Septembar 19, 2024, 11:40:34 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Moze li savet !? :)  (Pročitano 6642 puta)

Van mreže b88

  • Član
  • *
  • Poruke: 49
Odg: Moze li savet !? :)
« Odgovor #15 poslato: Maj 05, 2012, 03:54:54 posle podne »
...Josh nesto...keva me malo istripovala , mama ko mama ,brine , skepticna je malo sto se tiche tih "preparata" pa rekoh da pitam , Pedju konretno , posto je on iskusan u ovome , svasta je proshao i video,pa me zanima:
- ja sam sportista , konstatovano mi je veliko , sportsko srce , studiram DIF , ali mi je doktor jednom prilikom preporucio da se ne izlazem extremnim naporima ,zbog tog mog "velikog" srca ,da li creatin mozda moze da skodi, sa obzirom da je i srce misic , a vece srce mi vala ne treba :) ? i
- elergican sam na penicilin i baktrin , mozda ce zvucati glupo , ali creatin nema veze sa tim ili ... ?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moze li savet !? :)
« Odgovor #16 poslato: Maj 06, 2012, 05:54:16 pre podne »
kreatin nema veze sa tvojom alergijom na neke od oblika pencilina,antibiotika itd.
ti nemas VELIKO srce vec verovatno imas sporotsko srce sto po defaultu ne znaci da si BOLESTAN
srce jeste misic i moze da dodje do povecanja (kao sto je kod tebe i doslo) usloed bavljenja sprotom,ali kreatin nece uticacit na daljenje povecanje srcanog misica jer da to tako funksnise mnogi od nas bi imali srca kao ratkapne od autobusa do sada

zar vas na DIFU ne uce neke normalne stvari ili zar ti kao buduci sprotski radnik nemas zelju da prosirs svoja znanja i vidike dalje nego to sto radite tamo?

Van mreže b88

  • Član
  • *
  • Poruke: 49
Odg: Moze li savet !? :)
« Odgovor #17 poslato: Maj 06, 2012, 10:44:00 pre podne »

zar vas na DIFU ne uce neke normalne stvari ili zar ti kao buduci sprotski radnik nemas zelju da prosirs svoja znanja i vidike dalje nego to sto radite tamo?

Da ne zelim da proshirim svoje znanje , ne bih ni bio na ovom forumu , niti bih postavljao ova pitanja, zar ne !? Dosta sam procitao o tom sportskom srcu , to je "crna tacka" u medicini, tj.ima dobro i loshe strane,mada ja se osecam odlicno,jedino sam na inicijativu doktora ,prestao profesionalno da se bavim fudbalom :(
I josh nesto Pedja, znam da ima brdo komentara o famosnom kreatinu,ali misljenja su relativno podeljena , pa sam ja odluchio ovako:
-nema faze punjenja,20gr creatina dnevno,ujutru 5gr na prazan stomak,posle treninga 10gr+40gr dex.+amino kis i uvece pred spavanje 5gr creatina+ amino kis....jel to ok ili nema potrebe za ovih 5gr creatina pred spavanje
-dani kada nemam trening 5gr ujutru i 10gr posle 3-4 obroka ili pred spavanje ?


Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 863
Odg: Moze li savet !? :)
« Odgovor #18 poslato: Maj 06, 2012, 12:03:43 posle podne »
Sine, imas temu o kreatinu pa procitaj malo, pitanje svakom iskusnom clanu na forumu ti ja kao joker, iskoristi bolje to za neke ozbiljinije stvari a ne za nesto sto je milion puta receno. Ovako dolazis u situaciju da kad ti treba stvarno pomocniko nece da ti odgovori jer spamujes.

Van mreže b88

  • Član
  • *
  • Poruke: 49
Odg: Moze li savet !? :)
« Odgovor #19 poslato: Maj 06, 2012, 12:15:34 posle podne »
Sine, imas temu o kreatinu pa procitaj malo, pitanje svakom iskusnom clanu na forumu ti ja kao joker, iskoristi bolje to za neke ozbiljinije stvari a ne za nesto sto je milion puta receno. Ovako dolazis u situaciju da kad ti treba stvarno pomocniko nece da ti odgovori jer spamujes.

kao sto sam gore napisao , procitao skoro sve postove , ali su misljenja PODELJENA...jedni prichaju jedno , drugi drugo i tako u krug....ja niti spamujem ,niti mi je to namera , a kako vidim , ti nisi procitao ceo post, tako da i ne znash dal sam pitao nesto "pametno" ..... ali u svakom slucaju , hvala na savetu i u buduce , potrudi se da pomognesh "nekome"ako mozesh, bez obzira ima li to vec ovde ili ne.....

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 863
Odg: Moze li savet !? :)
« Odgovor #20 poslato: Maj 06, 2012, 05:12:28 posle podne »
Ma nisi ti nista procito jel da si lepo gledao video bi da treba pijes pre i posle treninga po 5 grama, a tema o kreatinu je zakljucana na 136 strani zbog takvih kao sto si ti,zato sto su stalno isto u krug pitali.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moze li savet !? :)
« Odgovor #21 poslato: Maj 07, 2012, 03:30:25 posle podne »

zar vas na DIFU ne uce neke normalne stvari ili zar ti kao buduci sprotski radnik nemas zelju da prosirs svoja znanja i vidike dalje nego to sto radite tamo?

Da ne zelim da proshirim svoje znanje , ne bih ni bio na ovom forumu , niti bih postavljao ova pitanja, zar ne !? Dosta sam procitao o tom sportskom srcu , to je "crna tacka" u medicini, tj.ima dobro i loshe strane,mada ja se osecam odlicno,jedino sam na inicijativu doktora ,prestao profesionalno da se bavim fudbalom :(
I josh nesto Pedja, znam da ima brdo komentara o famosnom kreatinu,ali misljenja su relativno podeljena , pa sam ja odluchio ovako:
-nema faze punjenja,20gr creatina dnevno,ujutru 5gr na prazan stomak,posle treninga 10gr+40gr dex.+amino kis i uvece pred spavanje 5gr creatina+ amino kis....jel to ok ili nema potrebe za ovih 5gr creatina pred spavanje
-dani kada nemam trening 5gr ujutru i 10gr posle 3-4 obroka ili pred spavanje ?



mnogo si ti digao prasine a u pitanju je 10 gr kreatina
neverovanto

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: Moze li savet !? :)
« Odgovor #22 poslato: Maj 07, 2012, 03:37:45 posle podne »
Sta je podeljeno????, cija misljenja????

Pa ako je tebi par decenija ispitivanja i titula da tako kazem najproverenijeg suplementa na trzistu malo da bi bio siguran, onda ili nisi citao nista ili treba da odes kod vracare da ti odradi exorcizam i da istera DIF-ovu predratnu (WWII)filozofiju iz tebe.

Hajde iscackaj na netu kolika je doza za odrzavanje kod natural/amateur/casual BB i sta se desava sa viskom kojeg ocigledno ima u tvojoj 'kalkulaciji' ;)
"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."

Van mreže b88

  • Član
  • *
  • Poruke: 49
Odg: Moze li savet !? :)
« Odgovor #23 poslato: Maj 07, 2012, 03:49:16 posle podne »
ok...Hvala vam