i koliko znam godinama je u istoj kategoriji,puno je kakio naokolo pa ga je Svetozar Milenkovic istresao iz gaca na poslednjem takmicenju.

Takodje kruze neke price da je lik furundzija i da se prodaje.To nije sportista,a kamoli porodicni covek.
nije to nista, ja sam cuo da odrzava formu tako sto svake nedelje ujutro odgriza glave zivim pilicima.

po nekima od vas, on ispada da je jedini narcis od nasih takmicara.. a istina je da su svi narcisi, neko manje neko vise, to ne menja stvar.
a na tome sto se eksponira, ne vidim nista lose, time reklamira sam sebe. (ne ulazim u to da li je reklama dobra ili losa)

a na ovo sto mu zameras, sto je izgubio od Toze, ne znam sta bih ti rekao...
pa gubili su i drugi(zasluzeno) od tog istog momka, ali njih niko nije stavljao na stub srama zbog toga.
na prste jedne ruke mogu da se prebroje momci koji bi mogli tu i tamo da mu pariraju, Bakic je svakako jedan od njih.
« Poslednja izmena: Septembar 24, 2012, 10:02:55 pre podne Wroy »

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 791
Odg: BAKIC
« Odgovor #35 poslato: Septembar 24, 2012, 10:26:11 pre podne »
Uspesan je za sebe, cao zdravo. Ne vredi bas ovoliko raspravljati na ovu temu.

« Poslednja izmena: Septembar 24, 2012, 11:08:15 pre podne tanatos »

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: BAKIC
« Odgovor #36 poslato: Septembar 24, 2012, 11:01:37 pre podne »
Kako sam omasio ovu temu jbt ? Posle Borisove teme  ovde treba svratiti definitivno.

     Bakic sta radi u svom privatnom zivotu je njegova privatna stvar, ali par seminara koje sam preslusao su vise o njemu nego uopsteno o BB. Fascinatno je koliko ljudi odmah staje u zastitu nekome, odmah tu krecu rasprave ciji je veci .
     Ako mozemo da komentarisemo Milosa Sarceva kada je bilo ono hapsenje i ostale stvari zasto ne bi mogli nekog drugog, a realno sto je Isus popovima nama je Milos.
Ako je neko javna licnost i svuda se gura mora da bude spreman kako na pohvale tako i na kritike.
Nisam psihic ali rekao bih da je Bakicev problem to sto je krenuo da sve gleda kao nepriajtelje kad je poceo da osvaja takmicenja i krenuo da "pisa po sirotinji". I onda kad se okliznuo nije valjda ocekivao da ce svi plakati zbog toga.

    Secam se takodje da su svi lepo pricali o Mihajlovicu i onda je on dobio na nekom takmicenju i krenuo da udara po Sasi ili kome bese vec i sam iskopao sebi jamu.
Pravi sampioni i ljudi ne hvale sebe vec ih drugi hvale.
Neki od vas bas nemaju pametnija posla pa glume heroje iz stripova...
     
    Forum sluzi za raspravu, komentarisanje , savete i kao takav funkcionise savrseno do sada. Niko nije zasticen kao beli medved ovde ... ili gresim ?
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže Wroy

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 90
Odg: BAKIC
« Odgovor #37 poslato: Septembar 24, 2012, 11:24:06 pre podne »
Kako sam omasio ovu temu jbt ? Posle Borisove teme  ovde treba svratiti definitivno.

     Bakic sta radi u svom privatnom zivotu je njegova privatna stvar, ali par seminara koje sam preslusao su vise o njemu nego uopsteno o BB. Fascinatno je koliko ljudi odmah staje u zastitu nekome, odmah tu krecu rasprave ciji je veci .
     Ako mozemo da komentarisemo Milosa Sarceva kada je bilo ono hapsenje i ostale stvari zasto ne bi mogli nekog drugog, a realno sto je Isus popovima nama je Milos.
Ako je neko javna licnost i svuda se gura mora da bude spreman kako na pohvale tako i na kritike.
Nisam psihic ali rekao bih da je Bakicev problem to sto je krenuo da sve gleda kao nepriajtelje kad je poceo da osvaja takmicenja i krenuo da "pisa po sirotinji". I onda kad se okliznuo nije valjda ocekivao da ce svi plakati zbog toga.

    Secam se takodje da su svi lepo pricali o Mihajlovicu i onda je on dobio na nekom takmicenju i krenuo da udara po Sasi ili kome bese vec i sam iskopao sebi jamu.
Pravi sampioni i ljudi ne hvale sebe vec ih drugi hvale.
Neki od vas bas nemaju pametnija posla pa glume heroje iz stripova...
     
    Forum sluzi za raspravu, komentarisanje , savete i kao takav funkcionise savrseno do sada. Niko nije zasticen kao beli medved ovde ... ili gresim ?
slazem se sa svime sto si napisao.. problem je sto na ovom forumu ipak postoje neke tabu teme.
kad si vec spomenuo Sarceva.. on se ako se ne varam zenio dva puta, niko nije imao ni rec zamerke na tome ovde, dok kad je Bakic u pitanju vidimo nesto potpuno drugo...
jedno je kada o necemu argumentovano diskutujemo, a nesto sasvim drugo ako se bavimo carsijskim pricama, i zadiremo u neciji privatan zivot, na vise nego neprimeren nacin i to je ono sto meni licno smeta... verujem da nikom od nas ne bi prijalo da se prica o njegovoj porodici, u bilo kom kontekstu, bio javna licnost ili ne.
da dodam samo, nisam Bakicev advokat, niti ga poznajem :)

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: BAKIC
« Odgovor #38 poslato: Septembar 24, 2012, 11:48:44 pre podne »
Kako sam omasio ovu temu jbt ? Posle Borisove teme  ovde treba svratiti definitivno.

     Bakic sta radi u svom privatnom zivotu je njegova privatna stvar, ali par seminara koje sam preslusao su vise o njemu nego uopsteno o BB. Fascinatno je koliko ljudi odmah staje u zastitu nekome, odmah tu krecu rasprave ciji je veci .
     Ako mozemo da komentarisemo Milosa Sarceva kada je bilo ono hapsenje i ostale stvari zasto ne bi mogli nekog drugog, a realno sto je Isus popovima nama je Milos.
Ako je neko javna licnost i svuda se gura mora da bude spreman kako na pohvale tako i na kritike.
Nisam psihic ali rekao bih da je Bakicev problem to sto je krenuo da sve gleda kao nepriajtelje kad je poceo da osvaja takmicenja i krenuo da "pisa po sirotinji". I onda kad se okliznuo nije valjda ocekivao da ce svi plakati zbog toga.

    Secam se takodje da su svi lepo pricali o Mihajlovicu i onda je on dobio na nekom takmicenju i krenuo da udara po Sasi ili kome bese vec i sam iskopao sebi jamu.
Pravi sampioni i ljudi ne hvale sebe vec ih drugi hvale.
Neki od vas bas nemaju pametnija posla pa glume heroje iz stripova...

     
    Forum sluzi za raspravu, komentarisanje , savete i kao takav funkcionise savrseno do sada. Niko nije zasticen kao beli medved ovde ... ili gresim ?
x2
postedeo si me pisanja :)