Septembar 27, 2024, 06:14:45 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.290 poruka u 18.763 tema - 20.973 članova - Poslednji član: moviesgrankengibia
X3MShop banner

Autor Tema: Sta pijete uvece kad izadjete u grad  (Pročitano 17938 puta)

blacki

  • Gost
Re: Sta pijete uvece kad izadjete u grad
« Odgovor #15 poslato: Septembar 12, 2006, 09:21:20 pre podne »
ako se misli biti uspjesan u bodybuildingu najbolje je ne izlaziti,a ne birati stacete piti,najuspjesniji sportasi trebaju da pajke u 21h :lol:

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Sta pijete uvece kad izadjete u grad
« Odgovor #16 poslato: Septembar 12, 2006, 11:00:16 pre podne »
Citat: BoRa_TS
zasto u 21h? jer treba da ustanu u 5h zbog kardio treninga? Jedino zasto bi trebali spavati oko 21h je ako ustaju na posao jako rano! Pa ja bi voleo da zaspim oko 21h ali mi se neda , prvo posao mi takav da mogu da vezbam tek od 20h tako da oko 22h tek dodjem kuci !
Drugo kljuc uspeha nelezi samo u tome da sportisti moraju da spavaju u 21h da bi postigli neki uspeh ! Mogu komotno izaci sa drustvom do grada , raseretiti malo mozak od poslova treninga itd. ali se zna cega treba da se pridrzavaju !! Sto se tice spavanja , trebali bi samo da vode racuna da imaju 8h neprekidnog sna , naravno to neznaci da sada treba svako vece da zaglave do 2 ili 3h ujutro i da lencare do 12h
Sasadim je lepo napisao i dalje nebi trebalo nista da se komentarise sta bi trebalo da se pije i kada ,sto komplikovati?
Voditi polemike koliko kalorija ima pivo? jao !!!
...

VERUJ MI DA PRISTUPIS OZIBLJNO DIJETA SA 0% UH I DA VEZBAS 3 PUTA DNEVNO DA TI EN BI PADALO NA PAMET DA IDES SA DRUSTVOM U GRAD I RASTERCUJES MOZAK JER NE BI IMAO STO DA RASTERETIS..

JEDINO STO TI JE U LGAVI JE KREVET.....

I JA USTAJEM U 3.30 I RADIM KARDIO TRENING....

RAZLOG...ZATO SO JE TADA SECER NAJNIZIOJE OBAVEZE TAKO DOZVOLJAVAJU...JEBIGA..OVO MI JE DOVOLJAN RAZLOG DA RADIM TADA..\

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Sta pijete uvece kad izadjete u grad
« Odgovor #17 poslato: Septembar 12, 2006, 11:02:23 pre podne »
3 i 30 je secer najnizi i tada je najbolje raditi kardio dali sam dobro razumeo  pedja ?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Sta pijete uvece kad izadjete u grad
« Odgovor #18 poslato: Septembar 12, 2006, 11:18:57 pre podne »
SLAZEM SE SA TVOJIM POSTOM, ZADNJIM U POTPUNOSTI....

ALI HEJ..IPAK JE TO PITANJE POSTAVIO ROCKY,ZOCKY,,MARCKY...ZATO NEMOJ DA TE CUDI..HAHAHHA

Van mreže n0p

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 225
Re: Sta pijete uvece kad izadjete u grad
« Odgovor #19 poslato: Septembar 12, 2006, 12:40:46 posle podne »
He, he pa ako mi se "pije" onda sam u zadnje vrijeme na pivi a prije je to bila žestica (vodka i sl) :P A ako mi se "ne pije" onda sam ka coca-coli, gustom skou il sl.

Van mreže Boki4

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Re: Sta pijete uvece kad izadjete u grad
« Odgovor #20 poslato: Septembar 12, 2006, 01:45:11 posle podne »
Koka kola lajt ako ima,a ako nema onda neka flasirana voda.Sok nisam popio ima 2 mjeseca, alkohol od mature(u maju) i tada sam se predoziro,pa mi se zgadilo. :)

Van mreže Dule_Madzarovic

  • VIP
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 299
Re: Sta pijete uvece kad izadjete u grad
« Odgovor #21 poslato: Septembar 12, 2006, 02:59:00 posle podne »
Crna kafa i casa vode sa ledom mi se popela na vrh  q****, sad sam smislio nesto novo. Narucim vruci vocni caj i jos jednu casu punu leda, onda sve to promesam i dodam krisku limuna, imam osjecaj, kao da nisam na dijeti. Jedino sto te ljudi nesto cudno gledaju...... :lol:  :lol:  :lol:

laracroft

  • Gost
Re: Sta pijete uvece kad izadjete u grad
« Odgovor #22 poslato: Septembar 12, 2006, 04:09:31 posle podne »
kafa ili koka kola

Van mreže VodaVoda

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 416
Re: Sta pijete uvece kad izadjete u grad
« Odgovor #23 poslato: Septembar 12, 2006, 04:58:42 posle podne »
Sve zavisi od prilike, ali najcesce djus ili bravo multivitamin. Gazirana pica - fuj :roll:

Van mreže RoCkY

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
Re: Sta pijete uvece kad izadjete u grad
« Odgovor #24 poslato: Septembar 12, 2006, 06:37:40 posle podne »
Citat: Pedja_Petrovic
da si ozbljan u ovom sprotu nda ne bi psotavjao ovako kretneska pitanja.......

sasadim ti je dao najbolji odgovor..ali tebi to nije dovljno..u ostalom kao ni 30 000 postova ovde na forumu



Pedja je tebe stvarno ne razumem. Pazi ovo je OFFTOPIC. Svi su normalno odgovorili, cisto ono komuniciramo, ali uvek nadjes neku primedbu. Ti si veliki profesionalac u ovome ali eto ponekad mi nisu jasni tvoji komentari i reakcije. Vidim da volis da vredjas. Ti od ovoga zivis a vecina nas ovde bodybuilding gledao kao hobi koji voli. Za tebe je ovo pitanje kretenski, kako si sam rekao, ali eto mene je interesovalo sta pijete uvece kad izadjete. Ja uglavnom pijem vodu ali eto zeleo sam da cujem i ostale. Mozda imaju neki pametan predlog. Ale nek te ne brine, vise necu postavljati ni jednu novu temu a ako hocemo posteno ti ni na jedno moje KRETENSKO pitanje nisi odgovroio
I  DON'T  EAT  FOR  TASTE,  I  EAT  FOR  FUNCTION

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Sta pijete uvece kad izadjete u grad
« Odgovor #25 poslato: Septembar 12, 2006, 06:52:28 posle podne »
Citat: RoCkY
Citat: Pedja_Petrovic
da si ozbljan u ovom sprotu nda ne bi psotavjao ovako kretneska pitanja.......

sasadim ti je dao najbolji odgovor..ali tebi to nije dovljno..u ostalom kao ni 30 000 postova ovde na forumu



Pedja je tebe stvarno ne razumem. Pazi ovo je OFFTOPIC. Svi su normalno odgovorili, cisto ono komuniciramo, ali uvek nadjes neku primedbu. Ti si veliki profesionalac u ovome ali eto ponekad mi nisu jasni tvoji komentari i reakcije. Vidim da volis da vredjas. Ti od ovoga zivis a vecina nas ovde bodybuilding gledao kao hobi koji voli. Za tebe je ovo pitanje kretenski, kako si sam rekao, ali eto mene je interesovalo sta pijete uvece kad izadjete. Ja uglavnom pijem vodu ali eto zeleo sam da cujem i ostale. Mozda imaju neki pametan predlog. Ale nek te ne brine, vise necu postavljati ni jednu novu temu a ako hocemo posteno ti ni na jedno moje KRETENSKO pitanje nisi odgovroio
....

gledaj bokseru.....sto se tice ovoga da ti nisam odogvrio na ni jedno pitanje..ne zelim da komentarisem..ili ti mozda smatras da si ti jedan i jedini na ovom forumu kojemu treba sve od psotanka sveta da se obajsni pa do prvih koraka i zadnjih u bb..ja niti hocu niti mogu...sada ces ti da kazes da to ne trezis....ali ono sto trazis i sta pitas i to je previse...koliko kosta glutamin...zasto uh posle treninga...zaso pre...zaso u sredini...zaso ovo..zasto ono...

brate...nemas vremna kazes..pa to vreme koje imas koristi da citas forum..a ne da postavljas jedna te ista pianja i da nas jebes kao beba sto jebe zvecku akda popzidi..

zar ti ne vidis da ti jedini sale jos odgovara ali mislim  da ce i nejgovom strplejnju doci kraj....

jel se pitas zasto>???...ja necu sa tobom da se natezem oko toga sta ti pises..dok je god u granicima kulture..pisi sta god hoces...i naravno..tu si da ucis i da citas forum..AKO HOCES...ali ti to neces i ne radis..i opet se vrtimo u krug..dakle..IGRE BEZ GRANICA SA ROCKY-EM....

