Septembar 20, 2024, 10:33:07 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Moje iskustvo o preparatima koje sam koristio i koje koristim  (Pročitano 20109 puta)

Van mreže milan.vts

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Moje iskustvo o preparatima koje sam koristio i koje koristim
« poslato: Septembar 07, 2011, 08:27:37 posle podne »
Nitro oksidi :
BSN n.o explode - zadovoljavajuci preparat
Dymatize xpand popio sam tri kutije meni se iskreno svidja i cena a i kako je delovao.. odnos cena kvalitet moze da prodje... (da zanemarimo cenu BSN bolji)
Jack 3d - OVO JE PREPARAT KOJI NAJVISE VOLIM< KAD MI OSTANE JEDNA KUTIJA HVATA ME PANIKA ja ga posolim sa 10g bcaa i 10g glutamina
Ultra life e Doryan NOX pump... ovaj preparat sam pio pre par godina stvarno jako dugo drzi, unosio mi je malo nervozu, ali skoro je moj drugar uzimao da testira i razocarao se ja mu verujem tako da jedan - za njega, pokvarili su kvalitet

sto se mene tice JACK je pobedio, ono sto meni treba, to mi bas on daje, fokus na treningu, jace treniram, manje se umaram..
« Poslednja izmena: Septembar 07, 2011, 09:03:31 posle podne milan.vts »

Van mreže milan.vts

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: Moje iskustvo o preparatima koje sam koristio
« Odgovor #1 poslato: Septembar 07, 2011, 08:30:46 posle podne »
GLUTAMINI

moje je misljenje da 5 grama glutamina je 5 grama glutamina nema potrebe davati pare za neke preskupe pretarate... pio sam ALL max, sni, Optimum i the nutrition .....

Moja naklonost the NUTRITION odlicna cena
« Poslednja izmena: Septembar 07, 2011, 08:32:30 posle podne milan.vts »

Van mreže milan.vts

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: Moje iskustvo o preparatima koje sam koristio
« Odgovor #2 poslato: Septembar 07, 2011, 08:35:53 posle podne »
BCAA
ovde je vec malo drugacija situacija bitan je onaj odnos 2:1:1.. ima preparata video sam odnos i veci 8:1:1
ja dajem prednosti da se leucin kupi sa strane i doda 5 do 7 grama i eto jeftinijeg i boljeg resenja... ali ne i ukusnijeg... :( sve ima svoje
« Poslednja izmena: Septembar 07, 2011, 09:01:00 posle podne milan.vts »

Van mreže milan.vts

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: Moje iskustvo o preparatima koje sam koristio
« Odgovor #3 poslato: Septembar 07, 2011, 08:38:36 posle podne »
Vitamini i minerali
pio iss, dymatize, ultimate nutrition super complite formula....
bez daljnjeg super complit bez diskusije sto se mene tice.. :) meni ne smeta 9 tableta dnevno

ako te to nerviva iss je adekvatna zamena...
« Poslednja izmena: Septembar 07, 2011, 08:59:21 posle podne milan.vts »

Van mreže milan.vts

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: Moje iskustvo o preparatima koje sam koristio
« Odgovor #4 poslato: Septembar 07, 2011, 08:40:34 posle podne »
ZMA

zma ko zma  :), dmatize, optimum, the nutrition....

svaki put isto.... moj drugar forsira dymatize slazem se sa njim upotpunosti ista prica za sve nema razlike, ja sam se odluzio za the nutrition zbog dobre cene :)

Van mreže milan.vts

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: Moje iskustvo o preparatima koje sam koristio
« Odgovor #5 poslato: Septembar 07, 2011, 08:42:28 posle podne »
Proteini

TRENING I ISHRAHA SU MI KONSTANTNO ISTI (mala odstupanja) TAKO DA MOGU PO IZGLEDU PRIMETITI POSLE ODTEDJENOG PERIODA DA LI SE NESTO DESAVA ILI NE!!

1. Dymatize nikad vise.... meni se ukus licno nije svideo ni jedan, a proabao sam vanila, cokolada, moka i sumsko voce... a i rezultat nikakav popio sam oko 30 libra
2. Champion nutrition dve kutije od 5 libra ukus super sastav zadovoljavajuci
3.Muscletech isto nisam zadovoljan
4. Optimum nutrition stvarno vrhunski protein bez daljneg, ukus osrednji, ako imas para ima veliko pakovanje od 10libra tu nema greske
5.Ultimate nutrition pro star, trenutno vanila, rum cokolada... Cena malo visoka, ali bez daljenjeg vredi svaku paru.. rum mi se nesvidja ukus
6. The nutrition trenutno Casein koji pijem uvece pred spavanje, ukus super lesnik, odnos cena kvalitet stvarno korektno, od kad ovo pijem primetio sam da ujutru lakse podnosim treninge, a i cinimi se da sam dobio malo i na tonusu misica...
7. sto se blendova tice stize Gasparijev, pa javljam moje iskustvo
8. All max, Doryan, nutra bolic, mozda je tu jos necega bilo, na mene nije ostavilo znacajan utisak...

Izolate nisam uzimao.. ali polako testirrac sve... :)

Van mreže milan.vts

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: Moje iskustvo o preparatima koje sam koristio
« Odgovor #6 poslato: Septembar 07, 2011, 08:48:07 posle podne »
Od ostalih preparata omega 3 gledam koji je najjeftiniji jer to je sve isto bitno da je riblje ulje... ;)
Glukozamin pio sam dymatize , animal flex , ultimate glukozamine msm....
animal flek odlican, ali mi se cena nesvidja
ostao sam veran ultimate... jer mislim da je taj preparat bas po meri za mene.... sena kvalitet prava stvar
od sagorevaca sam probao samo animal cut.. i mislim da sve moze bez istih samo jak kardio, preparate ovog tipa zaobilazim u sirokom luku..

Van mreže milan.vts

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: Moje iskustvo o preparatima koje sam koristio
« Odgovor #7 poslato: Septembar 07, 2011, 08:54:11 posle podne »
TestostroGROW 2 HP

Slazem se da je ovaj preparat skup, ali  posle mojih treninga meni narednih 24h nije do seksa uopste, niti do nekog akcijanja...
ja sam primetio da sa ovim peparatom tokom vezbanja se umorim ali potreban mi je jako kratak period da se vratim i ponovo dam sve od sebe...
posle treninga sam manje spavao... i moju damu sam zadovoljavao bez ikakvih poteskoca, sad sam prestao da  ga uzimam, i stanje je kao pre...
mozda je samo psihicni ne znam.. ali da ako imas para probaj ... dobra stvar...
« Poslednja izmena: Septembar 07, 2011, 08:58:18 posle podne milan.vts »

Van mreže milan.vts

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: Moje iskustvo o preparatima koje sam koristio i koje koristim
« Odgovor #8 poslato: Septembar 07, 2011, 10:23:50 posle podne »
Sto se tice dymatize-a mali lapsuz u kucanju kupio sam 30libra, ali nisam sve popio, dosta sam prodao, a dosta i podelio....

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: Moje iskustvo o preparatima koje sam koristio
« Odgovor #9 poslato: Septembar 07, 2011, 10:47:17 posle podne »
TestostroGROW 2 HP

Slazem se da je ovaj preparat skup, ali  posle mojih treninga meni narednih 24h nije do seksa uopste, niti do nekog akcijanja...
ja sam primetio da sa ovim peparatom tokom vezbanja se umorim ali potreban mi je jako kratak period da se vratim i ponovo dam sve od sebe...
posle treninga sam manje spavao... i moju damu sam zadovoljavao bez ikakvih poteskoca, sad sam prestao da  ga uzimam, i stanje je kao pre...
mozda je samo psihicni ne znam.. ali da ako imas para probaj ... dobra stvar...
Sve je to povezano , pshia, trening  , hormoni ... nije nakd lose da se malo poguras nekim test busterom, nego jesi probao tribulus od ULT ? mozes li da  uporedis ova dva?

Van mreže Damir82

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 241
Odg: Moje iskustvo o preparatima koje sam koristio i koje koristim
« Odgovor #10 poslato: Septembar 07, 2011, 10:54:05 posle podne »
Mislim da će ti se po ukusu Gaspari jako dopasti jer je i malo kremast protein i ja bih rekao da je kvalitetan proizvod.Ja sam pio vanilu i bila je jako ukusna.Sad čekam da mi stigne od Ogistre peanut butter chocolate pa ću da vidim kakvo je i to čudo.....

Van mreže milan.vts

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: Moje iskustvo o preparatima koje sam koristio i koje koristim
« Odgovor #11 poslato: Septembar 07, 2011, 10:57:16 posle podne »
TestostroGROW 2 HP

Slazem se da je ovaj preparat skup, ali  posle mojih treninga meni narednih 24h nije do seksa uopste, niti do nekog akcijanja...
ja sam primetio da sa ovim peparatom tokom vezbanja se umorim ali potreban mi je jako kratak period da se vratim i ponovo dam sve od sebe...
posle treninga sam manje spavao... i moju damu sam zadovoljavao bez ikakvih poteskoca, sad sam prestao da  ga uzimam, i stanje je kao pre...
mozda je samo psihicni ne znam.. ali da ako imas para probaj ... dobra stvar...
Sve je to povezano , pshia, trening  , hormoni ... nije nakd lose da se malo poguras nekim test busterom, nego jesi probao tribulus od ULT ? mozes li da  uporedis ova dva?

Nisam probao... ali mogao bi ..
 creatin nisam uzimao jako dugo... pa mi je sad u planu od sledece nedelje da ubacim 5 grama pa da vidim sta ce se desiti i kako ce uticati na treninge i izgled... :)

Van mreže milan.vts

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: Moje iskustvo o preparatima koje sam koristio i koje koristim
« Odgovor #12 poslato: Septembar 07, 2011, 11:00:26 posle podne »
Ultimate Beta K
3 kutije sam popio za redom.. vrhunski preparat... napredak u izgledu, dobio sam na tonusu misica... :)

Van mreže milan.vts

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: Moje iskustvo o preparatima koje sam koristio i koje koristim
« Odgovor #13 poslato: Septembar 07, 2011, 11:33:17 posle podne »
Mislim da će ti se po ukusu Gaspari jako dopasti jer je i malo kremast protein i ja bih rekao da je kvalitetan proizvod.Ja sam pio vanilu i bila je jako ukusna.Sad čekam da mi stigne od Ogistre peanut butter chocolate pa ću da vidim kakvo je i to čudo.....

E  taj i meni dolazi... :)  bas da vidimo da li ce gaspari imati dva plusa sto se ukusa tice od tebe i mene... :)

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Odg: Moje iskustvo o preparatima koje sam koristio i koje koristim
« Odgovor #14 poslato: Septembar 07, 2011, 11:35:59 posle podne »
Beta K je kreatin, inace :)
No curling in the squat rack!