Septembar 24, 2024, 03:12:59 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.311 poruka u 18.765 tema - 20.971 članova - Poslednji član: RobertbeP
X3MShop banner

Autor Tema: Trening  (Pročitano 18784 puta)

Van mreže NikolaBeograd

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 141
Trening
« poslato: Maj 22, 2012, 09:56:47 posle podne »
pozz svima imam 17.5 godina,nov sam na forumu,nisam znao gde da postavim ovo ,pa reko evo ovde....

evo vec 2 meseca treniram i vidi se napredak.
Trenutno imam 68kg i 181 cm sam visok.Za ta dva meseca sam izgubio 2-3 kg sala,i dobio sam misicnu masu rukama,grudima (gornjem delu tela) trenirao sam 4 puta nedeljno,ali sada hocu da radim jos naprednije.Zeleo bih da u narednih nekoliko meseci dosta vise napredujem i istovremeno smrsam i dobijem jos vise mase (samo u gornjem delu tela).
Ovako bi izgledao moj trening.
5 puta nedeljno , od ponedeljka do petka,vikend sluzi za odmor,ujutru bi trcao sat vremena medium-high tempom,i time bi imao za cilj da izgubim salo sa stomaka,jer mi se nevide trbusnjaci(nisam debeo,imam sportski oblik tela,samo mi se nevide trbusnjaci).Takodje bih uvece ,jedno 12 sati posle trcanja radio vezbe za gornji deo tela,sklekovi,vezbe za biceps,triceps.Taj trening bi isto trajao jedan sat.
Popravio sam ishranu,izbacio sam gazirane sokove,ulicnu hranu.Jedem 3-4 puta dnevno, od hrane uzimam za dorucak riblje pastete,kuvana jaja,ponekad neko pecivo(nikako pice i pljeskavice,volim da pojedem strudlu sa makom na primer) za rucak obicno jedem neko bareno meso sa povrcem a za veceru musli ili kornfleks.Takodje izmedju 3 glavna obroka volim ponekad da pojedem plazmu.Osim vode pijem samo Kvas i cajeve.
neka mi neko kaze da li je ovaj moj takozvani plan treninga i ishrane dobar i da li mogu da napredujem i ostvarim zeljene rezultate sa njim.
hvala

Van mreže deske1403

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 95
Odg: Trening
« Odgovor #1 poslato: Maj 22, 2012, 10:08:17 posle podne »
a sto samo u gornjem delu?
a hrana losa...

Van mreže NikolaBeograd

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 141
Odg: Trening
« Odgovor #2 poslato: Maj 22, 2012, 10:10:02 posle podne »
pa i u donjem,ali gornji za pocetak.znaci ne interesujeme bodibilding,vec definicija,izdrzljivost itd.

znam da hrana nevalja,dajte savetee ljudi....

Van mreže BDAT

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 61
Odg: Trening
« Odgovor #3 poslato: Maj 22, 2012, 10:44:01 posle podne »
citaj malo,napisi sam ishranu pa cemo ti korigovati,ti bi hteo poznati slucaj ''pretvoriti salo u misice''   :-\
kad vec znas da nevalja popravi to pa onda i trening i sve.

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Trening
« Odgovor #4 poslato: Maj 22, 2012, 10:46:51 posle podne »
Kupi bozu, dobro ide uz strudlu sa makom:-). Udjes u podforum nutritition, procitas par tema  sa pocetka pa dodjes sa pitanjima.
Men sana in corpore sano !

Van mreže NikolaBeograd

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 141
Odg: Trening
« Odgovor #5 poslato: Maj 22, 2012, 11:37:06 posle podne »
auuu brate al je meni ishrana shit... nema mora se menja,sad neci cak ni voce da jedem jer pise da nevalja...

de mogu da kupim whey u BG ?

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Trening
« Odgovor #6 poslato: Maj 23, 2012, 09:44:20 pre podne »
auuu brate al je meni ishrana shit... nema mora se menja,sad neci cak ni voce da jedem jer pise da nevalja...

de mogu da kupim whey u BG ?

Nadam se da nije jedini zakljucak da ne mozes da jedes voce posto ni to naravno nije tacno i slobodno mozes da pojedes poneku vocku, u startu shvaati da ti i neko ko se sprema za takmicenje niste u istoj situaciji. Whey mozes da kupis u svakoj prodavnici suplemenata kao i kod Pedje on line http://www.ogistra-nutrition-shop.com
Evo ti jedan tekst koji ti moze biti od koristi kao uvod http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,25311.0.html
Men sana in corpore sano !

Van mreže Stefke-X

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 129
  • Ruthless.
Odg: Trening
« Odgovor #7 poslato: Maj 23, 2012, 02:01:36 posle podne »
Stavi neke slike ako nije prob

Van mreže NikolaBeograd

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 141
Odg: Trening
« Odgovor #8 poslato: Maj 23, 2012, 04:21:10 posle podne »
@ Vlada Sin , procitao sam tvoj tekts.Posto puno znas i to ajde molim te napisi dnevni raspored od 4-5 obroka za mene(17,5 god,67kg,181cm)....Ne bih jos da uzimam hemiju tako da bez tih stvari molim te....

Van mreže newbody

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 861
Odg: Trening
« Odgovor #9 poslato: Maj 23, 2012, 04:31:00 posle podne »
Mogul ti ja napisati plan prehrane molim te, dok vlada ne nodje :)

Ne ocekuj da ce to neko uraditi za tebe.
Napisi sebi jelovnik i postavi ga ovdje, a onda ti moze vlada ili neko drugi korigovati jelovnik.
Personalni/Licni trener Vernes.
Online konsultacije i savjetovanje:

https://www.facebook.com/vernes.karagic

Van mreže Stefke-X

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 129
  • Ruthless.
Odg: Trening
« Odgovor #10 poslato: Maj 23, 2012, 04:33:47 posle podne »
Citat
Ne bih jos da uzimam hemiju

Ne znam sta smatras pod hemijom, ali ukoliko zelis da odradjujes kvalitetnije treninge i da budes vise nego zadovoljan, neophodni su ti whey protein i kreatin (whey protein obavezno)

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Trening
« Odgovor #11 poslato: Maj 23, 2012, 04:37:28 posle podne »
Kakva je ovo epidemija pocela? Sta god da je siri se neverovatnom brzinom, eksponencijalno raste...

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Trening
« Odgovor #12 poslato: Maj 23, 2012, 05:43:01 posle podne »
Kakva je ovo epidemija pocela? Sta god da je siri se neverovatnom brzinom, eksponencijalno raste...
pa brate leto samo sto nije:-)
Men sana in corpore sano !

Van mreže Stefke-X

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 129
  • Ruthless.
Odg: Trening
« Odgovor #13 poslato: Maj 23, 2012, 06:18:54 posle podne »
otkud znas mozda se decko sprema za iduce ljeto  :P

Van mreže NikolaBeograd

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 141
Odg: Trening
« Odgovor #14 poslato: Maj 23, 2012, 06:39:16 posle podne »
hocu da upisem neki sport sad za leto, a hocu da budem fizicki spreman a ne da se vucem...
pod hemijom smatram sve te praskove koji ne kazem da nisu dobri,vec naprotiv,ali jednostavno mislim da nije neophodno...

@newbody

napisi ako ti nije tesko...
uzmi u obzir kilazu i visinu