Jun 26, 2024, 04:12:00 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.236 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: Koji mi oral preporucili u kombinaciji sa depo za drugu kuru a da nije dianabol  (Pročitano 11159 puta)

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Koji mi oral preporucili u kombinaciji sa depo za drugu kuru a da nije dianabol
« Odgovor #15 poslato: Februar 16, 2012, 03:49:51 posle podne »
necu da gresim dusu ako nisam u pravu XD al bio je jedan sampion balkana koji je imao ovakve izjave....i specijalne sheme uzimanja kreatina i slicno
Ima iste inicijale kao i ja, M. K. ?


Van mreže that

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
Odg: Koji mi oral preporucili u kombinaciji sa depo za drugu kuru a da nije dianabol
« Odgovor #16 poslato: Februar 16, 2012, 04:52:07 posle podne »
haha,cak i ja znam jednog MK sa slicnom pricom

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Koji mi oral preporucili u kombinaciji sa depo za drugu kuru a da nije dianabol
« Odgovor #17 poslato: Februar 16, 2012, 04:57:13 posle podne »
nije,ovaj je izgleda neki inteligentniji prevarih se :D
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Koji mi oral preporucili u kombinaciji sa depo za drugu kuru a da nije dianabol
« Odgovor #18 poslato: Februar 16, 2012, 05:10:42 posle podne »
ali da nisu plava srca(Dianabol) ne prijaju mi
imas Anabol..

A koja je ralika između ta 2...? Nije šija nego vrat...jedno te isto brate (methandrostenolone) :D

Taj koji ti je rekao o dva uljana NEMA POIMA o životu.

Da se taj "bilder" ne zove Nenad?
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže *Robert*

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 124
    • Pansport
Odg: Koji mi oral preporucili u kombinaciji sa depo za drugu kuru a da nije dianabol
« Odgovor #19 poslato: Februar 16, 2012, 06:52:35 posle podne »
necu da gresim dusu ako nisam u pravu XD al bio je jedan sampion balkana koji je imao ovakve izjave....i specijalne sheme uzimanja kreatina i slicno
Misliš na onu piramidalnu kuru sa aminokiselinama? :) Onda znam ko je. :)

Van mreže Egzodija

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Koji mi oral preporucili u kombinaciji sa depo za drugu kuru a da nije dianabol
« Odgovor #20 poslato: Februar 16, 2012, 10:28:51 posle podne »
Haha I dalje rasprava ko je taj lik e pa to je neki invalid izgleda koji se predstavlja kao neko drugi. necu dalje da komentarisem o tome.Znaci ok je depo i deka.Moze sad pomoc o doziranju ja sam mislio da idem 500mg depoa nedeljno i 250 mg Deke da li je uredu to ?ili ima nekih sugestija
« Poslednja izmena: Februar 17, 2012, 06:16:29 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Koji mi oral preporucili u kombinaciji sa depo za drugu kuru a da nije dianabol
« Odgovor #21 poslato: Februar 16, 2012, 11:06:17 posle podne »
ok je,s tim sto je 250mg deke mozda malo,sad licna sugestija da osim ako nisi sportista i nemas bas ciljano nesto zbog cega uzimas deku,bolja opcija bi ti bio boldenon za drugu kuru jer je mnogo laksi  za oporavak i kontrolu a dobri efekti su tu.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: Koji mi oral preporucili u kombinaciji sa depo za drugu kuru a da nije dianabol
« Odgovor #22 poslato: Februar 17, 2012, 08:02:04 pre podne »
ali da nisu plava srca(Dianabol) ne prijaju mi
imas Anabol..

A koja je ralika između ta 2...? Nije šija nego vrat...jedno te isto brate (methandrostenolone) :D

ma znam da je isto..ali razlika je u proizvodjacu..mislim nek proba neki drugi lab i to je to.....bilo je slican post u jednoj temi ja mislim da je o Sterox proizvodima i neko je spomenuo orale tamo gdje su useri koristili razlicite labove pa osjetili razliku...

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Koji mi oral preporucili u kombinaciji sa depo za drugu kuru a da nije dianabol
« Odgovor #23 poslato: Februar 17, 2012, 10:58:36 pre podne »
Ako nije fejk to sto je uzimao, razlika moze biti u koncentraciji supstance..a ako oesti druge razlike, e onda nek ide u k...bas :) Al ono, moz uvek da proba i sve nas demantuje
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: Koji mi oral preporucili u kombinaciji sa depo za drugu kuru a da nije dianabol
« Odgovor #24 poslato: Februar 17, 2012, 11:02:12 pre podne »
ok je,s tim sto je 250mg deke mozda malo,sad licna sugestija da osim ako nisi sportista i nemas bas ciljano nesto zbog cega uzimas deku,bolja opcija bi ti bio boldenon za drugu kuru jer je mnogo laksi  za oporavak i kontrolu a dobri efekti su tu.
Meni licno mg za mg vise odgovara deka u odnosu na bold. Evo sedma ned sam off jos nisam imao nikakvih problema, jedino ako sad ne krene nesto nizbrdo. Opet naglasavam meni licno

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Koji mi oral preporucili u kombinaciji sa depo za drugu kuru a da nije dianabol
« Odgovor #25 poslato: Februar 17, 2012, 11:05:50 pre podne »
ok je,s tim sto je 250mg deke mozda malo,sad licna sugestija da osim ako nisi sportista i nemas bas ciljano nesto zbog cega uzimas deku,bolja opcija bi ti bio boldenon za drugu kuru jer je mnogo laksi  za oporavak i kontrolu a dobri efekti su tu.
Meni licno mg za mg vise odgovara deka u odnosu na bold. Evo sedma ned sam off jos nisam imao nikakvih problema, jedino ako sad ne krene nesto nizbrdo. Opet naglasavam meni licno
hehe bole bas zbog tog licnog utiska je bolda mnogo sigurnija, dakle moze deka da odradi sjajan posao, a moz i da te pristojno ukopa. Jednom sam koristio deku i to kad sam stack-ovao sa necim na 3-4nedelje i rekao bih da je oporavak trajao nesto duze. To je moj neki licni utisak npr.
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: Koji mi oral preporucili u kombinaciji sa depo za drugu kuru a da nije dianabol
« Odgovor #26 poslato: Februar 17, 2012, 02:02:40 posle podne »
Nista ja ne vozim dugo. Da nemam problema sa brzim esterima samo to bi uzimao 5-6ned. Udjes-izadjes i gotovo. Citao sam neke studije da oporavak od deke traje i do 6 meseci, ne znam kako je onda svrstavaju u najbezbednije kad toliku stetu napravi

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Koji mi oral preporucili u kombinaciji sa depo za drugu kuru a da nije dianabol
« Odgovor #27 poslato: Februar 17, 2012, 02:46:58 posle podne »
Citat
Citao sam neke studije da oporavak od deke traje i do 6 meseci,

e pa druge studije govore obratno
to je ono sto ja ljudima godnima objasnjvam
i da
tema aas
ROTACIJE SU MAMA!!!!!

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: Koji mi oral preporucili u kombinaciji sa depo za drugu kuru a da nije dianabol
« Odgovor #28 poslato: Februar 20, 2012, 10:29:24 posle podne »
Rotiraj hidrate, rotiraj vezbe, sad i hemiju... zavrte mi se sve

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Koji mi oral preporucili u kombinaciji sa depo za drugu kuru a da nije dianabol
« Odgovor #29 poslato: Februar 21, 2012, 06:53:51 pre podne »
Rotiraj hidrate, rotiraj vezbe, sad i hemiju... zavrte mi se sve

e to...