Jul 02, 2024, 09:12:39 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: pct  (Pročitano 30734 puta)

Van mreže GHG

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 354
Odg: pct
« Odgovor #75 poslato: Februar 23, 2015, 12:48:55 pre podne »
Evo ljudi ja da opet pokrenem temu sa pitanjem. :)
Napisao sam ranije u jednoj temi da uskoro krecem sa sustanon + dianabol 8 nedelja ver., pa zelim da proverim da li sam dobro skapirao neke stvari u vezi PCT-a. Za PCT planiram prvo suplemente - whey, glutamin, bcaa. Onda kompleks vitamina i minerala, jos vitamina C, tribulus, maca root. Ishrana sto cistija kako se ne bih zamastio jer je telo sklono tome posle ciklusa - i oko 100g masti, i jak trening kao i do tada. Da li je to okej ?

Imam i par pitanja za nolvu jer taj deo sam najmanje razumeo. Da li ima potrebe uzimati je 2 nedelje posle zadnjeg shota naredne 4 nedelje na dnevnom nivou po nedeljama 5/10/20/20 ili nema potrebe za anti-estrogenima uopste ako ne pocnu neki simptomi (npr. bol u bradavicama) ? Da li sam dobro razumeo da kolicine nolve (kao sto sam ja naveo 5/10/20/20) uzimaju na dnevnom nivou po nedeljama ili na nedeljnom nivou ? I da li uopste nolva ili nesto bolje ?
« Poslednja izmena: Februar 23, 2015, 01:14:41 pre podne ghg »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: pct
« Odgovor #76 poslato: Februar 23, 2015, 06:30:42 pre podne »
Citat
Imam i par pitanja za nolvu jer taj deo sam najmanje razumeo. Da li ima potrebe uzimati je 2 nedelje posle zadnjeg shota naredne 4 nedelje na dnevnom nivou po nedeljama 5/10/20/20 ili nema potrebe za anti-estrogenima uopste ako ne pocnu neki simptomi (npr. bol u bradavicama) ? Da li sam dobro razumeo da kolicine nolve (kao sto sam ja naveo 5/10/20/20) uzimaju na dnevnom nivou po nedeljama ili na nedeljnom nivou ? I da li uopste nolva ili nesto bolje ?

lose se razumeo
iz razloga sto si vise paznje obratio na tekst koji je star 10 + (VINTAGE  ;D ) iz straha,nego da vodis racuna o nekim drugim stvarima.
Kako znas da ce novladex da ti bude potreban?

Van mreže NPP

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 892
Odg: pct
« Odgovor #77 poslato: Februar 23, 2015, 06:46:59 pre podne »
Ne prodajem AAS niti imam koga da vam preporučim, molim vas ne pitajte me to.

Van mreže GHG

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 354
Odg: pct
« Odgovor #78 poslato: Februar 23, 2015, 10:11:33 pre podne »
Procitao sam ga 2 puta. Citao sam i na jednom americkom forumu, tamo svi pisu da koriste nolvu 2 nedelje od zadnjeg shota pa nadalje naredne 4 nedelje... Malo me je to zbunilo. Posto mi taj deo najmanje jasan, pitao sam vas.
Znaci nolva nista ako ne bude bilo potrebe ?

I znaci moj PCT moze da prodje ? :)

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: pct
« Odgovor #79 poslato: Februar 23, 2015, 10:15:14 pre podne »
Pusti Amere i njihove protokole a pogotovo te nebulozne forume. Nema potrebe za nolvom milioniti put. U nekim slucajevima da, al  to su retki.

Van mreže GHG

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 354
Odg: pct
« Odgovor #80 poslato: Februar 23, 2015, 10:28:14 pre podne »
Pusti Amere i njihove protokole a pogotovo te nebulozne forume. Nema potrebe za nolvom milioniti put. U nekim slucajevima da, al  to su retki.
Hvala Bulovicu. :) :) :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: pct
« Odgovor #81 poslato: Februar 23, 2015, 10:28:40 pre podne »
Procitao sam ga 2 puta. Citao sam i na jednom americkom forumu, tamo svi pisu da koriste nolvu 2 nedelje od zadnjeg shota pa nadalje naredne 4 nedelje... Malo me je to zbunilo. Posto mi taj deo najmanje jasan, pitao sam vas.
Znaci nolva nista ako ne bude bilo potrebe ?

I znaci moj PCT moze da prodje ? :)

a jel znas ikoga pod tim STRASNIM nikovima i jos strasnijim AVATRIMA kao fizicko lice ili nesto slicno,a da je kompetentan da daje savete i slicno?
drugar,samo nemoj molim te da kazes da npr citas neki board comunyty na kome ucistvuje dave ili denis ili neko ime ,koje zaista vredi paznje,jer cim se dodje do KORNKETNIH STVARI a,postavis kornketno pitanje,onda te uputi na PM i kaze ti broj accounta gde da uplatis xxx bucka,a ovisno od pitanje na koje zelis odgovor

tako da...

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: pct
« Odgovor #82 poslato: Februar 23, 2015, 10:34:59 pre podne »
Ja sam sebi je*o sve kad sm otisao na te strane forume, ima tu par znalaca sigurno, ali uglavnom je kao sto Pedja kaze...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: pct
« Odgovor #83 poslato: Februar 23, 2015, 10:45:58 pre podne »
Ja sam sebi je*o sve kad sm otisao na te strane forume, ima tu par znalaca sigurno, ali uglavnom je kao sto Pedja kaze...

pa naravno da ima
pored toga sto su poulpana nacija generalno,stvarno bi bilo glupo i debilno pricati kako nemaju pojma itd itd itd itd,jer je sve u prinicpu od tamo i doslo
samo sto!!!!!
ONO STO VREDI to se PLACA
i tu se svaka prica zavrasva
naravno da BIG DOGSI ucestvuju na bb boardima,ali kao sto rekoh
cim dodje do " materije",kaze ti da mu se javis na PM i onda ti kaze broj racuna i iznos...

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: pct
« Odgovor #84 poslato: Februar 23, 2015, 10:55:17 pre podne »
Naravno. Ima sjajnih znalaca, al nece ti oni dati sve na tacni.

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: pct
« Odgovor #85 poslato: Februar 23, 2015, 11:10:28 pre podne »
Ko je zeleo, taj je uvek dosao do informacija..i da, nije bilo lako, jer se cesto moralo punoooo i uciti :)
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: pct
« Odgovor #86 poslato: Februar 23, 2015, 11:48:24 pre podne »
Ko je zeleo, taj je uvek dosao do informacija..i da, nije bilo lako, jer se cesto moralo punoooo i uciti :)
pa nije problem doci do info u zemlji dembeliji kao sto je srbija i gde svako,a ko je tri puta prosao pored teretane,sebe smatra za vruhniskog trenera ,a cim je odradio 9 treninga full body,naravno ili GVT ,posto je citao o tome,odmah je resio da izadje na tamicenje i bio spreman da daje savete o upotrebi LEKOVA..
naravno,,naravno...
tako da u Srbiji,zaista nije tesko doci do saveta....
samo sto je jos jedan fenomen u Srbiji prisutan,ali sve vise i vise iscezava
posto ljudi pitaju..pa cek...ti meni dajes savet,a nemozes sebi da pomgnes? kako to?
E sada,vreme ce pokazati razvoj dogadjaja i kulminaciju na ovu temu,posto i mene zivo intrsuje kakvo ce biti objasnjenje u vezi toga..:D

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: pct
« Odgovor #87 poslato: Februar 23, 2015, 11:57:14 pre podne »
Otkad sam u Bg nista mi nije jasno.

Ovde ljudi unajmljuju trenere jer imaju dobre reklame, neke price sarlatanske i sve se svodi na to da ta PRICA prodje i da covek kaze da treniracu i tu se zavrsava sve. Kako ce da trenira...nije ni bitno, samo da se pare vrte. Uzas.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: pct
« Odgovor #88 poslato: Februar 23, 2015, 12:00:21 posle podne »
Otkad sam u Bg nista mi nije jasno.

Ovde ljudi unajmljuju trenere jer imaju dobre reklame, neke price sarlatanske i sve se svodi na to da ta PRICA prodje i da covek kaze da treniracu i tu se zavrsava sve. Kako ce da trenira...nije ni bitno, samo da se pare vrte. Uzas.

ma jbg...
meni ej to tuzno i smesno u isto vreme...ali jbg...ada je lova u pitanju,zivino u vremenu KADA NEMA MILOSTI
sve pod noz,pa ko prezivi pricati ce..:P

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: pct
« Odgovor #89 poslato: Februar 23, 2015, 05:26:20 posle podne »
To je posebna tema odnos klijent-trener. Nekoliko 'imena' i sa ovog foruma, svojim pocetnicima (citaj +110kg salceta) odmah preporucuju neke zanimljive cikluse (metan, deca i na kraju tren) - za zatvor!
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD