Jun 30, 2024, 12:28:23 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.245 poruka u 18.758 tema - 20.951 članova - Poslednji član: mazar
X3MShop banner

Autor Tema: Da li je realno???  (Pročitano 13465 puta)

Van mreže want3d

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 585
Odg: Da li je realno???
« Odgovor #45 poslato: Oktobar 03, 2006, 12:32:04 pre podne »
pa znam da imaju ti principi i razliciti tipovi treninga,gdje se npr radi jedan trening gornji dio tijela pa onda sljedeci donji dio ili kao nesto da se ide u krug sa vjezbama i sl ali to je koliko aj znam da ovako kosarkase,fudbalere,sta ja znam,koji hoce malo da se ojacaju,i da steknu malo vise snage,izdrzljivosti tokom bavljenja drugim sportovima...ali ti ovdje zelis izgradjivati misice i da izgledas sto bolje ,tako da je tvoj nacin vjezbanja za te tvoje ciljeve katastrofa...i haj mi reci jednu stvar,zasto ne zelis da citas forum, vec cijelo vrijeme provodis na ovoj temi a mogao si vec brku svari nauciti,evo par dana kako si na forumu,dosta si toga mogao iscitati i dosta bi ti toga bilo jasno....

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: Da li je realno???
« Odgovor #46 poslato: Oktobar 03, 2006, 09:11:06 posle podne »
E iki ovako super je sto si krenuo u teretanu, a taj instruktor tebe malo zajebava, nista neces postici time sto ces u jednom danu uraditi celo telo i tako npr svaki drugi dan, pa to NISTA ne valja...
Lose je to sto ti nisi iplanirao treninge unapred pre nego sto si krenuo u teretanu! U pocetku bi trebalo da radis jednu misicnu grupu po treningu, i da isplaniras odmor, o tome imas da citas na ovom forumu do mile volje i ako budes cito  i budes bio uporan posticices nesto!
takodje moras da PAZIS NA ISHRANU , i o tome imas ovde da citas! Imas vikend pa citaj ako vec nemas vremena preko nedelje! U koju si teretani krenuo?
Liberte toujours

Van mreže iki

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: Da li je realno???
« Odgovor #47 poslato: Oktobar 04, 2006, 08:43:14 posle podne »
e ljudi imam strasne bolove u misicima koje sam radio,ruke ne mogu da pomerim,osecam bol,u bicepsima i tricepsima,u skolu ne idem,po ceo dan lezim,medjutim skupio sam snage da se pojavim ovde kod vas...
U teretanu ne idem dok mi stanje ne poboljsa,jer zaista nema sanse da bi i najkakse vezbe imao sanse da uradim...
Pijem lekove...jedva kuckam po tastaturi
Nemam vise sange da pisem!!!
pozdrav

Jetion

  • Gost
Odg: Da li je realno???
« Odgovor #48 poslato: Oktobar 04, 2006, 08:49:07 posle podne »
samo se nemoj kilaviti

Van mreže want3d

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 585
Odg: Da li je realno???
« Odgovor #49 poslato: Oktobar 04, 2006, 09:09:50 posle podne »
e ljudi imam strasne bolove u misicima koje sam radio,ruke ne mogu da pomerim,osecam bol,u bicepsima i tricepsima,u skolu ne idem,po ceo dan lezim,medjutim skupio sam snage da se pojavim ovde kod vas...
U teretanu ne idem dok mi stanje ne poboljsa,jer zaista nema sanse da bi i najkakse vezbe imao sanse da uradim...
Pijem lekove...jedva kuckam po tastaturi
Nemam vise sange da pisem!!!
pozdrav

pa sta si ti radio,uredu je i upala i bolovi,haj i to sto ne mozes u teretanu mozda zbog jake upala da se opet izlazes fizickim aktivnostima i da dizes tegova,ali cuj ne mozes da ustanes,citav dan lezis,ne mozes u skolu,jedva pises na tastaturu,jesu li ti se i prsti upalili,jbiga....daj tebe ko da je kamion prgazio,ko da su te tamo u teretani gazili nogama i gadjali spravama i udarali tegovima i sipkama a ne da si trenirao...pa svi smo mi imali svoj prvi trening i svi smo ga prezivjeli i nastavili dalje

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: Da li je realno???
« Odgovor #50 poslato: Oktobar 04, 2006, 09:38:59 posle podne »
cekaj brate si se ti bavio nekim sportom pre polaska u teretanu??
Liberte toujours

Van mreže iki

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: Da li je realno???
« Odgovor #51 poslato: Oktobar 04, 2006, 09:56:54 posle podne »
cekaj brate si se ti bavio nekim sportom pre polaska u teretanu??

Ne! ! !

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Odg: Da li je realno???
« Odgovor #52 poslato: Oktobar 05, 2006, 01:40:21 posle podne »
I sada se preforsirao.... kakav kralj..... pa ne mozes odma raditi ko pro... malo treba da se naviknes svoje telo na napore pobogu zaboga.... U tim prvim nedeljama posle odmora ja najvise rastem ali zato imam upale ko kralj.... :D Moj  drug koji nije dizao nista teze od kasike i bureka nije imao takve upale kao ti....

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: Da li je realno???
« Odgovor #53 poslato: Oktobar 08, 2006, 11:34:50 pre podne »
cekaj brate si se ti bavio nekim sportom pre polaska u teretanu??

Ne! ! !
e pa jbg onda si stvarno preterao! pazi malo ubuduce, i planiraj treninge!!!!
Liberte toujours