Septembar 20, 2024, 09:37:00 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Pozdrav od pocetnika  (Pročitano 2702 puta)

Van mreže puddi

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Pozdrav od pocetnika
« poslato: April 10, 2012, 01:22:05 pre podne »
Dobro vece, prvo bih hteo da vas pohvalim, veoma otvarate oci za razliku od pansport ekipe koja vas pre svakog odgovora jednostavno zacepi reklamama o njihovim suplementima da do kraja ni ne dobijete odgovor. U prevodu, mnogo vise korisnih informacija ovde. Ne znam da li ste konkurencija ili ne, ali samo iznosim svoje misljenje.

Imam jedno pitanje za vas, treniram vec skoro 2 godine ali sam morao napraviti pauzu od nove godine do sada zbog licnih problema. Krenuo sam opet da treniram ali za to vreme, dobio sam malo vise sala na stomaku kojeg bih voleo da se resim.
Zanima me da li postoji neki nacin da MALO smanjim bf ali bez kardia(ne zelim da sprzim ovo sto sam izgradio do sada, a nisam trenutno pri kesu za glutamin) ? Da li da pokusam da treniram sa 0 uh ili ta teorija ne drzi vodu?

Dakle nikakvih takmicarskih ambicija, samo za sebe treniram, nisam totalni pocetnik, ali dosta rupa u glavi imam :)
Pozdrav i zahvalan unapred :)

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Pozdrav od pocetnika
« Odgovor #1 poslato: April 10, 2012, 07:48:12 pre podne »

Van mreže UKiTA

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 341
Odg: Pozdrav od pocetnika
« Odgovor #2 poslato: April 10, 2012, 09:56:45 pre podne »
Kardiom neces sprziti misice uz pravilnu ishranu jer je i cilj dijete sacuvanje misicne mase,a skidanje masti..A kazes da nemas love za gluta i bcaa,ja bez njih ne bih ni ulazio u ovu pricu..
Put od hiljadu kilometara pocinje jednim korakom!

Van mreže puddi

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Pozdrav od pocetnika
« Odgovor #3 poslato: April 11, 2012, 01:43:08 pre podne »
sve sto ti treba da se sredis:

http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,12074.0.html

 ;)


aham, mnogo mi je jasnije sada, procitao sam skoro ceo topic. par glupih pitanja:
da li je mast iz mleka, sira i tune dobra?

Van mreže dragan vg

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
Odg: Pozdrav od pocetnika
« Odgovor #4 poslato: April 11, 2012, 07:14:04 pre podne »
U mleku I siru nema dobrih masti,dok je tuna sama po sebi bogata esencijalnim omega-3 masnim kiselinama(dobre masti).

Van mreže kure_ss

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 193
Odg: Pozdrav od pocetnika
« Odgovor #5 poslato: April 11, 2012, 11:19:22 pre podne »
U mleku I siru nema dobrih masti,dok je tuna sama po sebi bogata esencijalnim omega-3 masnim kiselinama(dobre masti).
To za tunu i omega 3 masti je tačno, ali pošto kod nas uglavnom prodaju konzervisanu tunu u ulju, ta tuna je masna kao čvarak, a ulje u kojem pliva je najgore moguće vrste (loše masti 100%), verovatno milion puta korišćeno u nekom tajlandskom restoranu brze hrane za grilovanje kučića. ;) I da, odmah da ti srušim mit da pranjem (propiranjem) tune koja je bila u ulju možeš ukloniti ulje u kojima je mesecima plivala, no way amigo ;D

Ja i kad jedem tunu uzimam isključivo onu u salamuri, mada u poslednje vreme ne možeš nigde naći komade tune u salamuri, a bogami i u ribarnicama ne videh skoro filete tune, kriza valjada, pa nema potrežnje.

Van mreže Milic

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 142
Odg: Pozdrav od pocetnika
« Odgovor #6 poslato: April 11, 2012, 12:14:43 posle podne »
U mleku I siru nema dobrih masti,dok je tuna sama po sebi bogata esencijalnim omega-3 masnim kiselinama(dobre masti).
To za tunu i omega 3 masti je tačno, ali pošto kod nas uglavnom prodaju konzervisanu tunu u ulju, ta tuna je masna kao čvarak, a ulje u kojem pliva je najgore moguće vrste (loše masti 100%), verovatno milion puta korišćeno u nekom tajlandskom restoranu brze hrane za grilovanje kučića. ;) I da, odmah da ti srušim mit da pranjem (propiranjem) tune koja je bila u ulju možeš ukloniti ulje u kojima je mesecima plivala, no way amigo ;D

Ja i kad jedem tunu uzimam isključivo onu u salamuri, mada u poslednje vreme ne možeš nigde naći komade tune u salamuri, a bogami i u ribarnicama ne videh skoro filete tune, kriza valjada, pa nema potrežnje.

ako si u bg-u imas  u svakoj drugoj vecoj prodavnici u komadu u salamuri, ona ''dobro''...super je :)

Van mreže kure_ss

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 193
Odg: Pozdrav od pocetnika
« Odgovor #7 poslato: April 11, 2012, 01:11:07 posle podne »

ako si u bg-u imas  u svakoj drugoj vecoj prodavnici u komadu u salamuri, ona ''dobro''...super je :)
Nisam iz Bg, iz Ns sam. "Dobro" čija je to robna marka? DIS? Tog lanca nema u NS.

Van mreže Scarecrow

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 524
  • FUCK YEAH
Odg: Pozdrav od pocetnika
« Odgovor #8 poslato: April 11, 2012, 01:12:08 posle podne »
da da, dis je to..
The training is nothing, will is everything.

Van mreže Milic

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 142
Odg: Pozdrav od pocetnika
« Odgovor #9 poslato: April 11, 2012, 01:27:55 posle podne »
e jbg...