Septembar 20, 2024, 01:49:26 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Stvarno mi treba pomoc :)  (Pročitano 4347 puta)

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Stvarno mi treba pomoc :)
« Odgovor #15 poslato: Oktobar 15, 2011, 03:11:13 posle podne »
 :-[ au pljas

a recimo nesto ovako? ne rece koliko imas godina? ako imas <15 normalno je da ti metabolizam brze radi i da tesko nabacujes masu,ali docice to na svoje...zabrino bi se da je drugacije.tako sam se i ja pitao boze da li cu se nekada podgojiti,sama kost i koza,a sada se pitam da li cu ikada smrsati :P
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
pre dorucka 1merica gainer ili whey sta vec kupis

DORUČAK
-Zobene pahuljice (80-ak gr.) s nemasnim mlijekom,ili jos bolje vodom
-4 belanca  + (1-2 zumanca)
 
MEDJUOBROK
-posni sir 250g
-Omega 3 tableta
-Tuna u vodi

RUČAK
-Meso 250gr (teletina,junetina,piletina,puretina) +zelena salata s maslinovim uljem. + krompir ili pirinac
-Zelenjava-Nekakav kelj,spinat,blitva
-Riba

PRED TRENING
200 g pileceg belog + 50 g pirinca

PWM
-poslije treninga gainer ili whay,sa cre. sta vec kupis...ne znam....(i to samo sa vodom! ne sa mlekom,sokom ili sta vec pise na kutiji)

POSLE TRENINGA
sat vremena nakon treninga, proteini+UH !
-Meso 250gr (piletina, teletina, govedina, riba, kuhani bjelanjci od jaja...) tuna u konzervi s kuhanim povrcem (kelj, mrkva, blitva, spinat...) i maslinovim uljem, uglavnom proteini.+ krompir / riza

VECERA
–Jedan sat prije spavanja
-Posni sir (250g)+ 2 jušne žlice lanenog ulja

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

E kad smazes sve ovo,i mozes da drzis ovakav jelovnik (finansiski ) ,moraces da dobijas na misicnoj masi,garantovano...il ces da iseravas kule i gradove :P
« Poslednja izmena: Oktobar 15, 2011, 03:18:34 posle podne Black&Decker »

Van mreže Pro

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: Stvarno mi treba pomoc :)
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 15, 2011, 03:43:33 posle podne »
ovo je jako dobro :D samo sto ja ne mogu ni na silu da jedem da bi pojo 250 gr mesa :D mogu da smanjim na 200? :)

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Stvarno mi treba pomoc :)
« Odgovor #17 poslato: Oktobar 15, 2011, 04:23:49 posle podne »
pa mozes ako moras :)
cak sta vise,ako ne mozes mnogo da pojedes od jednom,jos bolje je recimo razdvojis 1 obrok na dva obroka.pa jedes 150 grama + 150 grama.
normalno da ti neces jesti isto kao neko od 120 kg,prilagodi sebi...
uglavnom jedi +2,5 grama po kilogramu tezine...znaci ako imas 55 kila *2.5 = 137.5 grama proteina bi bilo pozeljno da pojedes za ceo dan.
evo ti tabela pa ti sracunavaj :P
https://spreadsheets.google.com/pub?key=pBaTYdV_-aXeT0bpbCV7EZw

 uglavnom rasporedi to u sto vise obroka i to ti je to :) ujutru kad ustanes obavezno bogat dorucas sa proteinima !,posle treninga takodje p+ uh! ...vecera samo prot. bez uh,nesto lagano posni (ella) sir...

Van mreže Pro

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: Stvarno mi treba pomoc :)
« Odgovor #18 poslato: Oktobar 15, 2011, 06:17:27 posle podne »
hvala sto si odvojio vreme da mi napises sve to.. :) jel imas mozda broj od pedje ne jaavlja mi se na forumu hteo bih poruciti gainer..

Van mreže jovann

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 254
Odg: Stvarno mi treba pomoc :)
« Odgovor #19 poslato: Oktobar 15, 2011, 06:56:03 posle podne »
Crni leb je dobar i pustite vi tu pricu.

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Stvarno mi treba pomoc :)
« Odgovor #20 poslato: Oktobar 15, 2011, 07:33:51 posle podne »
ako je stvarno crni :P

pa posalji mu PM pa ce ti odgovori,danas,sutra...i onako ce ti stici sledece nedelje..posto vikendom mislim da ne radi kurir sluzba...tako da ti isti djavo,nemoras se zuris

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Stvarno mi treba pomoc :)
« Odgovor #21 poslato: Oktobar 15, 2011, 09:44:50 posle podne »
ovo je jako dobro :D samo sto ja ne mogu ni na silu da jedem da bi pojo 250 gr mesa :D mogu da smanjim na 200? :)

Kad se rasiri zeludac, neces ni osetiti 200g. ;)

Van mreže Pro

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: Stvarno mi treba pomoc :)
« Odgovor #22 poslato: Oktobar 16, 2011, 10:25:30 pre podne »
kad se rasiri :D ja bih voleo da mogu kilu mesa da jedem :D al ne mogu :D .. poslao sam pedji pre 2 dana pm.. tj kad mi se javio i onda ne odgovara :D