Jun 26, 2024, 05:57:11 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.236 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: Depo prva kura?  (Pročitano 28786 puta)

Van mreže Gandhi

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Depo prva kura?
« poslato: Jul 15, 2012, 03:39:41 posle podne »
pozz svima, ovako...poceo sam sa prvom kurom, planiram da uzimam 2 puta sedmicno po 2 ampule... zanima me jedna stvar kada pocinje da djeluje depo i da li bi trebao da uzmem nolvadex ako bi slucajno doslo do ginekomastije itd?, 75 kg imam visina 190...cilj mi je da nabacim masu, koristio sam razne proteine, gainere, kreatine al nije mi pomoglo nista specijalno, 2,3 kg sam dobio od gainera i proteina, ishrana mi je ok, jedem 5,6 puta dnevno, jaja, sir, ribu, piletina, riza itd...

Van mreže tenislog

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Odg: Depo prva kura?
« Odgovor #1 poslato: Jul 15, 2012, 03:43:37 posle podne »
Pa za neka 2 tjedna bi trebao početi djelovati,nemoj nolvu uzimati,tek ako osjetis simptome ginekomastije,nolva ti umanjuje efikasnost steroida.

Van mreže Gandhi

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Depo prva kura?
« Odgovor #2 poslato: Jul 15, 2012, 04:24:26 posle podne »
Pa za neka 2 tjedna bi trebao početi djelovati,nemoj nolvu uzimati,tek ako osjetis simptome ginekomastije,nolva ti umanjuje efikasnost steroida.

aha, a da li ce utjecati vrijeme jer sam cuo da vreline usporavaju debljanje itd...

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Depo prva kura?
« Odgovor #3 poslato: Jul 15, 2012, 04:27:26 posle podne »
pozz svima, ovako...poceo sam sa prvom kurom, planiram da uzimam 2 puta sedmicno po 2 ampule... zanima me jedna stvar kada pocinje da djeluje depo i da li bi trebao da uzmem nolvadex ako bi slucajno doslo do ginekomastije itd?, 75 kg imam visina 190...cilj mi je da nabacim masu, koristio sam razne proteine, gainere, kreatine al nije mi pomoglo nista specijalno, 2,3 kg sam dobio od gainera i proteina, ishrana mi je ok, jedem 5,6 puta dnevno, jaja, sir, ribu, piletina, riza itd...

Nemoj prvu kuru pa odmah 1GR hemije...Polako gde žuriš, odradiće te i manje doze, jbg.
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Depo prva kura?
« Odgovor #4 poslato: Jul 15, 2012, 04:29:00 posle podne »
Pa za neka 2 tjedna bi trebao početi djelovati,nemoj nolvu uzimati,tek ako osjetis simptome ginekomastije,nolva ti umanjuje efikasnost steroida.

aha, a da li ce utjecati vrijeme jer sam cuo da vreline usporavaju debljanje itd...

Vreme usporava "debljanje" iliti nabacivanje mase zbog manjeg apetita zbog vrućina, ako ti se ne žuri odgodi kuru kad malo zahladni :)
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Depo prva kura?
« Odgovor #5 poslato: Jul 15, 2012, 04:34:06 posle podne »
pozz svima, ovako...poceo sam sa prvom kurom, planiram da uzimam 2 puta sedmicno po 2 ampule... zanima me jedna stvar kada pocinje da djeluje depo i da li bi trebao da uzmem nolvadex ako bi slucajno doslo do ginekomastije itd?, 75 kg imam visina 190...cilj mi je da nabacim masu, koristio sam razne proteine, gainere, kreatine al nije mi pomoglo nista specijalno, 2,3 kg sam dobio od gainera i proteina, ishrana mi je ok, jedem 5,6 puta dnevno, jaja, sir, ribu, piletina, riza itd...
Ovo je toliko puta prezvakana tema, da samo treba malo da precesljas taj podforum.

