Jun 26, 2024, 05:38:04 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.236 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: Test Depo ciklusi  (Pročitano 6497 puta)

Van mreže spartakkkk222

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Test Depo ciklusi
« poslato: Septembar 03, 2012, 11:50:40 posle podne »
Poz,zovem se Ivan,iz Podgorice sam,imam 24 godine i treniram vec 3 godine i 4 mjeseca aktivno,vec sam odradio jedan ciklus sa dianabolom,test depom,boldenonom
proslo je vec 6 mjeseci i zelio bih da krenem na drugi ciklus,sta mislite da ovako odradim

Test Depo 12 nedelja
nakon toga tribulus i 8 nedelja  odmaram,opet 12 nedelja,cini mi se da je tako bilo,8 pa 12 ili 12 pa 8,neki bb mi je to preporucio ranije ali sam htio da odradim ciklus posteno pa sad da vas pitam za misljenje oko ovoga,doze bi bile 750mg,zadnje dvije ned po 1000mg

Van mreže johnyplayerrr

  • Član
  • *
  • Poruke: 38
Odg: Test Depo ciklusi
« Odgovor #1 poslato: Septembar 04, 2012, 12:00:16 pre podne »
Pozdrav i tebi i dobrodosao na forum. UKRATKO :
    Iskusniji ce ti vec odgovoriti da ako vozis 12ned. ,onda bi toliko trebao i da odmaras ...
   a iskusniji ce ti takodje odgovoriti i da bi te dve poslednje doze od po 1000mg trebao aplicirati u prve dve nedelje u startu u vidu Frontload-ing tj radi brze koncentracije hormona u krvi ...

   ...pa sad sacekaj odgovor iskusnijih koji ce se javiti  ;)

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Test Depo ciklusi
« Odgovor #2 poslato: Septembar 04, 2012, 12:11:14 pre podne »
zasto odma da roknes 750mg nedeljno u drugom ciklusu,nema potrebe nisi ti sad toliko napredovao od prvog da moras odmah povecavati.Teraj 500 i idi prve dve nedelje front 750,to je to.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže spartakkkk222

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: Test Depo ciklusi
« Odgovor #3 poslato: Septembar 04, 2012, 12:26:00 pre podne »
a po vama samo sa depom,koliko bi se misicne mase postiglo sa ovim dozama ako je unos proteina 240g na 90kg i 450g UH :) od prilike

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Test Depo ciklusi
« Odgovor #4 poslato: Septembar 04, 2012, 12:52:52 pre podne »
|---------| <---- TOLIKO
Ne moze ti niko reci dobices ovoliko , izgledaces ovako, drzi dobru ishranu+suplemente i videces kad radis PCT i posle njega sta si uradio.
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže spartakkkk222

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: Test Depo ciklusi
« Odgovor #5 poslato: Septembar 04, 2012, 01:02:20 pre podne »
mislis nakon tribulusa? :) pct se ne radi nakon ciklusa sa depom kolko znam,i ako si uopste mislio na sve supse,varas se,jer kad si na depou  ne bi smio uzimati no rekaktore,barem one koje sadrze kreatin zbog velike retencije vode u organizmu,a ako uzmes desava se da te opali pritisak na primjer 180 SA 160-70,puls jedno 95...
« Poslednja izmena: Septembar 04, 2012, 01:12:56 pre podne spartakkkk222 »

Van mreže spartakkkk222

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: Test Depo ciklusi
« Odgovor #6 poslato: Septembar 04, 2012, 01:03:40 pre podne »
zasto odma da roknes 750mg nedeljno u drugom ciklusu,nema potrebe nisi ti sad toliko napredovao od prvog da moras odmah povecavati.Teraj 500 i idi prve dve nedelje front 750,to je to.

onda cu tako da uradim,hvala puno :))

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: Test Depo ciklusi
« Odgovor #7 poslato: Septembar 04, 2012, 01:43:22 pre podne »
mislis nakon tribulusa? :) pct se ne radi nakon ciklusa sa depom kolko znam,i ako si uopste mislio na sve supse,varas se,jer kad si na depou  ne bi smio uzimati no rekaktore,barem one koje sadrze kreatin zbog velike retencije vode u organizmu,a ako uzmes desava se da te opali pritisak na primjer 180 SA 160-70,puls jedno 95...
Taj sto ti je to rekao verovatno je malo vise jeo kozice sa pecenja pa je u creatinu nasao krivca
malo je 8 ned galenike
malo je 8 ned oporavka od 12 ned

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Test Depo ciklusi
« Odgovor #8 poslato: Septembar 04, 2012, 03:41:44 pre podne »
ne znam koliko si ti bas proucio celu pricu imas dosta nejasnoca...retencija vode ima najvise veze sa kalijum-natrijum pumpm,ne sa kreatinom ili necim petim. Jedi kako treba i bices definisan. Ako mogu ja na anadrolu i depou raditi dijetu mozes i ti na depou ostati bez preterane vode.Pritisak mi 126 sa 75,sto je za ovu kilazu i hemiju skoro perfekcija :D ne krivi stvari koje su samo katalizator,trazi pravi uzrok problema kada do njega dodje.

