Jun 26, 2024, 11:46:27 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.237 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: Nervira me stomak!  (Pročitano 11085 puta)

Van mreže Flatronw2241s

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Nervira me stomak!
« poslato: Jul 09, 2012, 12:12:33 pre podne »
Pozdrav svima. Ukratko vec 2 meseca sam na proteinskoj dijeti, imam 4,5 mala obroka dnevno, meso, jaja, riba, mladi sir, jogurt.. i sve namirnice bogate proteinima uglavnom, pijem whey 100 % professional, BCAA Xpress i Animal Cuts. Idem u teretanu 6 puta nedeljno, trening sa tegovima pa posle trcanje pa brzo hodanje. za 2 meseca ukupno sam skinuo 10 kg, oko struka mi se smanjilo za 8 cm.  A biceps mi je i dalje 38 cm tako da kontam da nije doslo do katabolizma. tj smanjenja misica. Uglavnom kontam po telu da mi se masne naslage smanjuju, ocrtavaju mi se grudi i sve je ok. Ali na stomaku i bokovima iako mi se smanjuje salo , opet me nervira sto imam vise nego na ostalim delovima tela, znaci stomak i bokovi. Ne zelim ono da gore budem izdefinisan a dole da imam zaliha za celu Afriku. Ako neko moze da pomogne , neka mi odgovori, ako su mu potrebne jos neke informacije neka kaze

Van mreže Flatronw2241s

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: Nervira me stomak!
« Odgovor #1 poslato: Jul 09, 2012, 12:29:37 pre podne »
I da , koristim pojas oko stomaka tokom treninga i trcanja

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Nervira me stomak!
« Odgovor #2 poslato: Jul 09, 2012, 12:43:04 pre podne »
I da , koristim pojas oko stomaka tokom treninga i trcanja
Ovo je najvazniji detalj :)
Pozdrav svima. Ukratko vec 2 meseca sam na proteinskoj dijeti, imam 4,5 mala obroka dnevno, meso, jaja, riba, mladi sir, jogurt.. i sve namirnice bogate proteinima uglavnom, pijem whey 100 % professional, BCAA Xpress i Animal Cuts. Idem u teretanu 6 puta nedeljno, trening sa tegovima pa posle trcanje pa brzo hodanje. za 2 meseca ukupno sam skinuo 10 kg, oko struka mi se smanjilo za 8 cm.  A biceps mi je i dalje 38 cm tako da kontam da nije doslo do katabolizma. tj smanjenja misica. Uglavnom kontam po telu da mi se masne naslage smanjuju, ocrtavaju mi se grudi i sve je ok. Ali na stomaku i bokovima iako mi se smanjuje salo , opet me nervira sto imam vise nego na ostalim delovima tela, znaci stomak i bokovi. Ne zelim ono da gore budem izdefinisan a dole da imam zaliha za celu Afriku. Ako neko moze da pomogne , neka mi odgovori, ako su mu potrebne jos neke informacije neka kaze
Toliko si se raspisao, a nisi bukvalno nista rekao :)

Postavi slike, napisi po obrocima sta jedes i koliko kolicinski itd itd, ovako si samo nabacao neke informacije koje u principu  ne znace nista ako vec neko hoce da ti pomogne

Van mreže Flatronw2241s

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: Nervira me stomak!
« Odgovor #3 poslato: Jul 09, 2012, 01:11:02 posle podne »
Evo ti slike. Pa ti reci sta da uradim da bi skinuo taj visak sto imam ?


http://i49.tinypic.com/28u4fw1.jpg

http://i48.tinypic.com/21kc5qu.jpg

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Nervira me stomak!
« Odgovor #4 poslato: Jul 09, 2012, 02:27:46 posle podne »
Poceo sam da pisem poduzi post, ali sam naleteo na ovu sliku koja sve objasnjava


Tebi treba misicna masa, a ne nekakva dijeta., pocni da se hranis kako treba.
Nemoj sebi da unistavas zdravlje!

Van mreže Flatronw2241s

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: Nervira me stomak!
« Odgovor #5 poslato: Jul 09, 2012, 02:38:13 posle podne »
A kad bih uzeo neki jak creatin i koristio ovaj Xpand Xtreme Pump sto imam kuci, na sta bih licio za nekih mesec dana ? I da bih dobijao misicnu masu , moram dobiti i nesto sala ili ? :/ Hvala na odgovoru

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Nervira me stomak!
« Odgovor #6 poslato: Jul 09, 2012, 02:45:18 posle podne »
A kad bih uzeo neki jak creatin i koristio ovaj Xpand Xtreme Pump sto imam kuci, na sta bih licio za nekih mesec dana ? I da bih dobijao misicnu masu , moram dobiti i nesto sala ili ? :/ Hvala na odgovoru
Samo da prevrnem solju i da bacim karte pa ti javljam kakav ces da budes za mesec dana.
Moras da citas forum, ne ide to tako brzo da za mesec dana izmenis svoj fizicki izgled u nekim vecim razmerama. Za to trebaju meseci i godine truda.
Ako mozes da objasnis koji je to jaci kreatin?

