Septembar 21, 2024, 01:00:42 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Druga kura  (Pročitano 5395 puta)

Van mreže powersasa

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Druga kura
« poslato: April 04, 2012, 02:00:52 pre podne »
Pozdrav svima !

Za prvu kuru koja mi je trajala nekih 8 nedelja, pre godinu dana uzeo sam sustanon, boldenon i plava srca (4 nedelje) to je bilo 500 mg testa nedeljno... Sve je bilo super, uzeo sam posle hcg, popio tribulis i nije bilo nikakvih negativnih efekata. Dobio sam nekih 9 kila ali sam navukao i dosta vode...

Sada iman nekih 89 kg bf mi je izmedju 10-14% (ne znam tacno, provericu) Unosim 3 gr belancevina po kg telesne tezine... Uzimam redovno supse... Sto se toga tice sve je ok

Sada razmisljam da uzmem trenabol sa propionatom i winstrolom, 8 nedelja (ne bih isao sa winom 8 nedelja) ali me buni da li umesto propionata da uzmem etanathate ili cypionat ? Samo ne bih voleo da opet navucem onoliku vodu.

Da li ima neko neki konkretan predlog ?

Unapred Hvala !

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Druga kura
« Odgovor #1 poslato: April 04, 2012, 09:41:55 pre podne »
Ako ti je ok ishrana sa ovim lekovima ne bi trebalo da navuces vodu...

Ali ja ne bih uzimao tren vec u drugoj kuri...Ostavi ga za kasnije
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže powersasa

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: Druga kura
« Odgovor #2 poslato: April 04, 2012, 10:32:18 pre podne »
Pa mislio sam da uzmem prvo test sa winom a vec duze vreme se razmisljam za njega... A citao sam isto da se manje vode navlaci kada je ishrana ok... Ja sam na prvoj kuri jeo malo losiju hranu...

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Druga kura
« Odgovor #3 poslato: April 04, 2012, 11:02:22 pre podne »
unosi manje natrijuma i neces navlaciti vodu.propionat i wins ti je sasvim dosta. Cak mzoes i svih 8 ici win ako neces udarati neke extra doze i ako si oporavio jetru od proslog puta.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Druga kura
« Odgovor #4 poslato: April 04, 2012, 01:13:39 posle podne »
ne verujem da je neko dobio odobrenje za wins. :)

Van mreže powersasa

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: Druga kura
« Odgovor #5 poslato: April 04, 2012, 10:50:41 posle podne »
Necu sad uzeti teren... Ma ne radi se o dozvoli nego nisam znao sa cime da ga uzmem...

Van mreže powersasa

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: Druga kura
« Odgovor #6 poslato: Maj 20, 2012, 07:06:25 posle podne »
Da opet aktiviram ovu temu jer se o istoj stvari radi !

Poceo sam da uzimam Propionat i Masteron 3 puta nedeljno po 110,  ukupno 660 nedeljno +Win i evo 4 nedelja prosla sad u petak I NISAM DOBIO NI KILO ! Oba testa su brza, ne znam koliko to ima veze.

Zanima me, da li je neko imao iskustva sa ovime i da li sam mozda uzeo losu robu ? Proizvodjec je Axio lab

Ishrana je ok ! Da ne duzim sad sa time...

Unapred hvala !

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: Druga kura
« Odgovor #7 poslato: Maj 20, 2012, 07:36:50 posle podne »
eeeeeee...Axio... debelo si zasrao jer si uzeo to...
znam koji diler je u pitanju, polomicu mu noge ako odlucim da ga posetim, i mene je zajebao jednom prilikom...

Trebao si da se drzis sterox-a ili Oxide-a nisu ni oni nesto jbg ali sta da se radi...
a brendovi poput Axio, Syd, Bayern FEJK SVE

i eto sad dzabe si se izbo toliko puta, nisi nista uradio, sreca pa nisi neki absces dobio, ko zna sta je u toj ampuli, verovatno obicno ulje, a sad da li je sterilno ko ce to znati, imao si srece sigurno... sledeci put PITAJ pa KUPUJ, btw nemoj dilera da pitas sta da kupujes, nego ovde

Inace od takvog ciklusa ne bi trebao da ocekujes neki nagli skok kilaze, a pogotovo sa AXIOM i ostalim govnima
« Poslednja izmena: Maj 20, 2012, 08:23:05 posle podne roki123 »

Van mreže powersasa

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: Druga kura
« Odgovor #8 poslato: Maj 20, 2012, 08:53:03 posle podne »
Hvala na odgovoru, ma ja sm znao sta da uzmem nego eto me zajebo za firmu, nisam znao da su toliko losi :/

Za sad ne osecam nikakve nus efekte... Sutra bi trebalo se bodem, da prekinem sa kurom ? Jel treba se cistim sa hcg-om sad s  obzirom da sam verovatno uzimao fake...

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: Druga kura
« Odgovor #9 poslato: Maj 20, 2012, 08:59:44 posle podne »
stvarno ne znam sta da ti kazem, problem je u tome sto niko ne zna sta je u toj ampuli... mozda neka minimalna doza testa, ko zna koji ester, mozda neko ulje obicno, Axio se ne pravi odavno vec... PRE je vazio za jako dobar lab ali to je bilo odavno bas...

I ja sam se zajebao isto kao i ti, naravno nisam ni poceo sa kurom samo sam iznapusavao tog slepca sto mi je prodao, Tren Acetat sam uzeo,srecom 1 ampulu... bio sam ubedjen 80% da je fals, ali pitam sve lepo coveka, boja rastvora, gustina, sve mi je rekao kako treba da bude a kad je stiglo, svetlo zuta tecnost, gusto u pizdu %@#$, tren acetat nije tako gust nikad, + plutala je neka trunka necega po ampuli.
« Poslednja izmena: Maj 20, 2012, 09:01:29 posle podne roki123 »

Van mreže powersasa

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: Druga kura
« Odgovor #10 poslato: Maj 20, 2012, 09:20:38 posle podne »
Dobro, ovo moje je uredno zapakovano, izgleda profi...

Ropknucu pregnil dve nedelje, ne moze da skodi sigurno, a ovog cigana cu da iznapusavam...

Hvala jos jednom na odgovoru ;)

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: Druga kura
« Odgovor #11 poslato: Maj 20, 2012, 10:43:15 posle podne »
A sto ne bi kupio nesto "ispravno" i krenuo-nastavio odmah pravi ciklus?

Van mreže powersasa

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: Druga kura
« Odgovor #12 poslato: Maj 20, 2012, 11:38:29 posle podne »
Pa razmisljao sam... ali ako ovo sto sam uzimao nije bilo to, to jest, nije bio test... Sta onda ima da nastavim...

Za svaki slucaj da se ocistim... pa za dva tri peseca uzmem opet...

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Druga kura
« Odgovor #13 poslato: Maj 20, 2012, 11:42:27 posle podne »

Za svaki slucaj da se ocistim... pa za dva tri peseca uzmem opet...

od cega?

Spartak

  • Gost
Odg: Druga kura
« Odgovor #14 poslato: Maj 21, 2012, 02:13:02 posle podne »
MBas je banja ovako vidjet kad se ljudi pocnu rokat u guzicu a rezultata nema :)