Jun 26, 2024, 03:57:56 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.236 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: prva kura  (Pročitano 27297 puta)

Van mreže mikica1987

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
prva kura
« poslato: Decembar 10, 2011, 11:26:07 pre podne »
pozdrav..... imam 24 godine idem u teretanu nekih 4 godine,..razmislajo sam o prvoj kuri.. ona bi ovako izgledala......

6 nedelja bi trajala ......svake nedelje bih  uzimao po 250 ml testosterona  i 30 mg dianabola......od zastite liv 52 i nolvadex.....zanima me vase misljenje sta valja sta nevalja u vezi ovoga.....

Van mreže dowlani

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
Odg: prva kura
« Odgovor #1 poslato: Decembar 10, 2011, 11:57:53 pre podne »
Prvo se zapitaj kakva ti je ishrana i trening, da li to mozes da ispostujes sa ishranom, suplementima i treningom......  ;) ??
Kura je ocajna, traje samo 6 ned a i to je malo testa nedeljno..... Da ne govorimo da se svi lepe prvo za dbol i test (galeniku)....... Citaj citaj citaj  ::) ... Sve ima objasnjeno mnogi su postavljali isto pitanje u vezi dbola i testa i ne verujem da ce ti iko odgovoriti detaljno.

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: prva kura
« Odgovor #2 poslato: Decembar 10, 2011, 12:04:30 posle podne »
.... Da ne govorimo da se svi lepe prvo za dbol i test (galeniku)
sta fali depou i dbolu?

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: prva kura
« Odgovor #3 poslato: Decembar 10, 2011, 01:12:04 posle podne »
500mg testa makar. dbol 30 ok. nolva bez potrebe. liv bez potrebe. 8 ned makar da traje. Mozes da dbol krenes tek zadnje 4 ned dok se test zaleti.

Van mreže mikica1987

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: prva kura
« Odgovor #4 poslato: Decembar 10, 2011, 01:34:51 posle podne »
axa,,,,,ni ja ne znam zta fali..testu..i dianabolu.,,,,,koriste ga svii...

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: prva kura
« Odgovor #5 poslato: Decembar 10, 2011, 06:04:20 posle podne »
zavisi od ciljeva i od toga kako hoces da izgledas, ako volis izgled koji daje test i danabol samo napred. nebitno sto ga i drugi koriste

Van mreže mikica1987

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: prva kura
« Odgovor #6 poslato: Decembar 10, 2011, 06:22:33 posle podne »
a kakav to izgled daje test i dianabol ....

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: prva kura
« Odgovor #7 poslato: Decembar 10, 2011, 06:40:37 posle podne »
i mene to interesuje.

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: prva kura
« Odgovor #8 poslato: Decembar 10, 2011, 06:52:05 posle podne »
zavisi od ciljeva i od toga kako hoces da izgledas, ako volis izgled koji daje test i danabol samo napred. nebitno sto ga i drugi koriste

Izgled ti daje hrana koju jedeš u toku kure ;)
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže Rade Serbedzija

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 89
Odg: prva kura
« Odgovor #9 poslato: Decembar 10, 2011, 07:02:39 posle podne »
zavisi od ciljeva i od toga kako hoces da izgledas, ako volis izgled koji daje test i danabol samo napred. nebitno sto ga i drugi koriste

Izgled ti daje hrana koju jedeš u toku kure ;)

Amin :)

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: prva kura
« Odgovor #10 poslato: Decembar 10, 2011, 07:46:52 posle podne »
dobro ljudi ali slozicete se retencija vode je znatno manja ako se ide npr sa acetatom propionatom i masteronom, nego sa enanthatom i danabolom, tu nema dileme. Jeste da zavisi naravno kako jedete, unos soli i svega ostalog, ali izgled nikad nece biti onaj kao sa acetatom, propionatom i masteronom, tj kracim estrima,na to sam mislio, ispravite me ako gresim

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: prva kura
« Odgovor #11 poslato: Decembar 10, 2011, 07:50:09 posle podne »
dobro ljudi ali slozicete se retencija vode je znatno manja ako se ide npr sa acetatom propionatom i masteronom, nego sa enanthatom i danabolom, tu nema dileme. Jeste da zavisi naravno kako jedete, unos soli i svega ostalog, ali izgled nikad nece biti onaj kao sa acetatom, propionatom i masteronom, tj kracim estrima,na to sam mislio, ispravite me ako gresim

a ti imas toliko nizak nivo masti ad ces primetiti ako navuces 2 ili 4 % vode???
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: prva kura
« Odgovor #12 poslato: Decembar 10, 2011, 07:59:09 posle podne »
dobro ljudi ali slozicete se retencija vode je znatno manja ako se ide npr sa acetatom propionatom i masteronom, nego sa enanthatom i danabolom, tu nema dileme. Jeste da zavisi naravno kako jedete, unos soli i svega ostalog, ali izgled nikad nece biti onaj kao sa acetatom, propionatom i masteronom, tj kracim estrima,na to sam mislio, ispravite me ako gresim

a ti imas toliko nizak nivo masti ad ces primetiti ako navuces 2 ili 4 % vode???

pa dobro ovde se ne radi o meni, ali da, uvek primetim kada navucem vodu i to me uzasno nervira, pa sam coveku preporucio ciklus sa minimalnom retencijom vode i sporom ali sigurnom dobitku na cistoj masi,
ne vidim u cemu je problem sa ovakvim ciklusom, ako mu je samo bitno da dobije 5-6 kila za  3-4 nedelje i tako to, onda sam pogresio temu...

inace tebi filipe inace svaka cast, koliko se prepires sa budalama preko fejsa i kako pokusavas da im objasnjavas neke stvari, respect, naisao sam na par tvojih prepirki slucajno :D

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: prva kura
« Odgovor #13 poslato: Decembar 10, 2011, 08:38:53 posle podne »
To je ok,ali recimo masteron zaaista ne treb anekom ko nije ili na jako niskom bf ili se ne sprema z atakmicenje. Sto se estara testa tice,psotujem d asvako ima svoje preferense. Ja volim enentat jer se grozim igle i jako mi je bitno da se sto manje bodem,em sto mi omogucava mnogo stabilniju konc.Ali naravno,isto ce se uraditi i sa propionatom,samo s eradi o tome da je prva kura,i da je bas mnogo boca za to iskustvo oprvo :) moje misljenje

a rasprave na fejsu jbg :D svuda odgovaram na idiotske gluposti i koliko god se suzdrzavao,9 cu iskulirati al cu po desetom da ospem :D
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: prva kura
« Odgovor #14 poslato: Decembar 10, 2011, 09:11:07 posle podne »
Interesantno je da se vrlo cesto ljudi odlucuju za ciklus vodeci racuna najvise o dva faktora - cijeni i broju aplikacija. Smatram da su oni kojima su to glavni momenti pri izboru robe kojom ce se gadjati na krivom putu.

Da li je roba regularna farmacija, dobar UG lab ili neko smece treba da bude vrlo vazan faktor, kao i duzina ciklusa te i shodno tome izbor ljekova, ciljevi koji se zele postici, ranije iskustvo sa odredjenim komponentama etc etc... su recimo neki od bitnijih faktora.

Ako je nekom pocetniku cijena nekog ciklusa sastavljenog od nekoliko boca propionata naspram 15-20 depoa najbitniji faktor koji utice na izbor, taj mladi gospodin sigurno nije spreman da isfinansira ostatak koji kosta mnogo vise. Ovim ne ulazeci uopste u diskusiju da li je Propionat>Enanthata ili obrnuto.

Gospodin koji je otvorio temu, je pogrijesio sto nije dao detaljne podatke o sebi, a i ocigledno ima lose informacije, ne zato sto je Depo los, Prop, Tren ili sta vec dobro, vec zato sto misli da ce ga nesto "zastiti" od roidsa, pa bih mu najprije preporucio da malo bolje iscita podforum o steroidima, te da nam se javi nakon praznika, jer ako uradi ciklus i ako se orjentise na praznicu kuhinju velika je vjerovatnoca da ne napravi nista pametno.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me