a pct se radi onakav kakve ima potrebe,proveri hormone pre kure,proveri posle i vidi onda sta ces plus kako reagujes na hemiju tokom kure.Nema pravila.

i da,odmor posle kure od 12 ndelja sa sporim estrima,jedno 15-16 nedelja
« Poslednja izmena: Septembar 04, 2012, 03:43:26 pre podne TeH FiLiP »
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Test Depo ciklusi
« Odgovor #9 poslato: Septembar 04, 2012, 10:41:07 pre podne »
mislis nakon tribulusa? :) pct se ne radi nakon ciklusa sa depom kolko znam,i ako si uopste mislio na sve supse,varas se,jer kad si na depou  ne bi smio uzimati no rekaktore,barem one koje sadrze kreatin zbog velike retencije vode u organizmu,a ako uzmes desava se da te opali pritisak na primjer 180 SA 160-70,puls jedno 95...

Mislim. 12 nedelja na 750 mg zna da prodrma hormone itekako, i nece mu nista biti ako ih drzi posle pod kontrolom kako valja.  Par ljudi iz mog okruzenja je bilo na galenici, imali su dobru ishranu i bas su pili no reaktore, mogu da ti kazem da su odlicno izgledali i niko nije umro niti imao visok pritisak. Sve zavisi kako se ti hranis.
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže spartakkkk222

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: Test Depo ciklusi
« Odgovor #10 poslato: Septembar 04, 2012, 11:03:23 posle podne »
sig je i do hrane,svasta moze da bude uzrok ali opet osnova je mama za kuru,glutamin bcaa whey
mada sam za 6 nedelja dobio 3cm na rukama,a opet mi nije jasno kako sam mogao u prve 2 nedelje da dobijem 1,5cm na istom dijelu,tada vec i ne radi test,treba mu vremena...

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Test Depo ciklusi
« Odgovor #11 poslato: Septembar 05, 2012, 01:33:47 pre podne »
a zasto uopste gledas centimetre kad je dosta toga potkozna voda ionako.Mere gledaj kad spustis BF na fazon 7-8%
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže spartakkkk222

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: Test Depo ciklusi
« Odgovor #12 poslato: Septembar 10, 2012, 05:10:59 posle podne »
a zasto uopste gledas centimetre kad je dosta toga potkozna voda ionako.Mere gledaj kad spustis BF na fazon 7-8%

trenutno mi je bf 13% ali opet,gledam velicinu pa posle skidam i vidim kolko sam dobio,nisam bas za neke cikluse sad,ovaj depo mi odgovara,sa njim solo drug je dobio 3,4 cm obima na ruke a bf mu je bio 12% nije nabacio nesto masnoce ali mu je ishrana bila savrsena,ja radim po slicnoj ishrani i nadam se da ce biti ok,trebao sam i boldenon da   ubacim al se bojim fejkova tako da za sad ovo savrseno ide,vec treca nedelja danas bodem...

Van mreže Milan Valjevic

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 645
  • VIP Member
Odg: Test Depo ciklusi
« Odgovor #13 poslato: Septembar 10, 2012, 07:56:27 posle podne »
ta 3-4 cm je mogo dobiti i sa kvalitetnom ishanrom i supsima na dugim stazama..ali stvar izbora,precica do sna samo neznam kojom brzinom je to dobio...
« Poslednja izmena: Septembar 10, 2012, 08:10:55 posle podne MIKSA-Milan »
KO SME TAJ MOŽE. KO NE ZNA ZA STRAH TAJ IDE NAPRED !!!

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Test Depo ciklusi
« Odgovor #14 poslato: Septembar 10, 2012, 08:01:49 posle podne »
a zasto uopste gledas centimetre kad je dosta toga potkozna voda ionako.Mere gledaj kad spustis BF na fazon 7-8%

trenutno mi je bf 13% ali opet,gledam velicinu pa posle skidam i vidim kolko sam dobio,nisam bas za neke cikluse sad,ovaj depo mi odgovara,sa njim solo drug je dobio 3,4 cm obima na ruke a bf mu je bio 12% nije nabacio nesto masnoce ali mu je ishrana bila savrsena,ja radim po slicnoj ishrani i nadam se da ce biti ok,trebao sam i boldenon da   ubacim al se bojim fejkova tako da za sad ovo savrseno ide,vec treca nedelja danas bodem...

ja bih jako voleo da saznam tu tehniku koju koristite kojom tako brzo uspevate da pakujete tolike cm na ruke jbt,u zivotu ne cuh da to moze tako brzo.ILi je voda+mast ili ste genetski frikovi.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure