Septembar 25, 2024, 12:21:34 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.972 članova - Poslednji član: Yurenmaw
X3MShop banner

Autor Tema: Moja ishrana  (Pročitano 6089 puta)

Van mreže Slanina

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 431
  • Spamer
Moja ishrana
« poslato: Septembar 28, 2011, 12:35:11 pre podne »
Pozdrav svima..nov sam ovde i hteo bih ako neko moze da me posaavetuje sta da jedem il sta da izbacim iz ishrane kako bih smanjio salo...imam 18 god..visok sam 185 cm a tezak 80 kg..problem je to sto imam salo po stomaku i nesto manje sa strane.
Ovo je nesto sto ja obicno jedem:

Dorucak (skoro uvek je ovo za dorucak) - 2 komada krosana pice i 2 case jogurta..
Rucak - pasteta il jaja, obicno pojedem 4 il 5 jaja al zato hleb rasturam pojedem po 2 parceta il vise po svakom obroku
Vecera - obicno oko 9 sati il 10 jedem uvece i to je uvek nesto tipa sendvic il hamburger

Treba sad 1. okt da krenem u teretanu pa ako moze neki savet u vezi ishrane i kako da smanjim to salo sto pre al da mogu i u teretani da nabacim koji misic  :)

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Moja ishrana
« Odgovor #1 poslato: Septembar 28, 2011, 02:12:42 pre podne »
U nutrition imas milion postova uzmi citaj i sve ces nauciti. Ishrana ti se treba sastojati iz nekih 5-6 obroka rasporedjenih na svaka 3 sata. Izbaci peciva ubaci Ovsene pahuljice za dorucak sa barenim jajima Ubaci pilece belo - ribu - govdje bezmasno meso... Od Ugljenih hidrata malo pirinca malo krompira mozes ponekad pastu. Izbaci sve przeno na ulju svo to meso treba biti grilovano. U svakom slucaju sve imas napisano potrazi malo i naucices da ti ne daje neko jelovnik serviran na tacni. Pozdrav
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Moja ishrana
« Odgovor #2 poslato: Septembar 28, 2011, 09:11:16 pre podne »
Dominikanac ti je sve rekao  , ima covek dobre volje. A ja bih ti predlozio da menjas ime iz Slanina u Junk ako znas sta to znaci:) Citaj deo nutritition i sve imas kao u bukvaru u prvom razredu osnovne pa ces tako i videti da ti je ishrana mozda i najgora na celom forumu, naravno ako je ovo istina.
Men sana in corpore sano !

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: Moja ishrana
« Odgovor #3 poslato: Septembar 28, 2011, 03:43:46 posle podne »
Hahah bez uvrede, ali dal' si mogao losiji jelovnik skrepati :D
Ali hleb rastura :D 2 parceta
troll?

Van mreže Slanina

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 431
  • Spamer
Odg: Moja ishrana
« Odgovor #4 poslato: Septembar 28, 2011, 11:39:15 posle podne »
A jbg znam najgori moguci jelovnik al nekako to volim da jedem sta cu :P

Eo pomozite mi zelim da smrsam al opet ne da budem samo kost i koza to sam vec bio zelim da imam i misice al bez sala..Znaci krosane ne smem vise a ni sendvice..Sta npr za dorucak? Jel sme ono sto ide sa mlekom neke pahuljice il ono kao cokolino i to :D :D

E da i jos jedno pitanje...posto sam isao jedno vreme u teretanu i izgleda malo preterao pa su mi se strije pojavile na rukama tj na bicepsu i tricepsu pa da li neko moze da mi kaze i kako da sprecim pojavu ponovo tih strija jer mi se ni malo ne svidja -.-
« Poslednja izmena: Septembar 28, 2011, 11:50:33 posle podne Slanina »

