Oktobar 02, 2024, 12:27:43 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.295 poruka u 18.762 tema - 20.972 članova - Poslednji član: CharlesSpife
X3MShop banner

Autor Tema: Пуцњава код Брњака  (Pročitano 28755 puta)

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #60 poslato: Jul 28, 2011, 03:01:53 pre podne »
Citat
(четвртак, 28. јул 2011, 02:32)
Čabra [нерегистровани]    oпошаљи одговор
Gotovo je

Sad je stvarno sve gotovo. Kako smo glupo naseli. Za šaku dolara. Oni su celu operaciju izvodili legalno, ko svaka policija u svetu. Nisu nikoga ugrožavali niti naneli ikakvu štetu. Poznajući mentalitet i ekonomsku situaciju na kraju su organizovali da Srbi sami sebi daju autogol. Naravno, to su im platili. Onoj šačici jada. Možemo sad da se oprostimo od svega. Zar vi mislite da je Tači budala i da će dozvoliti napad na Srbe u enklavama? Odigrao je maestralno. Tačija za predsednika Srbije!
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže markosmarko

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 113
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #61 poslato: Jul 28, 2011, 08:37:11 pre podne »
I sad se mogu po raznim forumima cuti price tipa "Dozvolili smo da nas isprovociraju", i "ovo nije smelo da se desi,ovo samo njima ide na korist".Precednik je osudio "huligane",a ministar za KiM izjavio je da ovo nije smelo da se desi,BAS SAD KAD SMO U PREGOVORIMA BILI NADOMAK RESENJA....

Pregovora nema i nemoze biti,tamo gde se jedna pregovaracka strana cvrsto drzi svog stava i neodstupa nimalo.
Mi smo dozvolili da raznorazne organizacije dodju na KiM.
Parce svoje zemlje smo im (silom doduse,ali to je sasvim nebitno) predali da se oni na njemu igraju drzave.
Godinama mozete cuti da je u nekoj enklavi dole pretucen srbin,cak je bio i slucaj silovanja jedne nase devojke.
Po Beogradu se prica o A.C.A.B.,sidjite dole da vidite sta je to....
Tolerisali smo i 24 mart 2004e,.Svo to vreme se "vode pregovori" dok su goreli srednjovekovne crkve i manastiri.
U pregovorima im je nudjen"status vise od autonomije".Kad smo na referendumu izglasali da im se to ponudi?Koja je to stranka imala u predizbornom programu?
 I eto koliko smo mi odstupili.12 godina idemo nazad,povlacimo se,a oni idu napred.Napreduju.
Od ceg su oni odstupili u ovih 12 godina?
Sta bi svaka druga drzava na svetu,ako je iole drzava uradila u ovoj situacciji?U toj cuvenoj rezoluciji 12 44 stoji da SRBIJA IMA PRAVO DA NA KOSOVO I METOHIJU VRATI DO 12OO VOJNIKA.
I kad je momenat za to nego sad?Sta se ceka da dole vise nebude nijednog srbina?Nekazem da treba da osvajamo Pristinu ili neznam ti ni ja sta sad,nego da na sever Kosova, i u enklave u dubini rasporedimo nase snage bezbednosti.
Imali smo priliku da vidimo kako strane vojske brinu o bezbednosti nasih ljudi dole.
Sad ce naravno vecina da kaze kako su to bajke,jer bi tako izbio rat,pa bi nam ovi jaci je*ali kevu...
A ovako nam je lepo.
Nije vam zao naseg naroda koji dole pati,ali vam je zato zao kad vidite da neki izbeglica ima skup auto,kucu i telefon,ili radi u drzavnoj administraciji.
Srpska zavist.
Menjali bi se sa njima malo aaa?
Da vama neko spali kucu,da vam pobiju drage ljude,na traktoru dodjete u nepoznato?Meni je drago da se ti ljudi nesmrzavaju zimi po kolektivnim centrima,i ako ih je drzava pomogla zavist nece ovladati mojom dusom....
A ovom narodu dole sto se bori kako zna i ume za opstedrzavni interes mogu samo da kazem
SVAKA CAST BRACO!

Van mreže PEJABG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 523
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #62 poslato: Jul 28, 2011, 11:47:07 pre podne »
druze gledaj  vako. te kolone na traktorima sto spominjes to su gluposti za medije i sacica sirotinje koja nije imala gde i kud ok njima i TREBA POMOCI, svakom ko je prodao svoju zemju siptarima treba mu zabraniti ulazak u srbiju.  uzeo kapital i odmah u velegrad... ali nebitno.
jos jedan problem je sto ni jedan od tih smradova koji je svoje prodao i otisao sa kosova nece otici na kosovo da ratuje nego ce to da rade deca iz srpskih gradova dok ce ti ljigavci da kenjaju kosovo je srce srbije i da pricaju kako ih je beograd izdao. kako te je izdao kad sad zivis u njemu
1000x bolje neg ssto si ziveo u nekoj kosovskoj vukojebini...

Van mreže DB9

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 598
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #63 poslato: Jul 28, 2011, 11:59:33 pre podne »
druze gledaj  vako. te kolone na traktorima sto spominjes to su gluposti za medije i sacica sirotinje koja nije imala gde i kud ok njima i TREBA POMOCI, svakom ko je prodao svoju zemju siptarima treba mu zabraniti ulazak u srbiju.  uzeo kapital i odmah u velegrad... ali nebitno.
jos jedan problem je sto ni jedan od tih smradova koji je svoje prodao i otisao sa kosova nece otici na kosovo da ratuje nego ce to da rade deca iz srpskih gradova dok ce ti ljigavci da kenjaju kosovo je srce srbije i da pricaju kako ih je beograd izdao. kako te je izdao kad sad zivis u njemu
1000x bolje neg ssto si ziveo u nekoj kosovskoj vukojebini...
o tome govorim!!!! ne smeta mi sto su se obogatili nego sto su i dalje ugrozeni!!!!! sve njima treba....ma daj. sto kaze peja ziveli su plemenskim zajednicama sad se baskare i i dalje je njima tesko i oni su proterani...naravno za par miliona. uzeo si pare prodao si srpsku zemlju siptarima,sad se busas kako je kosovo srbija a zadnji out si bio na kosovu kad ti je terebao izvod iz maticne knjige rodjenih. umesto da stave dupe uz zid i da cute oni su najglasniji. ali ne mozes im nista na svim bitnim mestima su oni,pa predsednik suda u nisu je kosovarcina. u sve pore drustva su zasli i drze se kao i siptari svi zajedno i opet imaju nesto da traze...alo bre!!! kad negde odes prihvatis kulturu i stil zivota tog naroda gde si dosao a ne da i ovde siris plemenske saveze i zidas kuce sa ogradom od 10 metara i pricas kako ti niko nista nije da i kako te dusa boli za kosovo a tamo si sadio kukuruz a sada si gospodin ma govna mi se jedu od njih....ovo je moj poslednji post na ovu temu,jer vec prerasta u govor mrznje i sta ti ja znam!!!!!
...............!!! Train Like Champion TODAY !!!..............

Van mreže B.M.F

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 73
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #64 poslato: Jul 28, 2011, 12:22:32 posle podne »
Brate nema uzbudjavanja utiče na potenciju.....samo opušteno

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.808
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #65 poslato: Jul 28, 2011, 08:48:54 posle podne »
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #66 poslato: Jul 28, 2011, 09:03:17 posle podne »
a mi samo pazimo da slucajno ne naljutimo nekog od nasih velikih inostranih prijatelja i zalazemo se za mirno i demokratsko resenje... ko i za paradu pedera onu... cutimo jer nam je evropa vaznija od nase zemlje i naroda... e zivote  :(

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #67 poslato: Jul 28, 2011, 09:53:37 posle podne »
Ajde bre svi koji Vam je više.?
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #68 poslato: Jul 28, 2011, 09:57:33 posle podne »
Ajde bre svi koji Vam je više.?

Nepitaj zaplakaces!!!!!!!?????????????????!!!!!!!!!  :-)
Kralj ist Back

Van mreže jocifer

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 134
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #69 poslato: Jul 29, 2011, 10:42:30 pre podne »

Van mreže B.M.F

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 73
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #70 poslato: Jul 29, 2011, 10:55:00 pre podne »
Ima logike....dok sam ja svirao na ceci na Košarama a moji roditelji nisu znali ni gde sam ni dal sam živ ,moj komšija je švercovao cigare iz Leposavića i pravio kintu....taj isti mi sad pravi probleme i preti mom sinu od 9 godina da će da ga ubije...

Van mreže markosmarko

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 113
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #71 poslato: Jul 29, 2011, 06:23:53 posle podne »
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2011&mm=07&dd=28&nav_category=640&nav_id=528491

Film je sniman po "istinitim" dogadjajima...


Eto,"zuta kuca" nije delo Albanaca nego Srba,nije UCK organizovala vadjenje ljudskih organa i njihovu prodaju po svetu nego srbi,naglasio bi da film nisu snimali Albanci nego Francuzi,a setite se Bernara Kusnera i slucaja "Zuta Kuca",sad nezna kako da opere obraz pred svojim sunarodnicima pa izvrce pricu....
I najtuznije je to sto ce tamo neki bolid koji zivi u zapadnoj evropi i nezna ni na karti da nadje ni Srbiju ni Kosovo ni bivsu SFRJ,a malo verovatno i Balkan,kad pogleda ovaj film stvoriti u glavi sliku o Srbima kao likovima iz "Pogresno skretanje desno",dok ce stvarni krivci za ovakve zlocine odredjivati ko je cemu kriv,a ko nije,i gde su granice nase zemlje.

Ima logike....dok sam ja svirao na ceci na Košarama a moji roditelji nisu znali ni gde sam ni dal sam živ ,moj komšija je švercovao cigare iz Leposavića i pravio kintu....taj isti mi sad pravi probleme i preti mom sinu od 9 godina da će da ga ubije...

Sto bi trebalo da znaci da nismo trebali da ratujemo za Kosmet,jer su  svi srbi sa kosova ustvari najobicnije materijalisticke picke koje gledaju samo licni interes,tako da bolje da smo prepustili siprtarima da ih bace pod noz,i onda se nebi sirili po nasim gradovima Beogradu,Nisu
,pa predsednik suda u nisu je kosovarcina.
znaci precednik suda u Nisu ne bi bio neki tamo KOSOVARCINA!!! nego neki nas covek,iz Nisa,kakvi k.rac neki srbin sa kosova...Kome trebaju oni,nisu ludi siptari sto ih proteruju....

E NARODE DA LI JE CUDO STO CEMO PROPASTI I NECE NAS BITI???
« Poslednja izmena: Jul 29, 2011, 06:26:56 posle podne markosmarko »

Van mreže B.M.F

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 73
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #72 poslato: Jul 29, 2011, 06:59:39 posle podne »
Markosmarko......mediji su čudo prirode....a to da ne truju narod je čista laž.

Van mreže markosmarko

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 113
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #73 poslato: Jul 29, 2011, 07:29:56 posle podne »
Markosmarko......mediji su čudo prirode....a to da ne truju narod je čista laž.

x2

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #74 poslato: Jul 29, 2011, 11:10:43 posle podne »
A kakva slucajnost - bas B92....  ::)