Septembar 24, 2024, 03:10:18 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.311 poruka u 18.765 tema - 20.971 članova - Poslednji član: RobertbeP
X3MShop banner

Autor Tema: Trening  (Pročitano 18783 puta)

Van mreže NikolaBeograd

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 141
Odg: Trening
« Odgovor #30 poslato: Maj 25, 2012, 11:35:00 posle podne »
pa brate mislim da mogu da ocenim sta mi treba.ja vidim da imam visak masnih naslaga u stomaku i struku i hocu da ih skinem,a posle masa.

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Trening
« Odgovor #31 poslato: Maj 26, 2012, 12:10:19 pre podne »
Okaci ti par slika da vidimo to salo u 67 kila na preko 180posto nesto imam utisak da je besmisleno pisati ovako napamet... Ti majstore da bi radio definiciju treba da imas sta da definises a ovako ces biti tapacirani kostur.
Men sana in corpore sano !

Van mreže freak1

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
Odg: Trening
« Odgovor #32 poslato: Maj 28, 2012, 08:15:23 posle podne »
Kao sto ti vecina clanova rece,prvo ti masu nabaci pa onda gledaj definiciju.Jer kad krenes trenirati kako treba i hraniti se prvenstveno pravilno i kvalitetno,vidjeces kako ce lagano sve da dodje na svoje.A plocice se neracunaju kod mrsavih likova kao ni s*sa ako je riba debela :D Ovo zadnje nemoj shvatiti kao uvredu nego kao neku salu.Probaj poslusati savjete sa foruma pa ako nebude uspjeha ti opali po svome.Ali nepisu ovi momci bezveze.

Van mreže NikolaBeograd

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 141
Odg: Trening
« Odgovor #33 poslato: Maj 28, 2012, 08:54:58 posle podne »
Kao sto ti vecina clanova rece,prvo ti masu nabaci pa onda gledaj definiciju.Jer kad krenes trenirati kako treba i hraniti se prvenstveno pravilno i kvalitetno,vidjeces kako ce lagano sve da dodje na svoje.A plocice se neracunaju kod mrsavih likova kao ni s*sa ako je riba debela :D Ovo zadnje nemoj shvatiti kao uvredu nego kao neku salu.Probaj poslusati savjete sa foruma pa ako nebude uspjeha ti opali po svome.Ali nepisu ovi momci bezveze.


znam brate,tu sam da ucim.sutra cu okaciti slike

Van mreže NikolaBeograd

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 141
Odg: Trening
« Odgovor #34 poslato: Maj 30, 2012, 12:17:08 pre podne »
evo slika.
Dakle sta prvo da radim:Masu ili Definiciju ?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Trening
« Odgovor #35 poslato: Maj 30, 2012, 06:19:40 pre podne »
treba da KRENES U TERETANU i da naucis da vezbas

Van mreže NikolaBeograd

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 141
Odg: Trening
« Odgovor #36 poslato: Maj 30, 2012, 09:57:27 pre podne »
ok.a sta da radim u teretani.koje vezbe?

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Men sana in corpore sano !

Van mreže Stefke-X

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 129
  • Ruthless.
Odg: Trening
« Odgovor #38 poslato: Maj 30, 2012, 10:38:44 pre podne »
Cuj sta prvo da radim , masu ili definiciju, hahaha,pa zar ti ne vidis da treba da skines MASU  :o

Van mreže NikolaBeograd

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 141
Odg: Trening
« Odgovor #39 poslato: Maj 30, 2012, 11:10:45 pre podne »
Cuj sta prvo da radim , masu ili definiciju, hahaha,pa zar ti ne vidis da treba da skines MASU  :o

Pa ja to i hocu.

Van mreže Stefke-X

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 129
  • Ruthless.
Odg: Trening
« Odgovor #40 poslato: Maj 30, 2012, 12:11:44 posle podne »
pa da, ali napisao si, "Sta prvo da radim , masu ili definiciju" pa si onda editovao post haha, jbga  >:(  ;D

Van mreže NikolaBeograd

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 141
Odg: Trening
« Odgovor #41 poslato: Maj 30, 2012, 12:55:46 posle podne »
pa ja sam na pocetku ove teme rekao da hocu definiciju pa onda masu, pa su mi trazili slike kako bi videli.

Van mreže freak1

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
Odg: Trening
« Odgovor #42 poslato: Maj 30, 2012, 01:50:20 posle podne »
Prvo ti kreni u teretanu,po mogucnosti gdje ima neko ko ce ti od instruktora dati neke smjernice.A kao drugo to nije kako  moj sugradjanin Stefke-X kaze MASA,nego malo salceta se ustekalo na stomaku ali kad krenes sa treninzima i sa pravilnom ishranom doci ce to sve na svoje.Nemoj misliti da ces preko noci doci do zeljenog cilja,ali je bitno da istrajes do njega.Svu srecu u treningu i napretku,citaj forum,slusaj iskusnije i nemas brige rezultati nemogu i nece izostati.Jer samo je jedna stepenica izmedju cilja i tebe a to je disciplina.

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: Trening
« Odgovor #43 poslato: Maj 30, 2012, 07:02:55 posle podne »
Cuj sta prvo da radim , masu ili definiciju, hahaha,pa zar ti ne vidis da treba da skines MASU  :o


šta ovde ima da skida, života ti?

67kg na 180cm visine, još nije ni krenuo sa tegovima da vežba, treba prvo da nabaci neki mišić pa da definiše, ovako ako krene na neku "definiciju" izgledaće kao da je izašao iz logora...


@ NikolaBeograd, kreni u teretanu i sredi ishranu, doći će polako sve na svoje, nemoj sad da se opterećuješ sa to malo masti na donjem stomaku...

Van mreže NikolaBeograd

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 141
Odg: Trening
« Odgovor #44 poslato: Maj 30, 2012, 08:54:52 posle podne »
OK TERETANA.Imam ja zelje i discipline,nego mi treba neko da me usmeri i kaze sta treba da radim.Sto se tice ishrana kakvu preporucujete.Da vise furam proteine ili UH ?