Jul 02, 2024, 07:09:02 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: UFC 135: Jon Jones vs. Rampage Jackson  (Pročitano 5381 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže bo88gdan

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 137
  • Here comes the Pain !
Odg: UFC 135: Jon Jones vs. Rampage Jackson
« Odgovor #1 poslato: Septembar 05, 2011, 06:50:05 posle podne »
War RAMPAGE nauci tog klinca Pameti !

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 791
Odg: UFC 135: Jon Jones vs. Rampage Jackson
« Odgovor #2 poslato: Septembar 05, 2011, 08:01:03 posle podne »
Sve jedno bice smor :P
Neki nokaut ako se biju ili izlezavanje citav mec :P
Nista spektakularno od ovoga ne ocekujem.
Inace, svako ko je preko 110kg za mene nije borac vec medved :P

Spartak

  • Gost
Odg: UFC 135: Jon Jones vs. Rampage Jackson
« Odgovor #3 poslato: Septembar 05, 2011, 08:55:00 posle podne »
Izlezavanje sa Jonesom sigurno necemo vidjeti .
rampage nema neke prevelike sanse.Jones ce ga zgaziti

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 862
Odg: UFC 135: Jon Jones vs. Rampage Jackson
« Odgovor #4 poslato: Septembar 06, 2011, 07:11:39 pre podne »
I meni se cini da biti tako ali videcemo.

Van mreže bo88gdan

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 137
  • Here comes the Pain !
Odg: UFC 135: Jon Jones vs. Rampage Jackson
« Odgovor #5 poslato: Septembar 06, 2011, 11:14:05 pre podne »
Po cemu Nema RaMpage nema shanse ? :O

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 791
Odg: UFC 135: Jon Jones vs. Rampage Jackson
« Odgovor #6 poslato: Septembar 06, 2011, 01:15:28 posle podne »
Po cemu Nema RaMpage nema shanse ? :O

to se i ja pitam :)
Imaju sanse, dobri su i jedan i drugi, bice neizvesno ali ja mislim ne i zanimljivo za gledati.

Spartak

  • Gost
Odg: UFC 135: Jon Jones vs. Rampage Jackson
« Odgovor #7 poslato: Septembar 06, 2011, 04:21:53 posle podne »
Po cemu Nema RaMpage nema shanse ? :O

svi imaju sanse al pitanje kolike.Zato sto Jones ima neuporedivo bolji standup,veci reach,rampage ima prilicno snage ali ne verujem da ima bolji wrestling i kardio....

Van mreže bo88gdan

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 137
  • Here comes the Pain !
Odg: UFC 135: Jon Jones vs. Rampage Jackson
« Odgovor #8 poslato: Septembar 06, 2011, 04:28:03 posle podne »
Ja verujem u Rampage Jacksona i njegovo iskustvo

Spartak

  • Gost
Odg: UFC 135: Jon Jones vs. Rampage Jackson
« Odgovor #9 poslato: Septembar 06, 2011, 04:59:18 posle podne »
vjerovali smo i u shoguna :))

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: UFC 135: Jon Jones vs. Rampage Jackson
« Odgovor #10 poslato: Septembar 19, 2011, 03:20:19 posle podne »
UFC 135: "Jones vs. Rampage"

Muhamed Ali MMA-ja, a kada je postao prvak, zbog njegove mladosti, tepali su mu i uspoređivali ga i s Mikeom Tysonom. U noći sa subote na nedjelju (24. na 25. rujan) Jon Jones će imati svoj najveći test u karijeri kada će na UFC-u 135 pokušati obraniti pojas prvaka protiv Quintona “Rampagea” Jacksona.

Sve što je do sada u karijeri učinio ovaj talentirani mladić bez sumnje je spektakularno uključujući i meč protiv legendarnog Mauricija Shoguna Rue kada je dominantnom predstavom deklasirao svog protivnika i postao najmlađi prvak u povijesti UFC-a. I način na koji je došao do mjesta izazivača nije bio ništa manje impresivan te je nagovijestio velike stvari od ovog tamnoputog borca. Ipak, Shogun u borbi za titulu nije bio pravi. Tek se vraćao nakon operacije koljena i pružio je samo djelić onoga što objektivno može. Upravo smo zbog toga u drugoj rečenici napisali kako Jonesa tek sada čeka prvi pravi veliki test.

Bivši prvak Quinton “Rampage” Jackson očajnički želi svoj pojas natrag, a tako motiviran protivnik bit će krupan zalogaj i za majstora poput Jonesa. Upravo će nam UFC 135 dati odgovor na pitanje je li Jones “the real deal”…

Ništa manje uzbudljiv neće biti niti uvod u ovaj dvoboj, odnosno meč između Matta Hughesa i Josha Koschecka. Hughes, također bivši UFC-ov prvak i član UFC-ove kuće slavnih, se do prije desetak dana spremao za okršaj protiv Diega Sancheza, no ozljeda njegovog protivnika natjerala je čelnike UFC-a da u posljednji trenutak traže zamjenu. Poput napete puške, Koscheck je čekao negdje u kutu i odmah spremno prihvatio dvoboj protiv čovjeka kojeg mnogi smatraju najvećim UFC-ovim borcem u povijesti. Bit će to okršaj iskustva i Koscheckovog prkosa. Oba odlični hrvači i fizički uvijek maksimalno spremni, tražit će povratak na pobjedničke staze. Hughes je u posljednjem dvoboju pretrpio težak nokaut od BJ Penna na UFC-u 123, dok je Koscheck u borbi za pojas prvaka protiv GSP-a na UFC-u 124 također poražen sudačkom odlukom.

UFC 135 je i priredba pretrpana kvalitetnim teškašima pa ćemo tako u glavnom dijelu večeri vidjeti dvoboje Browne vs. Broughton, odnosno Rothwell vs. Hunt. Nama je vjerojatno zanimljiviji ovaj drugi zbog legendarnog Novozelanđanina Marka Hunta koji lovi svoju drugu UFC pobjedu. Na drugoj strani kaveza će stajati nesuđeni Cro Copov protivnik iz Australije, Ben Rothwell, kojem je ovo prvi nastup nakon otprilike godinu i pol dana. Je li “Big Ben” zahrđao, testirat će upravo Samoanac svojim razornim krošeima koji su ga i proslavili u K-1 ringovima.

S obzirom na svu strku koja je ovih dana nastala oko Nicka Diaza i njegovog meča protiv GSP-a, dvoboj Diazovog brata, Natea, i Japanca Takanorija Gomija, nepravedno je pao u drugi plan. S dva poraza u nizu od Dong Hyun Kima i Roryja MacDonalda, mlađi brat Diaz je odlučio prijeći u laku kategoriju i potražiti sreću među malo manjim protivnicima. Je li ispravno postupio vidjet ćemo već protiv japanske MMA superzvijezde Takanorija Gomija. Japanac je od dolaska u UFC prije godinu dana pokazivao različita izdanja. Najprije je ugušen od Kennyja Floriana, da bi impresivno nokautirao Griffina, ali i odmah zatim još jednom morao tapkati Clayju Guidi. Nije pretenciozno reći da u ovom dvoboju obojici visi mač nad glavom i da očajnički trebaju pobjedu ukoliko žele biti sigurni u svoju UFC budućnost.

UFC 135 je dostupan hrvatskoj publici na Fight Channelu (MaxTv, kanal 24). Prijenos počinje u noći sa subote na nedjelju (24/25. rujna) u 03:00 iza ponoći. Snimka priredbe se može pogledati na istom kanalu čitavu nedjelju 25. rujna.

Svi oni koji su pogledali prijenos UFC-a 135 ulaze u veliku nagradnu igru u kojoj Fight Channel dvije osobe vodi na dvoboj Mirka “Cro Copa” Filipovića u Las Vegas.


Jon Jones vs. Quinton Jackson
Matt Hughes vs. Josh Koscheck
Nate Diaz vs. Takanori Gomi
Travis Browne vs. Rob Broughton
Ben Rothwell vs. Mark Hunt

Uvodne borbe:

Tony Ferguson vs. Aaron Riley
Nick Ring vs. Tim Boetch
Junior Assuncao vs. Eddie Yagin
Takeya Mizuagi vs. Cole Escovedo
James Te Huna vs. Ricardo Romero

Marko Petrak
www.fightchannel.hr

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=1d4PCTefIpY
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: UFC 135: Jon Jones vs. Rampage Jackson
« Odgovor #12 poslato: Septembar 23, 2011, 08:59:14 posle podne »
Rashad Evans: Jonesa se može mentalno slomiti, "Rampage" koristi 80 posto mogućnosti

Okršaj Jacksona i Jona Jonesa biti će posebno zanimljiv za sljedećeg borca u redu za titulu, Rashada Evansa. Bivši je prvak, podsjećamo, nekada bio u prijateljskim odnosima s mladim šampionom, a Quintona je nakon desete sezone emisije "The Ultimate Fighter" pobijedio odlukom sudaca.

Evans je upravo na temelju tih iskustava iznio zanimljiva mišljenja o prednostima i manama obojice boraca.

Najjače strane Jona Jonesa:

"On može dobiti ovu borbu na nekoliko načina. Kompletniji je od "Rampagea", također je brz i visok. Vjerojatno će pokušati koristiti veliki doseg ruku od početka. Mora se paziti kontri, Jackson je opasan u tim situacijama.

Jonesa hrani samopouzdanje, ako mu dopustite da vas dobije u prvoj minuti, u drugoj će biti još bolji. Ako izgubite rundu ili dvije, u problemima ste."

Najjače strane Quintona Jacksona:

"Snažno udara no najopasniji je u kontrama. Napali su ga Chuck Liddell i Wanderlei Silva, a on je reagirao i nokautirao ih. I ja sam bio u nevolji kada sam napravio pogrešku i vršio preveliki pritisak. On mora namamiti Jonesa i onda napasti.

"Rampage" je bez sumnje puno snažniji od Jona. Iako sam znao da je jak, vidio sam u borbi da je on u tom pogledu na sasvim drugoj razini. To je nešto s čim moraš biti rođen, s tom nevjerojatnom eksplozivnom snagom on je poput aligatora."

Slabe točke Jona Jonesa:

"Dečko je postigao mnogo u kratkom vremenskom roku, to nitko ne može poreći. Dobar je hrvač, kreativan je udarač no mentalno je slab, može ga se slomiti. "Rampage" je spominjao kako Jon ne voli kada stvari ne idu njegovim putem, i ima pravo. Dečko se jako voli natjecati, i to mu ide u korist u mnogim stvarima, no zna poludjeti kada ne dobije što želi.

Reći ću vam nekoliko primjera. Jednom smo bili kod Nijagarinih slapova i naišli smo na vreću za udaranja koja mjeri snagu. Svi su htjeli da se dva UFC-ova borca okušaju na njoj, a ja sam odbijao to raditi pred hrpom pijanaca. Jon me nagovorio i svi su se okupili oko nas. Uništio sam njegov rezultat, nije bilo niti blizu. Odmah nakon toga on je odustao, te je govorio da ta sprava ne valja i da to nema veze sa snagom udarca. Naučio je pobjeđivati a čim se to ne dogodi, rasplače se.

Jednom sam pričao sa Stevensonom a Jones me srušio s leđa. Tamo se snimala emisija "Countdown" pa sam okrenuo poziciju i držao ga na podu. Nije se mogao ustati i molio me da ga pustim. Bilo ga je sram i gotovo plačući napustio je dvoranu."

Slabe točke Quintona Jacksona:

"On koristi samo 80% svog talenta. Što god mislio o njemu, ne mogu poreći da je strašno talentiran. Izgubio je tek dva puta u UFC-u, a mnogi smatraju da je dobio Forresta Griffina. To sve radi bez puno muke. Nije mi jasno zašto puši i nabacuje 15-20 kg između priprema, no čujem da je ovoga puta uložio mnogo u ovaj kamp. Ako je na 90%, ozlijedit će Jonesa a ako je potpuno spreman, dobiti će ovu borbu."

Izvor : Fighters Only Magazine

www.profightstore.com
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže oktagon

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 781
Odg: UFC 135: Jon Jones vs. Rampage Jackson
« Odgovor #13 poslato: Septembar 25, 2011, 12:08:57 posle podne »
Totalna dominacija Jones-a.

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: UFC 135: Jon Jones vs. Rampage Jackson
« Odgovor #14 poslato: Septembar 25, 2011, 01:24:28 posle podne »
Jones prisilio Rampagea na predaju, Koscheck nokautirao Hughesa

Jon Jones je dao publici još jednu besprijekornu pobjedu, ovaj put je žrtva bio Quinton "Rampage" Jackson. Jones je kroz četiri runde demonstrirao vještinu kakvu rijetko koji borac ima. Borbu je kontrolirao na distanci različitim udarcima nogom, uspješno je izbjegavao Rampageove napade šakama i završio je borbu gušenjem u četvrtoj rundi nad iscrpljenim Rampageom.

Sljedeći protivnik Jon Jonesa će biti Rashad Evans, njegov bivši kolega iz kluba.

Prije Jonesa i Rampagea su se borili Josh Koscheck i Matt Hughes, u možda i posljednoj borbi u karijeri legendarnog Hughesa. Hughes je dobro krenuo u stojci, krenuvši sa više konkretnih udaraca od Josha, ali je pred kraj runde Koscheck napokon pronašao distancu i pogodio je desnicom Hughesa kojom ga je uzdrmao i nakon još nekoliko udaraca Hughes je pao u parter gdje ga je Koscheck završio ground and poundom.

Nakon borbe Hughes nije službeno najavio mirovinu, ali je rekao da će zamoliti UFC da ga stavi na čekanje dok ne donese odluku.

Bivši K1 prvak Mark Hunt je došao do druge pobjede u UFC-u, pobijedivši jednoglasnom sudačkom odlukom Bena Rothwella, bivšeg IFL prvaka. Hunt je u ovu borbu došao kao preporođen borac, uspješno je zaustavio mnoge pokušaje rušenja od Rothwella, a čak se i u parteru pokazao kao bolji borac. U stojci je također bio dominantniji nad izuzetno iscrpljenim Rothwellom, ali nije mogao završiti borbu te se morao usrećiti i sa sudačkom odlukom.

U prvoj borbi prijenosa je Nate Diaz pobijedio Takanori Gomija polugom u prvoj rundi. Diaz je od početka bio opasniji u boksu nekoliko puta uzdrmavši Gomija prije nego što je došlo do kraja borbe. Gomi je nakon kraha Pridea zapao u krizu iz koje se dosad nije uspio izvući.

James Te Huna, domaćoj javnosti poznati po pobjedi nad Igorom Pokrajcem prošle godine u Australiji je došao do druge pobjede u UFC-u nokautiravši Ricarda Romera brutalnim aperkatom nakon samo 47 sekundi borbe.

UFC 134: Jones vs. Rampage
24.09.2011.
Pepsi Center
Denver, Colorado

Glavne borbe:

Jon Jones - Quinton Jackson (R4, gušenje)
Josh Koscheck - Matt Hughes (R1, KO)
Mark Hunt - Ben Rothwell (3-0)
Travis Browne - Rob Broughton (3-0)
Nate Diaz - Takanori Gomi (R1, poluga na ruku)

Uvodne borbe:

Tony Ferguson - Aaron Riley (R1, TKO)
Tim Boetsch - Nick Ring (3-0)
Junior Assuncao - Eddie Yagin (3-0)
Takeya Mizugaki - Cole Escovedo (R2, TKO)
James Te Huna - Ricardo Romero (R1, KO)

M.R./www.profightstore.com
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me