Jun 26, 2024, 05:46:16 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.236 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: Propionat Boldenon Masteron Winstrol???  (Pročitano 10548 puta)

Van mreže tonitoni

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Propionat Boldenon Masteron Winstrol???
« poslato: Avgust 23, 2012, 08:08:50 posle podne »
Kao sto u naslovu pise planiram da uzmem kuru sa Propionatom ali jos ne znam koji od ova tri steroid da ukombinujem sa njim.Molim vas gurue da ako nemate nista pametno da posavetuje da mimoidjete ovu temu jel vidim kako se sprdate sa ostaljim pocetnicima i pricama jedi ovo jedi ono jos si mali bla bla umesto da kazete ako vec hoces uzim to to i to i tako i tako HVALA

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Propionat Boldenon Masteron Winstrol???
« Odgovor #1 poslato: Avgust 23, 2012, 08:29:17 posle podne »
ako ti ja cilj neka max dijeta,propi,wins i masteron ce odraditi posao sto se izgleda tice. Mislim i boldenhon je cist steroid sto bi rekli,ali nema potrebe sa svime time da se kljukas. Ako ti ej bodyfat pristojan,ovo nabrojano ce da te izrezbari i ucvrsti odlicno.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Becks

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 320
Odg: Propionat Boldenon Masteron Winstrol???
« Odgovor #2 poslato: Avgust 23, 2012, 08:33:59 posle podne »
ako ti ja cilj neka max dijeta,propi,wins i masteron ce odraditi posao sto se izgleda tice. Mislim i boldenhon je cist steroid sto bi rekli,ali nema potrebe sa svime time da se kljukas. Ako ti ej bodyfat pristojan,ovo nabrojano ce da te izrezbari i ucvrsti odlicno.

Tacno. Mozes recimo poceti sa propom i na kraju ubaciti masteron, mislim da nema potrebe za winsom pored masterona.

Van mreže Mico Bradina

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 189
Odg: Propionat Boldenon Masteron Winstrol???
« Odgovor #3 poslato: Avgust 24, 2012, 03:32:30 pre podne »
Ala sam se narokao :P  ljubi vas brat sve i ovu riznicu znanja :***

Van mreže tonitoni

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Propionat Boldenon Masteron Winstrol???
« Odgovor #4 poslato: Avgust 24, 2012, 10:40:23 pre podne »
Zelja mi je da uzmem kuru koja je fokusirana na kvalitetu dobijene mase koja se lako odrzava i mislim da inace lako navljacim vodu tako da metan i depo ne dolaze u obzir.Razmisljao sam o trenbolonu ali svuda pisu da su nus efekti poprilicni dok npr za boldenon sam citao da nije toliko opasan.Ako me masteron samo sa secenje a ne zna kvalitetni misic mozda onda moze prop blodenon i win? hvala na odgovorima samo nastavite

Van mreže Becks

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 320
Odg: Propionat Boldenon Masteron Winstrol???
« Odgovor #5 poslato: Avgust 24, 2012, 11:00:00 pre podne »
Zelja mi je da uzmem kuru koja je fokusirana na kvalitetu dobijene mase koja se lako odrzava i mislim da inace lako navljacim vodu tako da metan i depo ne dolaze u obzir.Razmisljao sam o trenbolonu ali svuda pisu da su nus efekti poprilicni dok npr za boldenon sam citao da nije toliko opasan.Ako me masteron samo sa secenje a ne zna kvalitetni misic mozda onda moze prop blodenon i win? hvala na odgovorima samo nastavite

Koja ti je kura ovo uopste po redu? Posto pises gluposti tipa da ako uzmes prop bices suv i dobijati cistu masu a da ces na depou navuci vodu.
Win svakako ne na kuri za masu.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Propionat Boldenon Masteron Winstrol???
« Odgovor #6 poslato: Avgust 24, 2012, 11:04:43 pre podne »
masteron za secenje
boldenon nije opasan
kura fokusirana na dobijanje mase koja se lako odrzava

momak,odista bi trebalo mnogooooo jos da procitas pre nego sto krenes u ovo planinarenje..

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Propionat Boldenon Masteron Winstrol???
« Odgovor #7 poslato: Avgust 24, 2012, 11:56:43 pre podne »
Zelja mi je da uzmem kuru koja je fokusirana na kvalitetu dobijene mase koja se lako odrzava i mislim da inace lako navljacim vodu tako da metan i depo ne dolaze u obzir.Razmisljao sam o trenbolonu ali svuda pisu da su nus efekti poprilicni dok npr za boldenon sam citao da nije toliko opasan.Ako me masteron samo sa secenje a ne zna kvalitetni misic mozda onda moze prop blodenon i win? hvala na odgovorima samo nastavite

citaj jos
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže tonitoni

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Propionat Boldenon Masteron Winstrol???
« Odgovor #8 poslato: Avgust 24, 2012, 12:01:57 posle podne »
Evo ga gruru javio da seje pamet umesto da napise nesto kontretno i korisno.Dobro Pedja posto ti sve znas ja te sad lepo pitam za savet koju bi ti kombinaciju aas preporucio nekom ko zeli zategnutiji suvlji puniji kvalitetniji izgled a ne cistu mastu?Ako nemas nista konktretno nemas da napises bolje nemoj nista pisati tipa boldenon nije stetan mastero secenje i ta ostala ismevanja pusti te prazne price nego ako mislis da znas nesto podeli samnom a ne to citaj ti jos mnogo.Da hocu da citam isao bih u bibliotetku ja hocu da se ubodem i zato pitam vas!

Van mreže HGH

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 242
Odg: Propionat Boldenon Masteron Winstrol???
« Odgovor #9 poslato: Avgust 24, 2012, 12:09:23 posle podne »


pedja i ovi sto umesto da se IGRAJU oce da se IGLAJU.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Propionat Boldenon Masteron Winstrol???
« Odgovor #10 poslato: Avgust 24, 2012, 12:14:36 posle podne »
Evo ga gruru javio da seje pamet umesto da napise nesto kontretno i korisno.Dobro Pedja posto ti sve znas ja te sad lepo pitam za savet koju bi ti kombinaciju aas preporucio nekom ko zeli zategnutiji suvlji puniji kvalitetniji izgled a ne cistu mastu?Ako nemas nista konktretno nemas da napises bolje nemoj nista pisati tipa boldenon nije stetan mastero secenje i ta ostala ismevanja pusti te prazne price nego ako mislis da znas nesto podeli samnom a ne to citaj ti jos mnogo.Da hocu da citam isao bih u bibliotetku ja hocu da se ubodem i zato pitam vas!

hahhahahhahhaha
ME LAJK OVO ABOUT GURU :D

dijana vidi,
pa guru seje pamet da citas a ti hoces da se bodes
onda se bodi jer vidis da vec sve znas

neka je sa srecom 8)

« Poslednja izmena: Avgust 24, 2012, 12:28:52 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Propionat Boldenon Masteron Winstrol???
« Odgovor #11 poslato: Avgust 24, 2012, 12:28:56 posle podne »
Kako je sve otislo u kc....



Van mreže JohnDoe

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 61
Odg: Propionat Boldenon Masteron Winstrol???
« Odgovor #12 poslato: Avgust 24, 2012, 12:49:56 posle podne »
ahahaha
"ja  hocu da se ubodem"
covece, za tvoje dobro ti kazu da citas, oni od toga nemaju koristi, koja ti je logika bre, mislis da kriju od tebe, sta?
nauci bar osnove koje imas ama apsolutno svuda, informisi se bar tolko, ako to uradis sam ces sebi da odg na ta osnovna pitanja koja postavljas ovde.
i iskreno, kad vec pitas za pomoc i dobijes savet - POSLUSAJ! ako neces onda nemoj da pitas ove ljude koji zele da pomognu. imaj bar malo postovanja!

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Propionat Boldenon Masteron Winstrol???
« Odgovor #13 poslato: Avgust 24, 2012, 03:22:22 posle podne »
Rekao bi ti Pedja da zna nesto ali posto oćigledno ne zna onda te upucuje na edukaciju. Provalio si ga ...
Men sana in corpore sano !

Van mreže tonitoni

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Propionat Boldenon Masteron Winstrol???
« Odgovor #14 poslato: Avgust 24, 2012, 03:28:14 posle podne »
Moze onda ovako:
Imam 22 god treniram vec 6 godina idem u teretanu. 190cm/100kg oko 10%bf unosim 3-3.5g proteina po kg mase
Od uh unosim samo osvene integrani pirinac i dekstorzu/maltodex posle treninga uz proteiniski sejk od masti unosim najvise bademe i maslinovo ulje.
Od suplemenata trenutno koristim:Amino hydro whey, Elite whey isolate, Myo fusion, The casein, C4 extreme 1MR Craze Jacked(Kombinujem) kreatin glutamin  Xtend multivitamin.
Od tecnosti konzumiram vodu ili Xtend ne pijem alkohol ne pusim cigare pijem 4l vode minimum svaki dan spavam 8 sati svaku noc i jos u toku dana dremka posle treninga.
Primer jednog dana ishrane:
Dorucak 1.5 merica amino whey 100g ovsenih 2 zamrznute banane i sve to u blender i 2 cela jaja i jos 5 belanaca
preworkout sejk 1 merica amino whey
Postworkout sejk 2 merice elite whey isolate 40g prosti seceri mesavina dex i malt
postowrkout meal 250g-300g piletine i 150g intergralnog pirinca
sledeci obrok 200g piletina 100g pirinca
sledeci obrok 200g piletina 50g pirinca
pred spavanje 1 merica the casein i 200g ella sira

Izmedju obroka pijem myo fusion da bih uneo dovoljno proteina u toku dana,
Hocu da uzmem svoju prvu kuru dosta sam citao o sivm poznatim aas i ono sto mene zanima je u ovim (trenbolon  masteron deca winstrol anavar  propionat boldenon) ali svuda pise kontradiktorne price tako da sam hteo ovde da razjasnim par stvari...