Septembar 27, 2024, 02:28:24 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.291 poruka u 18.763 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: vitamini i minerali u toku kure  (Pročitano 2654 puta)

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
vitamini i minerali u toku kure
« poslato: Mart 05, 2012, 11:51:30 pre podne »
Interesuje me sta pojedinci koriste od vitamina i minerala u toku kure...Mislim ako ima neko iskusniji da kaze sta je pozeljno uopste kao dodatak ishrani u toku kure...C vitamin i multivitamin se podrazumjeva..e sad jos neki savjet ??

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: vitamini i minerali u toku kure
« Odgovor #1 poslato: Mart 05, 2012, 11:55:39 pre podne »
Interesuje me sta pojedinci koriste od vitamina i minerala u toku kure...Mislim ako ima neko iskusniji da kaze sta je pozeljno uopste kao dodatak ishrani u toku kure...C vitamin i multivitamin se podrazumjeva..e sad jos neki savjet ??

a kakve veze druze ima to sa aas??
mislim ne kapiram?
i da ne uzimas aas ,pa cak i da ne vrezbas trebalo bi da se unose vit/min
a kamoli na hemiji
uz neki dobar multi/vit komplex i neki antioxi i stvar resna.
mislim da bi mnogo vise brige trebalo da se vodi o nekim drugim stvarima a ovo je ..nako

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: vitamini i minerali u toku kure
« Odgovor #2 poslato: Mart 05, 2012, 01:57:05 posle podne »
ok..shvatam sta mi govoris...i jest nako...u razgovoru sa rajom iz teretane..jedan prica ovo drugi ono...znas kako ide...a ja sam "pocetnik" u svemu tome i pitam...recimo neko kaze pozeljno je da uzimas sto vise B vitamina...ha jbg..ja ga kao tabletu nisam nikad uzimao...Ok mi je za C vit..antioksidans i to uzimam kako treniram non stop i dozu multivitamin od the nutritiona..e sad..cujem i varijantu za E vitamin....pa kao i cink je pozeljan....ha jbg...zato sam i pitao....mislim mozda je tebi pitanje onako ajd da kazem smjesno...ali odprilike stoji sto si rekao da je dovoljan c vit i multi i to je to.....u multi ima svih vitamina po malo..ali eto ja sam pitao nako ako je potrebno povecati dozu nekog vit  onda kojeg i zasto...dosta toga se unese kroz hranu(prvenstveno povrce) ali eto pitaj ne skitaj...

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: vitamini i minerali u toku kure
« Odgovor #3 poslato: Mart 05, 2012, 05:31:36 posle podne »
specijalno oko unosa vitamina i minerala treba brinuti posle kure kad imunitet zna da padne,tokom kure sve standrad
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure