Septembar 22, 2024, 07:26:55 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Michaelzip
X3MShop banner

Autor Tema: Horse Power  (Pročitano 25979 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Horse Power
« Odgovor #60 poslato: Novembar 19, 2007, 04:10:34 posle podne »
procitah negde da ne spomnjem..

i da ne ulazim u dbulje neke rapsrave..

nismo mi srbi nebeski narod i znamo sve..nego pdorucije jugoistocne evrope se pokazalo premma svim frimama kao veoma socno i plodno tlo za uvaljivanje koje kakvih budalstina...

kreatini nove generacije...ehhhhhhhhh

pa evo...sada se i wider da izabic svoj kreatin nove generacije koji je u 3 ovojnice..jedna nestajae u zelducu..druga u bubreczma pa je tako moelekul kreatina spremam da direktno dodje do msicne celije.

wooooooow.....sjjano zvuci..zar ne,

jebs horse powe i x plode i ostala..to je vec staro..hajde da si sada navalimo na ovo sto je tata wider prvi uradio..a pitanje je dana kada ce muscletech i metr+x pa onda svi od reda..

sranje do sranja....kazu ljudi da ih radi..odlicno...pa daj da vidimo te rezlatete...napumpani posle trenina..

super...jel to znaci cilj ovog sprota bilo rekreatvino ili takmicarski..da se naduvamo u toku treninga.

aha..da..zavoravio sam..prokrvljenost...super....kidanje misicnih valkana...aha..super...e da..

ali od cega se ono psotaje veci..od hores powra ili od proetina i glutamina koejg nego popljuva i tri reci i ispade da je to samo neko jednom negde rekao......

pa dobro..mozda su oni koji prodaju ta sranja ludi pa forsiraju ovo trziste ovde..samo neznam iz koga raloga im ne ide to u njhivom maticnim zemljama vec se oslanjaju na dilere jugosticne evrope i net prodaju..

ali da se vratim temi....

ja ono zaboravih..daklem..cilj ovog sprota..biti napumpan na trenigu..i sto je jos bolje..satima psle treninga..znaci ovaj preprat je pravljen za plazu....tako ispadne...popijes malo i to je to...

ali da ja ne duljim vise...niko nigde nije rekao da to ne radi....

samo ej cinjnica da ne vredi TIH PARA....to tome se svodi cela prica.

a i taj sistem rada je veoma diskutabilan...

i da.....i ja sam ga probao..pa tako da mogu da spadam u kategoriju onih koji sigruno znaju sta pricaju..

 A POGOTVO KADA SU PROTEIN I GLM U PITANJU!!!!!

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: Horse Power
« Odgovor #61 poslato: Novembar 19, 2007, 05:21:10 posle podne »
Pedja je u pravu!! Ja sam probao i bio zadovoljan. Po meni zna se koje su osnovne dodatke u ishrani...  sto godinama decenijama funkcionisu.  Protein Whey. L-Glutamin. Creatin Monohidrat. Vitargo(ili Dextoza). amino BCAA. Omega 3-6masti,Cink,multi vit multi min.  i uz to dobra i kvalitetna ishrana!!   
Kralj ist Back

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Horse Power
« Odgovor #62 poslato: Novembar 19, 2007, 05:23:49 posle podne »
TACNO TAKO....

OVO SVE JE SUPER..DA SE RAZUMEMO..ALI NIJE...MIRACLE....KAKO GA NEKI PREDSTAVLJAJU

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: Horse Power
« Odgovor #63 poslato: Novembar 19, 2007, 05:31:37 posle podne »
MIRACLE....   je kombinacija mnogih stvari u BB. Primer.. AAS. IGF-1,GH,MGF,PGF-2,Insulin itd... Nhihova kombinacija(doziranje) itd.. Pravilan jak Trening. faza odmaranja(regeneracija), Kvalitetna planska ishrana,dodatke u ishrani itd...   Ako sam nesto propustio dopunite!!
Kralj ist Back

Van mreže MAXX

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
Odg: Horse Power
« Odgovor #64 poslato: Novembar 19, 2007, 05:45:17 posle podne »
MGF, PGF2, IGF-1 . . . Prilicno dobro ti to nabrajas za nekog ko nista ne uzima i propoveda natural way of life . . .

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: Horse Power
« Odgovor #65 poslato: Novembar 19, 2007, 05:49:46 posle podne »
jel?? Niko nije napisao natural ili slicno...  neznam zasto sami to tako tumacite..?? ali u redu je. Ziveo.
Kralj ist Back

Van mreže MAXX

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
Odg: Horse Power
« Odgovor #66 poslato: Novembar 19, 2007, 06:00:16 posle podne »
Da li si ti drogiran pa zaboravljash shta si ovde postovao juce, prekjuce ili pre nekoliko dana!?!? Napisa nam ovde chitave psalme i pamflete protiv steroida i bilo kakve hemije, a sad se kao ishcudjavash "zar ja propovedam natural" itd
Da li tebi radi na bazi plime i oseke, mesechevih mena ili shta vec??

Van mreže MAXX

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
Odg: Horse Power
« Odgovor #67 poslato: Novembar 19, 2007, 06:01:53 posle podne »
*Da li tebi mozak radi na bazi plime i oseke, mesechevih mena ili shta vec???

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: Horse Power
« Odgovor #68 poslato: Novembar 19, 2007, 06:03:29 posle podne »
Neznam???? Mozda ??? Sta ti mislis???  To sto sam postovao je druga tema i sve.   ja sam rekao -napisao moj stav i misljenje o AAS i Takm. BB .  ne propovedam nista.. a i nemam potrebe.  dodao sam samo na MIRACLE  sto  je sve u to Miracle!! nista vise!!  
Kralj ist Back

Van mreže MAXX

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
Odg: Horse Power
« Odgovor #69 poslato: Novembar 19, 2007, 06:10:08 posle podne »
A ja sam samo primetio da, za nekog ko tako napadno i javno iznosi krajnje negativan stav o steroidima i takmicenjima, nesto mnogo dobro nabrajas sve te visoko sofisticirane  i napredne stvarcice kao sto su IGF-1, MGF, PG2 itd . . . Da li je to kontradiktorno i u kojoj meri, neka prosude oni koji ovo citaju... Out

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: Horse Power
« Odgovor #70 poslato: Novembar 19, 2007, 06:35:56 posle podne »
Kralj je na AAS bio i jos uvijek je. Sada ne znam ko je imao toliki utjecaj na njega (ma zajebavam se da ne znam) pa da se ponasa kao neki spasitelj ove djece, pa ih probava odgovoriti od upotrebe.
Nijedan Kralj na ovome svijetu u tome nece uspijeti. Ja naravno cijenim njegov trud u svemu ovome ali je to ipak nesto sto niko, pa ni on sam ne moze sprijeciti.
Rekao sam Kralju prije a kazem mu i sada, da on nikako ne moze biti kompetentan da izigrava nekog ko moze zaustaviti ljude od upotrebe AAS, iz samog razloga sto ih on jos uvijek koristi, pa svaki njegov napor da to uradi gubi svaki smisao. Po meni se Kralj samo blamira,izigrava budalu iz sebe i ljudi se sprdaju sa njim.
Bolje je raditi ovako kao neki ljudi koji ce svojim savjetima otvoriti oci ljudima i nauciti ih kako da pravilno koriste AAS, sta radi a sta ne radi, nego kao sto ih vecina koriste bez ikakvog znanja i iskustva i nemaju nikakvih ili krive informacije.

Treba reci ljudima ono sto Kralj pokusava, naravo, i govori se, ali na nacin na koji to sam Kralj radi je i vise nego smijesno. Ispada kao da umires od AAS samo kada bi i pomislio na njih.

Nije sve tako crno Kralju. Vidis i sam ih jos koristis, jos uvijek si ziv i nema razloga da umres ako si pametan.

