Septembar 20, 2024, 11:40:34 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Sta jos uzeti?  (Pročitano 7075 puta)

Van mreže Neki GURU

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 125
Sta jos uzeti?
« poslato: Maj 26, 2012, 10:35:54 posle podne »
Uzeo sam prostar whey,glutamin,dex+maltodex...sta bi jos bilo pozeljno da uzmem,inace treniram 5x nedeljno i trenutno sam na definiciji jer sam ubacio i kardio ujutru 2x nedeljno..znaci sta valja uzeti jos uz ovu postojecu kombinaciju? Kontam da ce mnogi reci BCAA,ali gledam prostar whey ima dosta bcaa u sebi pa ne znam dal se isplati uzimati bcaa,zato i pitam,ne znam,mozda je pamtenije nesto drugo ubaciti?

Van mreže praslilavicforever

  • Član
  • *
  • Poruke: 43
Odg: Sta jos uzeti?
« Odgovor #1 poslato: Maj 26, 2012, 10:40:30 posle podne »
JA bih ubacio BCAA njih nikad dosta,a umesto tog glutamina ja bih uzo jos BCAA....nikad ih dosta na definicji,nije to dovoljno u prostaru,mada to je vrhunski protein!
Bitan je i slobodan oblik,... ;)

Van mreže Neki GURU

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 125
Odg: Sta jos uzeti?
« Odgovor #2 poslato: Maj 26, 2012, 10:41:56 posle podne »
Pa da tako sam i mislio,bez BCAA nista,nego ima li jos nesto da fali ovde?

Van mreže praslilavicforever

  • Član
  • *
  • Poruke: 43
Odg: Sta jos uzeti?
« Odgovor #3 poslato: Maj 26, 2012, 10:56:58 posle podne »
A izvini,nisam vido,mahinalno citam,ne fali ima viska,taj malto i dex napolje odmah,ubaci omegu 3 maslinovo ulje i kostunjavo nesto da stvoris finu sredinu za cuting. ;)

Van mreže Neki GURU

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 125
Odg: Sta jos uzeti?
« Odgovor #4 poslato: Maj 26, 2012, 11:28:22 posle podne »
A sta fali dex+maltodex posle treninga sa tegovima? Inace zaboravio sam da napisem da koristim i omega 3 caps i naravno kostunjavo kako kad..

Van mreže newbody

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 861
Odg: Sta jos uzeti?
« Odgovor #5 poslato: Maj 27, 2012, 06:24:17 posle podne »
Uzmi Bcaa obavezno na defki, po mogucnosti one sa omjerom 8:1:1, i uz to jos mozes tecne amino uzeti. A malo dex i malto moze poslije tegova.
Personalni/Licni trener Vernes.
Online konsultacije i savjetovanje:

https://www.facebook.com/vernes.karagic

Van mreže Neki GURU

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 125
Odg: Sta jos uzeti?
« Odgovor #6 poslato: Maj 29, 2012, 02:53:55 pre podne »
Uzimao vec jednom te bcaa sa 8:1:1 i dale su vidljiv rezultat samo su mi mnogo skupe ovog trenutka..mada dobra ideja..ili dzaaa ili buuu

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Sta jos uzeti?
« Odgovor #7 poslato: Maj 29, 2012, 05:55:22 pre podne »
Uzimao vec jednom te bcaa sa 8:1:1 i dale su vidljiv rezultat samo su mi mnogo skupe ovog trenutka..mada dobra ideja..ili dzaaa ili buuu

uskoro
http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30293

Van mreže Neki GURU

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 125
Odg: Sta jos uzeti?
« Odgovor #8 poslato: Jun 02, 2012, 11:11:30 pre podne »
Pedja sta mislis o prostar whey-u na definiciji? po merici ima 6gr bcaa,a posto uglavnom svi stavljaju 1.5 mericu to dodje oko 9gr posle treninga tako da po nekoj logici mozda se cak i moze izbeci kupovina bcaa pa da se eventualno pojaca glutamin tu ili? realno znam ja sta je najbolje ali sam toliko limitiran sa finansijama trenutno a hocu neke rezultate sa ovim sto vec imam pa se eto fatam za svaku slamku :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Sta jos uzeti?
« Odgovor #9 poslato: Jun 02, 2012, 01:08:16 posle podne »
Pedja sta mislis o prostar whey-u na definiciji? po merici ima 6gr bcaa,a posto uglavnom svi stavljaju 1.5 mericu to dodje oko 9gr posle treninga tako da po nekoj logici mozda se cak i moze izbeci kupovina bcaa pa da se eventualno pojaca glutamin tu ili? realno znam ja sta je najbolje ali sam toliko limitiran sa finansijama trenutno a hocu neke rezultate sa ovim sto vec imam pa se eto fatam za svaku slamku :)

fatas se za gluposti
necu da ulazim sta ima a sta nema
a dali je protein dobar-jeste
a u opste ne rauzmem pitanje dali je dobar za definciju
dali u opste ima protein za defniciju i proptein za masu?

Van mreže Neki GURU

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 125
Odg: Sta jos uzeti?
« Odgovor #10 poslato: Jun 02, 2012, 01:11:18 posle podne »
nisam reko protein za definiciju vec protein na definiciji jer postoje proteini sa vrlo malo bcaa ili uopste a ima i onih sa uh,tako da ne znam sta sam lose napisao..inace samo me zanimalo dal moze posle kardia ovaj protein 1.5 merica i da mi kolko tolko nadomesti nedostatak bcaa ali dobro..hvala ti na odgovoru.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Sta jos uzeti?
« Odgovor #11 poslato: Jun 02, 2012, 01:29:27 posle podne »
nisam reko protein za definiciju vec protein na definiciji jer postoje proteini sa vrlo malo bcaa ili uopste a ima i onih sa uh,tako da ne znam sta sam lose napisao..inace samo me zanimalo dal moze posle kardia ovaj protein 1.5 merica i da mi kolko tolko nadomesti nedostatak bcaa ali dobro..hvala ti na odgovoru.

to koliko ima bcaa necu da ulazim jer to odlazi onda u drugu temu..
ono sta hocu da kazem je da NIJEDAN PROTEIN nema dovljno BCAA po servingu a da je to dovljno da se spreci KATABILIZAM a pogtovo ako se uzme u obzir da si na definciji i da bi trebalo da imas antikatabolicko okruzenje PRE TRENINGA a nadam se da ne UZIMAS PROTEIN pre treninga jer to onda dolazi odista u nebuloze i uzaldono pisanje o moje odgovranje uopsteno
tako da
a tvoja konstatacija nijsam rekao da je protein za definciju nego na defnciju je isti kao ona cuvena -nije da mi je neugodno vec mi nije malo ugodno!!
a pogresio nisi nigde :D

Van mreže Neki GURU

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 125
Odg: Sta jos uzeti?
« Odgovor #12 poslato: Jun 02, 2012, 02:05:21 posle podne »
Naravno da ne uzimam protein pre treninga :D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Sta jos uzeti?
« Odgovor #13 poslato: Jun 02, 2012, 02:13:48 posle podne »
Naravno da ne uzimam protein pre treninga :D

extra
onda ti je sve jasno sta ssam hteo da kazem

Van mreže Neki GURU

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 125
Odg: Sta jos uzeti?
« Odgovor #14 poslato: Jun 02, 2012, 02:17:55 posle podne »
Fala bogu jasno ko dan..bez cistih bcaa pre treninga nema ni definicije,a ne mogu ni sacuvati telo od razgradnje..dzaba posle tih malo bcaa iz proteina..