Septembar 19, 2024, 11:36:22 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: No reaktori i amino kiseline  (Pročitano 9052 puta)

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 791
Odg: No reaktori i amino kiseline
« Odgovor #15 poslato: Septembar 30, 2012, 11:21:29 posle podne »
ujutru na sten srca ide merica wheya
posle treninga merica
uz BCAA MORAM! da dodam pola merice, meni je BCAA toliko odvratan i tako mi lose deluje na zeludac da je to cudo jedno. Bez wheya u dodatku ne mogu da ga popijem.
i eto ti 2.5 merice.
a xxx puta ne mogu da jedem, pa umesto obroka dodam mericu wheya na 2dl mleka (0.5mm) i dodam malo BCAA.
whey ne stedim :) ostalo moze da se pazi, whey ne

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: No reaktori i amino kiseline
« Odgovor #16 poslato: Septembar 30, 2012, 11:24:26 posle podne »
amino whey je stvarno jeftin :o gledao sam neke u panu od 2,20kg cijena im ide od 5500 pa preko 7000...znaci ipak je bolje da uzmem protein,plus kreatin uklapa mi se u budzet...nego koji mi multi vitamin preporucujete posto i njega planiram da kupim?

Imas razne tu, nije to ni toliko bitno, sto se mene tice ja pijem samo vitamin C iz apoteke 2gr dnevno i to je to, imas onu varijantu all in 1 vitamine.
Ja pijem amino whey vec duze vreme i moja preporuka ti je za ovaj protein. Naruci i dobijes na kucnu heheh. Svakko ti je najbolje protein pa tek onda ostalo, cudi me da ti nisu nudili neki gejner uz no reaktor kad si vec bio u toj prodavnici :)
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže dzanki

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: No reaktori i amino kiseline
« Odgovor #17 poslato: Septembar 30, 2012, 11:57:51 posle podne »
Pa pa neznam,nisu mi nista vise nudili kada sam se raspitivao... :-\ Vidio sam neki kompleks vitamina u apoteci skoro cini mi se da je od
Twinlaba ali nisam pitao koliko je para,ma videcu u glavnom prvo da uzmem osnovno...znaci uzecu protein,a za NO cu malo sacekati,mozda tamo u martu ili aprilu tek kupim :D

Van mreže BicepsPeak INtenSitY™

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 207
  • GO HARD OR GO HOME
Odg: No reaktori i amino kiseline
« Odgovor #18 poslato: Septembar 30, 2012, 11:58:22 posle podne »
amino whey je stvarno jeftin :o gledao sam neke u panu od 2,20kg cijena im ide od 5500 pa preko 7000...znaci ipak je bolje da uzmem protein,plus kreatin uklapa mi se u budzet...nego koji mi multi vitamin preporucujete posto i njega planiram da kupim?

vitamine i minerale? mozes u apoteku one Adulti da kupis :) 600din

Van mreže dzanki

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: No reaktori i amino kiseline
« Odgovor #19 poslato: Oktobar 01, 2012, 12:02:12 pre podne »
ok hvala  ;)