Septembar 27, 2024, 02:24:40 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.291 poruka u 18.763 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: Testosteron enantat , PCT  (Pročitano 23108 puta)

Van mreže The Game HHH

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: Testosteron enantat , PCT
« Odgovor #30 poslato: Februar 02, 2012, 11:06:31 posle podne »
mozda su ti butine porasle (ne zezam se,i ja se slicno tripujem)
Mislis kao neka vizuelna varka...? Samo sto sam ja smanjenje primetio na osnovu opipavanja. Sta znam , sad mi se cini da su se donekle vratili u normalu , na kraju ce ispasti stvarno od zime :D 

Van mreže The Game HHH

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: Testosteron enantat , PCT
« Odgovor #31 poslato: Februar 02, 2012, 11:13:16 posle podne »
E sad pitanje je  da li je normalno da se to tako brzo desi 

a za "osecanje" testa je skroz individualno,ja osetim priliv 15-20 sati posle prve injekcije jer dobijem bukvalno nekontrolisane erekcije,jako sam osetljiv na test u tom smislu. I sve zavisi sta racunas pod "osetiti",neko msili na pumpu,neko evo na libido,neko na snagu...mislim ne birni se.E sad uzeo si 250mg sto ne znam sta ces imati od toga bas
Osetis Testosteron enantat toliko brzo, mislio sam da je to nemoguce sa enantatom ....  Pod osetiti racunam bilo sta jer ja jos nishta nisam osetio pitam se da li je i to normalno , i razmisljam da uzmem dianabol dok cekam da test nastupi. A za 250mg svi kazu da je malo , ali prvi put mi je , hteo sam da probam kako reagujem i ne ocekujem neke posebne dobitke.

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Testosteron enantat , PCT
« Odgovor #32 poslato: Februar 02, 2012, 11:18:59 posle podne »
mozda su ti butine porasle (ne zezam se,i ja se slicno tripujem)

nije to kod tebe slucaj :D

ontopik

ako ti je prvi ciklus sva je sansa da ces da umislis sve nuspojave :)

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: Testosteron enantat , PCT
« Odgovor #33 poslato: Februar 03, 2012, 12:16:18 pre podne »
Pa ako ti svi kazu da povecas na 500 ne vidim u cemu je problem? Ako je tvoj test visok i ti uneses vectacki u dozi od 250mg, dobices malu razliku a svoj blokiras. Shvatas? E sad to sto ti je Filip rekao ja nikad nisam osetio. Neko u mom okruzenju da ali ja ne. Sto se tice jaja prvo bi trebalo da smeksaju pa onda da se smanjuju tj. da se povlace u stomak. Ali za to je potrebno mnogo OZBILJNIJI gear. pozdrav

@Filipe predomislio si se u vezi duzine ciklusa?

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Testosteron enantat , PCT
« Odgovor #34 poslato: Februar 03, 2012, 01:17:22 pre podne »
@Bole pa malo smanjili doze,povecali hranu,produzili ciklus :D mozda bude neka priprema,otom potom doduse.

ontopic,jednostavno ovo sto Milan rece,umisljas dosta toga veruj mi,ja sam svaki dan pipao bradavice haha da vidim dal imam gyno :D a test je u krvi cim ga ti ubrzigas,ne odmah bukvalno jer treba malo vremena da krene da se otpusta,ali sve zavisno od tvoje licne soetljviosti mozes ga "osetiti: i posle dva dana i posle 3 nedelje,skroz individualna stvar.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Testosteron enantat , PCT
« Odgovor #35 poslato: Februar 03, 2012, 02:30:40 posle podne »
Citat
da cekam da se organizam ocisti i da krenem sa PCT?

e do tri...ne...103 q..a!!!

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: Testosteron enantat , PCT
« Odgovor #36 poslato: Februar 03, 2012, 04:17:21 posle podne »
Citat
da cekam da se organizam ocisti i da krenem sa PCT?

e do tri...ne...103 q..a!!!

Da nemam usi smejao bi se oko glave :)

PS: Fale smiley-ici na forumu kao nista drugo.
"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Testosteron enantat , PCT
« Odgovor #37 poslato: Februar 03, 2012, 06:52:42 posle podne »
Druze o kakvom ptc-u pricas. Nikakv PTC ti ne treba samo udri malo po tribulusu i sve ce biti ok.  Ti si na minimalnim dozama testosterona koji je lek i sad ti hoces drugim lekovima da popravis stetu koja ne postoji stanje koje ce tvoj organizam sam uz malu pomoc tribulusa da ispravi u roku od mesec dana. Ti drugi lekovi ti samo mogu stetiti nista drugo.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže The Game HHH

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: Testosteron enantat , PCT
« Odgovor #38 poslato: Februar 03, 2012, 06:58:21 posle podne »
Druze o kakvom ptc-u pricas. Nikakv PTC ti ne treba samo udri malo po tribulusu i sve ce biti ok.  Ti si na minimalnim dozama testosterona koji je lek i sad ti hoces drugim lekovima da popravis stetu koja ne postoji stanje koje ce tvoj organizam sam uz malu pomoc tribulusa da ispravi u roku od mesec dana. Ti drugi lekovi ti samo mogu stetiti nista drugo.
Hvala na odgovoru! Imam: tribulus Tribestan bugarski sophramin , chlomid , nolvadex i hcg . Sta od ovoga mi preporucujes da iskoristim i kako ? Hvala jos jednom.

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Testosteron enantat , PCT
« Odgovor #39 poslato: Februar 03, 2012, 07:19:59 posle podne »
Druze o kakvom ptc-u pricas. Nikakv PTC ti ne treba samo udri malo po tribulusu i sve ce biti ok.  Ti si na minimalnim dozama testosterona koji je lek i sad ti hoces drugim lekovima da popravis stetu koja ne postoji stanje koje ce tvoj organizam sam uz malu pomoc tribulusa da ispravi u roku od mesec dana. Ti drugi lekovi ti samo mogu stetiti nista drugo.
Hvala na odgovoru! Imam: tribulus Tribestan bugarski sophramin , chlomid , nolvadex i hcg . Sta od ovoga mi preporucujes da iskoristim i kako ? Hvala jos jednom.

Mislim da nemaš potrebe za PCT, ciklus kao tvoj nije prejak da bi ti previše shebo hormone + prvi ti je put.
"ZAŠTITA" ne postoji od kure zato što se radi na kraju ciklusa...od čega da se zaštitiš tad kad je aas još uvek u telu?
PCT služi da se na što brži način oporavi hormonalna slika i pokrene proizvodnja vlastitog testa uz supresiju divljanja estrogena...
To što si ti radio nebi trebalo da ti previše zezne hormone to što imaš ostavi sa strane i po meni uzimaj samo taj tribestan, jedi što čistije da bi izbacio eventualno vodu koju ti je depo navukao i loša klopa, proteini na visokom nivo i naravno treniraj i dalje i ne živi u iluziji da si sad uzeo to što si uzeo i da će ti ostati sve čak i da prestaneš sa treniranjem :)
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže The Game HHH

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: Testosteron enantat , PCT
« Odgovor #40 poslato: Februar 03, 2012, 07:31:07 posle podne »

Citat
Mislim da nemaš potrebe za PCT, ciklus kao tvoj nije prejak da bi ti previše shebo hormone + prvi ti je put.
"ZAŠTITA" ne postoji od kure zato što se radi na kraju ciklusa...od čega da se zaštitiš tad kad je aas još uvek u telu?
PCT služi da se na što brži način oporavi hormonalna slika i pokrene proizvodnja vlastitog testa uz supresiju divljanja estrogena...
To što si ti radio nebi trebalo da ti previše zezne hormone to što imaš ostavi sa strane i po meni uzimaj samo taj tribestan, jedi što čistije da bi izbacio eventualno vodu koju ti je depo navukao i loša klopa, proteini na visokom nivo i naravno treniraj i dalje i ne živi u iluziji da si sad uzeo to što si uzeo i da će ti ostati sve čak i da prestaneš sa treniranjem :)
Hvala na odg.  Ok. Mozda nesto menja to sto imam 20 godina ...?  Unos proteina mi je na visokom nivou i treniram intenzivno i ne nameravam nikad da prestanem :D , A zanima me kad zavrsim ciklus da li da proteine drzim na istom nivou i da li da nastavim da treniram istim intenzitetom. Koja je najbolja taktika za, koliko toliko, odrzavanje dobitka tokom ciklusa.?
« Poslednja izmena: Februar 03, 2012, 07:34:50 posle podne The Game HHH »

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Testosteron enantat , PCT
« Odgovor #41 poslato: Februar 03, 2012, 10:25:27 posle podne »
Pa vidi to ja mislim zavisi od coveka do coveka i od toga kako si uradio ciklus i priming pre toga. Ja imam svoje licno iskustvo posle kure sam sa 600 gr UH spustio na 450 a prot drzao isto kao i za vreme ciklusa . Iako sam smanjio UH ipak sam dobio malo masnoce na stomaku.  Izgubio sam par kg posle ciklusa sto zbog gripa sto zbog prestanka kure i ciscenja andr. Ali ja sam posle dijete koja mi je bila priming imao oko 93-94 kg sad sam skoro 2 meseca posle kure i dalje oko 102 kile. Racunam da cu pasti na 100 i da ce to biti kilaza na kojoj cu stati. Znaci od prestanka do sada sam opao jedno 3 kg otprilike posto sam na kraju kure imao 105kg. Tribulus ti je poprilicno vazan i zbog ocuvanja tog sto si dobio ako si ista dobio.
Eto to ti je moje iskustvo sad ti vidi :)
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže The Game HHH

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: Testosteron enantat , PCT
« Odgovor #42 poslato: Februar 04, 2012, 10:22:47 pre podne »
Pa vidi to ja mislim zavisi od coveka do coveka i od toga kako si uradio ciklus i priming pre toga. Ja imam svoje licno iskustvo posle kure sam sa 600 gr UH spustio na 450 a prot drzao isto kao i za vreme ciklusa . Iako sam smanjio UH ipak sam dobio malo masnoce na stomaku.  Izgubio sam par kg posle ciklusa sto zbog gripa sto zbog prestanka kure i ciscenja andr. Ali ja sam posle dijete koja mi je bila priming imao oko 93-94 kg sad sam skoro 2 meseca posle kure i dalje oko 102 kile. Racunam da cu pasti na 100 i da ce to biti kilaza na kojoj cu stati. Znaci od prestanka do sada sam opao jedno 3 kg otprilike posto sam na kraju kure imao 105kg. Tribulus ti je poprilicno vazan i zbog ocuvanja tog sto si dobio ako si ista dobio.
Eto to ti je moje iskustvo sad ti vidi :)
Hvala , uzecu ovo u ubzir :) . Inace bravo za postignute rezultate !!! ;)

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Testosteron enantat , PCT
« Odgovor #43 poslato: Februar 04, 2012, 04:23:10 posle podne »
Jes tribulus ce mu sacuvati misice....

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
#)$@&)$#@
« Odgovor #44 poslato: Februar 04, 2012, 05:04:30 posle podne »
Citat
PCT služi da se na što brži način oporavi hormonalna slika i pokrene proizvodnja vlastitog testa uz supresiju divljanja estrogena...

dobar post bebs samo si zaboravio da  kazes da se to sv dogodi kod budala koje razunesu HPTA osovinu
sa:
-VELIKIM DOZAMA
-DUGOTRJANOM UPOTREBOM aas

a pogledaj sta je momak naspremao..

Citat
tribulus Tribestan bugarski sophramin , chlomid , nolvadex i hcg

mislim
zalosno je ovo sto se ide
jaoooooo..kako me je frka da ne sjebem zdravlje ali YES I CAN!!!!
i onda uz drhtavu ruku si zabije 250 mg galenike
ali zato sa velikim ushicennjem guta tablete nolvadexa (VEOMA OPASAN CITOSTATIK-ali ko ga jebe..TO JE FUCKING ZASTITA)
GUTA TABLETE CLOMIFENA..bar da procita za cega sluze

i nabije se na inekcije HCG..nema veze sto je to isto inekcinoni oblik...ali mi pomaze bre da ostanem ZDRAV

AMAN BRE!!

!y#y*@*$)@u$u@*^#$*t$*t@*&($(@