Septembar 09, 2024, 07:15:27 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.259 poruka u 18.762 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dr. MIKI91
X3MShop banner

Autor Tema: Trening za pocetnika (masa - definicija)  (Pročitano 9232 puta)

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Trening za pocetnika (masa - definicija)
« Odgovor #15 poslato: Septembar 12, 2011, 09:50:14 posle podne »
Ko hoce NADJE nacin, ko nece trazi izgovor!

Van mreže minickg

  • Član
  • *
  • Poruke: 42
Odg: Trening za pocetnika (masa - definicija)
« Odgovor #16 poslato: Septembar 12, 2011, 09:58:03 posle podne »
Ko hoce NADJE nacin, ko nece trazi izgovor!
Ko hoce NADJE nacin, ko nece trazi izgovor!

Brate , bilo bi lepo da ima tako osnovnih stvari izdvojenih da mi pocetnici ne bi postavljali retardirana pitanja...
Ja i dalje nisam nasao ono sto mi treba...

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Trening za pocetnika (masa - definicija)
« Odgovor #17 poslato: Septembar 12, 2011, 11:14:10 posle podne »
A kakva je tvoja dosadasnja kondicija? Jesi utreniran?

Mozes da kucas u search HIIT, pa nadjes npr. nesto ovako: http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,23489.0.html

ili ako nisi kondiciono bas pripremljen pocnes sa nekim laganim cardio treningom (traka, steper, bicikl itd... sta vec ima u teretani) sa 60-70% maksimalnog pulsa, u trajanju od pola sata za pocetak, onoliko puta nedeljno koliko procenis da ti je potrebno...

Ali sve ovo je uzalud, ako ti sebi ne postavis jasne ciljeve u glavi i ne razgranicis sta kako zelis u buducnosti...  ;)

I da sto kaze Mica, vecina ljudi ce ti vrlo rado pomoci, samo ako postavis pitanje na pravi nacin i ako pokazes inicijativu da sam sebi hoces da pomognes...

Van mreže RealWay

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 256
Odg: Trening za pocetnika (masa - definicija)
« Odgovor #18 poslato: Septembar 13, 2011, 01:15:55 pre podne »
upravo tako kako je real rekao
ostavi najbolju municiju za kraj-mozda ce trebati a mozda nece
ali kada ostanes bez opcija onda je problem

Ok, el nije problem posto je tema akcentovana na treningu da mi kazete kolko da radim kardio, kojim danima i koje sprave (od sprava u mojoj teretani ima sve i svasta)
Usput hvala za sve savete :)))))
Ti kako si krenuo naljutices nam Pekicu , cuj koje sprave i to... Pa ima mali milion tema o tome...Citaj forum... Ti bi sve da ti se servira. Ja gotovana jebote :D

Kad bi bilo vise semanticki opisanih tema kao sto je moja bilo bi dobro... Brate, ljudi kad postave temu i napisu "moj plan", "dal ovako", "dal onako"... tesko se snalazim. Inace tema bi trebalo da bude semanticki opisana zbog funkcije "search" koja postoji na forumu da bi se lakse doslo do teme.  Kako da dodjem do teme kad su inace naslov katastrofa...


Evo ako mislite da gresim , nije problem necu vise da postujem nista... :((((
E fakat ne mogu da vjerujem... Bolje ti je nista ne zapocinji nista ako nisi cvrsto odlucio u glavi... Znaci sebi zacrtas sebi u glavi hocu da budem takav i takav i na tome se sve zavrsava. Npr. ja hem sam visok(202) hem mi je genetika tiru riru(niko u mojoj familiji nije bio sportista) tj. slabo dobijam misicnu masu , ali opet kazem trenirat cu pa makar mi 5 godina trebalo za kilu misica...Kad budem kakav zelim onda mogu "umrijeti" :D
Visok plećat moRe dobro mećat