Van mreže Gandhi

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Depo prva kura?
« Odgovor #6 poslato: Jul 15, 2012, 04:37:10 posle podne »



Brate nemam ja problema sa apetitom :DDD, jedem ko konj sto se tice toga...

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Depo prva kura?
« Odgovor #7 poslato: Jul 15, 2012, 04:42:06 posle podne »



Brate nemam ja problema sa apetitom :DDD, jedem ko konj sto se tice toga...


Bez obzira nemoj 1gr hemije u prvoj kuri.Šta ćeš u drugoj...trećoj?Ili je to ona priča "ma ja ću jednu kuru" i posle samo da to održavam?. Axaaaaaaaaaaaaaa...
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: Depo prva kura?
« Odgovor #8 poslato: Jul 15, 2012, 04:53:47 posle podne »
Na 190 sa  75kg uzimati hemiju je cista gluposth

Van mreže tenislog

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Odg: Depo prva kura?
« Odgovor #9 poslato: Jul 15, 2012, 05:06:12 posle podne »
Pa za neka 2 tjedna bi trebao početi djelovati,nemoj nolvu uzimati,tek ako osjetis simptome ginekomastije,nolva ti umanjuje efikasnost steroida.

aha, a da li ce utjecati vrijeme jer sam cuo da vreline usporavaju debljanje itd...
Kao sto  breshahils kaže,jedino je pitanje hoćeš li imati apetita za hranu po ovim vrucinama i ne treba ti tolko kemije ako ti je prvi put,ja bih uzeo 2 ampule tjedno i trenirao i jeo,jeo,jeo....:)  iako sudeci po tvojoj kilaži i visini nije ti jos vrijeme za steroidi al tvoj izbor...S kvalitetnim treningom i prehranom možeš čuda napraviti i dođi do nekog svog platoa kojeg kasnije sa steroidima probijes....Procitaj knjigu "Doručak šampiona",to je obavezno štivo za svakog ko želi nesto nauciti,sve je sažeto na jednom mjestu i dosta stvari ce ti bit jasnije.

Van mreže Gandhi

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Depo prva kura?
« Odgovor #10 poslato: Jul 15, 2012, 05:08:10 posle podne »
tako i planiram 2 ampule tjedno...hvala vam svima :)

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: Depo prva kura?
« Odgovor #11 poslato: Jul 15, 2012, 05:57:20 posle podne »



Brate nemam ja problema sa apetitom :DDD, jedem ko konj sto se tice toga...




pa da jedeš ne bi imao 75kg na 190cm...

Van mreže Gandhi

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Depo prva kura?
« Odgovor #12 poslato: Jul 15, 2012, 08:30:03 posle podne »


jedem ja al mi se ne prima toliko... razumijes?

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Depo prva kura?
« Odgovor #13 poslato: Jul 15, 2012, 08:43:56 posle podne »
Ne jedes ti koliko treba. I da, nema tu gram testa.
« Poslednja izmena: Jul 15, 2012, 08:50:46 posle podne BUKAS »

Van mreže Cratos

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 77
  • Words mean nothing.
Odg: Depo prva kura?
« Odgovor #14 poslato: Jul 15, 2012, 08:52:34 posle podne »
Ja ne razumijem likove što pričaju da jedu kao mećava a ništa im se ne prima. Ti ne jedeš dovoljno i kraj priče, da jedeš ne bi izgledao kao vješalica (190/75). Počeo si kuru a ne znaš ni jesti a vjerovatno ni trenirati (opet, 190/75).Prvo prestaneš lagati sebe, drugo, počneš čitati sa razumjevanjem i treće, počneš pročitano primjenjivati i eksperimentisati. Nema tu mnogo filozofije, probaj ono što je Peđa jednom rekao, jedi dnevno 1kg mesa, 1kg riže (ovo slikovito kažem, pa da vidiš kako se prima.
A little knowledge is a dangerous thing.