Septembar 27, 2024, 03:29:00 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.291 poruka u 18.763 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: gyno  (Pročitano 2357 puta)

Van mreže Zidarski_Sendvic

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
gyno
« poslato: Jul 16, 2012, 11:55:05 posle podne »
sad sam od prilke u cetvrtoj nedelji ciklusa na test 500mg i napredujem kao lud (prvi ciklus) i sad mi je od prilike bas skocio testosteron u ovoj nedelji.
Sad sam upravo gledao bradavice i sto vise gledam vise se tripujem...
Ne znam sad dal se tripujem ili sta ali bradavice su mi nekako skroz mekane i opustene kao i koza... ne vise nego su jednostavno skroz premekane i opustene... nisu tvrde ni malo a cini mi se kao da su i vece i kao da su se razvukle malo
Da li je moguce dobiti gyno a da ne svrbi i da ne boli? I koji su jos simptomi prepoznavanja?
Imam nolvadex naravno, poz.

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: gyno
« Odgovor #1 poslato: Jul 17, 2012, 12:04:09 pre podne »
Sve ok.

Van mreže spartakkkk222

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: gyno
« Odgovor #2 poslato: Septembar 09, 2012, 01:10:27 pre podne »
mislim da si i utripovao da napredujes,test bas krece u cetvrtoj petoj nedelji da radi,zato se ubacuje oral tih 4,5 nedelja,pazi hranu da ne navuces vodurine,sa testom se lagano navlaci ako ti je ishrana malo losija....

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: gyno
« Odgovor #3 poslato: Septembar 09, 2012, 01:41:03 pre podne »
Test krece odmah da radi,samo mu treba dosta vremena da dostigne max koncentraciju, ako pricamo o depou.Ko je senzitivan moze da oseti jako dobro u prvih par nedelja.I nije lose pustiti da sam depo dostigne max koncentraciju jer, kada se ima jak kik u frontloadu, vecina pocinje da divlja sa tezinama, ko trenira tako, i obicno dodje do povrede.

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: gyno
« Odgovor #4 poslato: Septembar 10, 2012, 12:09:44 posle podne »
Femara je mama za svaku naznaku ili pocetak gynekomastije.