Septembar 30, 2024, 07:20:24 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.291 poruka u 18.762 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Trbusnjaci  (Pročitano 5346 puta)

Van mreže nelle95

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Trbusnjaci
« poslato: Septembar 10, 2011, 08:04:03 pre podne »
Verovatno vec postoji ova tema, ali oprostite nov sam...Kao sto sam naslov kaze, TRBUSNJACI..Kako doci do njih??
Kao prvo da napomenem ne zelim ici na neku dijetu..Znaci pitanje je, da li je moguce doci do trbusnjaka trcanjem i pumpanjem trbusnjaka??
I za koliko bi se video neki napredak??
Samo da napomenem..Imam 16 godina i visok sam 175cm i tezak 70 kg..I problem je malo salca na abdomenu i grudima...
Evo da stavim i sta obicno jedem:
Dorucak-Topli sendvic (skola pa nmg nista bolje)
Rucak-Obicno nesto kuvano (Supa, bareni krompiri, pirinac, meso, meso, meso :) )
Vecera-Obicno nesto sto se maze na hleb..

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Trbusnjaci
« Odgovor #1 poslato: Septembar 10, 2011, 09:23:05 pre podne »
hah sad provalih ti si onaj sto me je ovo pita na fb :D druze vec sam ti rekao,ako hoces da izrezes trbusnjake moras jesti pravilno.Ne mozes jesti sendvice i hleb sa supicom i ocekivati pomak... PUMPANJEM trbusnjaka...ajoj sta znaci to pumpanje majku mu....vezbanjem stomaka ne mozes nista izdefinisati,definisanost zavisi od sala,jbg suoci se s time. Trcanje pomaze u smislu kalorijskog deficita koji je potreban da bi skinuo to salo....mislim evo cekaj da ti i ostali kazu ovo isto da ne ispadam ja budala...ubuduce necu da trosim uopste ni vreme ni zivce da na fejsu odgovaram na ovakve i slicne poruke kad ne umete da slusate vec hocete na svoj nacin i da bilduejte i da imate trbusnjake a da pritom jedete sendvice,kornfleks i supe...jbg druze ne ide tako
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže nelle95

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: Trbusnjaci
« Odgovor #2 poslato: Septembar 10, 2011, 09:37:19 pre podne »
Kao prvo ja te niista nisam pitao na fb...Ne znam ni ko si ti :OO
Pitao sam za savet, ali ti odma pocinjes neko vredjanje ili sta vec...Kako da jedem pravilno kad sam od 5 ujutru do pola 4 u skoli?? Dodjem kuci, mama na poslu...
Nemam bas uslova za pravilnu ishranu...samo sam pitao da li je moguce skinuti salo trcanjem..=.=

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: Trbusnjaci
« Odgovor #3 poslato: Septembar 10, 2011, 09:57:32 pre podne »
Jeste ali ako ti je ishrana sredjena. Ja sam u tvojim godinama imao izdefinisan stomak a hranio sam se dzank ali sam trenirao i 2x dnevno i jos mi je metabolizam takav da samelje sta god stavim u sebe.

Ti ocigledno imas sklonost gojenju tako da moras da sredis klopu.

A sto se tice klope.

Za dorucak, skuvaj jaja pa ponesi sa sobom.

Za veceru, naravno svi ce ti reci Ella sir...al ako ti se ne dopada, pojedi opet jaja, neki mladi sir, neku tunjevinu.

I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Trbusnjaci
« Odgovor #4 poslato: Septembar 10, 2011, 09:59:00 pre podne »
ti nisi onaj sa nikom macka borbena od juce koji me dodao?naravno da jesi,nisam lud valjda


pa gomila ovde jos uvek ide u skolu ili na faks,neki imaju celodnevan posao,sta mislis kako onda uspevaju da jedu tako?Zato sto se trude,ne traze izgovore. Pre spavanja uzmes lepo spremis ti ili majka belo meso da se skuva,pirinac takodje.U skolu to poneses ne vidim problem. takodje mozes nositi i tunjevinu,ella sir,salatu to se nista ne kuva niti przi.Poneses viljusku i jedes lepo,problem resen...da ne nabrajam dalje,vidis da moze.Ako su pare problem,napisi svoj budzet koji mozes izdvajati z ahranu pa ce ti sklepati nesto,da ne pominjem da su ove nabrojane stvari siguran sam jeftinije od klasicne hrane koju jedu kod nas. I za trcanje kao sto rekoh ono samo pomaze u gubljenju kalorija,ne moze nista samo od sebe ili da se ubijas trceci i ocekivati rezultat. Uzmi malo citaj,ima i mladjih od tebe koji jos idu u osnovnu pa uspevaju da ispostuju ovo sve.Sve se moze kad se hoce
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže nelle95

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: Trbusnjaci
« Odgovor #5 poslato: Septembar 10, 2011, 10:05:24 pre podne »
Ja sam Nenad Zaga...Add me ako hoces da se uveris da nisam neki lik sto te smara na fb :)
Ok, ako vi kazete da moram da sredim ishranu nije problem...Treba slusati starije i iskusnije :)
E sad budzet...Za uzinu svaki dan dobijam po 200 dinara ( to mu dodje dorucak)
A sto se tice rucka i vecere tu ne moram da se brinem oko budzeta :)

TeH evo ti pa mi ti ako te naravno ne mrzi napravi neku pravilnu ishranu za koju mislis da je najbolje :)

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Trbusnjaci
« Odgovor #6 poslato: Septembar 10, 2011, 10:19:47 pre podne »
haha izvinjavam se onda :D neveoravtno ali lik koji je isto god kao ti sa istom visinom i kilazom mi je postavio isto ovo pitanje na fb :D http://www.facebook.com/#!/nemanja.havlovic



za 200 kinti mozes kupiti ellu i da ti ostane jos 60 kinti. Sad idem na nekus vadbu pa me nema do sutra,sastavicu nesto ako me neko ne preduhitri,a siguran sma d ace ti neko pomoci ovde dotad
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Trbusnjaci
« Odgovor #7 poslato: Septembar 10, 2011, 10:22:15 pre podne »
hah sad provalih ti si onaj sto me je ovo pita na fb :D druze vec sam ti rekao,ako hoces da izrezes trbusnjake moras jesti pravilno.Ne mozes jesti sendvice i hleb sa supicom i ocekivati pomak... PUMPANJEM trbusnjaka...ajoj sta znaci to pumpanje majku mu....vezbanjem stomaka ne mozes nista izdefinisati,definisanost zavisi od sala,jbg suoci se s time. Trcanje pomaze u smislu kalorijskog deficita koji je potreban da bi skinuo to salo....mislim evo cekaj da ti i ostali kazu ovo isto da ne ispadam ja budala...ubuduce necu da trosim uopste ni vreme ni zivce da na fejsu odgovaram na ovakve i slicne poruke kad ne umete da slusate vec hocete na svoj nacin i da bilduejte i da imate trbusnjake a da pritom jedete sendvice,kornfleks i supe...jbg druze ne ide tako

zasto lazes momka filipe??
ti si svoje trbusnjake dobio tako sto si se kacio nogama na stablo i svaki dan radio hiljade i hiljade trbusnajka a glavna preharna ti je bila u McDonadsu i uvecer kada ti keva zguzva neku pitu..

nema smisla da momku pricas ovde gluposti..

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Odg: Trbusnjaci
« Odgovor #8 poslato: Septembar 10, 2011, 10:48:29 pre podne »
Pedja molim te budi precizan i profesionalan, reci momku koja pita moze da se zguzva, dobro znamo da gibanica goji zbog sira
No curling in the squat rack!

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Trbusnjaci
« Odgovor #9 poslato: Septembar 10, 2011, 10:50:16 pre podne »
Pedja molim te budi precizan i profesionalan, reci momku koja pita moze da se zguzva, dobro znamo da gibanica goji zbog sira
pardon
ISKLJUCIVO PITA SA SIROM

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Trbusnjaci
« Odgovor #10 poslato: Septembar 10, 2011, 02:06:43 posle podne »
pitari...lik ce vas ozbiljno shvatiti :P

@nelle95
ti po tvojoj ishrani pojedes ceo hleb i 20 grama proteina i pitas se odkud stomacic...pa ako nemas brz metabolizam dobro je sto nije stomacina :)

nemoj cekas mamu da ti kuva imas i ti ruke..nemoj to da ti bude izgovor,ako hoces nesto mozes sve sam..trebaju ti samo pare :D ...neki su u tim godinama poceli da zive sami

citaj ovaj podforum pa ces i sam shvatiti sta i kako...pokusaj bar donekle da sredis ishranu i neocekuj rezsultate preko noci...za to treba malo vremena
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/board,7.0.html

p.s. izbegavaj guzvane pite :P

Van mreže nelle95

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: Trbusnjaci
« Odgovor #11 poslato: Septembar 10, 2011, 02:46:22 posle podne »
Nisam bolid da ozb shvatim :P

Ma ne cekam ja nju da mi kuva, sam kuvam ^^
Ali ne znam bas svasta :)
Ali filip je rekao da ce mi smisliti ishranu i pocecu tako da se hranim koliko god kostalo :)
Nadam se da ce se videti neka razlika posle 3-4 meseca.