dalje...sto se tice KRETENSKIH pitanja...ja ne volim da vrejdam i ja jako dobro znam sta je offtopic....pa da ti krenem redom.

ja od ovog sporta ne zivim i mozda ga volimo isto..to nije ni bitno....

ono sto aj znam..nisam pitao..nego sam cutao i slusao i uco....

da sam ja imao ovakv forum kada sam poceo...sada bih bio ko zna gde.....i en samo ja nego nas hiljade.........

pitanja tipa..sta ijsete kada izadjete u gradu????..pa na sto to lici..
fora je u tome..sto ovo pitanje nije psotavljeno u sali..kao ono ajde..da cujem bando stas dere kada se lesite od alkohola...

nego si ti ovo pitanje sasvim NAMERNO I ZOBILJNO postavio kao temelj encega sto bi tebe trebalo da usmeri ka uspehu!!!!!!!!

hadje molim  te.......sta [pisjte kada izadjete u grad.....pa to je i vise nego smesno..

zasto su ti ljudi odgovrili..i ne samo tebi..
zato sto an forumu je to zadnja tema koja ostane ne procitana i najlakse je napisati nesto..

koliko ljudi shvacaju ozbiljno to da razmisljaju sta ce da piju kada izadju?????

pa sefe...pitaj ih sam.......

dakle...da se bavis sa ovim sportom kako treba..onda ti ovakva pitanja ne bi padala na pamet.....

e sada....ako sam tebe vredjao sa ovim postom..jebiga..i onako svi smtarju da ih aj vrejdam kada im uakzem na to da nisi u pravu ili u ovom slucaju da je tvoj pitanje i vise nego kretenski..

a to dali ces ti otvarti teme ..pa brate..to je tvoja volja...

Van mreže RoCkY

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
Re: Sta pijete uvece kad izadjete u grad
« Odgovor #26 poslato: Septembar 12, 2006, 10:17:29 posle podne »
Ajmo polako.
Kao prvo ja bas nemam nista protiv tebe cak sta vise si mi gotivan lik jel pomazes ovde ljudima koji su manje upuceni i manje znaju od tebe. Sto se tice ove teme postavio sam je cisto da bi razmenili misljenja. Neverovatno mi je da ljudi koji se bave ovim sportom nikada ne izadju negde u grad. Hteo sam da vidim sta ljudi konzumiraju ponekad kad izadju uvece. Od kad se hranim kako treba pijem samo vodu. Zeleo sam da znam moze li jos nesto i sta valja. I bas si se uhvatio moje GLUPE teme u offtopicu a tamo pored moje retardirane ima jos jedno 10 istih takvih. Ali tebi smeta moja. Ja se zbog ovog sporta odricem mnogoh stvari jer ga volim i zato hocu sve da znam od A do Sh.To ti je ista prica kao sto si mi rekao da pahuljice ujutru mogu da jedem sa onim sokom bez secera iz kesice. Iskreno nisam imao pojma za to. Ugalavnom ih cepam sa vodom i Ella mleko.

Necu da gresim dusu davao si mi odgovore na vecinu mojih "GLUPIH" pitanja, ali odgovori su skoro uvek bili nepotpuni. E ja tebi ispisem ceo jelovnik, onako kako Milos preporucuje, ja tebe pitam za misljenje oko cele ishrane ocekivajuci odgovor i sugestije, a ti meni na celu pricu kazes "ne secam se da je Milos pominjao mleko"!!!!. I sad da li sam ja dobio potpun odgovor. Nisam. Ti si tu iskritikovao za mleko ne dajuci mi odgovor na celo pitanje. Pa svaki normalni covek koji zeli nesto da nauci postavio bi ti jos 100 pod pitanja. Nikad nisi iskomentarisao e " vidi bolje ti je ovako nego onako" das neki konkretan savet. Naravno cu da te pitam jos milion puta da bi dosao do zeljenog odgovra. To je samo primer a imam ja jos postova gde mi nikad nisi dao kompletan odgovor.

Ne znam, pisao sam ti za mnoge stvari i ti umesto da kazes - brate e idi na tu temu tamo imas sve o tome procitaj bice ti jasnije - ne ti me vecito napusavas, smejes se mojim pitanjima. Mislim da to nije u redu. Ti si ovde da nas upitis na prave stvari i da nas naucis necemu.

E ja se zezam tamo bockanje  za Ronija kao da sam pobio pola Srbije ee  sirim MRZNJU!@!!!!!! Katastrofa.

Stvarno mrzim ovo prepucavanje jer nema potrebe za tim. Sta ti to znaci BOKSERU?? Da li sam te ja nekad vredjao ili cenio to sto znas. Ja ne kazem, smaram, ali  nije u redu da mi se tako obracas kao da sam bolid. Zamisli dodje trenutak da ja tebi trebam nesto jel treba da te ponizvam, vredjam, da ti se smejem?? Razmisli. Mi smo ovde da medjusobno razmenjujemo iskustva i ucimo. Voleo bi da se to nastavi jer ovo ne vodi nigde.


pozzzzzzzzzzzzzzzz
I  DON'T  EAT  FOR  TASTE,  I  EAT  FOR  FUNCTION

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Sta pijete uvece kad izadjete u grad
« Odgovor #27 poslato: Septembar 13, 2006, 03:39:49 pre podne »
1...BOKSER je od ROCKY..

2.AKO AKZEM..NES ECAM SE DA JE MILOS SPOMINJA MLEKO...ZAR TREBA DA NAPISEM KOMPELTNU BIOGRAFIJU MELKA IS VEGA OSTAOG DO TOGA KAKO JE NASTAO TAJ DVD DA BI TI SHVATIO DA OVSNE NE TREBA DA JEDES SA MLEKOM???..
U OSTALOM..OVA TEMA JE TOLIKO SA\VAKANA ALI TI EN CITAS...!!

3...NE CITAS FORUM..

4. NE CITAS FORUM...

5 NE CITAS FORUM...

6.NE CITAS FORUM...

JEL..HOCES DALJE????>....SVI DOGVRI SU TI SKORO TU..OVDE LJUDI PITAJU ZA DETALJE KOJI IM ISU JASNI..A TEBI JE POTREBNA KNJIGA DA SE PISE OVER AND OVER AGAIN..

DA TI AJ DAJEM NEPOTUPNE ODGOVRE...ZAR TI MISLIS DA JA IMAM VREMENA DA SA TOBOM SAMO PRICAM I UBEJDUM TE  TO KAKO JE TRAVA ZELENA JER TI NECES DA SE SAGNES PA DA SAM U TO POGLEDAS???....

TI SI PSOTAVIO PITANJAI NISI DOBIO KOMEPLTAN ODGOVR....TI SI OV..TI SI ONO..TI SI ONO..TI SI ...

PA BRATE..TI PA TI..

OVDE IMA 2000 LJUDI.I ZMASLI DA SVIMA MI MODERATORI TTREBA DA PISEMO BIBILIJE KAO TEBI....

ZPAMTI DA MI OVO SVI RADIMO DOBROVLJNO I DA JA NISAM OBAEVEZN KAO NIMDRUGI NI DA BUDEM OVDE....

TO TREB DA CENIS A NE DA LUPERDAS///

NARAVNO DA OFF-U IMA DEBLINIH TEMA...ALI OVO TVOJ JE COSMIC...

TI VOLIS OVAJ SPORT PA TE ZNIMA STA PIJES LADA IZADJES U GRAD..

I BILO TI MEVEROVATNO ILI NE..IMA LJUDI KOJI KADA SE SRPEMAJU..A JA TI MOGU RECI DA SU TAKVI SVI..KOJE NE IDU NIGDE JER NEMAJU VREMNA..

JA IDEM DA SPAVAM U 20.30 I USTAJEM U 3.30..OVO TI PISME TI SAM VIDI KADA..JER SAM UPRAVI ZAVRSIO KARDIO...

E TAKO SE VOLI SPORT....A NE DA SE OPTERECUJEM STA CU DA PIJEM POSLE DORUKCA ILI KADA IZADJEM U GRAD

Van mreže Dionis

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 346
Re: Sta pijete uvece kad izadjete u grad
« Odgovor #28 poslato: Septembar 13, 2006, 06:51:25 pre podne »
uma sta se sekirash za grad sad ce d aogranice izlaske do 00 mislim a dotle se i ne isplati izlaziti  tako bolje ostati kuci hehehe :D
Đenerale, đenerale
nek' je tvojoj majci hvala
što junaka rodila je
da se srpstvu vrati slava

Zoka

  • Gost
Re: Sta pijete uvece kad izadjete u grad
« Odgovor #29 poslato: Septembar 13, 2006, 07:33:37 pre podne »
Vecina doktora sa kojima sam pricao se slazu da bi trebalo ugrabiti  sat ili 2 sata sna prije ponoci... kazu da je taj san najzdraviji, sto onda ne ostavlja puno prostora za izlaske :)
Ja sam penzioner i lezem najkasnije u pola 11 :)