Septembar 27, 2024, 09:22:37 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.290 poruka u 18.763 tema - 20.973 članova - Poslednji član: moviesgrankengibia
X3MShop banner

Autor Tema: Pomoc oko mesecnog plana ishrane  (Pročitano 3638 puta)

Van mreže Amer

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Pomoc oko mesecnog plana ishrane
« poslato: Avgust 10, 2012, 03:07:18 pre podne »
Pozdrav svima,novi sam na forumu a treniranjem sa tegovima se bavim vec 2 godine.Poceo sam da treniram sa 14,5 godina trenutno imam 108kg,smrsao sam 10 kilograma tokom leta zanima me da li neko moze da mi postavi mesecni plan ishrane za povecanje kilaze a kasnije odrzavanje te kilaze,moj stil treniranje vise vuci ka powerliftingu pa mi treba i jaca hrana ,bio bi veoma zahvalan na odgovorima.
p.s evo kako je bilo kad sam poceo da treniram


evo od pre nekih pola meseca

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Pomoc oko mesecnog plana ishrane
« Odgovor #1 poslato: Avgust 10, 2012, 04:07:13 pre podne »
aj sad lepo priznaj jesi uzimao solo metan?

Van mreže Amer

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Pomoc oko mesecnog plana ishrane
« Odgovor #2 poslato: Avgust 10, 2012, 02:05:45 posle podne »
O  supelemenata sam koristio whey,kreatin i glutamin a sad postim pa se malo slabije trenira i zato sam smrsao, i planiram da ostanem na tome jos duzi period na ovim gore navedenim preparatima,nikakvu hemiju ne koristim nit planiram a ne znam ni dobro sta je tacno metan nit planiram da uzimam bilo sta od tih jacih preparata jer mi je zdravlje pod 1,sa osnovnim preparatima napredujem odlicno nikakavu hemiju ne koristim i to moze da proveri, a i jedem u ogromnim kolicinama al me zanima tacno sta treba da jedem ovako jedem napamet sto keva stavi uglavnom potenciram meso al zelim da znam koje tacno namirnice.
« Poslednja izmena: Avgust 10, 2012, 02:09:36 posle podne Amer »

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Pomoc oko mesecnog plana ishrane
« Odgovor #3 poslato: Avgust 10, 2012, 02:37:40 posle podne »
treniranjem sa tegovima se bavim vec 2 godine.Poceo sam da treniram sa 14,5 godina

Ti nemas ni 17 god na ovoj drugoj slici...?


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže Amer

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Pomoc oko mesecnog plana ishrane
« Odgovor #4 poslato: Avgust 10, 2012, 02:44:23 posle podne »
Imam 16,5 godina.

Van mreže Damir82

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 241
Odg: Pomoc oko mesecnog plana ishrane
« Odgovor #5 poslato: Avgust 10, 2012, 02:56:13 posle podne »
Zdravo Amere :),

Ne bi bilo loše da isčitaš neke od jelovnika forumaša pa da osmisliš jedan po tvojim nekim afinitetima jer nisi rekao koje namirnice voliš a koje ne voliš itd.

http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,20283.0.html

Pozdrav

Van mreže Amer

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Pomoc oko mesecnog plana ishrane
« Odgovor #6 poslato: Avgust 10, 2012, 03:03:42 posle podne »
Od namirnica jedem sve,citao sam jelovnike al ne znam koliko bi kolicinski trebao da jedem jer zelim da povecam kilazu,voleo bi kad bi mi neko pomogao da napravim mesecni plan da bi mogao da se hranim po njemu...

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: Pomoc oko mesecnog plana ishrane
« Odgovor #7 poslato: Avgust 10, 2012, 03:11:41 posle podne »
Ne znam tacno koji ti je cilj, ali ja bih licno ovde sve radio samo nikako povecavao kile ;)
"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."

Van mreže Amer

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Pomoc oko mesecnog plana ishrane
« Odgovor #8 poslato: Avgust 10, 2012, 03:13:46 posle podne »
Meni je plan da povratim staru kilazu znaci da se ugojim oko 10 kila,a kasnije ishrana za odrzavanje te kilaze.....

Spartak

  • Gost
Odg: Pomoc oko mesecnog plana ishrane
« Odgovor #9 poslato: Avgust 10, 2012, 03:18:37 posle podne »
pa druze ti si vec poprilicno podgojen. Iskreno imas mnogo masnih naslaga i sta ce ti jos 10kg ?bolje ti je da skines koje kg i pocnes pakovati kvalitetnu masu

Van mreže Amer

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Pomoc oko mesecnog plana ishrane
« Odgovor #10 poslato: Avgust 10, 2012, 03:23:53 posle podne »
Treniram neku mesavinu bodybildinga i powerliftinga dok jos malo ne odrastem i prelazim na powerlifting,nije mi primaran izgled vec hrana koja ce da mi obzbedni pravu snagu za jake treninge...

Spartak

  • Gost
Odg: Pomoc oko mesecnog plana ishrane
« Odgovor #11 poslato: Avgust 10, 2012, 03:44:40 posle podne »
prava snaga....:)
pa istu snagu mozes da dobijes i sa kvalitetnijom hranom, znaci ne mora da bude 100% dijetalna al malo opustenija bb ishrana...po tvom izgledu jedes mnogo fast fooda, bez uvrede al moze to mnogo bolje

Van mreže Amer

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Pomoc oko mesecnog plana ishrane
« Odgovor #12 poslato: Avgust 10, 2012, 03:56:01 posle podne »
Znam da moze mnogo bolje zato sam se i registrovo da naucim jer sam iz malog grada i nema strucnih lica da me posavetuju oko ishrane,fast food ne jedem ,al u glavnom se baziram na mesu,ova dole slika je kad sam imao 118 kila sad imam 108 i skinuo sam stomaka sto je imalo imam jos skroz vrlo malo i pao sam malo sa snagom,sad sam kako treba sto se tice izgleda al mi treba saveti za ishranu kako da se hranim jer sam pravio greske  zato sam i ovde...

Van mreže newbody

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 861
Odg: Pomoc oko mesecnog plana ishrane
« Odgovor #13 poslato: Avgust 10, 2012, 04:33:41 posle podne »
Mlad si, i preporucio bi ti kao sto ti vecina rece, da skidas te masne naslage.
Ako mislis da dobijas jos kilaze mozes sebi samo zdravstveni problema napraviti.
Jer ti ocigedno ne znas i ne zelis cistu misicnu masu da dobijas, i mislim da ti je jedino vazno sta vaga pokazuje i koliko guras sa ravne klupe. Nemoj me pogrsno shvtit.   ;)
Na ovom forumu imas sve sto ti treba, istrazuj, citaj, uci. Imas i jako puno strucnih ljudi koji ti mogu i hoce pomoci ako budes sam sebi htjeo poci.   ;)
Personalni/Licni trener Vernes.
Online konsultacije i savjetovanje:

https://www.facebook.com/vernes.karagic