Jul 06, 2024, 09:18:49 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.251 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: samo WHEY za DORUCAK  (Pročitano 13152 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: samo WHEY za DORUCAK
« Odgovor #15 poslato: Septembar 21, 2011, 09:59:21 pre podne »
hahahaj aleksandre - kakav je to zadah :P

kao da si lizao kasiku 10 min-e takav ti je osecaj u ustima

Van mreže [X]

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 94
    • http://goo.gl/rFhAEd
Odg: samo WHEY za DORUCAK
« Odgovor #16 poslato: Septembar 21, 2011, 10:00:02 pre podne »
momci i devojke, imam josh jedno pitanje : sta se desava sa whey proteinom ako ga konzumiram bez icega npr za dorucak? shvatio sam da tako ne treba ali pokusavam da razumem ceo mehanizam. dakle : negde na forumu procitah da se whey koji se ne iskoristi pretvara u secer? (zato npr imam vise snage na treningu ako popijem whey neposredno pred) jel to tacno?

Van mreže srebrni vuk

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 438
  • THE EASY DAY WAS YESTERDAY
Odg: samo WHEY za DORUCAK
« Odgovor #17 poslato: Septembar 21, 2011, 10:56:12 pre podne »
budalastina...whey je brz protein i ako ga uzmes za dorucak umjesto hrane samo ce da "proleti" kroz tebe...   ne znam koji moj pijes whey prije treninga kad ti je posle treninga najpotrebniji i najbitniji... procitaj covjece sta su ti momci savjetovali,pa valjda si dosad nesto naucio majka mu stara..
Κύριε ἐλέησον

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: samo WHEY za DORUCAK
« Odgovor #18 poslato: Septembar 21, 2011, 11:09:10 pre podne »
Citat
(zato npr imam vise snage na treningu ako popijem whey neposredno pred) jel to tacno?

 ejbiga

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: samo WHEY za DORUCAK
« Odgovor #19 poslato: Septembar 21, 2011, 01:23:39 posle podne »
Pogresan post sam prokomentarisao :)
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: samo WHEY za DORUCAK
« Odgovor #20 poslato: Septembar 21, 2011, 11:58:12 posle podne »
budalastina...whey je brz protein i ako ga uzmes za dorucak umjesto hrane samo ce da "proleti" kroz tebe...   ne znam koji moj pijes whey prije treninga kad ti je posle treninga najpotrebniji i najbitniji... procitaj covjece sta su ti momci savjetovali,pa valjda si dosad nesto naucio majka mu stara..
pa upravu je donekle, kako mislis proleti
ako uzme sam whey, protein ce se konvertovati u glukozu
inace za ljude koji ne mogu da jedu cim ustanu whey + masti su solidan öbrok

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: samo WHEY za DORUCAK
« Odgovor #21 poslato: Septembar 22, 2011, 07:12:09 pre podne »
Citat
kako mislis proleti

rec "proleteti" ne treba uzeti za fiktivnu cinjenicu.
mnogi su meni bas pripisali ovu rec,a ja sam je iskoristio kako bi nasim ljudma a na nasem jeziku pokusao objasniti najprostije sta se dogodi.
ali evo-nece proleteti ali ce od 30 gr kolika je merica tj 25 gr B,iskoristit 10 gr max u varijatni kada pije solo whey pred treninga
a ako uzme kolicicnu praska da bi uneso tj da bi prezivelo bar 30 gr B,mislim da ti je jasno sta bi se dogodilo

Van mreže [X]

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 94
    • http://goo.gl/rFhAEd
Odg: samo WHEY za DORUCAK
« Odgovor #22 poslato: Septembar 22, 2011, 11:34:54 pre podne »
pijem posle treninga uvek, ali sam eksperimentisao sa tim kad sve mogu da ga pijem. i primetih to pre treninga. uostalom to se OVDE i preporucuje http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,15920.0.html



Van mreže [X]

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 94
    • http://goo.gl/rFhAEd
Odg: samo WHEY za DORUCAK
« Odgovor #23 poslato: Septembar 22, 2011, 11:37:02 pre podne »
inace srebrni vuce - da ti pravo kazem - osecam se skoro pa ko da nisam. jer ko sto vidis, eto ni oko jednostavne stvari sta se desava sa whey proteinom posle unosa ne moz da se dogovorimo ovde...

ja sam cak nabavio udzbenik sa medicinskog fakulteta - ali se pokazao kao dosta tesko stivo za citanje.... prosto je tesko naci TACNE informacije

a najgore je sto svi nastupaju kao da u stvari mnogo znaju... i ondda si lost skroz.



eto ja na kraju i dalje ne znam sta se u stvari desava sa tim whey proteinom. a bas me zanima - i to ne ono - narodski - nego stvarno biohemisjski sta se tu desi i na koj nacin. jerbo ako vec ucim - daj da naucim kako treba

gde si ti pedja skupljao znanje? dosta bi mi znacilo da mi preporucis.. jebiga neki izvor znanja tipa knjigu ili sta vec - kome je za verovati. i koji ove stvari objasnjava onako uzrocno posledicno - a ne samo daje savete. po principu bolje da naucim da pecam nego da mi date ribu ;)))


BTW pedja - nevezano za temu - al sajt ti je BROOKAAA :D :D sad bio
« Poslednja izmena: Septembar 22, 2011, 11:48:24 pre podne LUCAS »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: samo WHEY za DORUCAK
« Odgovor #24 poslato: Septembar 22, 2011, 11:55:19 pre podne »
Citat
gde si ti pedja skupljao znanje? dosta bi mi znacilo da mi preporucis.. jebiga neki izvor znanja tipa knjigu ili sta vec - kome je za verovati. i koji ove stvari objasnjava onako uzrocno posledicno - a ne samo daje savete. po principu bolje da naucim da pecam nego da mi date ribu Namigivanje)

stare izreke nekada u modernom dobu su toliko besmislene da prelaze u deo koji bi trebalo da se otvori na forumui da mu se ime da SALE I ZABAVE nardnoih umotvorina.prevedeno,traziti danas stap za pecanje i odbijati punu korpu ribe znaci samo jedno-GLUPOST i nista vise
elem
ja sam svoje znanje sticao uglovnom NA SEBI sto je sigurno mnogo bolji nacin nego da sam procitao neku studiju pa onda napisao knjigu (ako mi tata ima para) o tome i ako tata jos vise progrua da ta knjiga postane bestler
tako je bilo do 2004 god kada sam znanje krenuo da hvala bogu dobijam od ljudi koji su velika imena u ovom sprotu i jedan sam od rektih koji je imao tu cast i privilegiju.Imean tih ljudi tebi ne znace nista jer vidim da se veoma ogranicen kada su infomracije a u vezi ovog sprota u pitanju tako da ne vredi ni ta ti ih spominjem sto u ovom trenutnku i nije bitno.

Citat
eto ja na kraju i dalje ne znam sta se u stvari desava sa tim whey proteinom. a bas me zanima - i to ne ono - narodski - nego stvarno biohemisjski sta se tu desi i na koj nacin. jerbo ako vec ucim - daj da naucim kako treba

neznam iz kog razloga bih ti ja ili bilo ko ovde opisavao hemijske procese u telu a da ti ne razumes ni one osnovne (ovo je konkluzija na osnovu tvojih predjasnih i sadanjsih psotova na ovom forumu i nadam se da ces da me ti razuversi da nije tako)
kada me razuveris da znas sta je bazalni metablizam koje su funkcije istih,kada mi kazes kada i koliko je vreme apsorbcije belancevina pojedinih namirnica (koje mi koristima) unetih u organizam i kada me razuverirs da znas sta je pojam oksidacije tvari u organizmu kao i kada me razuveris da znas i da si svestan dali je moguce ili nemoguce da farmacutski obradjena mlecna surtuka uneta u orgnizam u odredjeno vreme se moze ili ne moze pretvoriti u nesto sasvim drugo-onda cu ja ili neko drugi ovde drage volje da ti objasnimo procese u organizmu koji se desavaju nakon unetog solo whey protein praska (a ujedno kada i ako ti budu jasne sve ove stvari koje sam te pitao gore-onda ces i sam da znas odgovor na svoje pitanje  ;D)

Citat
a najgore je sto svi nastupaju kao da u stvari mnogo znaju... i ondda si lost skroz.
ti nemoj da slusas i citas sve nego samo neke

Citat
ja sam cak nabavio udzbenik sa medicinskog fakulteta - ali se pokazao kao dosta tesko stivo za citanje.... prosto je tesko naci TACNE informacije

o boze....

Citat
eto ni oko jednostavne stvari sta se desava sa whey proteinom posle unosa ne moz da se dogovorimo ovde...

stvar je u tome sto TI NE ZELIS DA CUJES ISTINU i ODGOVR KOJI TI JE OBJASNJEN
ali nemoj da brines
svaki dan imam takvih kao ti po 20ak koji NE ZELE DA CUJU ISTINU i ZELE DA IM SE KAZE ONI STO BI ONI VOLELI DA CUJU

i s toga da ovu temu zakljucimo
evo ja Pedja Petrovic ti kazem da UZIMAS PROTEIN na prazan stomak i da neces imati nikakvih problema
nadam se da smo zavrsili na ovu temu jer gubi smisao i pretvara se u MINUS BESKONACNO

srecno

Van mreže [X]

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 94
    • http://goo.gl/rFhAEd
Odg: samo WHEY za DORUCAK
« Odgovor #25 poslato: Septembar 22, 2011, 12:21:35 posle podne »
pedja - bas sam sad razmisljao o toj poslovici.. i ti si u pravu da je danas sve INSTANT… pa tako -sta ce mi stap. mada - mogu da se kladim, da ti itekako imas i stap i ribu zar ne? u suprotnom ne bi nikad postao to sto jesi, tj ne bi mogao da napredujes. jel sam u pravu?

inace : da se razumemo - ja ne bih ni bio ovde na forumu da ne cenim misljenja i savete ljudi koji ga posecuju, a posebno istaknutih sportista - kao sto si ti. a opet mi je nekako glupo da vas sve sad iscimavam da mi objasnjavate sve, od samog pocetka. u pravu si da mogu samo da naslutim sta su stvari koje si naveo u postu - ali upravo sam te zato i pitao gde mogu da naucim?


i nemam nikakav problem sa tim da mi neko kaze da nisam u pravu - samo me to nervira - ako sam prethodno na forumu procitao tu informaciju. nervira - jer se vrtim u krug kapiras? a ja sam mogao da kupim neki svetski bestseler prirucnik da sam mislio da cu tamo naci neke korisne informacije, ali kao sto vidis kupio sam udzbenik sa med fakulteta. mislim da to dovoljno govori.

Van mreže [X]

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 94
    • http://goo.gl/rFhAEd
Odg: samo WHEY za DORUCAK
« Odgovor #26 poslato: Septembar 22, 2011, 12:28:13 posle podne »
inace... nisam se predstavio :)

clan sam foruma josh od kad je bio na staroj adresi - a josh pre nego sto sam upisao fakultet. u medjuvremenu uglavnom zbog nemanja vremena na faxu, a priznajem malo i volje, sam dosta batalio i forum i moje prisustvo na njemu, i generalno bodibilding. posto sam u medjuvremenu zavrsio fax - i kako imam vise vremena - zelim da popunim praznine izmedju onoga sto znam i ne znam,  i da se vratim zdravom sportskom zivotu.

nadam se da sam na pravoj adresi ?  :)

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: samo WHEY za DORUCAK
« Odgovor #27 poslato: Septembar 22, 2011, 12:29:01 posle podne »
ako procitas i forum i dobro proucis sve postove koji nisu stariji od 2 ipo godine, garantujem da vise neces imati sta da pitas

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: samo WHEY za DORUCAK
« Odgovor #28 poslato: Septembar 22, 2011, 12:31:27 posle podne »
Citat
pedja - bas sam sad razmisljao o toj poslovici.. i ti si u pravu da je danas sve INSTANT… pa tako -sta ce mi stap. mada - mogu da se kladim, da ti itekako imas i stap i ribu zar ne? u suprotnom ne bi nikad postao to sto jesi, tj ne bi mogao da napredujes. jel sam u pravu?

pa ja ti i objasnjavam da SAM JA IMAO OVO STO TI SADA IMAS SERVIRANO onda bih bio JOS DALJE nego sam sada.Ja tj mnogi kao ja smo bili osudjeni DA UCIMO NA SEBI a najvece greske je najteze ispravjati na sebi.Ja te pokusvam nacuiti da imas vec sve SERVIRANO i da treba samo da postujes pravila koja se znaju i koja su dala milionim rezulatate ali ocigledno da nemas sluha za ovu vrstu muzIKE

Citat
nace : da se razumemo - ja ne bih ni bio ovde na forumu da ne cenim misljenja i savete ljudi koji ga posecuju, a posebno istaknutih sportista - kao sto si ti. a opet mi je nekako glupo da vas sve sad iscimavam da mi objasnjavate sve, od samog pocetka. u pravu si da mogu samo da naslutim sta su stvari koje si naveo u postu - ali upravo sam te zato i pitao gde mogu da naucim?

pa na forumu :)

Citat
i nemam nikakav problem sa tim da mi neko kaze da nisam u pravu - samo me to nervira - ako sam prethodno na forumu procitao tu informaciju. nervira - jer se vrtim u krug kapiras? a ja sam mogao da kupim neki svetski bestseler prirucnik da sam mislio da cu tamo naci neke korisne informacije, ali kao sto vidis kupio sam udzbenik sa med fakulteta. mislim da to dovoljno govori.

pa ako te NERVIRA onda IMAS PROBLEM i to defitivno iz vec recenog razloga-NE ZELIS DA CUJES ONO STA NE PRIJA TVOJIM USIMA i tu imas problem
Nemas ti gde da se vrstis i sve ti je receno a to STO TI HOCES DA SE VRSTIS-TO JE DRUGI PAR OPANAKA
I bolje bi bilo da si kupio Agathu Cristy i citao one gluposti nego to sto si uzeo da citas jer o o ovome sprotu a pogtovo o onome sta ti poksuavas SAM SEBI DA DOKAZES u literaturi koju imas-NECES NACI

odista razogvovr postaje BEZPREDMETAN i sada se ja vrtim u krug ponavljajuci tebi stalno jedno te isto

Van mreže srebrni vuk

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 438
  • THE EASY DAY WAS YESTERDAY
Odg: samo WHEY za DORUCAK
« Odgovor #29 poslato: Septembar 23, 2011, 09:53:41 pre podne »
po ko zna koji put Pedja ponavlja,al dzaba kad neko ne cita ono sto mu ne odgovara... a tebi Petrovicu svaka cast na volji i gvozdenim nervima :)
Κύριε ἐλέησον