Jul 06, 2024, 03:10:01 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.251 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Poslednja nedelja pred bodybuilding.  (Pročitano 7116 puta)

Van mreže Milanxle

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 56
Poslednja nedelja pred bodybuilding.
« poslato: Septembar 22, 2012, 08:39:05 pre podne »
Pozdrav svim clanovima ovog foruma, voleo bih da cujem savet i misljenje nekih iskusnih vezbaca koji su osetili to na svom telu. Naime, sledece nedelje izlazim na svoje prvo takicenje u body buildingu, planiram da pocnem praznjenje u nedelju pa do cetvrtka, a u petak subotu i nedelju se punim za takmicenje. E sad, danas bi trebalo da mi bude poslednje punjenje pre samo takmicenje pa razmisljam da li da se punim samo kvalitetnim ugljenim hidratima ili da ubacim jedan obrok u kome cu da pojedem nesto junka, trener mi je dao savet da uzmem junk i misli da cu posle praznjenja kad se opet popunim da budem u boljoj formi nego sto bi bio kad bih se punio samo pirincem i ovsenim, pozdrav svima.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Poslednja nedelja pred bodybuilding.
« Odgovor #1 poslato: Septembar 22, 2012, 08:59:58 pre podne »
sine
NIKO na ovome svetu nemoze da ti kaze KAKO ces da regujes na nesto
pusti se razno raznih "strucnjaka"
postavi svom treneru pitanje dali je on ikada radio punjenje/praznenje,Ka/Na pumpu,dali je korostio metode za prorodno izbacivanje vode ,dali je korostio diuretike i na kraju ga pitaj da ti jednostavno pokaze na svojim slikama svojih ruku delo.
osnovne smernice MOGU POSTOJATI i ja cu ti dati link gde ces da ih procitas,ali kao sto rekoh ovo su SMERNICE i niko ziv na ovom svetu ti nemoze reci URADI TO I TO
za zadnju ned treba imati veliko iskustvo da bi pomogao drugom a pogtovo preko interneta gde jedino sto znas i vids je slika -ako ima i ona (a onaj ko zna i poznaje svoje telo ce sam da odradi ono sto zna da treba da odradi)

http://wwwogistra-nutrition-shop.blogspot.com/2011/06/tezak-put-do-vrha-by-pedja.html

Van mreže Milanxle

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 56
Odg: Poslednja nedelja pred bodybuilding.
« Odgovor #2 poslato: Septembar 22, 2012, 09:29:06 pre podne »
Procitao sam ovaj text nekoliko puta, ipak mi je sigurnija varijanta da se punim komplexnim hidratima, tako ne mogu da pogresim, ipak je prvo takmicenje, da osetim binu, vidim kako moje telo reagije na stvari a vremenom ce doci i iskustvo i sve ostalo, jos jednom hvala na iskrenom odgovoru.

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Poslednja nedelja pred bodybuilding.
« Odgovor #3 poslato: Septembar 22, 2012, 11:44:57 pre podne »
Srecno deckonjo,postavi neke fotke ili video posle.
Men sana in corpore sano !

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Poslednja nedelja pred bodybuilding.
« Odgovor #4 poslato: Septembar 22, 2012, 12:32:32 posle podne »
Procitao sam ovaj text nekoliko puta, ipak mi je sigurnija varijanta da se punim komplexnim hidratima, tako ne mogu da pogresim, ipak je prvo takmicenje, da osetim binu, vidim kako moje telo reagije na stvari a vremenom ce doci i iskustvo i sve ostalo, jos jednom hvala na iskrenom odgovoru.

hmmm
ako i jesi procitao ,ocigledno da nisi razumeo
gde sam ja napisao da se punim sa bilo cim drugim osim sa komexnim UH?

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: Poslednja nedelja pred bodybuilding.
« Odgovor #5 poslato: Septembar 22, 2012, 05:24:27 posle podne »
Generale svaka cast na Textu, ali vidim da momak cita ali i ne razume, ko i sto puno slusaju al ne saslusaju kako treba pa na kraju cude se???
Ako mu je prvo takmicenje cak mu i netreba praznjenje punenje danima!! Koja je njegova misicna masa i Glikogenske rezerve pa da bi se praznio danima i puno!!
EDUKACIJA LJUDI MLADI NARODE!! General vam tu sve servira cak izvaceno i smeljeno samo da gutate a vi VILJUSKOM Bodete i trazite neke savete odgovore na sve vezano uz BB-ing
Nema tu Rokanja tu se deca igraju!!!
Pozz
Kralj iz Svice sa Grüezi Mitananda :-)
Kralj ist Back

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Poslednja nedelja pred bodybuilding.
« Odgovor #6 poslato: Septembar 22, 2012, 05:34:52 posle podne »
Citat
Nema tu Rokanja tu se deca igraju!!!

 8) 8) 8)

Van mreže Milanxle

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 56
Odg: Poslednja nedelja pred bodybuilding.
« Odgovor #7 poslato: Septembar 22, 2012, 05:37:12 posle podne »
Nisam mislio na punjenje 2 dana pred takmicenje, nego dan pred pocetak praznjenja sam mislio na proste hidrate u obliku palacinki i ostalih junk stvari.A text sam razumeo u  potpunosti.

Van mreže Borko_Savic

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 170
Odg: Poslednja nedelja pred bodybuilding.
« Odgovor #8 poslato: Septembar 22, 2012, 07:52:42 posle podne »
Srecno na takmicenju
Train hard or die trying

Van mreže Milanxle

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 56
Odg: Poslednja nedelja pred bodybuilding.
« Odgovor #9 poslato: Septembar 25, 2012, 06:34:09 posle podne »
U dane praznjenja dali preporucujete da mi poslednji obrok bude pola ellle sa mericom kazeina ili nekog blend proteina sa niskim udelom uh i masti?

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Poslednja nedelja pred bodybuilding.
« Odgovor #10 poslato: Septembar 25, 2012, 06:37:33 posle podne »
U dane praznjenja dali preporucujete da mi poslednji obrok bude pola ellle sa mericom kazeina ili nekog blend proteina sa niskim udelom uh i masti?

volio bih da vidim sta ce ljudi koji su ovo znaju i koji su ovo radili reci, ali ja bih izbjegao i Ella sir i blend, vec bih se drzao ili micelarnog casseina ili nekog mesa, eventualno jaja

Van mreže Milanxle

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 56
Odg: Poslednja nedelja pred bodybuilding.
« Odgovor #11 poslato: Septembar 25, 2012, 06:39:41 posle podne »
Pa zato sam i pitao, sastav na 100 gr je, 12 gr proteina, 0.5 gr masti, 1.0 gr uh, valjda nije strasno ako unesem 1 gr masti i 2 gr ugljenih hidrata, ne moze to da promeni formu, jedino nesto drugo ako je u pitanju.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Poslednja nedelja pred bodybuilding.
« Odgovor #12 poslato: Septembar 25, 2012, 06:46:20 posle podne »
Pa zato sam i pitao, sastav na 100 gr je, 12 gr proteina, 0.5 gr masti, 1.0 gr uh, valjda nije strasno ako unesem 1 gr masti i 2 gr ugljenih hidrata, ne moze to da promeni formu, jedino nesto drugo ako je u pitanju.

pa drugo je
jel je to mlecna mast i UH koji nisu niti komplexni niti bilo sta..
neznam iz kog razloga bi to radio u opste?
ako je praznjenje onda je praznjenje i gledas da glikogen dovedes na NULU
ako ti to odgara u opste
ovo je ono sto sam ti rekao
NIKO TI NEMOZE RECI TACNO jer sam ti naveo primer
ja sam morao da ispraznim glik na nulu da bi se napunio dobro dok jedna od mojih dobrih drugara je bio zadnji dan praznjena na 75 gr UH!!

Van mreže Milanxle

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 56
Odg: Poslednja nedelja pred bodybuilding.
« Odgovor #13 poslato: Septembar 25, 2012, 06:54:51 posle podne »
Pa prvo mi je takmicenje i ne znam jos svoje telo, tako da cu da izbacim ellu cisto iz predustroznosti,vremenom cu da otkrijem sta mom telu najvise odgovara. pozz i hvala puno.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Poslednja nedelja pred bodybuilding.
« Odgovor #14 poslato: Septembar 25, 2012, 07:01:55 posle podne »
Pa prvo mi je takmicenje i ne znam jos svoje telo, tako da cu da izbacim ellu cisto iz predustroznosti,vremenom cu da otkrijem sta mom telu najvise odgovara. pozz i hvala puno.

pa eto
zamisli kada ti kazes DA NEZNAS svoje telo
sam sebi si dao odgovro-NIKO GA SIGURNO NEMOZE NI DA ZNA osim tebe
dakle
sada imas osnovne smernice sta i kako
njih se drzi
ako nesto promais,znati ces sigurno gde je greska i na sl takmicenju ces da ispravis
onaj ko jednom nauci da to uradi kako treba,stalno ce to znati
ja sam mnogo lutao jer sam EXPERMIENTISAO
danas nemam apsl;oituno nikakav problem sa tim jer tacno znam kako ce mi telo reagovati,cak i da NE REAGUJE ONAKO KAKO OCKUJEM ja cu to da primetim i da ispravim
ali kada budes izasao na binu 80ak puta i uradio punjenje i praznjenje isti taj broj-veruj da ces znati i ti sve u detalje