Septembar 19, 2024, 06:52:34 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Davidiofvap
X3MShop banner

Autor Tema: ljustenje koze i ishrana  (Pročitano 1642 puta)

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
ljustenje koze i ishrana
« poslato: Avgust 06, 2011, 08:37:50 posle podne »
primjetio sam zadnje 2-3 sedmice da mi se koza na koljenima vani i sa unutrasnje strane i po rukama oko lakta i iznad malo vise ljusti.....Samo na tim mjestima? sto mi je malo cudno....nisam se izlagao suncu da sam recimo izgorio...pa pretpostavljam da dolazi od ishrane....E sad sumnjam na Beta alanin pa pitam dali je moguce da on uzrokuje to...ili je nedostatak nekog vitamina....??
IShrana inace standardna kao i prethodnih mjeseci samo sto sam povecao malo UH...multivitamin uzimam ujutro uz dorucak......betaalanin koristim zadnjih mjesec dana..4gr pre i 4gr posle treninga...prije treninga sa bca i glutaminom..posle treninga sa whey i dekstrozom i glutaminom i bcaa...
E jedino sto sam zadnje dvije sedmice iskljucivo na piletini i siru sto se proteina iz hrane tice...salata iskljucivo paradajz i krastavci..UH-riza i krompir i crni hljeb..masti..maslinovo ulje iskljucivo.....Kontam da uzimam vitamin E a da prestanem sa betaA..pa da pratim desavanja...pa neki savjet da neko da...??

Van mreže Gile

  • Član
  • *
  • Poruke: 37
Odg: ljustenje koze i ishrana
« Odgovor #1 poslato: Avgust 06, 2011, 10:45:18 posle podne »
to sto si zadnje 2 nedelje na piletini i siru i sve te hidrate sto si nabrojao ovde je 80% ljudi godinama na tome tako da to nije :D...vitamine uzimas, povrce, suplemente itd itd da ne davim ..hrana ti je zdrava ,  tako treba da se hranis nonstop..tako da bolje lepo idi do koznog lekara cisto da vidis sta kako i da ti kaze sta dalje..pozz