Van mreže Flatronw2241s

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: Nervira me stomak!
« Odgovor #7 poslato: Jul 09, 2012, 02:53:33 posle podne »
A dobro mislio sam ono odprilike kada bih uzeo neki monohidrat , i trenirao redovno i koristio xpand. Da li bi mogao dosta dobiti , msm zbog kreatina , jer sam cuo da monohidrat povlaci vodu u misice pa deluju naduvani i to ? :/ Aj pomoz :/

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Nervira me stomak!
« Odgovor #8 poslato: Jul 09, 2012, 02:56:33 posle podne »
Moras da citas forum, ne ide to tako brzo da za mesec dana izmenis svoj fizicki izgled u nekim vecim razmerama. Za to trebaju meseci i godine truda.

Van mreže Flatronw2241s

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: Nervira me stomak!
« Odgovor #9 poslato: Jul 09, 2012, 03:07:27 posle podne »
Hje kontam, al ne kontas me sta hocu da pitam..

KADA bih UZEO kreatin  npr Cell-Tech HardCore PRO , da li bi se za mesec dana videle neke razlike ? ili Dymatize  monohidrat , posto misic povlaci vodu zbog njih ne ?

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Nervira me stomak!
« Odgovor #10 poslato: Jul 09, 2012, 03:37:41 posle podne »
Hje kontam, al ne kontas me sta hocu da pitam..

KADA bih UZEO kreatin  npr Cell-Tech HardCore PRO , da li bi se za mesec dana videle neke razlike ? ili Dymatize  monohidrat , posto misic povlaci vodu zbog njih ne ?
Razumem ja sta ti mene pitas, ali ti ne zelis da razumes ono sto ne odgovara tvojim usima.
Ides u pogresnom smeru, ti treba korigujes ishranu, a ne da se opterecujes nekim kreatinima.
Mada moram priznati da Cell-Tech HardCore PRO zvuci bas zajebano :D

Van mreže Flatronw2241s

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: Nervira me stomak!
« Odgovor #11 poslato: Jul 09, 2012, 03:43:54 posle podne »
Al vidi , sta fali da sredim ishranu , sta to je samo da ubacim ugljene hidrate pre i posle treninga. Nije veliki problem, i sada mogao bih se ugojiti npr od kreatina i tako kad bi jeo 4,5 puta na dan po malo , hidrate i proteine ?

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: Nervira me stomak!
« Odgovor #12 poslato: Jul 09, 2012, 03:53:04 posle podne »
Ti stvarno mislis da je ishrana toliko prosta i da sve zavisi od suplemenata?

Po tvojim slikama ti si na samom pocetku i ono sto bi trebalo da te interesuje su ishrana i treninzi, a ne kreatin koji ce srazmerno tvom trenutnom nivou znanja jednostavno protrcati kroz tebe.

1. Ishrana
2. Trening
3. Odmor

Tim redosledom cine sustinu ovog sporta, sve ostalo je samo ispomoc ovom gore navedenom.

Tako da sedi i zagrej stolicu, sve ti pise ovde, kad sklopis kostur od toga sto si procitao, kreni da to primenjujes i posle prvih rezultata mozes poceti da razmisljas o suplementima.
Pa cak i tada potrudi se da procitas i razumes sta su ti suplementi u stvari i sta oni stvarno rade, a ne samo uzecu kreatin i rascu, ili uzecu sagorevac i mrsavicu.
Jer da je to moguce ovaj forum bi u najmanju ruku bio izlisan.

Pozdrav.
« Poslednja izmena: Jul 09, 2012, 03:58:35 posle podne Ishmerish »
"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."

Van mreže Flatronw2241s

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: Nervira me stomak!
« Odgovor #13 poslato: Jul 09, 2012, 04:11:51 posle podne »
Pa ja sam bio dosta mrsaviji nego tu na slikama ako sam ....
Pa sam isao 5 meseci u teretanu , i dobio na masnim naslagama dosta, onda poslednja dva meseca sredio sam ishranu, samo eto izbacio uh jer sam kralj.... pa sam izgubio dosta sala , i ostali mi ti misici sto sam stekao za 3 meseca i jos malo sala, i dalje se hranim na nacin na koji se hranim vec 2 meseca. Al pitao sam za kreatine , jer sam cuo da se misici naduvaju od njih dok se koriste i to i naravno znam da treba jesti dobro dok se koriste kreatini sve mi je to jasno , al ne kontam sta je problem odgovoriti, kakvu korist imam od jedne kutije kreatina ?

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Nervira me stomak!
« Odgovor #14 poslato: Jul 09, 2012, 04:19:33 posle podne »
Ajde napisi tu tvoju proteinsku dijetu. Lepo po obrocima, koliko cega si jeo u gramima, detaljno.

A posto si zapeo za kreatin, kupi ga, popij jednu kutiju i vidi sta ces da dobijes od njega, verujem da je to lakse nego da uzmes i procitas par stranica na forumu :)