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Moja ishrana
« Odgovor #5 poslato: Septembar 29, 2011, 12:33:48 pre podne »
Vidi brate cepas cokoladno mleko za dorucak. Ono litre ako hoces to je ok. Ono sa plazmom je ok zato sto plazma ima puno hranjivih sastojaka.  Onda rucak neko meso po mogucstvu jagnjetinu ili prasetinu  ako ti se svidja sa pekarskim krompirom je ok i malo ajvara od preko posto je ajvar pravljen od povrca i pun je vitamina. Za veceru malo laganije posto ces da spavas posle toga sto bi znacilo paradajz - sir i moze slanine ali nemoj onu masnu vec ono malo kvalitetniju. I glavicu crnog luka. Pred spavanje neki dobar protein gainer kao sto je mega mass o weidera ili tako nesto vidi sta ima na trzistu sa sto vise ugljenih hidrata. A da nemoj da zaboravis plava srca molim te!
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Moja ishrana
« Odgovor #6 poslato: Septembar 29, 2011, 12:38:29 pre podne »
Vidi brate cepas cokoladno mleko za dorucak. Ono litre ako hoces to je ok. Ono sa plazmom je ok zato sto plazma ima puno hranjivih sastojaka.  Onda rucak neko meso po mogucstvu jagnjetinu ili prasetinu  ako ti se svidja sa pekarskim krompirom je ok i malo ajvara od preko posto je ajvar pravljen od povrca i pun je vitamina. Za veceru malo laganije posto ces da spavas posle toga sto bi znacilo paradajz - sir i moze slanine ali nemoj onu masnu vec ono malo kvalitetniju. I glavicu crnog luka. Pred spavanje neki dobar protein gainer kao sto je mega mass o weidera ili tako nesto vidi sta ima na trzistu sa sto vise ugljenih hidrata. A da nemoj da zaboravis plava srca molim te!
Brate ti si se posprdao a ovo ti je plan jednog solidnog dela mladih ljudi koji vezbaju nazalost
Men sana in corpore sano !

Van mreže Slanina

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 431
  • Spamer
Odg: Moja ishrana
« Odgovor #7 poslato: Septembar 29, 2011, 08:23:17 pre podne »
Ah jbt ja mislio neko ce mi pomoci a vi me zajebavate...

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Moja ishrana
« Odgovor #8 poslato: Septembar 29, 2011, 10:16:23 pre podne »

Van mreže sickness

  • Član
  • *
  • Poruke: 31
Odg: Moja ishrana
« Odgovor #9 poslato: Septembar 29, 2011, 10:56:50 pre podne »

Van mreže Slanina

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 431
  • Spamer
Odg: Moja ishrana
« Odgovor #10 poslato: Septembar 29, 2011, 11:47:01 pre podne »
Hvala mnogo..za sad sam procitao ovaj prvi tekst a pogledacu i drugi pa cu se pridrzavati toga al zanima me sledece posto mi znacenja nekih reci nisu jasna sta vam je to : kardio trening, hit kardio i UH?

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Moja ishrana
« Odgovor #11 poslato: Septembar 29, 2011, 11:51:53 pre podne »
Kardio trening je trcanje, HIIT proguglaj i UH su ugljeni hidrati.

Van mreže Slanina

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 431
  • Spamer
Odg: Moja ishrana
« Odgovor #12 poslato: Septembar 29, 2011, 11:54:35 pre podne »
Aha okej hvala vidim negde neko pise ugljeni hidrati a negde Uh pa zato i pitam...a ja zelim da uradim trbusnjake i normalnu gore gradju tj da imam misice al ne preterano :)

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Moja ishrana
« Odgovor #13 poslato: Septembar 29, 2011, 01:11:11 posle podne »
To svi zele rekreativci slanino:} Dali su ti ljudi smernice pa se baci na citanje. Kardio ti je osim trcanja i bajs, nordijsko skijanje, ergometar...
Men sana in corpore sano !

Van mreže Slanina

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 431
  • Spamer
Odg: Moja ishrana
« Odgovor #14 poslato: Septembar 29, 2011, 04:50:09 posle podne »
Hvala i jos samo jedno pitanje...kako da sprecim pojavu strija???