Jun 26, 2024, 05:52:38 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.237 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: Steroidi ili kreatin?  (Pročitano 24893 puta)

Van mreže Stefke-X

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 129
  • Ruthless.
Odg: Steroidi ili kreatin?
« Odgovor #30 poslato: Maj 23, 2012, 07:52:30 posle podne »
PRETEZNO

Van mreže praslilavicforever

  • Član
  • *
  • Poruke: 43
Odg: Steroidi ili kreatin?
« Odgovor #31 poslato: Maj 23, 2012, 07:58:48 posle podne »
E ili te neko upalio ili palis ti ovde ljude..ama niti jedan test vojske ove drzave se ne sastoji iz toga sto si nabrojao..mozda test neke druga,ali djoka,nato standardi su jos nizi..
Najme da  skratim,trebnutni test profesionalnih pripadnika vs izgleda,2400m trcanje za 12 min ili manje,trbusnjaci i sklekovi za 2min rad bez odmora max,i za prvu starosnu kategoriju splet protiv pesadijskih prepreka....mislim dokle vise te price...
A za pitomce i kandidate za va i vma ide,sve isto samo bez prepreka,i zgibovi se vec 2 godine ne rade na nivou cele vojske....ENDE

Van mreže Stefke-X

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 129
  • Ruthless.
Odg: Steroidi ili kreatin?
« Odgovor #32 poslato: Maj 23, 2012, 09:35:40 posle podne »
^____
Covjek zna znanje

Van mreže Gorstaks

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 131
Odg: Steroidi ili kreatin?
« Odgovor #33 poslato: Maj 23, 2012, 09:38:24 posle podne »
Moj drug je prosle godine upao u vojisku, sad.... prijatelju da znas da ima ljekarska kontrola pregledaju te od glave do pete, ne znam gdje si cuo da nema pa ti pripazi sta ces da uzimas....

Van mreže praslilavicforever

  • Član
  • *
  • Poruke: 43
Odg: Steroidi ili kreatin?
« Odgovor #34 poslato: Maj 23, 2012, 11:12:55 posle podne »
NISAM SIGURAN,mislim da se osnovna kontrola medicinska radi u VB Nis.i td manjim centrima,krv mokraca i td,tako da prodje prvo taj deo,uvek su oci uprte u jetru i sl jer je previse bilo penzionisanja i sranja oko toga ranijih godin a,te se vodi racuna,kreatinin i td...ima vremena da odradi to mozda neke 2-3 n edelje,za vreme raspona izmedju pregleda i testova nisam siguran samo.
Moj drug je licno kombinovao wini oral,klen,efedrin na taj dan,beta alanin i tuce gr sode bikarbone zbog mlecne kiseline da bi upao tamo,i naravno ljosnuo je,nula!Ne goji se prase pred klanje...
Idi trc,menja deonice,brzinu i sl...radi trbusnjake sa sto brzim kontrakcijama na gore,na dople padaj,ne koristi snagu misica,radi sklekove sporije,ne da pumpas ali ne i prebrzo,imas 6 olimpijskih krugova za test da istrcis,na kraju 4 jos ubrzaj i udri tek 6 da padnes,vise ti nmg pomoci,samo napred.

Van mreže car...kralj...prvak u skoku u dalj!!

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 117
Odg: Steroidi ili kreatin?
« Odgovor #35 poslato: Maj 24, 2012, 11:44:59 posle podne »
Koja lenstina...
A stigao da cuje nesto o kreatinu i steroidima...
Kakvi bre testovi...idi vezbaj nemoj da se zavaravas da ces nesto postici za sedam dana...
Ne,Ne, ovo je neka sprdnja...

Van mreže Gattsu

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: Steroidi ili kreatin?
« Odgovor #36 poslato: Maj 24, 2012, 11:58:58 posle podne »
cu 3.5 km za 10 minuta ... za tovju informaicju 3.2km za 12 minuta treba da istrcis i ima medicinska kontrola tj testiranje urina i krvi na razne droge i doping sredstva.
tak da se ti ufati kreatina u kobinaciji sa beta analin i kofein :D

Van mreže praslilavicforever

  • Član
  • *
  • Poruke: 43
Odg: Steroidi ili kreatin?
« Odgovor #37 poslato: Maj 25, 2012, 10:02:52 pre podne »
cu 3.5 km za 10 minuta ... za tovju informaicju 3.2km za 12 minuta treba da istrcis i ima medicinska kontrola tj testiranje urina i krvi na razne droge i doping sredstva.
tak da se ti ufati kreatina u kobinaciji sa beta analin i kofein :D
Na koje se to droge i dopinsg sredstva i GDE testira krv?
Koje ce mu analize poremetiti beta alanin?
Koji je vremenski period potreban da se zdravom coveku kreatinin podigne do razine od 130 i kusur i na kojim dozama kreatina?
I u kojim se to jedinicama i na kojim testovima trci kuper?
Osnova testa i jeste teznja istrcati kupera,ali krece se sa linijom otpora 2400m za 12 min,pa nadogradjuj...
Da budemo direktni jedina trenaza koja se za sada radi kako treba je za pilote i padobrance na VMA-a,ostali ne prolaze ama nikakve stvari posebne...
Naravno da postoji tren kada ulecu prekopotrebno doping sredstva,ali pobogu ne za testirnje ovakvog tipa generacije su upadale tamo..
Hemija cini mali deo.....u prici npr izraelskih specijalaca ogranak mosad,za trenutna dejstva,koji su sposobni sa kompletnom opremomk i borbenim rancem pretrce 72km!O brzini vec ne govorim...to je to
« Poslednja izmena: Maj 25, 2012, 10:06:42 pre podne praslilavicforever »

Van mreže Veljko1981

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 222
Odg: Steroidi ili kreatin?
« Odgovor #38 poslato: Maj 25, 2012, 03:09:11 posle podne »
msm da je u pitanju test za Legiju :)
Bez čučnjeva u kavezu za biceps!

Van mreže praslilavicforever

  • Član
  • *
  • Poruke: 43
Odg: Steroidi ili kreatin?
« Odgovor #39 poslato: Maj 25, 2012, 06:00:56 posle podne »
KOLIKO sam trenutno upoznat i oni vise ne rade kuperov test vec su presli na beep test tzv,koliko se secam termina......ali tema odlazi u tezak off..

Van mreže Gattsu

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: Steroidi ili kreatin?
« Odgovor #40 poslato: Maj 26, 2012, 07:22:42 posle podne »
cu 3.5 km za 10 minuta ... za tovju informaicju 3.2km za 12 minuta treba da istrcis i ima medicinska kontrola tj testiranje urina i krvi na razne droge i doping sredstva.
tak da se ti ufati kreatina u kobinaciji sa beta analin i kofein :D
Na koje se to droge i dopinsg sredstva i GDE testira krv?
Koje ce mu analize poremetiti beta alanin?
Koji je vremenski period potreban da se zdravom coveku kreatinin podigne do razine od 130 i kusur i na kojim dozama kreatina?
I u kojim se to jedinicama i na kojim testovima trci kuper?
Osnova testa i jeste teznja istrcati kupera,ali krece se sa linijom otpora 2400m za 12 min,pa nadogradjuj...
Da budemo direktni jedina trenaza koja se za sada radi kako treba je za pilote i padobrance na VMA-a,ostali ne prolaze ama nikakve stvari posebne...
Naravno da postoji tren kada ulecu prekopotrebno doping sredstva,ali pobogu ne za testirnje ovakvog tipa generacije su upadale tamo..
Hemija cini mali deo.....u prici npr izraelskih specijalaca ogranak mosad,za trenutna dejstva,koji su sposobni sa kompletnom opremomk i borbenim rancem pretrce 72km!O brzini vec ne govorim...to je to

ja koliko znam a znam dosta osoba koji su otisli sada u vojsku da su imali testiranja urina i krvi.
"Koje ce mu analize poremetiti beta alanin? " ovo te ne razumijem? beta alanin je supliment i on se moze koristii
i koliko znam bar u BIH kuperov test se trci tj 12 min.. i potrebno za prolaz je 3200 km koliko znam i u to sam siguran
a ja licno mogu 3200 istrcat za 10min i 48 sec moj llicni na 3200km. sto i nije neki rezultat inace sam trenirao ateltiku 200 i 400 m ...

Van mreže Gattsu

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: Steroidi ili kreatin?
« Odgovor #41 poslato: Maj 26, 2012, 07:33:24 posle podne »
i btw Porucnik ( vrlo ga dobro znam ) kaze da 50% njih cak pande zbog uoptrebe droga na testiranju urina i krvi.

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: Steroidi ili kreatin?
« Odgovor #42 poslato: Maj 26, 2012, 08:31:01 posle podne »
A sta ce da dobije od beta-alanina??, osim sto ce da mu gori pod kozom...
"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."

Van mreže bingo

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 189
Odg: Steroidi ili kreatin?
« Odgovor #43 poslato: Maj 26, 2012, 09:05:01 posle podne »

Van mreže Gattsu

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: Steroidi ili kreatin?
« Odgovor #44 poslato: Maj 26, 2012, 09:08:58 posle podne »
A sta ce da dobije od beta-alanina??, osim sto ce da mu gori pod kozom...

koliko ja znam i koliko na mene Beta alanin djeluje. tj u treningu omogucava manji umor misica tj ponavljanje mozda vise u seirji ...a u trcanju ako je manji umor misica moce tim istim tempom trcat nesto duze odnosno jace pa skontaj :D
« Poslednja izmena: Maj 26, 2012, 09:13:32 posle podne Gattsu »