Jun 27, 2024, 04:25:30 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.241 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: Sta znaci HARDCORE  (Pročitano 21744 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Sta znaci HARDCORE
« Odgovor #15 poslato: Januar 23, 2012, 07:07:13 posle podne »
Kad ste se vec dotakli teme...ako cemo iskreno ne postoji besmisleniji sport od bb-a.Ceo zivot rintas da bi ti na kraju par ispranih mozgova aplaudiralo na bini.Pri tom potrosis mnogo hrane i vremena i ulozis u sebe a neminovno je da ces kad tad ostariti i sve sto ostane iza tebe bice neke medalje.Ipak mislim da je bitnije da se radi na nekim drugim stvarima u zivotu, a hc pustite pro bodybuilderima oni ipak imaju neke finansijske koristi od toga.Zbog cega bi se obican rekreativac odricao svega u zivotu da bi imao malo misica na sebi? pointless...

a zbog cega se ti odrices onda da bi imao malo misica na sebi (avatar)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Sta znaci HARDCORE
« Odgovor #16 poslato: Januar 23, 2012, 07:40:59 posle podne »
Po Vendleru-Hardkor nismo mi,koji mesecno proteramo par stotina dolara mesa i sejkova kroz dupe i potrosima 20h nedeljno u teretani. To ljudi rade da bi porasli u ocima drugih. Bilderi stalno kukaju kako se odricu i drze preteske dijete, lifteri kukaju na puknute zuljeve i odrane cevanice.. A u stvari rade u udobnosti svojih domova jeduci gomile mesa.Najbitnija stvar je da to rade jer vole. Danonocno kukanje o tome kako im je tesko valjda uvecava njihov rad u ocima drugih.
To ti kao ono:"Ako se nisi pohvalio kao ni da nisi jebo" Hard su oni u africi gde dnevno umre 30 000 dece od gladi,dok su ostali i dalje kao zivi kosturi na kojima testiraju nove lekove.HC su invalidi ciji je svaki dan x puta tezi od dana zdravog coveka. Majke koje gaje decu u shupama i preturaju po kantama . One devojke koje su odvedene u belo roblje da ih jebe svaki kamiondzija, a makroi uzimaju sve pare. I onda neko misli da je hard jer je u svojoj kuci i fensi teretani "primoran " da tesko radi i "primoran" je da jede gomilu hrane dnevno.Niko ne kaze da je lako, ali vole ljudi da preterano kukaju i prave od sebe velikomucenike.

bez vredjanja majstore pls...

thnx

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Sta znaci HARDCORE
« Odgovor #17 poslato: Januar 23, 2012, 07:42:07 posle podne »
milan0507,BUKAS i Urlich-skoro ne procitah ista pametnije.

Teska li zivota-imati posao,trenirati tj raditi ono sto volis i krkati ::)
Stvarno mi je muka od kukanja.
Kome je tesko i mucno neka odjebe.Ima tpliko divnih stvari u zivotu jbt.

hmmmmmmmm
pa da
na ovom forumu nema nista pametnije od ovih gluposti....

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Sta znaci HARDCORE
« Odgovor #18 poslato: Januar 23, 2012, 07:44:13 posle podne »
Svako ima svoje neko vidjenje sta je to HC,evo aplaudiram Etiopljanima carevi su,niko s eovd ebnije poredio sa gladnim crncima da biste njih pominjali.

za mene HC znaci apsolutna posvecenost cilju,za mene to znaci da si na keto  a pored tebe kilogrami slatkisa,a ti copas ono suvo meso i jos vices mmmmm kako je ukusno...


Mnoge stvari su HC,a sve zavisi od covekovog pristupa njima. I slikarstvo mzoe biti HC i balet. A za Etiopljane,uskoro cemo svi biti na tom nivou pa mi i nije zao,pustite me da iskoristim jos ovih 2-10god civilizacije dok sve ne ode u kurac.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Sta znaci HARDCORE
« Odgovor #19 poslato: Januar 23, 2012, 07:45:51 posle podne »
Gde si nasao uvredu?

Ovo je uvreda, al dobro ;)

Citat
na ovom forumu nema nista pametnije od ovih gluposti....
« Poslednja izmena: Januar 23, 2012, 07:49:07 posle podne milan0507 »

Van mreže Miske1

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 557
Odg: Sta znaci HARDCORE
« Odgovor #20 poslato: Januar 23, 2012, 07:47:18 posle podne »
Neko nam se ovde iznervirao.  ::)

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Sta znaci HARDCORE
« Odgovor #21 poslato: Januar 23, 2012, 07:52:21 posle podne »
Auu kakve rasprave oko saljivog teksta!!  Ako hoces mozes da pomognes svim ostalima iz tvog teksta a ne da trubis po forumu kako shvatas da je njima tesko. Znaci nema razlike imedju tebe i tog bildera koji kuka. Tacnije on vredi vise od tebe posto on radi nesto po pitanju toga o cemu kuka. A tebi sve zao njih i eto shvatas da im je tesko ali i dalje ides u teretanu i jedes 6 obroka dnevno. Daj bre .......
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Sta znaci HARDCORE
« Odgovor #22 poslato: Januar 23, 2012, 07:57:01 posle podne »
Nisi shvatio, a i cudilo bi me da jesi. Kazem da preteruju kad kukaju. Idem u teretanu jer ja to volim i jer se lepo osecam a ne idem okolo i ne dramim kako je tesko. Niko me ne tera da to radim, s toga nemam ni prava da kukam, jer postoje ljudi koji se stvarno muce. A ti  znas sta ja radim i koliko radim?

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Sta znaci HARDCORE
« Odgovor #23 poslato: Januar 23, 2012, 08:03:31 posle podne »
A ti znas dali se iko od nas zaista namucio u zivotu ili nije? Tekst je pre svega saljiv ismejao sam se citajuci ga i zato sam ga preveo. A onda si ti krenuo sa etiopijom - prostitucijom - invalidima... Tekst se odnosi na Hardcore izraz u bodybuildingu a ovo je bb forum tako da.... I iskreno ja ne poznajem ni jednog BB koji kuka i koji govori kako mu je tesko a znam njih nekoliko. Svako od njih to radi sa uzivanjem i iz ljubavi posto vise para puknu na pripreme i takmicenje nego sto dobiju u premijama makar uzeli 1 mesto. I da definitivno je BB najtezi sport na svetu u to sam siguran!
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Sta znaci HARDCORE
« Odgovor #24 poslato: Januar 23, 2012, 08:04:26 posle podne »
Gde si nasao uvredu?

Ovo je uvreda, al dobro ;)

Citat
na ovom forumu nema nista pametnije od ovih gluposti....

uvreda je kada neko dodje na forum za bb i prica nekome da je to GLUPOST i trosenje vremena i da treba to da radi iz ljubavi i samo sto nisi nazvao ljude koji se bave sa bb GLUPANIMA
moj durgar je ronion i godisnje trosi na ronjenje vise nego prof na bb i sebe smatra HARODCORE
sa men je to OK ali ga nisam otisao na forum za roenjenj i rekao kako su glupani zarad toga sto su deca gladna u africi a on trosi na ronjenje 10 000 eu..

TO NE DOZVOLJVAM
i ja smatram da je ronjenje glupost ali nisam otisao a sajt za roanjenje i nazvao ih glupanima
kraj price kada je ova tema u pitanju
« Poslednja izmena: Januar 23, 2012, 08:07:56 posle podne Pedja_Petrovic »