« Poslednja izmena: Novembar 19, 2007, 06:37:28 posle podne Manimal »

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: Horse Power
« Odgovor #71 poslato: Novembar 19, 2007, 06:38:07 posle podne »
Svako primeti i uoci na svoj nacin!!  Inzinjer gleda na plan i skicu drugacije a Pesnik ili umetnik drugacije!!! I uoce drugacije!! Tako i vi!!!  To sto je ili vi nazivate Stvarcice napredne na Zapadu koriste sad i rekreativce!! Zalosno!!!  A takve koje imaju drugi blagi stav o AAS i sve te Stvarcice kako (vi kazete) su indirektno u pogresnoj edukaciji i shvacanje o AAS i sve uz njih!!
Kralj ist Back

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: Horse Power
« Odgovor #72 poslato: Novembar 19, 2007, 06:41:27 posle podne »
Svako primeti i uoci na svoj nacin!!  Inzinjer gleda na plan i skicu drugacije a Pesnik ili umetnik drugacije!!! I uoce drugacije!! Tako i vi!!!  To sto je ili vi nazivate Stvarcice napredne na Zapadu koriste sad i rekreativce!! Zalosno!!!  A takve koje imaju drugi blagi stav o AAS i sve te Stvarcice kako (vi kazete) su indirektno u pogresnoj edukaciji i shvacanje o AAS i sve uz njih!!

Evo mene jos malo mozak zabolio pokusavajuci da shvatim sta si htio reci. Nemoj to da mi radis Kralju! :lol: :lol: :lol:

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: Horse Power
« Odgovor #73 poslato: Novembar 19, 2007, 06:51:12 posle podne »
Sta reci.....??? U zadnjih 3-4 god bilo je u Nemacku i zapadu samo IP i Bd kao u labs koji su proizvodili AAS . Sad je nazalöost preko 20 U Labs koji prave milione na racun zdravlja i Psihofizicko stanje tih mladih ljudi!!! Pre 3-4 god da ne preteram ali bilo je sigurno 60% manje ljudi koji su trosili AAS i sve uz njih!! Uz te U Labs pocela je masovno zloupotrebavanje na AAS i sve izvestaje na Forumima povecali su se troduplo kako se nekome nesto desilo itd... Uz cene koje su te Ulabs  postigel(jevtine) mogao je skoro svaki da odradi kuru i kupi AAS. A za GH da je .2€   jedna jedinica za iovaj standart i to je deo unistavanja mladica a neko radi stotinu od hiljada €!!  Zato je sad Nemacka unela novi zakon o AAS i njihovo posedjivanje i Zloupotrebavanje!! Pogledaj Tabelu koju sam poslao!! Sve iznad te Mg kolicine je KRIVICNo Kaznjivo delo!! Znaci Nemacka hoce da to sto ti kazes Blamaza i Glupiranje (o meni) sprovede i unisti -spreci zagadjenja i oboljenja Nacije!!  Eeeee Ljudi vama nije jasno sta se sve zbiva!!! U Srbiji na Balkanu i sta nas ´jos ceka!!! ??  
Kralj je na AAS bio i jos uvijek je. Sada ne znam ko je imao toliki utjecaj na njega (ma zajebavam se da ne znam) pa da se ponasa kao neki spasitelj ove djece, pa ih probava odgovoriti od upotrebe.
Nijedan Kralj na ovome svijetu u tome nece uspijeti. Ja naravno cijenim njegov trud u svemu ovome ali je to ipak nesto sto niko, pa ni on sam ne moze sprijeciti.
Rekao sam Kralju prije a kazem mu i sada, da on nikako ne moze biti kompetentan da izigrava nekog ko moze zaustaviti ljude od upotrebe AAS, iz samog razloga sto ih on jos uvijek koristi, pa svaki njegov napor da to uradi gubi svaki smisao. Po meni se Kralj samo blamira,izigrava budalu iz sebe i ljudi se sprdaju sa njim.
Bolje je raditi ovako kao neki ljudi koji ce svojim savjetima otvoriti oci ljudima i nauciti ih kako da pravilno koriste AAS, sta radi a sta ne radi, nego kao sto ih vecina koriste bez ikakvog znanja i iskustva i nemaju nikakvih ili krive informacije.

Treba reci ljudima ono sto Kralj pokusava, naravo, i govori se, ali na nacin na koji to sam Kralj radi je i vise nego smijesno. Ispada kao da umires od AAS samo kada bi i pomislio na njih.

Nije sve tako crno Kralju. Vidis i sam ih jos koristis, jos uvijek si ziv i nema razloga da umres ako si pametan.


Kralj ist Back

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: Horse Power
« Odgovor #74 poslato: Novembar 19, 2007, 06:55:38 posle podne »
Da li su svabe uspijele da sprijece upotrebu kokaina, heroina i ostalih sranja i spasili naciju? I don't think so! :roll: