Jun 21, 2024, 10:27:46 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.205 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: Don King opet prijeti. UFC dobiva konkurenciju?  (Pročitano 1704 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Don King opet prijeti. UFC dobiva konkurenciju?
« poslato: Novembar 07, 2011, 01:25:59 posle podne »
Don King opet prijeti. UFC dobiva konkurenciju?

Dana White nije birao riječi u vezi boks promotora Boba Aruma u jednom od zadnjih intervjua nazvavši ga „ljubomornim moronom“  i „pohlepnom svinjom“. Komentari su bili inspirirani kada je Arum u najavi Daninog prvog UFC/FOX eventa rekao kako se njegov fight card ne može mjeriti sa Arumovim „Pacquiao vs. Marquez“ i da je to nikakva konkurencija pravome boksu.

Ali konkurencija možda i stiže.

80-godišnja super karizmatična legenda boksačke promocije Don King već je prije izjavio kako cijeni lik i djelo Dane Whitea tj. UFC i da je MMA u jako velikoj uzlaznoj putanji i šta je najbitnije da bi se želio iskušati i kao promotor u tom "sofisticiranom barbarizmu", kako naziva mješovitu borbu. Uz to nadodaje kako mu je želja da napravi organizaciju ravnopravnu UFC-u a kako bi se zvala nema pojma.

Don King se osvrnuo i na svjetski pad popularnosti boksa uz objašnjenje da su za sve krive TV kuće koje zanima samo gledanost i novci a ne pravi match making najboljih .

M.Š./www.profightstore.com
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Don King opet prijeti. UFC dobiva konkurenciju?
« Odgovor #1 poslato: Novembar 07, 2011, 05:21:36 posle podne »
Para ima,uticaja i sponzora takodje,pa da vidimo sta ce veliki Don da uradi...mislim da bi osnivanje jos jedne organizacije bilo prava stvar trenutno.
A ovo za boxere malo sere...mozda je bio problem to sto su on i slicni njemu trazili malo vise kolaca nego sto zasluzuju,pa je tu nastalo sranje.