Septembar 27, 2024, 05:25:22 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.291 poruka u 18.763 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: Sobna bicikla ?  (Pročitano 9420 puta)

Van mreže Slanina

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 431
  • Spamer
Sobna bicikla ?
« poslato: Januar 06, 2012, 11:36:39 posle podne »
E ovako narucio sam sobnu biciklu posto mi je mnogo lakse da kuci vozim biciklu nego u teretani jer imamo samo 1 i nikako na red covek da stigne..Pa me zanima koji se misici aktiviraju i koliko puta nedeljno treba voziti da bi se smrsalo i tim tempom kada mogu rezlutati da se vide?

E sad i jos jedno pitanje posto idem u teretanu vec 4 meseci hocu da pocnem da koristim proteine pa me zanima dok budem koristio proteine dal cu se onda gojiti tj dal ce to ici u salo i oce li mi bicikla onda pomoci ako ja pijem proteine ?
Naravno ne zelim da izgubim na misicnoj masi vec da dobijem al salo da uklonim :)

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: Sobna bicikla ?
« Odgovor #1 poslato: Januar 06, 2012, 11:59:51 posle podne »
E ovako narucio sam sobnu biciklu posto mi je mnogo lakse da kuci vozim biciklu nego u teretani jer imamo samo 1 i nikako na red covek da stigne..Pa me zanima koji se misici aktiviraju i koliko puta nedeljno treba voziti da bi se smrsalo i tim tempom kada mogu rezlutati da se vide?

E sad i jos jedno pitanje posto idem u teretanu vec 4 meseci hocu da pocnem da koristim proteine pa me zanima dok budem koristio proteine dal cu se onda gojiti tj dal ce to ici u salo i oce li mi bicikla onda pomoci ako ja pijem proteine ?
Naravno ne zelim da izgubim na misicnoj masi vec da dobijem al salo da uklonim :)

aj ti malo citaj pa cemo da pricamo, posebno onaj deo foruma o ishrani, bez ljutnje pozz

Van mreže Slanina

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 431
  • Spamer
Odg: Sobna bicikla ?
« Odgovor #2 poslato: Januar 07, 2012, 11:16:22 pre podne »
Ma ne ljutim se..Moze neko da mi odgovori samo na ona pitanja?

Van mreže Thor_ZR

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 445
Odg: Sobna bicikla ?
« Odgovor #3 poslato: Januar 07, 2012, 11:35:39 pre podne »
 Aktiviraju se nožni mišići ,ali se od vožnje sobnog bicikla nećeš nabildovati :D To je cardio trening. Možeš da ga radiš koliko ti volja, 3x nedeljno i više. A za proteine i ishranu imaš stvarno milion tema na forumu, samo treba da ih pročitaš makar informativno. Ali odmah da ti napišem da nećeš dobiti salo od čistih proteina ako budeš pio :D

Van mreže Slanina

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 431
  • Spamer
Odg: Sobna bicikla ?
« Odgovor #4 poslato: Januar 07, 2012, 02:10:45 posle podne »
A ne nisam ni mislio da se nabildujem od bicikle :D idem ja u teretanu redovno al biciklu ocu samo kako bi skinuo salo sa donjeg dela stomaka, butine i zadnjice pa me zanima dal moze to pomocu bicikle?
I koliko je potrebno vremena kako bi se primecivali rezlutati? :)

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: Sobna bicikla ?
« Odgovor #5 poslato: Januar 07, 2012, 03:16:00 posle podne »
ako jedes Slaninu, nikad neces skinuti donji deo stomaka. I on se nece skinuti pedalijaruci biciklo, ali ce se skinuti uz dijetu i pedalu...

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: Sobna bicikla ?
« Odgovor #6 poslato: Januar 07, 2012, 04:59:09 posle podne »
A ne nisam ni mislio da se nabildujem od bicikle :D idem ja u teretanu redovno al biciklu ocu samo kako bi skinuo salo sa donjeg dela stomaka, butine i zadnjice pa me zanima dal moze to pomocu bicikle?
I koliko je potrebno vremena kako bi se primecivali rezlutati? :)
mozes primjetiti rezultate veoma brzo..ali osnova ti je ishrana...mozes "vintati" to biciklo odavde do minhena i nazad ali ako ne jedes kako treba neces to skinuti sto hoces nikad....a biciklo svakako moze posluziti za ispunjenje tvog cilja....
imas tema pod cardio koliko hoces..procitaj malo...

Van mreže Slanina

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 431
  • Spamer
Odg: Sobna bicikla ?
« Odgovor #7 poslato: Januar 07, 2012, 09:25:36 posle podne »
A ne nisam ni mislio da se nabildujem od bicikle :D idem ja u teretanu redovno al biciklu ocu samo kako bi skinuo salo sa donjeg dela stomaka, butine i zadnjice pa me zanima dal moze to pomocu bicikle?
I koliko je potrebno vremena kako bi se primecivali rezlutati? :)
mozes primjetiti rezultate veoma brzo..ali osnova ti je ishrana...mozes "vintati" to biciklo odavde do minhena i nazad ali ako ne jedes kako treba neces to skinuti sto hoces nikad....a biciklo svakako moze posluziti za ispunjenje tvog cilja....
imas tema pod cardio koliko hoces..procitaj malo...

E hvala ti eo samo jos jedno pitanje ako moze neko da mi pomogne i necu smaram vise :D
Radi se o ishrani ako moze neko da mi ostavi ovde te teme il da mi kaze tacno sta bih mogao da jedem i kakvu hranu da izbegavam..posto se uopste ne razumem u to al bas ni malo i ne znam koja hrana ima ugljene hidrate il neke lose masti il dobre znam samo da mesto ima proteine valjda :D Ovih dana zbog ovih praznika sam samo cepao meso :D
Pa ako moze pomoc u vezi toga cisto da znam koja hrana je dobra a koja losa i sta da izbegavam :) a i ne mogu non stop mesom da se hranim nema se para :D

Van mreže baki0707

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 291
Odg: Sobna bicikla ?
« Odgovor #8 poslato: Januar 07, 2012, 10:19:40 posle podne »

Van mreže Slanina

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 431
  • Spamer
Odg: Sobna bicikla ?
« Odgovor #9 poslato: Januar 08, 2012, 12:43:18 pre podne »
Oke procitao sam sve i vrlo je komplikovano ima sve i svasta..al mi nije jasno kako to da neki moji drugovi ono ljudi rasturaju sve zivo i to svakakvim pecivima se hrane a mrsavi su..:/
Inace nisam ni ja debeo samo imam malo viska sala pa ocu to da skinem :) visok sam 185 cm i tezak 85 kg..ugojio sam se samo u butinama i u zadnjici posto  se ne odvajam od kompa zaludjen za cs bio jedno vreme i to me zeznulo :)

Van mreže Aleksandar87

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: Sobna bicikla ?
« Odgovor #10 poslato: Januar 08, 2012, 12:55:12 pre podne »
Nema sta da ti ne bude jasno,imaju brz metabolizam i to je to.Imas gomilu momaka koji po ceo dan sede u kaficima,pijani su svaki treci dan,zderu sta stignu pa im se trbusnjaci vide i realno jedu vise od nekih(ne kazem svih) debelih kojima se sve lepi.Ali ima tu i druga strana medalje,a to je da su ti sa ultra brzim metabolizmom osudjeni na jako spor napredak sto se tice misicne mase,naravno ako ih to zanima uopste.

Van mreže Miske1

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 557
Odg: Sobna bicikla ?
« Odgovor #11 poslato: Januar 08, 2012, 12:56:50 pre podne »
Oke procitao sam sve i vrlo je komplikovano ima sve i svasta..al mi nije jasno kako to da neki moji drugovi ono ljudi rasturaju sve zivo i to svakakvim pecivima se hrane a mrsavi su..:/

Bratee...

Van mreže Slanina

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 431
  • Spamer
Odg: Sobna bicikla ?
« Odgovor #12 poslato: Januar 08, 2012, 01:11:02 pre podne »
Aha okej to mi nije bilo jasno posto vidim svi pricaju o ishrani a pojedinci se razvaljuju samo tako pa im se nista ne primecuje.
Ako bi vozio biciklu ujutru na prazan stomak jer bi tako gubio misicnu masu?

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Sobna bicikla ?
« Odgovor #13 poslato: Januar 08, 2012, 09:57:30 pre podne »
Ja bih voleo da vidim tu tvoju famoznu misicnu masu oko koje se toliko brines. Imas ceo forum kardio trening gde je do detalja objasnjeno sta i kako u cilju zadrzavanja misica. Ako bas toliko brines kupi bcaa i glutamin i mirna Backa.
Men sana in corpore sano !

Van mreže baki0707

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 291
Odg: Sobna bicikla ?
« Odgovor #14 poslato: Januar 08, 2012, 10:17:08 pre podne »
Vlado,pa ovako moze do sutra,sad ide pitanje a sta su ti bcaa i glutamin,jel se to maze po hlebu:)