Septembar 20, 2024, 02:48:04 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Comeback!  (Pročitano 1815 puta)

Van mreže Black Jack

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Comeback!
« poslato: Oktobar 09, 2011, 12:19:17 pre podne »
Pozdrav svim forumasima!
veoma interesantan forum svaka cast uredniku!
da predjem na problem.
Imam 31 god aktivno sam trenirao judo 15 god i paralelno vezbao u teretani znaci neka 2 treninga dnevno -  takmicarski
sve to do pre 5 god kada sam se povredio i povukao iz svega, dosao je tu i posao - dosta posla da ne duzim, dosta sa se zapustio
ali mislim da je dobar deo osnove ostao imam 180 sm 97 kg, nisam debeo jednostavno sam tako gradjen + pivski stomak; grudi su se malo spustile itd.
da li je moguce da se vrati strai izgled ili bolje?
bez stereoida, proteine sam pre koristio i .
resio sam ozbiljno da se vratim u formu sto se svega narocito teretane. Ako ima nekih predloga rado bih saslusao ovoga u moje vreme kad sam pocinjao nije bilo :))
Pozdrav!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Comeback!
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 10, 2011, 06:14:01 pre podne »
pozdrav i a tebe
naravno da je mogu da se ne samo vratis vec i da bolje izlgedas
ono sta bi trebalo pre svega je da promenis dve zivotne navike a to je HRANA (koja ti sada sigurno nije sredjena) i FIZICKA AKTIVNOST (koju sada nemas)
kada je u pitanju hrana onda bi trebalo da obratis paznju na namirnice siromasne mastima a bogate sa proteinom i UH..(ali o ovome ima toliko napisanog na ovom forumu da bi odista bilo bez veze da svaki dan kada neko dodje novi na forum sa istom ili slicnom temom,mu se ili njima pisu programi svakom ponaosob-zar ne?)
dakle tema ISHRANA
ona na sta treba paznju da obratis su teme u kojima se objanjsava ishrana tzv CARB ROTACIJE u kojima je opisano sve vise nego detlajno
kada ti bar malo bude blize tematika,onda skupa dodje do jelvonika kojeg ti mozes da postujes u skladu sa svojim dnevnim i radnim obavezeama

sto se tice treninga,odlazak u teretanu prvih 3 ned bi trebalo da bude 3 ili 4 puta nedljeno maximum gde ces da i u zpomoc lica koje tamo radi da odradujes celo telo na svakomm trenignu,a posle toga bi ipak trebalo da se u skladu sa tvojim obavezama organizuje i TRENING sa tegobima i CARDIO trening koji je neizbezan ali u skladu sa tvoim kg,vremenu,kondiciji,BMR itd itd itd

Van mreže Black Jack

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Comeback!
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 10, 2011, 09:15:21 posle podne »
Hvala  Pedja. I cilj mi je da probam da vratim sto bolji izgled. Sobzirom kolko sam nekad trenirao deluje mi nemoguce ali dacu sve od sebe. Imam uslova i vremena tako da mi ostaje samo da radim.
Hvala puno i sajt je odlican jos jednom!

Van mreže MirkoPG

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 233
Odg: Comeback!
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 10, 2011, 09:35:24 posle podne »
samo prati forum i citaj..koristi pretragu za sve sto te zanima
...idemo treninzi ko nekad...

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 863
Odg: Comeback!
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 11, 2011, 05:22:36 pre podne »
Ma mlad si ti prijatelju vratices brzo izgled cak ces izgledati bolje nego ikada u zivotu za pet-sest meseci ako se budes pridrzavao pravila i naravno ako imas malo para da to izvfinansiras.

Van mreže Black Jack

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Comeback!
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 11, 2011, 08:29:02 posle podne »
Ma nisu mi finansije problem a i vremena imam malo vise. Nego neznam sta se menjalo u vezi ovih dodataka. Pre sam koristio Amino pack 4 tablete odjednom i proteine neznam sad ni koje. Kada dodje vreme kasnije konsultovacemo se i oko toga...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Comeback!
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 12, 2011, 04:47:30 pre podne »
Ma nisu mi finansije problem a i vremena imam malo vise. Nego neznam sta se menjalo u vezi ovih dodataka. Pre sam koristio Amino pack 4 tablete odjednom i proteine neznam sad ni koje. Kada dodje vreme kasnije konsultovacemo se i oko toga...


za sada nemas potrebe da se opterecivas sa tim
sve je mnogo napredovalo kada je suplementacija u pitanju,ali kao sto rekoh
prvo ti sebe pripremi na celu pricu..