Septembar 27, 2024, 02:22:58 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.291 poruka u 18.763 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: prva kura  (Pročitano 27870 puta)

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: prva kura
« Odgovor #30 poslato: Januar 21, 2012, 10:58:18 posle podne »
Evo ti studija sprovedena na 61 muskarcu od 18-35god.
Normalna konc testa u krvi je 241-827 ng/dl
grupa koja je uzimala 300mg enantata konc testa je bila 1345ng/dl
grupa koja je uzimala 600mg enantata konc testa je bila 2370ng/dl.
Nakon pete ned koriscenja mislim da je nebitno da li uzimas jednom ili dvaput ned ali verovatno ces uzimati jos nesto pa zasto onda nebi podelio doze.
To uzimanje jedne ampule je ok ako hoces da vidis kako ti telo reaguje na to ulje ali sobzirom da uzimas farmaceutski lek neces imati problema 99%. (mislim otok, alergiju itd)
 
Da se nadovezem na gornju raspravu: sto je testosteronski estar duzi to je manje slobodnog testa. Propionat je oko15% potentniji od enantata tako da 500mg prop je ekvivalentno 575mg enantata.

 Dominikanac nisi navukao vodu jer si max sredio ishranu. Garantujem da je nebi navukao ni enantatom.
pozdrav

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: prva kura
« Odgovor #31 poslato: Januar 21, 2012, 11:35:19 posle podne »
Da li se depo injektira 2x nedeljno po 250mg ili moze jednom nedeljno po 500mg i da li je ok da se prve nedelje koristi po 250mg da vidimo kako ce telo da reaguje pa da se poveca na 500mg nedeljno?

prve nedelje da uzmes 250,500 ili 1000 tesko da ces videti kako telo reaguje jer je to malo vremena a estar dugacak.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Djokili

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: prva kura
« Odgovor #32 poslato: Januar 22, 2012, 12:24:22 pre podne »
Jel mogu uljani i vodeni AS u isti spric? neko kaze da neko kaze ne.

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: prva kura
« Odgovor #33 poslato: Januar 22, 2012, 12:43:21 pre podne »
Jedini pravi vodeni je suspenzija.

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: prva kura
« Odgovor #34 poslato: Januar 22, 2012, 01:39:12 pre podne »
Mogu, ali se nece promesati ako na to mislis. Ako nije tajna sta od vodenih?

Van mreže Djokili

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: prva kura
« Odgovor #35 poslato: Januar 22, 2012, 02:08:21 pre podne »
Nista trenunto, samo prikupljam informacije koje nisam nasao na netu ako se jednog dana odlucim da udjem u te vode.

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: prva kura
« Odgovor #36 poslato: Januar 22, 2012, 02:26:54 posle podne »
E onda ostavi vodene za predtakmicarski period. A sto se tice net-a moj ti je savet da se drzis domacih foruma jer svakakvo sranje mozes da procitas
 Nravnoima i fenomenalnih tekstova ali na jedan dobar idu deset losa. Pa sam vidis koliko su Amerikanci extremi po pitanju ciklusa, duzine i cuvenog PCT-a. Evo svoj primer ti navodim, ko zna cime bi se otrovao da jedan momak ovde nije napisao ne treba pct (hvala jos jednom)! I ti probas i vidis da si se oporavio od obicnog tribul i minerala. pozdrav   

Van mreže Djokili

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: prva kura
« Odgovor #37 poslato: Januar 22, 2012, 05:31:13 posle podne »
Izvalio sam da je strancima najbitnija zastita a ne znaju da koriste, vecina koristi proviron u toku kure i 20-40mg nolve 3 nedelje nakon kure i jos neke AI u toku kure da navku manje vode. Koliko sam ja shvatio treba imati pored sebe nolvu i to samo koristiti ako osetis svrab, peckanje i bol u bradavicama? jel to tacno?

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: prva kura
« Odgovor #38 poslato: Januar 22, 2012, 06:31:13 posle podne »
Tacno.

Ai koriste uglavnom u periodima pred binu, sto sasvim logicno, proviron koristiti na kuri isto sasvim logicno, nolvu posle, moze, ako se naravno ima problema vecih sa estrogenom.

I da, to nije nikakva zastita, izbaci iz upotrebe tu rec.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: prva kura
« Odgovor #39 poslato: Januar 23, 2012, 06:57:53 pre podne »
Citat
vidis da si se oporavio od obicnog tribul i minerala.
moj stav i ovome se zna vec 10 god u nazad
ali bih ipak dodao
da oni koji su heavy user-i (tipa 2 gr,dugi niz god sa tendencijom povecanja doza itd itd itd) morati ce pre ili kasnije da pristupe nekoj hormonskoj terpaiji koja odista mora da ukljucuje lekove da bi vratili na mesto ono sto su izgubili tj pokvarili
ali
sa pametnim pristupom celoj prici......zna se  ;)

Van mreže Ismail

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: prva kura
« Odgovor #40 poslato: Januar 28, 2012, 07:10:36 posle podne »
pozdrav,
 zaksnio sam 5 dana sa uzimanjem sedmicne doze testoterona depo to jeste 7 dana i jos 5 od dana kad sam trebao uzeti (17.01 500mg 24. sam trebao a uzeo bi sutra 28.01) sta savjetujete, samo da nastavim i opet za 7 dana uzmem sledecu ili nki drugi predlog. Opravdani su razlozi i nisu se mogli isplanirati. Unaprijed hvala.

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: prva kura
« Odgovor #41 poslato: Januar 28, 2012, 07:17:13 posle podne »
to ti je vec skoro dve nedelje pauze,sta znam,ako si tek na pola kure onda nastavi.Mislim potpuno je tvoja stvar,niko ne zna tvoje ciljeve i slicno.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Ismail

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: prva kura
« Odgovor #42 poslato: Januar 28, 2012, 07:23:01 posle podne »
da svjestan sam toga zato me i buni, 4. je trebala biti doza. a planirao sam 10 nedelja, samo me zanima dali je ta pauza preduga i da li je dovoljan razlog da prekinem kuru, zbog eventualniog neuspjeha ili nekih negativnosti?

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: prva kura
« Odgovor #43 poslato: Januar 29, 2012, 01:00:14 pre podne »
pa opet kazem sve zavisi od tebe,meni se desavalo da 5-6 dana napravim pauzu umesto 4,ne znam zaista kkiao bih reagovao da je 12.A sad dal je preterana pauza,psole 3 nedelje ti je skroro sav vestacki tes otisao,psole dve ne bas sav ali dobar deo.Sve zavisi od tebe,imaj na umu da ce ti trebati bar 3 ned da opet doteras u neku normalnu koncentraciju....mozes nastaviti s tim da bih potpomogao to prve nedelje sa 300mg propionata i mozda 200 druge,kao da radis klasik frontload,da ne gubis vreme jer imas jos 6 nedelja samo.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: prva kura
« Odgovor #44 poslato: Januar 29, 2012, 04:44:00 posle podne »
Ja sam isto imao povredu posle 2 nedelje na ciklusu ono jos u avgustu i onda sam stao sa hemijom i nisam krenuo opet do oktobra kraja tako nesto. Skoro 3 meseca sam pauzirao pa krenuo iz pocetka.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti