Septembar 20, 2024, 01:28:18 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Mala pomoc  (Pročitano 6571 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Mala pomoc
« Odgovor #15 poslato: Februar 29, 2012, 05:31:02 posle podne »
Ne vec napisao si mi da sam pogrijesio prilikom procjene i da sam obratio paznju na krive stvari mozes li mi reci na sta da obratim paznju da bi u neku ruku mogao znati bez etikete da li da jedem to ili da izbacim

ma ti mene zajebavas?
ovo je cisti trol.

Van mreže Toor

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 51
Odg: Mala pomoc
« Odgovor #16 poslato: Februar 29, 2012, 05:33:46 posle podne »
Zasto to mislis pa samo sam pito izvini ako te to zamara

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Mala pomoc
« Odgovor #17 poslato: Februar 29, 2012, 05:50:12 posle podne »
Zasto to mislis pa samo sam pito izvini ako te to zamara

odgovorim ti kasnije jer sada moram da obavim nesto

Van mreže Toor

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 51
Odg: Mala pomoc
« Odgovor #18 poslato: Februar 29, 2012, 05:51:32 posle podne »
Ok hvala

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Mala pomoc
« Odgovor #19 poslato: Februar 29, 2012, 11:23:08 posle podne »
secam se jedne situacije kad sam se raspravljao sa kevom da necu da jedem svinjsko meso zato sto je masno..a mama ko mama, ode sutra i kupi kako sam trazio 'bez grama masti, cista krtina' :D
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Mala pomoc
« Odgovor #20 poslato: Mart 01, 2012, 12:06:03 pre podne »
secam se jedne situacije kad sam se raspravljao sa kevom da necu da jedem svinjsko meso zato sto je masno..a mama ko mama, ode sutra i kupi kako sam trazio 'bez grama masti, cista krtina' :D
. Vrhunski :-) tako je moj brat kad je bio na plaza dijeti samo crveno od slanine jeo jer je belo lose:-)
Men sana in corpore sano !

Van mreže Fat Dragon

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 370
Odg: Mala pomoc
« Odgovor #21 poslato: Mart 01, 2012, 12:12:15 pre podne »
secam se jedne situacije kad sam se raspravljao sa kevom da necu da jedem svinjsko meso zato sto je masno..a mama ko mama, ode sutra i kupi kako sam trazio 'bez grama masti, cista krtina' :D
Reklo bi se da je svinja bila na strogoj defki.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Mala pomoc
« Odgovor #22 poslato: Mart 01, 2012, 06:54:00 pre podne »
Ne vec napisao si mi da sam pogrijesio prilikom procjene i da sam obratio paznju na krive stvari mozes li mi reci na sta da obratim paznju da bi u neku ruku mogao znati bez etikete da li da jedem to ili da izbacim

momcino
evo da ti odgovorim
stvar je u tome da nemas elementarno znanje iz ove oblasti a zelis na pogresan nacin da saznas o tome
zasto je domaci sir mastan
pa iz razloga sto tvoja baka ne poseduje tehnologiju mikrofiltracije,susenja surutke na visokim temperatruama,ne poseduje komore za pasterizacju itd itd itd,vec tvoja baka pomuze kravu i kroz krpu procedi mleko (ono sto daje svinjama se zove surutka ali ne onda koju mi koristima u obliku whey proteina jer to je nesto drugo-DOBIJA SE IZ TE SURUKTE ali da te ne sludjujem sa tim) i onda tvoja baka ostavi da se to sta je ostalo od mleka jos malo okapa i onda ti dobijes to kao HOME MADE SIR
ja ne kazem da on nekome nije ukusan nekome je smrt (meni licno je odvratan) itd ali stvar je da ono sta je ostalo u krpi tvoje bake je uglavnom MLECNA MAS tj najgore sto je moglo da se ostavi od MLEKA
on kao takav (sir) ima bog zna koliko % Mm (nemoguce je utvrditi ovako odokatvino)
inace,bez etikete,jesti domacu hranu NIJE DOBRO
razlog tome sto ti NE TREBA ETIKETA pa da znas (jer se to odavno zna) da je domaca hrana uglavnom MASNA,SLANA i sve ostalo
dakle,pruta ijako jede samo krtinu NIJE DOBRA
OCEDJENO MLEKO KROZ KRPU nije dobro
supa od kokose NIJE DOBRA
i tako u krug
e sada
nemoj samo da imam kao pre neki dan,kada me je covek na mail pitao dali je ok da jede kobasice i pasulj,a ja mu odgovrio da je to smece i on mi svasta izgovorio (naravno,nsiam mu ostao duzan posle toga :D) da kako mene nije sramota da ja pricam kako je pasulj sranje a toliko ljusi u srbiji gladno itd
meni je odista zao sto su stvari takve kako jesu
ali ti si me pitao DALI JE DOMACI SIR DOBAR a ja sam ti rekao da NIJE
a to nema veze niti sa tvojim stanjem financisjkim,niti sa stanjem drustva,drzave niti bilo cega drugog
dakle
pre nego sto odlucis da radis bilo sta,edukuj se
kao i tvoje pitanje dali da unosus dextrozu iz razoga sto si potrosio protein?
ovo znaci samo jedno
nisi u opste procitao za cega sluzi da dextroza  jer da si citao onda bi nasao
1.da je mnogo 50 gr
2.da dextrtoza sluzi samo da iritira pankreas da izluci inuslin i prenese gradivnu materiju do krvne plazme
3. itd itd i

i VAZNO
ti si rekao da planiras ROTACIJE ali nisi napisao JELOVNIK pa da ti se pomgone vec si samo napisao da jedes mnogo mladog sira
ja sam ti sada pokusao OBICNOM jezikom da objasnim zasto taj sir ne valja ne ulazeci u terminolgiju koju sigurno neces shvatiti,i iskreno se nadam da je i ovo dovljno
ali pre svega
treba da napises-KOJE SU TO KOCINE SIRE
I KOJI JE TO JELOVNIK KOJI TI PLANIRAS da ides KROZ ROTACIJE

Van mreže Toor

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 51
Odg: Mala pomoc
« Odgovor #23 poslato: Mart 01, 2012, 03:52:47 posle podne »
Druze jos jednom izvini ako sam te smorio pitanjem i da ne postujem tvoje misljenje nebi te ni pito a za jelovnik planiram da postam danas ili sutra u toku dana kolicine sire su bile oko 400grama i nize ali to sad definitivno izbacivam i zamjenjujem posnim sirom jos jednom hvala za odgovor.

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: Mala pomoc
« Odgovor #24 poslato: Mart 01, 2012, 03:57:53 posle podne »
Aha samo dok ne porbas taj posni :o , ima odma da ti bude jasno zasto je bolji za nas BB.

Elem mozes govedinu u zadnjem obroku, tako da ne moras da se zamaras sa tom tematikom.
"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."

Van mreže Toor

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 51
Odg: Mala pomoc
« Odgovor #25 poslato: Mart 01, 2012, 04:08:42 posle podne »
Posni sir jedem vec godinu dana znam zasto je bolji :D samo sad ga vise jedem iskreno okus odvratan ali sta je tu je :)