Jul 06, 2024, 04:33:41 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.251 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: ginenkomastija d-bol i testosteron  (Pročitano 10528 puta)

Van mreže Veljko1981

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 222
Odg: ginenkomastija d-bol i testosteron
« Odgovor #15 poslato: Maj 31, 2012, 12:43:13 pre podne »
A taj vinston, kakav je?

winston :)
oplakah :D
a što se tiče gringa, druže, nemaš sreće
to nisu neke extra visoke doze uopšte
ja bih: posetio lekara opšte praxe, uzeo upute za specijaliste, endokrinologa i plastičnog hirurga, ovaj drugi možda i neće trebati, ali bi valjalo da se raspitaš da li ti zdravstveno pokriva takve stvari
u međuvremenu, prekinuo bih taj ciklus postepeno i gledao da pokrenem proizvodnju prirodnog testosterona, o čemu te mogu posavetovati neki iskusni ljudi ovde na forumu, A NE JA, JER JA NE SAVETUJEM VEĆ PRIČAM ŠTA BIH URADIO KADA BIH BIO U TAKVOJ SITUACIJI
nisi klinac, situacija je ozbiljna, nadam se da je tako shvataš
a ovo
Citat
pa mislim da treba lepo da izgledam zbog sebe i drugih  a ne da izgledam kao homer simpson
je tvoj problem
društvo nam nameće neke norme kako trebamo da izgledamo
i mi ponekad zbog toga radimo i opasne stvari
ljudi koji postižu dobre rezultate sa hemarom uvek imaju sređen i plan ishrane, i treninga, i suplementacije, i vrlo su ozbiljni u vezi sa celom pričom
Bez čučnjeva u kavezu za biceps!

Van mreže gringodejan

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: ginenkomastija d-bol i testosteron
« Odgovor #16 poslato: Maj 31, 2012, 08:19:33 pre podne »
hvala svima bez obzira na prozivke, verovatno ću tako i da uradim-postepeno ću se skinuti sa danabola i testa, pa onda kod lekara.evo sad sam procitao za ishranu, treba tu još mnogo da učim, držaću se suplemenata, pa da vidimo kako će sve to ići. Sad je na redu ponovno uspostavljanje lučenja prirodnog testosterona, znam da i to piše na raznim forumima, ali ako neko može nek napiše šta da radim, doze ,koliko dugo itd. jel treba nešto za prostatu,  vitamini neki..pozdrav

Van mreže gringodejan

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: ginenkomastija d-bol i testosteron
« Odgovor #17 poslato: Maj 31, 2012, 08:21:39 pre podne »
da, i zaboravih da kažem da mi nolvadex odradjuje stvar sa gineko, ali mi je loše od njega, mada sam se adaptirao već malo. nema mi druge.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ginenkomastija d-bol i testosteron
« Odgovor #18 poslato: Maj 31, 2012, 10:31:11 pre podne »
ne resava ti rpoblem
ali ti opet ne citas
NOLVADEX MASKIRA PROBLEM A NE RESAVA ga  fazi u kjojoj ti imas problem
elem
pametna odluka za skidanje
psoveti se edukaciji o ishrani za skidanje sala
supelemtaciji
za prostatu uzmi neki prostat excel ili slicno (ne zbog hemije) vec zbog godina u koima se nalazimo
od prpearata za povrat prirodnog testa ..jhbg..to ovisi od dzepa
testo grow HP npr idealno resenje..

Van mreže kure_ss

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 193
Odg: ginenkomastija d-bol i testosteron
« Odgovor #19 poslato: Maj 31, 2012, 11:17:23 pre podne »
A taj vinston, kakav je?

winston :)
oplakah :D

@Veljko tako je bilo. :) Mada meni stvarno nije bilo do smeha, da ste videli kojom je brzinom odlepršao do dilera čim mu je obećao skidanje 20kg sala bez trčanja i znojenja, samo da dva puta dnevno proguta ovo, ovo, ovo, i možda ovo... ;D Tužno je što pojedinci misle da se upotrebom hemije paušalno, na jebi ga, bez ikakve edukacije, bez ikakvog odricanja može išta postići.


Van mreže gringodejan

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: ginenkomastija d-bol i testosteron
« Odgovor #20 poslato: Maj 31, 2012, 11:31:57 pre podne »
"NOLVADEX MASKIRA PROBLEM A NE RESAVA ga  fazi u kjojoj ti imas problem", ok znam da sam trebao arimidex ali njega nema i uzeo sam nolvadex, citao sam, ali sta bi trebalo da uzmem? sta će rešiti problem, dok ne odem do lekara  ovo drugo uzimam u najskorije vreme što si napisao.
hvala

Van mreže kure_ss

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 193
Odg: ginenkomastija d-bol i testosteron
« Odgovor #21 poslato: Maj 31, 2012, 12:15:12 posle podne »
"NOLVADEX MASKIRA PROBLEM A NE RESAVA ga  fazi u kjojoj ti imas problem", ok znam da sam trebao arimidex ali njega nema i uzeo sam nolvadex, citao sam, ali sta bi trebalo da uzmem? sta će rešiti problem, dok ne odem do lekara  ovo drugo uzimam u najskorije vreme što si napisao.
hvala
Ako misliš na estetski problem, rešiće ga samo operacija.
Ako misliš na hormonalni problem, rekao ti je @Veljko, idi kod svog lekara opšte prakse da ti da uput za lekara specijalistu internistu subspecijalizacija endokrinologija. Naravno taj uput ti neće dati na lepe oči, moraćeš iskreno da kažeš šta si uradio.

Van mreže gringodejan

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: ginenkomastija d-bol i testosteron
« Odgovor #22 poslato: Jun 03, 2012, 12:40:02 posle podne »
kod endokrinologa ne mogu doći sledećih mesec dana, otići ću privatno, da li neko zna nekog privatnog endokrinologa da preporuči.
Jel vredi da uzmem sada antiestrogen, posle nedelju dana (arimidex, samo njega ima i nije jeftin, ali ako će pomoći da se povuče ovo i ako nije kasno,čitao sam na uglednim stranim forumima da može od letrozola da se povuče gino, ako se blagovremeno reaguje, al 7 dana je meni prošlo-da li je kasno sad ili ne), letrozola nema, ili da samo čekam da odem kod endokrinologa. Sada uzimam smo nolvadex, prekinuo sam testosteroni dbol. nastavio da vežbam..
Dajte mi konstruktivne savete i nedvosmislene odgovore dal i ekasno za arimidex ili ne,ovo mogu da čitaju i drugi ko dodje na forum i da izvuče pouke kako ne treba raditi, pa zato tražim odgovore , šta bi vi uradili.
pozdrav, nadam se da ne smaram.

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: ginenkomastija d-bol i testosteron
« Odgovor #23 poslato: Jun 03, 2012, 01:49:28 posle podne »
Uzimaj sad nolvu, dok ti se ne smiri to sranje sa estrogenom, postepeno smanjuj dozu, ali ne jos, sacekaj malo sa smanjivanjem doze. Zeznuta ti je to situacija...
inace, nemas potrebe da sad prelazis na arimidex, sto je zeznuto, zeznuto je i nema nazad.
Sto se tice femare, letrozola, jeste postoj ita prica da se smanji otok, sto jeste istina u smislu da se zlijezda smanji kako ti padnu nivou estrogena, ali ono tkivo koje si dobio ono se ne smanjuje...tako da nista od toga u tom smislu.

Van mreže gringodejan

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: ginenkomastija d-bol i testosteron
« Odgovor #24 poslato: Jun 03, 2012, 03:30:27 posle podne »
ok, onda tako ću raditi. meni nije naraslo mnogo masnog tkiva ispod bradavice, već su same bradavice narasle, bolne itd a najviše što imam totalni pad raspoloženja zbog toga.Čini mi se da Nolvadex kontroliše stvar za sada da gyno ne napreduje, ali to je ljudi citostatik..treba da ga pijem ko zna koliko dnevno i koliko dugo. zato pitam da li da uzmem arimidex ako nije kasno. iskreno ako i tu treba da puknem 70 eura a ne rešim stvar, onda ću se baš razočarati. čuvam lovu za neki suplement tipa tribulusa, testogrowa. ali kao što je Pedja rekao a to potvrđuju i naučne publikacije, odmah posle nolvadexa, estrogen će ponovo buknuti.  Mada evo i jedne dobre studije, gde kažu da tamoksifen (nolvadex)odradjuje stvar u 84%. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2770912
da, koliko je izgledalo sve bezazleno i super kad je testosteron bio na vrhuncu pre nedelju dana (extra osećaj)   a sad gde god otkucam ginekomastija u browser, izbacuje plastičnu hirurgiju, uf.



 

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ginenkomastija d-bol i testosteron
« Odgovor #25 poslato: Jun 03, 2012, 06:56:52 posle podne »
ok, onda tako ću raditi. meni nije naraslo mnogo masnog tkiva ispod bradavice, već su same bradavice narasle, bolne itd a najviše što imam totalni pad raspoloženja zbog toga.Čini mi se da Nolvadex kontroliše stvar za sada da gyno ne napreduje, ali to je ljudi citostatik..treba da ga pijem ko zna koliko dnevno i koliko dugo. zato pitam da li da uzmem arimidex ako nije kasno. iskreno ako i tu treba da puknem 70 eura a ne rešim stvar, onda ću se baš razočarati. čuvam lovu za neki suplement tipa tribulusa, testogrowa. ali kao što je Pedja rekao a to potvrđuju i naučne publikacije, odmah posle nolvadexa, estrogen će ponovo buknuti.  Mada evo i jedne dobre studije, gde kažu da tamoksifen (nolvadex)odradjuje stvar u 84%. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2770912
da, koliko je izgledalo sve bezazleno i super kad je testosteron bio na vrhuncu pre nedelju dana (extra osećaj)   a sad gde god otkucam ginekomastija u browser, izbacuje plastičnu hirurgiju, uf.



 

ti sa elementarnih stvari koje ne rauzmes odo na studije i nolvadexu..
e do q..a

Van mreže gringodejan

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: ginenkomastija d-bol i testosteron
« Odgovor #26 poslato: Jun 03, 2012, 07:49:19 posle podne »
pa ne znam, , da znam i da mi je sve dobro, ne bih dosao ovde na forum, ali komentari takvog tipa nikud ne vode, ne  pomažu ni meni ni nekom potencijalnom budućem korisniku steroida (koji se tako zaleti pa z****e stvar) a ni onima koji verovatno imaju problem ali se ne javljaju jer osim prozivki ne možeš da dobiješ korisnu informaciju.  Mada, ruku na srce, načitao sam se raznih gluposti na drugim forumima a ovaj vaš forum je od pristojnijih ali eto, ne vredi. sve jedno, hvala svima i pozdrav, očigledno moram rešiti stvar sam kako znam i umem.

Van mreže freak1

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
Odg: ginenkomastija d-bol i testosteron
« Odgovor #27 poslato: Jun 03, 2012, 09:32:09 posle podne »
Izvinjavam se ako ce moj post uvrijediti nekog  i sto je malo offtopic.
Ali nekako mi se  cini da se mnogo momaka koji treniraju da se tako izrazim zalijecu na AAS,sa malo ili nimalo predznanja o samoj materiji.Pa ih dosta plati cijenu neznanja,a onda je kuku mile.Moje misljenje je da nema potrebe da se ide sa aas ako nemas takmicarske ambicije,jer sredjena ishrana i suplementaci kroz neki period,ne preko noci naravno, mogu izgraditi zavidnu figuru u odgovarajuci trening.Samo sto bi smo svi mi sve i odmah.
Jos jednom se izvinjavam i naglasavam da mi nije cilj da prozivam nekog,nego neki moj pogled na temu i aas uopsteno.
Sretno u oporavci.
« Poslednja izmena: Jun 03, 2012, 09:36:24 posle podne freak1 »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ginenkomastija d-bol i testosteron
« Odgovor #28 poslato: Jun 04, 2012, 04:59:06 pre podne »
pa ne znam, , da znam i da mi je sve dobro, ne bih dosao ovde na forum, ali komentari takvog tipa nikud ne vode, ne  pomažu ni meni ni nekom potencijalnom budućem korisniku steroida (koji se tako zaleti pa z****e stvar) a ni onima koji verovatno imaju problem ali se ne javljaju jer osim prozivki ne možeš da dobiješ korisnu informaciju.  Mada, ruku na srce, načitao sam se raznih gluposti na drugim forumima a ovaj vaš forum je od pristojnijih ali eto, ne vredi. sve jedno, hvala svima i pozdrav, očigledno moram rešiti stvar sam kako znam i umem.

ali covece
MI TI GOVORIMO sta da radis a TI TERAS PO SVOM
kapiras?
tebi se UREDNO I PRISTOJNO govri sta da uradis (da se zanemari to iz kojih pobuda si u opste krenuo nesto da radis) ali TI NE ZELIS da cujes ono sto tvojim usima ne prija
i onda ti je ovo isto kada pas krene da hvata svoj rep
mi pricamo,a ti po svom
sretno u svakom slucaju

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: ginenkomastija d-bol i testosteron
« Odgovor #29 poslato: Jun 04, 2012, 12:57:36 posle podne »
Aj ti lepo pusti slikicu da vidimo kako to izgleda.
"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."