Jul 05, 2024, 05:35:49 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.251 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Prestanak ciklusa zbog povrede?  (Pročitano 4744 puta)

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Prestanak ciklusa zbog povrede?
« poslato: Jul 30, 2011, 02:18:04 posle podne »
Na zalost verovatno cu morati da pauziram 2-3 nedelje posto mi se "povreda" iz novembra vratila. Tacnije nije povreda vec sam jako osetljiv na promaju klimu i tako te stvarai. Neki dan sam radio Tattoo i kreten imao ventilator ukljucen i tukao bas na moju desnu plecku. Rezlutat je usinuce ali tesko kao u novembru. Bio kod doktora juce dao mi neku injekciju u misic koja mi nije pomogla i neku toplotnu i electro shck terapiju koja mi je vise odmogla posto sam lezao na ledjima a u toj poziciji me najvise boli tako da sam iz bolnice izasao sa jos vise bola. Nije mi prepisao nikakve lekove ali sam ja na svoju ruku probao ibuprofen i injekcije diklofenaka sa b12 vit ali mi nista od toga nije pomoglo. Bol je preko dana podnosljiv ali uvece kad se malo ohladi oko 1 am krecu zesci bolovi sve do jutra. Ne pomaze ni jedna pozicija dok lezim svakako boli. Ova je 3 noc da ne spavam ali proci ce valjda. Na skoro 6 nedeja sam kure bold-sust i naravno hteo bih da prestanem zato sto cu sigurno jos 2-3 nedelje vuci ovo. Neko  neki savet?
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: Prestanak ciklusa zbog povrede?
« Odgovor #1 poslato: Jul 30, 2011, 06:26:43 posle podne »
Ako imas jake bolove probaj naci Tramadol u flashi,znaci tecan i pre spavanja uzmi 50-70 kapi sa malo sok ili vode. http://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B0%D0%B4%D0%BE%D0%BB
ili nadji Tilidin(hidrohlorid)  http://en.wikipedia.org/wiki/Tilidine   
P.S. OVO SPADA U MEDIKAMENTE OPIJATE ZNACI MORAS PAZITI DA SE NENAVUCES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
POZ
Kralj
Trening pauziraj!!!!!!!!!
Kralj ist Back

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Prestanak ciklusa zbog povrede?
« Odgovor #2 poslato: Jul 31, 2011, 12:39:57 pre podne »
Hahahaha ovo je slucajnost
Danas bio kod drugarice sestra joj doktorka objasnio joj sve da nisam spavao 3 noci i ona mi sibnula tramadol :):)
Evo i dala mi jos 3 bocice svka 2 ml da osinem sledeca tri dana intramuscularno ali kaze da je bolje da odem u venu da mi daju u ambulantu. Uz to da cepam brufen i diklofen i da cu biti ok.
Nduven mi je malo taj misic ali ne previse. Evo sto je naj vaznije nasao sam termo.. ne znam kako se zove sto se sipa voda unutra topla to znam da ce extra da mi pomogne. Razmisljam da odradim bar noge na masini 2 puta nedeljno??? Hvala puno druze na savetu/
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže marelli

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 882
    • http://www.bsdserbia.org
Odg: Prestanak ciklusa zbog povrede?
« Odgovor #3 poslato: Jul 31, 2011, 12:42:34 pre podne »
Kralju, ovo ti je dobro, odlicno za znati ...
Samsung NX1000

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: Prestanak ciklusa zbog povrede?
« Odgovor #4 poslato: Jul 31, 2011, 09:29:21 pre podne »
Nije slucajnost druze, ZNANJE je to Kraljevsko :-)
Nemoj trenirati kad uzimas Ibuprofen ili Diklo.  Te Medikamente mogu da prouzrukuju  Kardioplegie  momentalni otkaz rad Srca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SMRT!!!!!!!!!!!
HTEO BIh DA NAVEDEM DA SVE OVE LJEKOVE ANTIREUMATICI POCEVSI OD DIKLOFENA; VOLTAREN ; IBUBRUFEN IDT. SU JAKO JAKO OPASNI ZA SPORTISTE I LJUDI KOJE ZA VREME TERAPIJE ILI KORISCENJE TIH LJEKOVA SU IZLOZENI NA FIZICKI RAD !!! FUDBALERI KOJI SU IZNENADNO PALI NA TEREN I IZGUBILI ZIVOT IMA IH PUNO ZA VREME UTAKMICE UZROK JE BIO KORISCENJE TIH LJEKOVA!!!!!  ONI MOGU DA DOVEDU DO OTKAZ I STOPIRANJE RADA SRCA  IZNENADA I ODJEDNOM!! A PRI TOME DA SE NE OTKRIJE NA OBDUKCIJI UZROK OTKAZA SRCA!! OVO SU NAJNOVIJE I DOKAZANE STUDIJE NAUCNE O TIH LJEKOVA!!! KOJE NAZALOST 95% OD SPORTISTA I SPORTSKIH LJEKARA NEZNAJU O OPASNOSTI TIH LJEKOVA!!!!! A PREPISE IM TE LJEKOVE I DAJU IM DA SPORTISTI KORISTE TE LJEKOVE BEZ PRATNJE LJEKOVANJA I SVE!!!!  IZBEGAVAJTE TE LJEKOVE!!!!

Hahahaha ovo je slucajnost
Danas bio kod drugarice sestra joj doktorka objasnio joj sve da nisam spavao 3 noci i ona mi sibnula tramadol :):)
Evo i dala mi jos 3 bocice svka 2 ml da osinem sledeca tri dana intramuscularno ali kaze da je bolje da odem u venu da mi daju u ambulantu. Uz to da cepam brufen i diklofen i da cu biti ok.
Nduven mi je malo taj misic ali ne previse. Evo sto je naj vaznije nasao sam termo.. ne znam kako se zove sto se sipa voda unutra topla to znam da ce extra da mi pomogne. Razmisljam da odradim bar noge na masini 2 puta nedeljno??? Hvala puno druze na savetu/

Kralj ist Back

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: Prestanak ciklusa zbog povrede?
« Odgovor #5 poslato: Jul 31, 2011, 11:46:24 pre podne »
I plus jaki katabolici... Nabavi NUBEIN i mema bola HA Ha ha

Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
Odg: Prestanak ciklusa zbog povrede?
« Odgovor #6 poslato: Jul 31, 2011, 12:58:26 posle podne »
Nisam bio prisuta par dana na forumu i koliko znam dominikanac je rekao da ce ici natural, a svakako je za to bilo i mnogo prostora po meni (nisam neki strucnjak, ali eto) i povrh toga sad i tramadol siba, daleko je to otislo po meni...

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Prestanak ciklusa zbog povrede?
« Odgovor #7 poslato: Jul 31, 2011, 02:56:07 posle podne »
Nisam bio prisuta par dana na forumu i koliko znam dominikanac je rekao da ce ici natural, a svakako je za to bilo i mnogo prostora po meni (nisam neki strucnjak, ali eto) i povrh toga sad i tramadol siba, daleko je to otislo po meni...

Druze tramadol je od ventilatora i usinuca zbog istog a ne od treninga i povrede na treningu. I nisi prisutan na forumu par dana da jesi video bih u par komentara koje sam ostavljao gde sm indirektno rekao da sam na hemiji.
Hvala bakicu onda u svakom slucaju necu raditi ni noge. Prestacu sa hemijov ovo je bio kao mali ciklus od 6 nedelja sta da se radi. Necu ni raditi nikakav ptc sem brda tribulusa. Hranu cu smanjii UH a proteine za nijansu i nastaviti da jedem dobro. Nadam se za koju nedelju da se vratim u normalu.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže jovann

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 255
Odg: Prestanak ciklusa zbog povrede?
« Odgovor #8 poslato: Jul 31, 2011, 03:13:57 posle podne »
Evo kome nije nepoznanica engeski a moze i malo google translata da posluzi nesto o Tramadolu.Inace zove se jos Boldol,Lumidol,Sintradon
http://en.wikipedia.org/wiki/Tramadol

Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
Odg: Prestanak ciklusa zbog povrede?
« Odgovor #9 poslato: Jul 31, 2011, 04:01:27 posle podne »
Nisam bio prisuta par dana na forumu i koliko znam dominikanac je rekao da ce ici natural, a svakako je za to bilo i mnogo prostora po meni (nisam neki strucnjak, ali eto) i povrh toga sad i tramadol siba, daleko je to otislo po meni...

Druze tramadol je od ventilatora i usinuca zbog istog a ne od treninga i povrede na treningu. I nisi prisutan na forumu par dana da jesi video bih u par komentara koje sam ostavljao gde sm indirektno rekao da sam na hemiji.

Ne optuzujem ja tebe za koriscenje sterioida ili nesto tako.... samo jedno pitanje: Dali si dostigao i priblizno svoj prirodini maximum?

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Prestanak ciklusa zbog povrede?
« Odgovor #10 poslato: Jul 31, 2011, 04:16:18 posle podne »
pa vec je pisao covek o tome,bavio se drugim sportom i koristio je GH,aas u te svrhe.Nije dostigao svoj prirodni max pa sta sad
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
Odg: Prestanak ciklusa zbog povrede?
« Odgovor #11 poslato: Jul 31, 2011, 04:20:44 posle podne »
pa mogao je jos malo sacekati sa steroidima...

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Prestanak ciklusa zbog povrede?
« Odgovor #12 poslato: Jul 31, 2011, 04:43:31 posle podne »
pa mogao je jos malo sacekati sa steroidima...

Pa ako mu je trebalo za taj sport, nije mogao da saceka.

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Prestanak ciklusa zbog povrede?
« Odgovor #13 poslato: Jul 31, 2011, 04:47:21 posle podne »
ima godina dovoljno da zna sta hoce,ima para da izfinansira hranu i supse,ne zeli da se takmici rekreativno koristi kao i 99,99% poulacije koja ih uzima.Da barem 50% ovih sto kod nas uzimaju steroide to rade na ovaj nacin...a natural maksimum je pitanje da li ga ikad dostignes tako da,sve je to u licnom izboru.Meni je mnogo gluplje kada steroide uzima neko od 17god pa makar imao i solidnu osnovu,napsram nekog ko sa 30+uzima i bez neke vece osnove.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Prestanak ciklusa zbog povrede?
« Odgovor #14 poslato: Jul 31, 2011, 06:18:44 posle podne »
Vidi druze to nije ni tema ovog posta i glupo da i dalje pricamo o tome. Ja sam 32 god i sportista sam od moje 14-te. Ne u bb ali dobro. Dovoljno sam inteligetan da znam sta je za mene dobro a sta ne sta je to sto zelim a sta ne. Znam dobro sta su steroidi znam sta su poz i negativne strane tako da mislim da mogu da odlucim za sebe. Hrana i supsi su mi na nivou bilo kog pro BB i ako sam hteo da se potpomognem hemijom to je zaista moja licna stvar. Jel ipak Steroidi su zakon a masa je mama!! :):):)
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti