Jun 26, 2024, 05:54:55 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.236 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: Depo prva kura?  (Pročitano 28785 puta)

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Depo prva kura?
« Odgovor #15 poslato: Jul 15, 2012, 09:26:03 posle podne »
Au jbt,ja sam na 183cm imao 80kg i bio sam kost i koza...kakva crna kura kakvi bakraci,napisi ti detaljno ovde sta jedes da viidmo,nema leba tebi od steroida.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Gandhi

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Depo prva kura?
« Odgovor #16 poslato: Jul 15, 2012, 09:46:36 posle podne »
Ja ne razumijem likove što pričaju da jedu kao mećava a ništa im se ne prima. Ti ne jedeš dovoljno i kraj priče, da jedeš ne bi izgledao kao vješalica (190/75). Počeo si kuru a ne znaš ni jesti a vjerovatno ni trenirati (opet, 190/75).Prvo prestaneš lagati sebe, drugo, počneš čitati sa razumjevanjem i treće, počneš pročitano primjenjivati i eksperimentisati. Nema tu mnogo filozofije, probaj ono što je Peđa jednom rekao, jedi dnevno 1kg mesa, 1kg riže (ovo slikovito kažem, pa da vidiš kako se prima.


pricas gluposti brate...imao sam 2,3 operacije nedavno i to me unazadilo, sad nebi da pricam u detalje uglavnom treniram pravilno, 4 treninga sedmicno, ishrana je pravilna i sve je na svom mjestu...

Van mreže BBBbbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 438
Odg: Depo prva kura?
« Odgovor #17 poslato: Jul 15, 2012, 09:54:33 posle podne »
Pa onda odmah posle operacije na hemiju jel?
Brate mili, ti si kost i koza, kakva bre hemija. Qrac je tebi ishrana u fulu kad imas izjavu tipa> Probao sam razne proteine, kreatine i nista nije pomoglo pa sam resio hemijom...

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Depo prva kura?
« Odgovor #18 poslato: Jul 15, 2012, 10:02:40 posle podne »
@Gandhi odakle si?

Van mreže Gandhi

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Depo prva kura?
« Odgovor #19 poslato: Jul 15, 2012, 10:04:03 posle podne »
Pa onda odmah posle operacije na hemiju jel?
Brate mili, ti si kost i koza, kakva bre hemija. Qrac je tebi ishrana u fulu kad imas izjavu tipa> Probao sam razne proteine, kreatine i nista nije pomoglo pa sam resio hemijom...


ova zadnja operacije je  bila davno i nikakve veze sad nema sa hemijom...nego jagodicnu kost sam slomio al to je bilo prije 6,7 mjeseci znaci dok sam lezo u bolnici davali su mi dosta tableta itd... i slabo sam jeo a prije operacije sam imao 85 kg... o tome pricam...

Van mreže Gandhi

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Depo prva kura?
« Odgovor #20 poslato: Jul 15, 2012, 10:08:49 posle podne »

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Depo prva kura?
« Odgovor #21 poslato: Jul 15, 2012, 10:13:49 posle podne »
NAPISI KAKO SE HRANIS PO OBROCIMA DETALJNO MOLIM TE
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Gandhi

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Depo prva kura?
« Odgovor #22 poslato: Jul 15, 2012, 10:20:12 posle podne »
NAPISI KAKO SE HRANIS PO OBROCIMA DETALJNO MOLIM TE

Dorucak: Riba, 2 litra mlijeka, jaja, supa... ribu jedem svaki dan i 2 litre mlijeka isto svaki dan pijem
Rucak: Jaja, pita, bude i kajmak nekad, salata.. jedem svasta sad nije uvjek isto al vecinom jedem to sto sam rekao..
Za veceru: piletina, paprike, sataras, ponekad i grah... naravno riza..krompir...
i imam jos 2,3 medju obroka tu uzimam sta stignem, voce povrce, slatko slano.... sta god

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: Depo prva kura?
« Odgovor #23 poslato: Jul 15, 2012, 10:22:06 posle podne »
fali ti kukuruz...
« Poslednja izmena: Jul 15, 2012, 10:24:10 posle podne filip85 »

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Depo prva kura?
« Odgovor #24 poslato: Jul 15, 2012, 10:24:29 posle podne »
NAPISI KAKO SE HRANIS PO OBROCIMA DETALJNO MOLIM TE

Dorucak: Riba, 2 litra mlijeka, jaja, supa... ribu jedem svaki dan i 2 litre mlijeka isto svaki dan pijem
Rucak: Jaja, pita, bude i kajmak nekad, salata.. jedem svasta sad nije uvjek isto al vecinom jedem to sto sam rekao..
Za veceru: piletina, paprike, sataras, ponekad i grah... naravno riza..krompir...
i imam jos 2,3 medju obroka tu uzimam sta stignem, voce povrce, slatko slano.... sta god


Neozbiljno brate, neozbiljno.
Ajde čitaj pre neko što se ubodeš, imaš ti prostora i bez hemije.
Pozdrav iz Hrasnog.
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Depo prva kura?
« Odgovor #25 poslato: Jul 15, 2012, 10:30:48 posle podne »
NAPISI KAKO SE HRANIS PO OBROCIMA DETALJNO MOLIM TE

Dorucak: Riba, 2 litra mlijeka, jaja, supa... ribu jedem svaki dan i 2 litre mlijeka isto svaki dan pijem
Rucak: Jaja, pita, bude i kajmak nekad, salata.. jedem svasta sad nije uvjek isto al vecinom jedem to sto sam rekao..
Za veceru: piletina, paprike, sataras, ponekad i grah... naravno riza..krompir...
i imam jos 2,3 medju obroka tu uzimam sta stignem, voce povrce, slatko slano.... sta god


jako lose,od hemije ces samo napraviti stetu i dobiti 5-6 kila sto vode sto masti koji ce otici brze nego sto su dosli.SREDI ISHRANU.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Depo prva kura?
« Odgovor #26 poslato: Jul 15, 2012, 11:09:23 posle podne »

Dorucak: Riba, 2 litra mlijeka, jaja, supa... ribu jedem svaki dan i 2 litre mlijeka isto svaki dan pijem
Rucak: Jaja, pita, bude i kajmak nekad, salata.. jedem svasta sad nije uvjek isto al vecinom jedem to sto sam rekao..
Za veceru: piletina, paprike, sataras, ponekad i grah... naravno riza..krompir...
i imam jos 2,3 medju obroka tu uzimam sta stignem, voce povrce, slatko slano.... sta god


ovo ti baba pravila jelovnik?

Van mreže Rade Serbedzija

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 89
Odg: Depo prva kura?
« Odgovor #27 poslato: Jul 15, 2012, 11:19:20 posle podne »
NAPISI KAKO SE HRANIS PO OBROCIMA DETALJNO MOLIM TE

Dorucak: Riba, 2 litra mlijeka, jaja, supa... ribu jedem svaki dan i 2 litre mlijeka isto svaki dan pijem
Rucak: Jaja, pita, bude i kajmak nekad, salata.. jedem svasta sad nije uvjek isto al vecinom jedem to sto sam rekao..
Za veceru: piletina, paprike, sataras, ponekad i grah... naravno riza..krompir...
i imam jos 2,3 medju obroka tu uzimam sta stignem, voce povrce, slatko slano.... sta god


hahaha sad sam se stvarno nasmejao tebi treba hemija ? :) ne znas ni sta je protein koliko vidim......ni uh  ni mast ni tipove istih,sine mani se hemije dalko si ti od te price :) procesljaj forum jedno 20 dana sve lepo,ako je to baba pravila za masu mogu da cujem za definiciju sta je spremio deda na meniju ? :D  iako ja gledam na nacin ishrane drugacije od celog foruma....ovo sto sam procitao ako vec pratis program da jedes 6 puta na dan je najveca glupost koju sma dosad procitao.

Van mreže Cratos

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 77
  • Words mean nothing.
Odg: Depo prva kura?
« Odgovor #28 poslato: Jul 16, 2012, 12:08:53 pre podne »
Jbg, bedak zbog operacija ali sve što sam rekao stoji na mjestu, ne znaš se hraniti a prilično sam siguran da ne znaš ni trenirati. Poslušaj ljude, čitaj, nauči nešto, daleko si ti od hemije.
A little knowledge is a dangerous thing.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Depo prva kura?
« Odgovor #29 poslato: Jul 16, 2012, 06:42:11 pre podne »
Citat
iako ja gledam na nacin ishrane drugacije od celog foruma...

e nek si mu rekao!!!!!!!!!!!