Septembar 27, 2024, 05:18:20 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.291 poruka u 18.763 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: Pitanje u vezi depoa  (Pročitano 11371 puta)

Van mreže DUREX

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Pitanje u vezi depoa
« poslato: Jul 07, 2012, 07:00:40 posle podne »
Ovako,da li je istina da je Galenika otisla u djavola generalno i da se ni depo vise ne proizvodi ili bar ne kao ranije?To sam cuo u par apoteka u kojima sam pitao za njega a i od dve drugarice koje takodje rade u apoteci...I drugo,u uputstvu za upotrebu leka pod stavkom uobicajena nezeljena dejstva stoje zlocudni tumor jetre i prostate pa se pitam da li je to moguce?Inace sam citao da nikada nije dokazano da bilo koji steroid izaziva tumor ukoliko ga neko vec nema...

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Pitanje u vezi depoa
« Odgovor #1 poslato: Jul 07, 2012, 07:56:33 posle podne »
puno si ti cuo, ali nisi nista shvatio
Galenika jeste otisla do vraga u smislu finansija i postoje odredjeni problemi prilikom isporuke odredjenih ljekova. No kvalitet ljekova je za sad kakav je i bio.( dok se ne utvrdi suprotno :D )
A to za tumore, ne znam, razmisli, vidi, izvagaj, uvijek postoje rizici....sta mislis zasto je ovo toliko osjetljiva tema, ne sigurno zato sto je neko ljubomoran, pa nece da drugi koriste, da se ne urade, vec upravo zbog tih rizika

Van mreže DUREX

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: Pitanje u vezi depoa
« Odgovor #2 poslato: Jul 07, 2012, 08:10:39 posle podne »
Pa ja nisam ni rekao da je kvalitet lekova opao,niti to mislim,vec su mi farmaceuti rekli da konkretno depoa nema i da ga ne dobijaju,eventualno da vidim u nekoj apoteci gde imaju i dalje te rezerve...pitanje se odnosilo samo na nabavku,ne kvalitet.A ovo u vezi tumora me cudi jer nikada i nigde nisam procitao da je medicinski dokazano da ga je izazvao neki steroid,cak i ove "blaze" nuspojave se uglavnom pojavljuju pri zloupotrebi a ne pri upotrebi istih...Zato me je i zacudilo sto je to stajalo u stavci "uobicajeni negativni efekti"a ne pod "neuobicajeni"kojih takodje ima navedenih...To je sve.

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Pitanje u vezi depoa
« Odgovor #3 poslato: Jul 07, 2012, 08:16:41 posle podne »
aha, da jeste, ja sam lose procitao, sad vidim
a za rizike, ne znam nista, to sam izvagas pa vidis, ne bih ja o tome polemisao
individualna stvar

Van mreže DUREX

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: Pitanje u vezi depoa
« Odgovor #4 poslato: Jul 07, 2012, 09:02:51 posle podne »
Ma jasno  je sve to sto kazes i hvala ti na odgovoru...Samo ja sam sa sobom razmisljam,da li je moguce da neko bude lecen depoom jer ima manjak prirodnog testosterona i da ce od te terapije "uobicajeno" nastati mnogo gora steta,tj.tumor jetre ili prostate...Sad ne razmisljam o sportistima koji to mogu a i ne moraju da uzimaju vec o onim koji depo koriste iskljucivo u lecenju.

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Pitanje u vezi depoa
« Odgovor #5 poslato: Jul 07, 2012, 09:08:59 posle podne »
Ma jasno  je sve to sto kazes i hvala ti na odgovoru...Samo ja sam sa sobom razmisljam,da li je moguce da neko bude lecen depoom jer ima manjak prirodnog testosterona i da ce od te terapije "uobicajeno" nastati mnogo gora steta,tj.tumor jetre ili prostate...Sad ne razmisljam o sportistima koji to mogu a i ne moraju da uzimaju vec o onim koji depo koriste iskljucivo u lecenju.
pa gle npr medicinske tj terapeutske doze, znaju da budu mnogo vece od bilderskih
uzmi primjer anadrola, jednog od najacih steroida, on se u medicini koristi kad se neko tesko izlomi, kod velikih opekotina, kad covjek mora da pocne sto prije da se oporavlja, onda se daju visoke doze anadrola
e sad, to sto ce to tom covjeku da steti na jetri, bubrezima, testisima ili gdje vec, rjesavace se kasnije, bitno je da prezivi, razumijes
medicina je cudo, daju ti jedan lijek za jedno, pa drugi da pobije nuspojave, pa treci, pa cetvrti....i tako doruckujes saku tableta :D

Van mreže DUREX

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: Pitanje u vezi depoa
« Odgovor #6 poslato: Jul 07, 2012, 09:25:12 posle podne »
Da,u pravu si,ocigledno da je to malo zajeban zacarani krug  i sto se lecenja tice:)A sto se tice upotrebe u sportu ,znaci ili si jelen ili si jeben,nema trece  pa ti vidi i izvagaj sto kazes...;)

Van mreže tenislog

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Odg: Pitanje u vezi depoa
« Odgovor #7 poslato: Jul 13, 2012, 06:11:25 posle podne »
Nenad Mihajlović je pisao u jednoj temi kako je Depo Galenika zadnjih nekoliko godina znatno pao u kvaliteti  i kaže da je od tada ne koristi.

Evo našao sam..... citiram: "pazi ja sam ranije koristio testosteron depo   i bio je nekada extra  ne koristim ga vec nekih 5-7 god.  jer sam dobio informaciju da vise nije dobar i tada sam i prestao sa koriscenjem ,neki od mojih da kazem drugarasu   dobili gadno ostecenje jetre od  depoa i ja se nebih igrao sa njim  ,koza pocinnje da ti smrdi ,izlaze akne ,bubuljice  masni se koza 100% navlacis bespotrebnu vodu  a cemu sve to ?"



« Poslednja izmena: Jul 14, 2012, 05:52:14 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Pitanje u vezi depoa
« Odgovor #8 poslato: Jul 13, 2012, 06:30:09 posle podne »
Nenad Mihajlović je pisao u jednoj temi kako je Depo Galenika zadnjih nekoliko godina znatno pao u kvaliteti  i kaže da je od tada ne koristi.

Evo našao sam..... citiram: "pazi ja sam ranije koristio testosteron depo   i bio je nekada extra  ne koristim ga vec nekih 5-7 god.  jer sam dobio informaciju da vise nije dobar i tada sam i prestao sa koriscenjem ,neki od mojih da kazem drugarasu   dobili gadno ostecenje jetre od  depoa i ja se nebih igrao sa njim  ,koza pocinnje da ti smrdi ,izlaze akne ,bubuljice  masni se koza 100% navlacis bespotrebnu vodu  a cemu sve to ?"





Ih kako ljudi se zaokrenu kad počnu da prodaju UG labove, jbg to shvate kao biznis i totalno plasiraju drugu priču...A i njega ne znam ko može ozbiljno da shvati ima xxx ispada koji se graniče sa šegačenjem.
« Poslednja izmena: Jul 14, 2012, 05:52:31 pre podne Pedja_Petrovic »
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Pitanje u vezi depoa
« Odgovor #9 poslato: Jul 13, 2012, 07:05:56 posle podne »
Nenad Mihajlović je pisao u jednoj temi kako je Depo Galenika zadnjih nekoliko godina znatno pao u kvaliteti  i kaže da je od tada ne koristi.

Evo našao sam..... citiram: "pazi ja sam ranije koristio testosteron depo   i bio je nekada extra  ne koristim ga vec nekih 5-7 god.  jer sam dobio informaciju da vise nije dobar i tada sam i prestao sa koriscenjem ,neki od mojih da kazem drugarasu   dobili gadno ostecenje jetre od  depoa i ja se nebih igrao sa njim  ,koza pocinnje da ti smrdi ,izlaze akne ,bubuljice  masni se koza 100% navlacis bespotrebnu vodu  a cemu sve to ?"






ahahah kad krenes da ozbiljno njega shvatas,znas da si prso :D
« Poslednja izmena: Jul 14, 2012, 05:52:50 pre podne Pedja_Petrovic »
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Pitanje u vezi depoa
« Odgovor #10 poslato: Jul 13, 2012, 07:09:53 posle podne »
BTW ja bih voleo da mi on poakze to an sebi i sta sve uzima pride a secam se sta je sve pisao d auzima i u kojim stravicnim kolicinama,evo i ja cu prikazati svoje telo bez tih famoznih bubuljica i navlacneja vode,a a na dijeti sam na solo depou! Naravno,necu ici do kraja jer se za vrhunsku formu treba nesto menjati,ali masti se koza,bubuljice,jetra....covek se nalupao kao mazga.

Sve pomenuto ima veze vise sa tim sta jedes nego koju hemiju koristis.Cepaj gomilu NA i navlacises vode,jedi masno i unosi laktozu imaces masnu kozu i bubuljice...mislim sve to potice od lika koji je pricao kako on vrhunsku formu psotize na 4 merice gejnera dnevno,i kako ga glutamin "radi" kada ga uzima 5 grama dnevno i slicni idiotizmi i nebuloze samo kako bi prodao jos koji svoj fejk metan vise ili uvaljao jos koji suplement.
« Poslednja izmena: Jul 13, 2012, 07:12:31 posle podne TeH FiLiP »
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Pitanje u vezi depoa
« Odgovor #11 poslato: Jul 13, 2012, 07:11:53 posle podne »
a da vidim pise da ga nije koristio 5-7 godina a to izjavljuje 2011-e...znaci od 2004e ga nije koristio,a ja pouzdano iz njegovih usta se secam skroz druge price koju je pricao 2008-e...dakle,jos jedna nebuloza,ne obracati paznju.

How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže tenislog

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Odg: Pitanje u vezi depoa
« Odgovor #12 poslato: Jul 13, 2012, 07:37:31 posle podne »
a da vidim pise da ga nije koristio 5-7 godina a to izjavljuje 2011-e...znaci od 2004e ga nije koristio,a ja pouzdano iz njegovih usta se secam skroz druge price koju je pricao 2008-e...dakle,jos jedna nebuloza,ne obracati paznju.

A znači u tom grmu leži zec,nisam imao pojma,al palo mi na pamet da sam procitao kod njega to.Ja ionako planiram uzeti galeniku za par mjeseci a opet savjest mi je nalagala da kažem sta sam pročitao,sad kolko je to točno,ja iskreno ne znam .

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Pitanje u vezi depoa
« Odgovor #13 poslato: Jul 13, 2012, 08:05:15 posle podne »
a da vidim pise da ga nije koristio 5-7 godina a to izjavljuje 2011-e...znaci od 2004e ga nije koristio,a ja pouzdano iz njegovih usta se secam skroz druge price koju je pricao 2008-e...dakle,jos jedna nebuloza,ne obracati paznju.

A znači u tom grmu leži zec,nisam imao pojma,al palo mi na pamet da sam procitao kod njega to.Ja ionako planiram uzeti galeniku za par mjeseci a opet savjest mi je nalagala da kažem sta sam pročitao,sad kolko je to točno,ja iskreno ne znam .

pa pazi istina je da ces uz test enantat(depo) imati vecu tendenciju da navuces vode,istina je fala bogu i d aje u pitanju dug estar pa je mozda malo zajebanije kontorlisati izlive estrogena ako si osetljiv...ovo govorim u odnosu na propionat recimo....ALI te price PRLJAV je,zagadjen...pa ajde bre,ok Galenika nije sto je nekad bila (mislim na celu kompaniju) ali to je i dalje lek najvece cistoce koji mozete nabaviti ovde kad su u pitanju AAS! Mislim jok,neki prop od UG laba je 100% bezbedniji od farmaceutical grade leka...
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže ela ela

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 353
Odg: Pitanje u vezi depoa
« Odgovor #14 poslato: Jul 13, 2012, 11:00:32 posle podne »
Jao kako ce svi plakati za Galenikom kad ukinu doticno zadovoljstvo,heh :D
A kako ce tek onda da se vidi od "alternativnih"izvora-sta je cisto a sta prljavo,
sta je i koliko kvalitetno i koliko "radi" 8)
U prevodu -uzivajte dok jos moze  8)